Hoşgeldiniz!

laik

Deniz Gezmiş 04:38
Deniz Gezmiş 154.938 izlenme - 12 yıl önce deniz gezmiş ve nice devrim şehitleri
Tuncer Yolal - Sana Laik Ümmet Olamadık 03:58
Tuncer Yolal - Sana Laik Ümmet Olamadık 28.660 izlenme - 5 yıl önce Tuncer Yolal'dan sana laik ümmet olamadık ilahisi dinle. Seni görmeyen gözü neyleyim Seni bilmeyen aklı neyleyim Seni özlemeyen kalbi neyleyim Ya resulallah selam Aleyke Ya resulallah muhtacız sana Ya habiballah aşığız sana Ya nebiallah hayranız sana Ya şefiallah hasretiz sana Ya resulallah bağışla bizi Sana laik ümmet olamadıkki Hatamız günahımız öylece çokki Huzuruna gelmeye yüzümüz yokki Ya resulallah muhtacız sana Ya habiballah aşığız sana Ya nebiallah hayranız sana Ya şefiallah hasretiz sana
Fenerbahçe Taraftarı - İzmir Marşı & Türkiye Laiktir, Laik Kalıcak 03:33
Fenerbahçe Taraftarı - İzmir Marşı & Türkiye Laiktir, Laik Kalıcak 13.381 izlenme - 2 yıl önce 06.01.2016 Fenerbahçe basket maçında Atatürkçülük ve Cumhuriyetçilikten taviz vermeyen Fenerbahçe taraftarı her bir ağızdan İzmir Marşı'nı söylüyor. Ardından da 'Türkiye Laiktir, Laik Kalıcak' diyorlar. Yaşa MUSTAFA KEMAL PAŞA Yaşa !!!
Sen Benim Aşkıma Laik Değilsin 04:01
Sen Benim Aşkıma Laik Değilsin 28.539 izlenme - 11 yıl önce hangi taş büyükse git vur başını senin için akan göz yaşlarımın bir damlasına laik değilsin süper şarki kesinlikle dinlayin
TBMM Başkanı'nın Laiklik Anayasada Olmamalı Demesi 00:28
TBMM Başkanı'nın Laiklik Anayasada Olmamalı Demesi 8.826 izlenme - 3 yıl önce Sonunda bu da oldu. İstanbul Üniversitesi'nde 25.04.2016 tarihinde gerçekleştirilen Yeni Türkiye ve Yeni Anayasa adlı konferansta konuşan TBMM Başkanı İsmail Kahraman, ''Laiklik yeni anayasada olmamalıdır'', ''Anayasamızın dindar anayasa meselesinden kaçınmaması lazım. Dini olarak bahsetmesi lazım'' dedi. Daha şimdiden tepkilere neden olan konuşma, büyük tartışmaları da beraberinde getireceğe benziyor. Anlaşılan Türkiye'yi çok zor günler bekliyor.
A Haber'den Canlı Yayında Laiklik Sansürü 01:04
A Haber'den Canlı Yayında Laiklik Sansürü 7.425 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçeli taraftarlar "Türkiye laiktir laik kalacak" diye slogan atınca, A Haber yayını kesildi.Euroleague’deki temsilcimiz Fenerbahçe Basketbol Takımı, İspanyol rakibi Laboral Kutxa’yı uzatmada yenerek finale yükseldi. Almanya’nın Başkenti Berlin’deki maça onbinlerce gurbetçi de ilgi gösterdi.  Temsilcimiz Fenerbahçe’nin 88-77 kazandığı maç sonrası taraftarlar büyük coşku yaşadı.A HABER SANSÜRÜ!Hükümete yakın A Haber televizyonu da diğer haber kanalları gibi maç sonrası yaşanan coşkuyu canlı olarak ekranlarına taşıdı. Ancak A Haber, taraftarların sevincine “sansür” uyguladı. Maç sonrası A Haber’in canlı yayında olduğunu gören bir grup taraftar “Türkiye laiktir laik kalacak” diye slogan atmaya başladı. Taraftarların bu sloganını gören muhabir ise önce kısık sesle “yayını kes” diye merkezine seslendi. Haber merkezi ise atılan sloganlar ve muhabirin ikazı üzerine önce yayının sesini kıstı ardından da bağlantıyı sonlandırdı. İşte o anlar…Kaynak: A Haber’den laiklik sansürü
Namaz Kılmamanın Cezası 03:45
Namaz Kılmamanın Cezası 11.489 izlenme - 3 yıl önce Hoşgörü dinini öğreniyoruz.Namaz kılmamanın cezası nedir, dinleyelim.
