Hoşgeldiniz!

lale mansur

Dündar Soğukkanlı Ama Spiker Boğulacak 00:20
Dündar Soğukkanlı Ama Spiker Boğulacak 27.395 izlenme - 8 yıl önce adam boğulucak ama uğur dündar son derece soğukkanlı
Beni Böyle Sev 12.Bölüm Fragmanı 00:36
Beni Böyle Sev 12.Bölüm Fragmanı 13.543 izlenme - 5 yıl önce Beni Böyle Sev 12.Bölüm Fragmanı (29.Nisan 2013) Bölüm Özeti: Güzel bir güne uyanan Ayşem, yanında Ömer’i bulamayınca endişelenmiştir. Oysa Ömer’in ona hoş bir sürprizi vardır. İş seyahatinden dönen Reha, karısından aldığı müjdeye çok sevinir ve Ömer’i, Ayşem’den tamamen koparabilmek için atağa geçer. Haluk’la birlikte yaşamaya başlayan Nezih, oturdukları evi, Ömer’den gizlediği için vicdanen rahatsızdır. Ne yapıp edip Ömer’e yardımcı olmanın yollarını arar. Ancak Haluk’la birlikte yaptıkları plan, büyük bir karışıklığa neden olacaktır. Sevdiğinin üstüne düşme sırası şimdi Ayşem’dedir. İş görüşmesi için gittiği yerde ilgi gören Ömer, Ayşem’in kendisini kıskandığını farkeder. Nail, hiç ummadığı bir anda aldığı teklife şaşırır. Bu şaşırtıcı teklif, planlarını hızlandırmasını sağlayacaktır. Reyhan, Nezih’in yaşadığı ailevi sıkıntıyı bildiğini belli eder, Nezih’se Reyhan’ın göründüğünden farklı biri olduğunu farkeder. Ayşem ile Ömer, onları ayırmaya çalışanlara inat birlikteliklerini perçinlemektedir. Ancak tam da hayallerini kurdukları evi bulmuşken hiç hesapta olmayan bir gelişme olur.
lale mansur yeşim büber 00:45
lale mansur yeşim büber 7.960 izlenme - 9 yıl önce lale mansur yeşim büber
Nasıl Evde Kaldım - Jenerik (2001) 01:32
Nasıl Evde Kaldım - Jenerik (2001) 1.315 izlenme - 1 yıl önce Başrollerinde lale mansur ve tamer karadağlının oynadığı bu dizide yeni boşanmış bir kadının yıllar sonra bir arkadaşının sayesinde çalışmaya başlaması ve başına gelen komik, bazen de duygusal olaylar anlatılırdı. Diğer trt dizilerinin aksine bu dizide birçok öpüşme sahnesi vardı. Tamer karadağlının lale mansuru birçok kez dudağından ateşli şekillerde öpmüşlüğü vardır. Dizi toplamda 13 bölüm sürmüştür. Senaristi şaşıfelek çıkmazı ve asmalı konağın senaristi Mahinur Ergundur.
Çocuğum Çinli:) 01:25
Çocuğum Çinli:) 8.340 izlenme - 8 yıl önce dök içini programana katılan kadınının dramı...
Beni Böyle Sev - 11.Bölüm Fragmanı 00:31
Beni Böyle Sev - 11.Bölüm Fragmanı 4.720 izlenme - 5 yıl önce Beni Böyle Sev 11.Bölüm Fragmanı (22.Nisan 2013) Bölüm Özeti: Geceyi Ömer’le birlikte Seda’nın evinde geçiren Ayşem, gördüklerinden sabah kimseye söz etmez. Kahvaltı sofrasında Seda’nın söyledikleri ise içindeki korkuları iyice alevlendirir. Nezih, annesinden duyduğu haber karşısında adeta şoka girer. Aklı allak bullak halde geldiği okulda, yaptığı bir patavatsızlık ortalığı fena halde karıştırır. Zaten içten içe dolmakta olan Ayşem, Ömer ile kavga eder. Boşanmayı dile getirecek kadar büyüyen kavga, okuldakileri endişelendirir. Ömer, masumiyetini ispat edip Ayşem’in korkularını giderebilirse evlilikleri kurtulacaktır. Nail, iyiden iyiye kızını özlemektedir. Evliliğin çabuk olduğunu ve buna da kendisinin sebebiyet verdiğini düşünür. Üstüne üstlük kızıyla yeterince haberleşememektedir. Bir süredir karısının davranışlarından şüphelenen İlyas, Safiye’nin peşine düşer ve gördükleri karşısında çılgına döner.
