Hoşgeldiniz!

lama

Sarhoş Fransızlar Lama Çaldı 00:13
Sarhoş Fransızlar Lama Çaldı 73.906 izlenme - 4 yıl önce Fransada 4 sarhoş genç çaldıkları lamayı tramvaya bindirip şehir turu attırdı
Verilen Parayı Beğenmeyen Lama 00:05
Verilen Parayı Beğenmeyen Lama 58.336 izlenme - 4 yıl önce Verilen Parayı Beğenmeyen Lama
LAMALAR İŞİNİ BİLİR 00:43
LAMALAR İŞİNİ BİLİR 158.113 izlenme - 11 yıl önce süper
Yüzüne Tükürülecek Kadın 00:29
Yüzüne Tükürülecek Kadın 50.047 izlenme - 5 yıl önce Güney Amerika'da yaşayan lamalar tükürmesiyle meşhur. Bir grup turist bu özelliğinden habersiz oldukları lamaya yaklaşınca olanlar oldu. Sevimli lama karşısında duran kızın yüzüne tükürdü.
Verilen Parayı Beğenmeyen Lama 00:05
Verilen Parayı Beğenmeyen Lama 25.058 izlenme - 4 yıl önce Para Mı Yok Kalsın...
Marimar'ın İntikamı 05:11
Marimar'ın İntikamı 8.156 izlenme - 3 yıl önce Thalia'nın başrolde oynadığı Marimar dizisinin unutulmaz bir sahnesini paylaşmak istiyorum sizlerle.dizinin ilk bölümlerinde Marimar,aşık olduğu Sergio'nun kötü kalpli üvey annesi Angelica tarafından insanlık dışı bir muameleye uğrar.Sergio'nun kötü kalpli üvey annesi Angelica çamurun içine bileziğini koyar ve Marimar'a "eğer bunu dişlerinle çıkarırsan bu bilezik senin olur" der.Marimar da bunu yapar ve çamurun içinden dişleriyle çıkarır bileziği.aradan aylar geçer.Marimar bir tesadüf sonucu çok zengin bir işadamı olan babasını bulur ve onun ölümüyle büyük bir mirasa konar.Marimar ise kendisine kötülükler yapan Angelica'dan aynı şekilde intikamını alır.şirketinin bahçesinde bir yer açtırır.o yere çamurlar ekletir ve tapu senetlerini çamurun içine koyup Angelica'dan onları dişleriyle almasını ister.Angelica ise Marimar'ın dediğini yapar.
Futbolun Ustaları 02:04
Futbolun Ustaları 34.194 izlenme - 11 yıl önce izleyinde görün :)
Kızgın lamayla sahibinin ilişkisi güldürdü 02:03
Kızgın lamayla sahibinin ilişkisi güldürdü 5.098 izlenme - 3 yıl önce Kızgın lama sahibine zor anlar yaşattı. Sahibinin lamanın yaşam alanına müdahale etmesine kızan lama bakın sahibine neler yaptı.
Lama İle Şaka Olmaz 00:15
Lama İle Şaka Olmaz 4.822 izlenme - 3 yıl önce Hayvanat bahçesinde karşılaştığı lamanın karşısına geçip ilginç hareketler yapan güzel kız, lamaların tüküren bir hayvan olduğunu acı bir şekilde tecrübe ediyor.
Tüküren Hayvanlar 00:43
Tüküren Hayvanlar 3.891 izlenme - 4 yıl önce Bizler sadece Lamaların tükürdüğünü bilirdik, diğer tüküren hayvanları görünce şaşıracaksınız.
Lamayı Baştan Çıkarmak 00:42
Lamayı Baştan Çıkarmak 1.041 izlenme - 3 yıl önce Artık doğa hiç olmadığı kadar vahşi, acımasız ve azgın. Ancak hiçbir şey Steve-o ve Chris Pontius'dan daha çekici değil.