Semih Çetin'den Atatürk Düşmanlarına İnce Ayar 07:15
Semih Çetin'den Atatürk Düşmanlarına İnce Ayar 3.665 izlenme - 2 yıl önce Gectigimiz günlerde habertürk'de ciktigi programda atatürk ve cumhuriyet düsmani yobaz kesimin yaptigi ithamlara tepki olarak programi terk eden Semih çetin , dünya'ya tek perspektiften bakan kesime gerekli cevaplari veriyor . Programin tamami için; https://www.youtube.com/watch?v=nTZEc-ud0cw
Laik Sözlük Tanıtım 01:51
Laik Sözlük Tanıtım 2.480 izlenme - 1 yıl önce kendilerine kemalist diyen bir grubun kurduğu laiksozluk.net'in (laik sozluk nasıl oluyorsa çözemedik hala) tanıtım reklamı. Adamlar yüzlerce yıl önce laik adı altında bir fikir atmış ortaya bizimkiler hala ne olduğunu öğrenememiş. Neyse sizi bu komedi ile baş başa bırakıyorum.
Laleik İnsan Modeli 00:26
Laleik İnsan Modeli 4.221 izlenme - 2 yıl önce İstiklal Marşının 10 kıtasını ezbere bilen laleik yurdum insanı.
Müslüman Yüzükoyun Ölmez! 00:31
Müslüman Yüzükoyun Ölmez! 7.751 izlenme - 3 yıl önce Fantastik açıklamalarıyla neşemize neşe katan, kara câhillerin târihçisi Kadir Mısıroğlu'ndan muhteşem bilimsel bir tespit
Tuncer Yolal - Sana Laik Ümmet Olamadık 03:58
Tuncer Yolal - Sana Laik Ümmet Olamadık 6.547 izlenme - 4 yıl önce Tuncer Yolal - Sana Laik Ümmet Olamadık ..
Laik İnsanın Şehidi Olmaz 01:24
Laik İnsanın Şehidi Olmaz 3.016 izlenme - 2 yıl önce Hak ve Hakikat Partisi (HHP) Genel Başkanı Dursun Güneş, “Millet 25 gün demokrasi nöbeti tuttu ve demokrasi şehidi dendi. Demokrasinin şehidi olmaz" dedi
Tacikistan'daki Öğrenci Kızlar 02:11
Tacikistan'daki Öğrenci Kızlar 3.749 izlenme - 2 yıl önce
Ahmedinejad: Türk Milleti Karşısında Oturarak Konuşamam 03:19
Ahmedinejad: Türk Milleti Karşısında Oturarak Konuşamam 4.876 izlenme - 3 yıl önce İran Eski Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, TRT'ye verdiği röportajda Türkiye'den övgüyle bahsederken, İslam coğrafyasının refahı için, iki ülkenin birlikte hareket etmesi gerektiğini söyledi. İki dönem, toplam 8 yıl süren cumhurbaşkanlığı sürecinin ardından medya ile arasına kalın duvarlar ören Ahmedinejad, siyaset konuşmamak şartıyla TRT'nin röportaj talebine olumlu yanıt verdi. Bölgesinin iki büyük gücü olan Türkiye ve İran’ın el ele vermesi gerektiğinin altını çizen Ahmedinejad, İslam ülkeleri arasına nifak sokulmaya çalışıldığını, bu tuzağa düşülmemesi gerektiğini vurguladı. Oldukça iyi Türkçe konuşan ama bunu kameralar önünde yapmaktan kaçınan İran’ın eski cumhurbaşkanı, açıklamalarda bulundu: "TÜRK MİLLETİ KARŞISINDA OTURARAK KONUŞAMAM" “Türk milletine saygım çok büyük, oturarak onlara seslenemem” diyerek özel röportaj olmasına rağmen ayakta konuşmayı tercih eden Ahmedinejad, "siyaset konuşmayacağım" demişti ama yine de satır aralarında önemli mesajlar verdi. Ahmedinejad, "Türkler yüce bir millettir, çok onurlu bir millettir, özgürlük ve adalet isteyen ve bunların mücadelesini veren bir millettir. Türkler, asırlarca İslam’ın bayraktarlığını yaptı. Ben, bölgesinin iki büyük gücü Türkiye ile İran’ın el ele vermesi gerektiğine inanıyorum. Türkiye, çok hızlı gelişen bir ülke. İki ülkenin de nüfusu yaklaşık 80 milyon ve son derece genç. İran, dünyanın en zengin doğalgaz ve petrol rezervlerine sahip. İslam dünyasının bu iki büyük milleti el ele verirse neler başarılmaz ki, ortak otomobiller ve uçaklar üretebilir, bütün İslam aleminin refahına katkıda bulunabiliriz” dedi.