Başka Dilde Aşk - 18 Aralık'ta Sinemalarda! 02:29
Başka Dilde Aşk - 18 Aralık'ta Sinemalarda! 7.897 izlenme - 8 yıl önce Film hakkında detaylı bilgi almak için bakınız: http://www.facebook.com/baskadildeask
başka dilde aşk filmden sahne 01 00:36
başka dilde aşk filmden sahne 01 7.418 izlenme - 8 yıl önce hiç konuşmadan anlaşabilir miyiz acaba? film hakkında detaylı bilgi için: http://www.facebook.com/baskadildeask
Ünlü Oyuncu Lale Mansurdan Canlı Yayında Büyük Gaf 01:20
Ünlü Oyuncu Lale Mansurdan Canlı Yayında Büyük Gaf 2.129 izlenme - 8 yıl önce ünlü oyuncu lale mansur dan canlı yayında büyük gaf
Amerikalı 03:35
Amerikalı 2.502 izlenme - 3 yıl önce Amerikalııı, Amerikalııı. Hem fiyakalı, hem delikanlı, hatırladın? Heh, iste o filmin fragmanı.. Başrollerinde Şener Şen ve Lale Mansur'un oynadığı, yönetmenliğini Şerif Gören'in yaptığı bir Anadolu Film yapıtıdır.. Saygılarla sunuyorum effenim.
Beni Böyle Sev 10.Bölüm Fragmanı 00:32
Beni Böyle Sev 10.Bölüm Fragmanı 3.038 izlenme - 5 yıl önce Beni Böyle Sev 10.Bölüm Fragmanı (15.Nisan 2013) Bölüm Özeti: Ayşem, evlenmiş olmalarına rağmen, Ömer’e mesafeli duruşunu sürdürmektedir. Onu yeterince tanımadığına dair endişeleri vardır. Seda ve Nadide’nin yaklaşımlarıyla Ayşem’in korkularını tetiklenir. Bu sırada Safiye, Ömer ile Ayşem’in arasındaki gizli gerçeği öğrenir ve Nadide’yle paylaşır. Duyduğu şeyler, bu evliliğin bir an önce sonlanmasını isteyen Nadide’yi umutlandırır. Ayşem’le yüzyüze gelir. Nadide’nin söyledikleri Ayşem’i derinden sarsar. Öte yandan Ömer ile Ayşem’in sırrı, kulaktan kulağa yayılmaktadır. Seda bu sırrı öğrendiğinde hamlelerini daha da hızlandıracaktır. Hâlâ ev sorunlarını çözemeyen Ömer ile Ayşem, bu kez Seda’larda kalırlar. Gece yarısı uykusundan uyanan Ayşem, Ömer’i yanında bulamaz. Evlenmekte acele ettiğine dair, ufak tefek tereddütleri olan Ayşem, yoksa bu endişelerinde haklı mıdır?