Lama Çocuğun Yüzüne Fena Tükürdü 01:44
Lama Çocuğun Yüzüne Fena Tükürdü 2.534 izlenme - 4 yıl önce Lama Çocuğun Yüzüne Fena Tükürdü
Serkan Lama - Yaşadığım Yalan Oldu 04:45
Serkan Lama - Yaşadığım Yalan Oldu 2.997 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Beni Hatırla Çıkış Tarihi: 13.05.2010 Türk Halk Müziği
Yapmayın Be Koçum 00:41
Yapmayın Be Koçum 6.810 izlenme - 9 yıl önce
Manyak Bunlar 00:43
Manyak Bunlar 3.271 izlenme - 11 yıl önce arkadaşlar bi insan kendi kendine bunları yapabilirmi
Turistin Yüzüne Tüküren Lama 00:29
Turistin Yüzüne Tüküren Lama 2.644 izlenme - 5 yıl önce Sevimli lama yanına oturan kızın suratına tükürdü.
 Seri Tüküren Cono (Küfür İçerir) 01:50
Seri Tüküren Cono (Küfür İçerir) 1.415 izlenme - 4 yıl önce Olay şehir Adana da Yeni bir "çekme" vakası yaşanmış. 00:28'den sonraya dikkat!hepberaber izlyelim.
lama 5 4 kanal helikopter 9081-4 01:26
lama 5 4 kanal helikopter 9081-4 2.818 izlenme - 7 yıl önce bilgisayar simulasyonlu 4 kanal helikopter üst düzeyde hava hakimiyeti. ileri/geri yukarı/aşağı sola/sağa ve yine sola/sağa pike hareket fonksiyonları 12 dakika uçuş süresi oto stabilite teknolojisiyle uçuş kolaylığı sağlar 100m kontrol mesafesi geniş açılı kızıl ötesi uzakdan kumanda imkanı. 4 kanal kontrol sistemi iç mekan kullanımı için uygun tasarım. adaptör ile şarj etme. yedek pervaneler. türkçe kullanım kılavuzu. 14 yaşından büyük çocuklar için uygundur. ürün pili7.4v 1000mah verici pili8aa şarj zamanı60-90 min ürün boyutları 47 x 18 x 215 cm ce rohs en71 en50088 sertifikalı.
Serkan Lama - Sevme Dediler Sevdim 04:13
Serkan Lama - Sevme Dediler Sevdim 435 izlenme - 8 ay önce Serkan Lama'nın, Şahin Özer etiketiyle yayınlanan "Sevme Dediler Sevdim" albümünde yer alan "Sevme Dediler Sevdim" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Selahattin Sarıkaya Düzenleme: Gürkan Tuğrul Yönetmen: Şaban Karabeli Şarkı Sözleri (lyrics): Kimsenin günahı suçu yok bunda Ben kendi kendimi ateşe attım Gözlerim gördüğü gönlümde sevdi Ben ona inandım ben ona kandım Sevme dediler sevdim kül oldum yana yana İçme dediler içtimbu dertler azdır bana Artık bu yoldan geri dönemem Bu benim kaderim bu benim şansım Ölüm olsada aşkımın sonunda Ben zaten ölmeye dünden razıydım
Seri Tüküren Cono (Küfür İçerir) 01:50
Seri Tüküren Cono (Küfür İçerir) 1.248 izlenme - 3 yıl önce Olay şehir Adana da Yeni bir "çekme" vakası yaşanmış. 00:28'den sonraya dikkat!hepberaber izlyelim.
Eşek, Lamayı Kıskanırsa Ne Olur? 00:49
Eşek, Lamayı Kıskanırsa Ne Olur? 1.008 izlenme - 4 yıl önce Hayvanat bahçesindeki bir eşek bir lamayı kıskanırsa..