Laiklik ve Atatürk Kimdir? 05:38
Laiklik ve Atatürk Kimdir? 3.364 izlenme - 2 yıl önce Kesilecek baş vardı, Atatürk kesti!
Toprak Atatürk'ü Kabul Etmedi - Fetö Yalanları 00:52
Toprak Atatürk'ü Kabul Etmedi - Fetö Yalanları 3.706 izlenme - 2 yıl önce Necip Hablemitoğlu, Fethullahçıların inandığı gerizekâlıca şeyleri anlatıyor.
İmamların Maaşı Genelevlerden Geliyor 00:23
İmamların Maaşı Genelevlerden Geliyor 2.738 izlenme - 2 yıl önce Diyanetin parası nereden geliyor?
Ferhan Şensoy - Bunlar Bir Anlamda Vatan Hainidir 00:41
Ferhan Şensoy - Bunlar Bir Anlamda Vatan Hainidir 3.395 izlenme - 2 yıl önce Ferhan Şensoy anlatıyor. Geçmişten günümüze bir bakış.
AKP'liler Namaz Kılmıyor 01:30
AKP'liler Namaz Kılmıyor 2.746 izlenme - 2 yıl önce Levent Gültekin, din simsarlarını deşifre ediyor.
İslam'ı Eleştirenler İslam'ı İyi Biliyor 02:09
İslam'ı Eleştirenler İslam'ı İyi Biliyor 2.352 izlenme - 2 yıl önce Ubeydullah Arslan, İlhan Arsel'in din konusunda çok bilgili olduğunu, "İslam'ı bir bilseler kesin müslüman olacaklar!" diyen kimselerin yanıldığını anlatıyor.
Besim Tibuk - Dindarlar Hakkında Yanılmışım 01:08
Besim Tibuk - Dindarlar Hakkında Yanılmışım 4.143 izlenme - 3 yıl önce Liberal Demokrat Parti'nin kurucusu ve onursal başkanı Besim Tibuk, zamânında dindarlara fazla hoşgörü göstererek yanlış yaptığını itiraf ediyor.
İtalya'da Faşizmin Yükselişinin Günümüz Türkiye'si ile Paralellikleri 32:18
İtalya'da Faşizmin Yükselişinin Günümüz Türkiye'si ile Paralellikleri 1.866 izlenme - 2 yıl önce Emekli felsefe profesörü Ahmet Arslan anlatıyor.
Mustafa Öztürk'ten Laiklik Hakkında Açıklamalar 04:56
Mustafa Öztürk'ten Laiklik Hakkında Açıklamalar 2.175 izlenme - 3 yıl önce İlâhiyatçı Prof.Dr.Mustafa Öztürk'ten laiklik hakkında açıklamalar... İsmail Kahraman gibilerinin kulağına küpe olsun.
İslama ve Siyasete Göre Laiklik - Furkan Vakfı 01:00
İslama ve Siyasete Göre Laiklik - Furkan Vakfı 1.435 izlenme - 2 yıl önce Furkan Vakfı Lideri İslami ve siyasi açıdan laiklik konusunu ele almış. Hayırlı seyirlir.
Haifa-Laik_el_wawa 05:28
Haifa-Laik_el_wawa 2.570 izlenme - 8 yıl önce
Laiklik Hakkında 02:30
Laiklik Hakkında 633 izlenme - 12 ay önce 1990 yılında alçakça bir suikast sonucu hayâtını kaybeden kıymetli aydın Muammer Aksoy'un laiklik hakkındaki görüşleri.
Ceylan Müzik-Layik Değilsin 03:27
Ceylan Müzik-Layik Değilsin 3.201 izlenme - 9 yıl önce ceylan müzik soganlı mah.nilüfer cad. no:90a tel:0224 234 10 80 gsm:0532 641 24 77 dügün kına nişan sünnet cemiyetlerinizde hizmetinizdeyiz...!!!!
Laiklik - İlber Ortaylı' nin Perspektefinden 04:43
Laiklik - İlber Ortaylı' nin Perspektefinden 1.303 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin şüphesiz en iyi entel ve tarihçilerinden biri olan İlber ORTAYLI bir konferans esnasında laiklik konusunda oldukça çarpıcı açıklamalar yapmıştır.İzliyoruz efendiler!!!
özer alagöz 02:56
özer alagöz 1.624 izlenme - 9 yıl önce özer,alagöz,laik,degilsin