Canlı Yayında ''aldattım'' İtirafı 02:00
Canlı Yayında ''aldattım'' İtirafı 2.165 izlenme - 5 yıl önce Mesut Yar'ın sunduğu Burada Laf Çok programına konuk olan Oyuncu Lale Mansur, programın "Ağır Sorular" bölümünde kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Canlı yayında ''Aldattım'' itirafı
Ünlü Oyuncu Lale Mansurdan Canlı Yayında Büyük Gaf 01:20
Ünlü Oyuncu Lale Mansurdan Canlı Yayında Büyük Gaf 1.471 izlenme - 8 yıl önce ünlü oyuncu lale mansurdan canlı yayında büyük gaf
Lale Mansur: Evet Aldattım 01:22
Lale Mansur: Evet Aldattım 1.230 izlenme - 5 yıl önce Lale Mansur: Evet aldattım
Beni Böyle Sev 17.Bölüm Fragmanı 00:31
Beni Böyle Sev 17.Bölüm Fragmanı 1.851 izlenme - 5 yıl önce Beni Böyle Sev - 17.Bölüm Fragmanı (3.Haziran 2013) Bölüm Özeti: Ayşem ve Ömer evlerinde ilk yatılı misafirleri olan Seda’yı ağırlamaktadırlar. Kahvaltıda Ömer ve Seda arasında bir gerginlik yaşanır ve Seda, hışımla evi terk eder. Ömer arkasından yetişip özür dilerken aklına takılan soruyu sorar. Seda’nın cevabı ilginçtir. Ayşem, konuşulanları duymasa da içinde Seda’ya karşı bir şüphe doğmuştur. Nail’in seyyar köftecisinin açılışında Ayşem, Ömer ve arkadaşları hazır bulunur. Ayşem babasına yardım etmek için yanında kalır, Ömer ise onu bekleyen tehlikeden habersiz o gün yapılacak bir moda çekimi için ayrılır. Taner, Seda’yı arayıp Ömer’e unutamayacağı bir ders vereceğini söyler. Seda paniğe kapılır. Karşısına çıkan Furkan’la birlikte Reha ve Ayşem’e ulaşıp bu büyük tehlikeyi haber verirler. Reha ve Ayşem, Ömer için birlikte hareket etmek zorunda kalırlarken, her ikisi de Ömer’i kaybetme korkusuyla tanışır. Safiye, Nadide’den aldığı paraları iade etmeye gider. Bu arada Ömer’in halası Eda, Ayşem’in ailesini daha yakından tanımaya karar verir. Köfteci Nail, onu takibe alan gözlerden habersiz, tüm masumiyetiyle işinin başındadır. Nezih ile Reyhan giderek yakınlaşmaktadır. Ancak her ikisi de duygularını belli etmekten kaçınmaktadır.
Beni Böyle Sev 14.Bölüm Fragmanı 00:31
Beni Böyle Sev 14.Bölüm Fragmanı 1.540 izlenme - 5 yıl önce Beni Böyle Sev 14.Bölüm Fragmanı (13.Mayıs 2013) Bölüm Özeti: Nail, kendinden emin bir şekilde Reha’ya kafa tutarken, nasıl bir duruma düştüğünün farkında değildir. Ömer ise Nezih’in “iyi niyetli” yalanının kurbanı olduğunu düşünüp arkadaşını suçlar. İlyas, her şeyden habersiz ağabeyiyle kuracağı ortaklığın heyecanını yaşamaktadır. Nadide, oğlunun rahat ettirilmesi için verdiği parayı Safiye’den geri alabilmek için onu sıkıştırmaya başlar. Reha ise bütün kozların eline geçtiğini düşünmektedir. Ona göre Ömer’in pes etmesi yakındır. Ayşem ile Ömer’in iyi niyetle söyledikleri küçük bir yalan, bir sarmala dönüşmüş ve birçok kişiyi etkilemiştir. Seda, yalnızlığının sorumlusu olarak gördüğü Nezih ile Ömer’e kızgındır. Okuldaki festivalde tanıdığı gizemli Taner’in peşine takılır. Gittiği yerde onu nelerin beklediğini tahmin bile edemez. Nezih’in bildikleri ev hakkındaki gerçekleri öğrenen Ayşem ile Ömer, tekrar Reyhan ile Fahriye’nin yanına sığınmak zorunda kalırlar. Bir yandan da onlara güvenip Reha’nın karşısında mahcup olan Nail’in gönlünü almanın yollarını ararlar.