80 Lama Katrak , Plaka Cila / Silim , Köprü Kesme , MKS Makine - Makina 12:04
80 Lama Katrak , Plaka Cila / Silim , Köprü Kesme , MKS Makine - Makina 1.676 izlenme - 4 yıl önce Mermer - Katrak - Plaka Cila - Köprü Kesme Makinası
Lama ile Kucaklaşan Çocuğun Mutluluğuna Kara Gölge 00:41
Lama ile Kucaklaşan Çocuğun Mutluluğuna Kara Gölge 420 izlenme - 2 yıl önce Lama ile Kucaklaşan Çocuğun Mutluluğuna Kara Gölge Küçük bir kız lama ile kucaklaşıp ailesine poz verirken kıskanç keçi olaya müdahale etti.
Lamanın şakası yok! 00:27
Lamanın şakası yok! 491 izlenme - 5 yıl önce Hayvanat bahçesini ziyaret eden bir grup lamanın azizliğine uğradı...
Delice  Ağırlama 05:38
Delice Ağırlama 1.725 izlenme - 9 yıl önce ağarlama
Kızgın Lamayla Sahibinin İlişkisi Güldürdü 01:42
Kızgın Lamayla Sahibinin İlişkisi Güldürdü 829 izlenme - 3 yıl önce Kızgın lama sahibine zor anlar yaşattı. Sahibinin lamanın yaşam alanına müdahale etmesine kızan lama bakın sahibine neler yaptı.
Çılgın Lama Hedefi İyi Tuttur Yoksa Lama Fena Tükürür Islatır, Eğlenceli Çocuk Videosu 11:23
Çılgın Lama Hedefi İyi Tuttur Yoksa Lama Fena Tükürür Islatır, Eğlenceli Çocuk Videosu 116 izlenme - 6 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseseliflera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseseliflera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseseliflera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseseliflera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Yeni Ölümsüzlük Eşyası! - Minecraft 1.11 Yenilikleri 22:22
Yeni Ölümsüzlük Eşyası! - Minecraft 1.11 Yenilikleri 684 izlenme - 1 yıl önce Lütfen like(beğen) tuşuna basın bu kanalın desteği için iyi olacak :) Her 2500 Like'ta yeni video yüklemeye çalışacağım! Abone olun! http://bit.ly/azizgamingaboneol Ucuz Oyun Almak İçin https://www.g2a.com/r/azizgaming35 Mobil Uygulamam(Android): http://bit.ly/AzizGamingMobil Mobil Uygulamam(IOS): https://goo.gl/XPfJz4 Playlistler http://bit.ly/AzizGamingPlaylist Kankey Survival Playlisti http://bit.ly/KankeySurvivalPlaylistesi Build Battle Playlisti http://bit.ly/BuildBattlePlaylist Sky Wars Playlisti http://bit.ly/SkyWarsPlaylisti Egg Wars Playlisti http://bit.ly/EggWarsPlaylist Grass Block Survival Playlisti http://bit.ly/GrassBlockSurvivalPlaylist Tadımlık Playlisti http://bit.ly/TadimlikPlaylisti Survival Games Playlisti http://bit.ly/SurvivalGamesPlaylistesi Hayran Haritaları Playlisti http://bit.ly/HayranHaritalariPlaylisti Bağış yaparak destek olabilirsiniz! http://azizgaming.com/bagis/ Facebook'tan takip et: https://tr.im/00ea5 Canlı yayınları takip et : http://bit.ly/1b9HwHi Twitter'dan takip et: http://bit.ly/1Ef14RD Instagram'da takip et : http://instagram.com/azizgaming35 Tüm soru ve önerilerinizi azizgaming35@gmail.com mail adresine atarak iletebilirsiniz! Lütfen ; - Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri spam olarak işaretleyiniz. - Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır. -Sponsorluk ve İş görüşmeleri için (Business) : azizgaming35@gmail.com Videoları beğenip bana destek verdiğiniz için teşekkürler , unutmayın her an yeni video gelebilir ^^ :)
Lama V4 Apachi Motor 01:33
Lama V4 Apachi Motor 978 izlenme - 8 yıl önce
Lama Tükürmesi, lamalar nasıl tükürür? 00:44
Lama Tükürmesi, lamalar nasıl tükürür? 167 izlenme - 2 yıl önce Hakikaten merak edilen bu konuda örnek bir video... lama