Hoşgeldiniz!

Lahey

Fransız Gazeteci Florence Hartmann Lahey'de Yaka Paça Tutuklandı 00:52
Fransız Gazeteci Florence Hartmann Lahey'de Yaka Paça Tutuklandı 879 izlenme - 2 yıl önce Fransız gazeteci Lahey'de yaka paça tutuklandı Fransız gazeteci Florence Hartmann, Bosna soykırımına ilişkin gizli belgeleri yayınladığı için Lahey'de tutuklandı.
5 Dakikada Genel Hollanda Turu 05:10
5 Dakikada Genel Hollanda Turu 585 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda haritadan bakınca küçük, içine girince büyük olan ülke Hollanda'nın 5 dakikalık kısa bir turunu izliyoruz. Bu turdaki şehirler ise şunlar: -Amsterdam -Rotterdam -Lahey (Den Haag) -Gouda -Leeuwarden -Grou -Bolsward -Waddinxveen İyi seyirler.
 Erdoğan: Terörist Esed Lahey’de Yargılanmalı 01:10
Erdoğan: Terörist Esed Lahey’de Yargılanmalı 66 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Suriyelilere nasıl bir siyaset uyguluyorsunuz ve açık sınır politikalarınız nelerdir?' sorusu üzerine, 'Şu anda ben vatandaşlarımız şu yaklaşım içerisindeler; biz ensarız, onlar muhacir. Bu yaklaşımı biz kaybedemeyiz. Devlet terörü estiren zalim bir Esed var. Terörist Esed var. Aslında bunun Lahey’de yargılanması gerekir' dedi.
Isaac Lahey - I Don't Have Anyone 01:41
Isaac Lahey - I Don't Have Anyone 186 izlenme - 5 yıl önce Isaac Lahey - I Don't Have Anyone
Srebrenitsa Soykırımı Hollanda’da Anıldı - Lahey 03:03
Srebrenitsa Soykırımı Hollanda’da Anıldı - Lahey 86 izlenme - 4 yıl önce Srebrenitsa Soykırımı Hollanda’da Anıldı - Lahey
A Milliler, Hollanda'da 02:32
A Milliler, Hollanda'da 10 izlenme - 3 yıl önce A Milliler Hollanda'da- Türk Milli Futbol Takımı, 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde oynayacağı Hollanda maçı için Amsterdam'a geldi Türkiye A Milli Futbol Takımı, 2016 Avrupa Şampiyonası (EURO 2016) Elemeleri'nde 28 Mart Cumartesi günü Hollanda ile yapacağı maç için başkent Amsterdam'a geldi.
Sırp Lider Şeşely, Lahey Mahkemesine Rest Çekti 01:04
Sırp Lider Şeşely, Lahey Mahkemesine Rest Çekti 8 izlenme - 3 yıl önce Sırp lider Şeşely, Lahey mahkemesine "rest" çekti- Sağlık sorunları nedeniyle geçtiğimiz günlerde Lahey'deki uluslararası savaş suçları mahkemesince sağlık sorunları nedeniyle geçici olarak serbest bırakılan Sırp lider Şeşely, Lahey'e geri dönmeyeceğini açıkladı Sağlık sorunları nedeniyle geçtiğimiz günlerde Lahey'deki uluslararası savaş suçları mahkemesince sağlık sorunları nedeniyle geçici olarak serbest bırakılan Sırp lider Voyisav Şeşely, Lahey'e geri dönmeyeceğini açıkladı.
Kurtulmuş: 06:11
Kurtulmuş: "Mendil Gibi Kenara Atıldıktan Sonra Daeş Diye Bir İsmi Hatırlamayacağız" 4 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un "DAEŞ" ile ilgili açıklamaları Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: -"(7 Haziran seçimlerine yurtdışından katılım) Büyükelçiliklerimiz, konsolosluklarımız önünden, kısmen uzakta olan vatandaşların, minibüslerle, otobüslerle taşınması sistemi üzerine çalışıyoruz.
Kurtulmuş - 7 Haziran Seçimlerine Yurt Dışından Katılım 02:34
Kurtulmuş - 7 Haziran Seçimlerine Yurt Dışından Katılım 2 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un "seçimlere yurt dışından katılım" ile açıklamaları Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: -"(7 Haziran seçimlerine yurtdışından katılım) Büyükelçiliklerimiz, konsolosluklarımız önünden, kısmen uzakta olan vatandaşların, minibüslerle, otobüslerle taşınması sistemi üzerine çalışıyoruz.