Beni Böyle Sev - 13.Bölüm Fragmanı 00:31
Beni Böyle Sev - 13.Bölüm Fragmanı 1.508 izlenme - 5 yıl önce Beni Böyle Sev 13.Bölüm Fragmanı (6.Mayıs 2013) Bölüm Özeti: Ömer ile Ayşem, Nezih’in bildikleri evde mecburi ikametlerini sürdürmektedirler. Ömer, bir yandan okula devam edip bir yandan da bir an önce para biriktirerek Ayşem’e rahat bir hayat sunabilmenin yolunu aramaktadır. Ayşem’se artık evli bir insan olarak, evini çekip çevirmekle sınavları bir arada idare edebilmenin zorluğunu yaşamaktadır. Tam da bu günlerde İstanbul’a gelmiş olan Nail, Ayşem’lerin bildiği eve ziyarete gidecektir. Ayşem babasına, oturdukları evin kendilerinin olduğunu söylemek zorunda kalır. Seda’nın ablası, zor bir kararın arifesindedir. Buna karşın, sonunda içinde sakladıklarını dile getirebilmiş olan Kerem artık son derece kararlıdır. İlyas, ağabeyinin İstanbul’a gelmesiyle uzun süredir hayalini kurduğu yeni işe adım atacaklarını düşünmektedir. Ancak bu uğurda göze aldıkları epey başını ağrıtacak gibidir. Reyhan, sonunda Nezih’in ilgisini çekmeyi başarır. Nezih, bu deli dolu kızdan hoşlandığını farkeder. Ama bunu dile getirme biçimi Reyhan’ın hiç hoşuna gitmez. Reha, karısıyla giderek bozulan arasını da bahane ederek Nezih’in başına tebelleş olur. Herkesin iyi niyetle söylediği küçük yalanlar giderek büyümekte ve yaklaşan büyük fırtınayı işaret etmektedir.
Bahçeli'den Lale Mansur'a Erotik Çıkış 02:21
Bahçeli'den Lale Mansur'a Erotik Çıkış 942 izlenme - 5 yıl önce Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Akil İnsanlar Heyetindeki Sanatçılara Yüklenerek, "pkk'lıları Kardeş Olarak Gösteren Tatar Ramazan, Herkesi Abdurrahman Çavuş Mu Zannetmektedir?
Yorgun Savascı - Acılıs 07:54
Yorgun Savascı - Acılıs 721 izlenme - 3 yıl önce Hayat hikayesi bir hayli ilginç dizidir..Çekimine 1978 de karar verilmiş.1979 da senaryosu kabul edilerek çekimlerine başlanmış.1980 de Sine-Sen grevi nedeniyle bir süre ara verilmiş,ekim ayında tekrar başlanmış ve 14.9.1981 de tamamlanmış.Döneminin bütçes iyle 30 milyona mal olarak 45 er dakikalık 8 bölümden oluşmuş.Çekim sonrası H.Refiğ Trt'den istifa etmiş.Film ise 1983 de Trt'ye teslim edilmiş.Çekimleri sırasında Trt de 3 genel müdür,5 daire başkanı değişmiş. Özgün müziği Trt nin sansürüne uğramış.Kemal Tahir'in aynı adlı romanından tv ye uyarlanan bu dizi de Kurtuluş Savaşı'nda Ege'yi düşmandan kurtarma çabaları,bu çabaları veren subaylarla,ordunun bazı gruplarla iç mücadelesi anlatılıyor. Filmin Trt ye teslim edildiği 1983 de Trt genel müdürü Macit Akman filmin yakıldığını açıklamış.1993 e kadar akıbeti konusunda belirsizlik sürmüş nihayetinde 1 kopyasının varlığı açıklanmış. 1993 te tunca yönder,Halit Refiğ'in danışmanlığını yaptığı Yorgun Savaşçı dizisinin ikinci çevrimini Hbb televizyonu adına yönetmiş; bu dizinin yayınlanmasından sonra Trt Halit Refiğ'in yönettiği Yorgun Savaşçı'nın bant kopyalarını yayınlamıştır.
Beni Böyle Sev 16.bölüm Fragmanı 00:32
Beni Böyle Sev 16.bölüm Fragmanı 1.228 izlenme - 5 yıl önce Beni Böyle Sev 16.bölüm Fragmanı (27.mayıs 2013
İlhan Şeşen - Sarılınca Sana 03:59
İlhan Şeşen - Sarılınca Sana 943 izlenme - 4 yıl önce
başka dilde aşk filmden sahne 02 02:07
başka dilde aşk filmden sahne 02 1.879 izlenme - 8 yıl önce hiç konuşmadan anlaşabilir miyiz acaba? film hakkında detaylı bilgi için: http://www.facebook.com/baskadildeask
Beni Böyle Sev 57. Bölüm (HD) 03:55
Beni Böyle Sev 57. Bölüm (HD) 601 izlenme - 4 yıl önce Beni Böyle Sev Resmi Youtube Kanalını Takip Etmek İçin http://bit.ly/BBS_AboneOl Beni Böyle Sev - Resmi Web Siteleri http://beniboylesev.tv http://facebook...
