Hoşgeldiniz!

laf sokmak

2 iple atlayan atletik teyzeler 00:20
2 iple atlayan atletik teyzeler 2.128 izlenme - 3 ay önce İp atlarken laf sokan teyzeler .
Cem Yılmaz'a Laf Sokmak - İlker Ayrık 01:42
Cem Yılmaz'a Laf Sokmak - İlker Ayrık 2.149 izlenme - 3 yıl önce Vakti zamanında TürkMax'te yayınlanan Laf Ebeleri İsimli programın bir kemik kadrosu var ve bu kadroya; "her hafta belirlenen o haftanın konusu veriliyor. Üzerine seyirciden harfler alınıyor ve programın ilk kısmında bu harfler ile çok sayın kemik kadromuz kıçından kelimeler üretip bunu bir skeç ile sunuyor" temalı bölümünde Cem Yılmaz programa konuk olmuştur ve İlker Ayrık'a yaptığı bir espri üzerine hemen lafını yemiş, oturmuştur. İzliyoruz efendim.. Dipnot: Ne güzel kanalsın sen TürkMax. Bir Demet Tiyatro, Ekmek Teknesi gibi zamanın ötesinde işleri yeniden veriyorsun. Alkışlarla yaşa emi.. :)
Okan Bayülgen'e Büyük Laf Sokma 01:07
Okan Bayülgen'e Büyük Laf Sokma 1.616 izlenme - 4 yıl önce Okan Bayülgen'e Büyük Laf Sokma
Fethullah Gülen'in Necmettin Erbakan Hakkındaki Görüşleri 05:32
Fethullah Gülen'in Necmettin Erbakan Hakkındaki Görüşleri 1.839 izlenme - 3 yıl önce Fethullah Gülen : "Erbakan İslam'a zarar veriyor" diyerek aslında bugünkü kavganın ilk sinyallerini vermiş. Bugün beddua ediyor ama o günlerde kimseyle husumetim olamaz deyip yine inceden lafları geçiriyormuş. Şimdi gizlisi saklısı kalmamış rahat rahat saydırıyor başbakanlara. O zamanki mesele neydi de küstüler bilinmez ama mehmet ali birand çakması sunucu reklama girelim demese ta ameka Erbakan'ın diyecek potansiyel varmış gülende.
Amatör Stand Up'çıya Laf Sokmak 00:50
Amatör Stand Up'çıya Laf Sokmak 1.248 izlenme - 3 yıl önce Sahnelere çıkmak zor iş mirim. Hele ki amatörce.. Allah vermesin. Seyirciler de hafif aklı başında olunca abim gibi böyle göt olup kalıveriyorsunuz :)
Turkish Eminem Contra - Çelişki (Küfür İçerir) 02:50
Turkish Eminem Contra - Çelişki (Küfür İçerir) 739 izlenme - 3 yıl önce Contra, underground müzik yapan rap sanatçısıdır. Sesi Eminem'e çok fazla benzetilmektedir. Türkiye'nin eminem'i diye anılan contra'nın biyografisi hiç bir yerde yayınlanmamıştır. Resmi sayfasında bile bu haberi gizleyen Contra, rap yapmaya devam ediyor.
Beyaz ve İlker Kaleli Arasında Laf Sokma Polemiği - Beyaz Show 00:40
Beyaz ve İlker Kaleli Arasında Laf Sokma Polemiği - Beyaz Show 506 izlenme - 3 yıl önce Güzel şarkı söyleyen İlker Kaleli'ye Beyaz "Albüm çıkartmayı istiyor musun?" diye sordu; İlker Kaleli ise, haddinin olmadığını söyledi.. Bunun üzerine Beyaz ile İlker Kaleli arasında "Laf Sokma" polemiği yaşandı!
Star Avı Elemelerinde Müthiş Laf Sokuşlar 01:55
Star Avı Elemelerinde Müthiş Laf Sokuşlar 749 izlenme - 4 yıl önce Arkadaş Ercan Saatçi' ye baya bi giydiriyor, Ercan abimiz durur mu? Durmazz. Neyse biz izlememize bakalım. Her şey bizim için.
komedyen lafı sokuyor 00:45
komedyen lafı sokuyor 562 izlenme - 6 yıl önce hatırladığına sevindim
Öküz Adama Laf Sokmaca 00:31
Öküz Adama Laf Sokmaca 34 izlenme - 8 ay önce ABONE OL?
İnşallah Maşallah - Bir Vali' nin İmtihanı 00:39
İnşallah Maşallah - Bir Vali' nin İmtihanı 185 izlenme - 3 yıl önce Bitlis Valisi yaptığı konuşmayla mevki ve makamların gelip geçici olduğunu anlatmaya çalışırken bir anda araya giren vatandaşın sesi valide beklenmedik mimiklere yutkunmalara sebep olacaktır.
Amatör komedyene profesyonelce laf sokmak 00:50
Amatör komedyene profesyonelce laf sokmak 241 izlenme - 5 yıl önce Amatör stand-up gösterisinde seyirciden gelen komik cevap
Hayko Cepkin ve Anlaşılmak Üzerine 01:32
Hayko Cepkin ve Anlaşılmak Üzerine 116 izlenme - 3 yıl önce Özellikle bıyıklı amcamızın Hayko'ya bir amca edasıyla öğüt vermek isteyip cümle kuramaması takdire şayan.
Komedyene Laf Sokmaya Çalışmamak Lazım 00:45
Komedyene Laf Sokmaya Çalışmamak Lazım 81 izlenme - 4 yıl önce Komedyene Laf Sokmaya Çalışmamak Lazım