Estetik Sohbetler - Lale Mansur - Ahmet Karacalar 09:34
Estetik Sohbetler - Lale Mansur - Ahmet Karacalar 686 izlenme - 7 yıl önce estetik sohbetler - lale mansur - ahmet karacalarben amazonum sky türk
başka dilde aşk filmden sahne 03 02:33
başka dilde aşk filmden sahne 03 1.408 izlenme - 8 yıl önce hiç konuşmadan anlaşabilir miyiz acaba? film hakkında detaylı bilgi için: http://www.facebook.com/baskadildeask
Şener Şen & Lale Mansur - Amerikalı Soundtrack 01:51
Şener Şen & Lale Mansur - Amerikalı Soundtrack 494 izlenme - 2 yıl önce Başrollerini Şener Şen ve Lale Mansur'un paylaştığı, sözlerini Aysel Gürel'in müziğini ise Volkan Gücer'in yazdığı 1993 yapımıdır. Dipnot : Amerikalı, soundtrack'i yayınlanmamış en son türk filmidir. Kaynak : http://www.volkangucer.com/amerikali.html Film müziğinin orjinal mp3 halini bulamadım. Dolayısıyla bende çeviri programlarını kullanarak videodan değişim yaptım. Bu yüzden ses kalitesindeki çeşitli sorunlar normal karşılanmalıdır. İyi dinlemeler
Beni Böyle Sev 17.Bölüm Fragmanı 00:31
Beni Böyle Sev 17.Bölüm Fragmanı 704 izlenme - 5 yıl önce Beni Böyle Sev 17.Bölüm Fragmanı (3.Haziran 2013)
Beni Böyle Sev 15.Bölüm Fragmanı 00:31
Beni Böyle Sev 15.Bölüm Fragmanı 518 izlenme - 5 yıl önce Beni Böyle Sev 15.Bölüm Fragmanı (20.Mayıs 2013) Bölüm Özeti: Ömer, Safiye’den duyduklarını sorgulamak üzeri telaşla annesine gider. Bu arada Ayşem, Ömer’in neden yengesiyle konuştuğunu öğrenmeye çalışır. Geceleri çalışmaya başlayan, gündüzleri de derslere ve sınavlara giren Ömer, Ayşem’e neredeyse zaman ayıramaz olmuştur. Bu durumdan huzursuzlanmaya başlayan Ayşem, Ömer’in planladıklarını öğrendiğinde tam anlamıyla şaşkına döner. Nail, yaşadığı şoktan sonra açacakları köfteci dükkanına odaklanır. Ancak hâlâ bilmediği gerçekler vardır ve onun için yeni bir şok dalgası adım adım yaklaşmaktadır. Nezih’in kardeşi Semih, bir süre onunla kalmak üzere yanına gelir. Ancak yaşananlardan sonra kardeşiyle kalabileceği bir evi olmayan Nezih, zorda kalır. Haluk’un telkiniyle tekrar Reha’nın evine girerler. Nadide’yle kavga eden Reha, bu sırada aynı eve gelir ve işler karışır. Öte yandan Ömer’in yurt dışında yaşayan halası sürpriz bir şekilde çıkagelir. Evlendiğinden habersiz olduğu yeğeni Ömer’in, nasıl böyle ani bir karar verdiğine çok şaşırmıştır.
2013'ten Görmedikleriniz 05:45
2013'ten Görmedikleriniz 310 izlenme - 4 yıl önce Beni Böyle Sev - Resmi Web Siteleri http://beniboylesev.tv
Beni Böyle Sev 16.Bölüm Fragmanı 00:32
Beni Böyle Sev 16.Bölüm Fragmanı 507 izlenme - 5 yıl önce Beni Böyle Sev 16.Bölüm Fragmanı (27.Mayıs 2013)