Hoşgeldiniz!

Lamba Videoları İzle

Demlenirken Lamba Altında Fidangör 1967 Yeg (Samsun Deplasmanına Giderken) 02:05
Demlenirken Lamba Altında Fidangör 1967 Yeg (Samsun Deplasmanına Giderken) 31.665 izlenme - 2 yıl önce Demlenirken lamba altına Birden mesaj geldi dediki elvadaldı yıkıldı başıma tüm dünya aldın benliğimi koydun sen mezara... Sigaramıkırdığım gibi kırdın sende beni paspas ettin hani Aramızda tek fark var idi ben çarşafa sende kefene koydun beni bir yudum Suya muhtaç değilimki ben gidip dağları barajları aşayım bir yudum sana muhtaçtım ben söyle hangi adamın mekanını basayım (HANGİSİ) hayata handikaplı başlamamış olabilirim bazı zengin çoçuklar gibi Ama hep bir banko sevdiğim olmuştur benimde delikanlı gibi... Belki yoktu kıyak arabam, cebimde çok param Güzelde bir villlam.. kanlı gözlerim vardı benim sana aşkla bakan baktıkça tutuşan.. hani demiştinya sen bana ayrı dünyanın insanlarıyız anlasana, Anladım güzelim ben şimdi.. Sen kal bu dünyada ben ise ölümlü dünyaya şimdi bana senden tek kalan Elimde bir biram hüzünlü bir sayfam keder dolu bu bomboş odam Bu gece hayatla inanki SON KAVGAM....
Tangos 03:34
Tangos 90.087 izlenme - 9 yıl önce
Minecraft Otomatik Lamba Yapımı 1.7.2 02:18
Minecraft Otomatik Lamba Yapımı 1.7.2 22.330 izlenme - 3 yıl önce İzlesene.comda Yeniyiz Abone Olmayı Unutmayın !
Oyumu Lambalıya Verdim 01:43
Oyumu Lambalıya Verdim 8.186 izlenme - 11 ay önce İşte milli irade dedikleri teyzeler amcalar.Onların verdikleri oy da seninki de bir. Demokrasinin esas prensibi, halkın egemenliğidir. Ama milletin kendini yönetecekleri iyi seçebilmesi için, yetişkin ve iyi eğitim görmüş olması şarttır. Eğer bu sağlanamazsa demokrasi, otokrasiye geçebilir. Halk övülmeyi sever. Onun için, güzel sözlü demagoglar, kötü de olsalar, başa geçebilirler. Oy toplamasını bilen herkesin, devleti idare edebileceği zannedilir. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. -Platon
Sahte Siren, Çakar ve Tepe Lambası Denetimi 07:15
Sahte Siren, Çakar ve Tepe Lambası Denetimi 2.510 izlenme - 2 ay önce YOĞUN trafikte ilerliyorsunuz. Arkanıza kırmızı ve mavi çakar lambaları olan sivil plakalı bir otomobil yanaşıyor, sizden yol istiyor. Ya da siz sıkışık trafikte adım adım ilerlerken, çakar lamba takmış lüks bir araç emniyet şeridinden son sürat geçip gidiyor. Polise ait sandığınız aracın sürücüsü, 30 ile 60 TL arasında satılan çakar lambalardan taktırıp trafikten kurtulma yolunu seçmiş biri olabilir. Polise sıkça giden şikâyetlerden biri de sahte çakar lambalı lüks araçların emniyet şeridini kullanması. İstanbul polisi ayda ortalama 20 sürücüye, Karayolları Trafik Kanunu'nun 26'ncı maddesi gereğince 66 TL para cezası kesiyor. Sürücü, çakar lambaları orada sökmek zorunda. Yoksa otomobili çekiciyle otoparka götürülüyor. Eski bir haber olsa da hatırlamak gerekir diye düşündüm.
20.000 Wattlık Ampül 11:39
20.000 Wattlık Ampül 4.724 izlenme - 7 ay önce Abimiz azim etmiş çalışmış ve 20.000 wattlık ampül üretmiş. Ampül gece vakti ortalığı güneş gibi aydınlatıyor. Isınma sorununa nasıl çözüm buldu orası meçhul.
Bir Türlü Eşper'e Veremeyen Nesteren'in Dramı 01:44
Bir Türlü Eşper'e Veremeyen Nesteren'in Dramı 14.381 izlenme - 2 yıl önce Nesteren'in Eşper aşkı lise yıllarından beri devam etmektedir. Fakat Eşper'in gönlü Verde'dan yanadır. Yarı çıplak Nesteren en sonunda başkasına nasip olacaktır.
Evde Lav Lambası Nasıl Yapılır? 02:07
Evde Lav Lambası Nasıl Yapılır? 11.612 izlenme - 2 yıl önce Lav ya da lava lambasına özellikle hediyelik eşya satan dükkanlarda çok rastlarız. Acaba ev yapımı lav lambası yapabilir miyiz? Bu videomuzda bunu deniyoruz. Evde bu lambayı yapmak için ihtiyacınız olan su, zeytinyağı, gıda boyası ve Calcium Sandoz veya Alka-Seltzer türevi suda çözünen bir ilaç. Bu deneyi özellikle çocuklarla birlikte yapabilirsiniz. Ortaya çıkan görüntüler eminiz onu mutlu edecek ve çok eğlendirecek. Ohadiyorum kanalında ilginç, eğlenceli, bazen de garip deneyler yapıyoruz ve bunları videoya çekip yayınlıyoruz. Deneyler dışında, oha diyeceğiniz enteresan, komik, tuhaf bilgiler veren videolar da hazırlıyoruz.
Domatesle Lamba Yakmak Mümkün mü? 01:13
Domatesle Lamba Yakmak Mümkün mü? 2.713 izlenme - 1 yıl önce Bir kişinin yaptığı deney sosyal medyada gündeme oturdu. Deneyi yapan adam elindeki lambaları domatese kablolar aracılığıyla bağlıyor ve lambalar yanıyor.
Mısır Çarşısı’nda Tabanca İle Lamba Vurmak 00:58
Mısır Çarşısı’nda Tabanca İle Lamba Vurmak 2.647 izlenme - 1 yıl önce Fatih’teki tarihi Mısır Çarşısı’nda bir kişinin aydınlatma lambasına silahla ateş etmesi ve çarşıda yaşanan panik kameralara yansıdı.
Hasır İpten Lamba Yapımı 00:58
Hasır İpten Lamba Yapımı 2.582 izlenme - 1 yıl önce Bugün lamba yapıyoruz hem de hasır ip ile! Eğer siz de farklı yöntemlerle evinize farklı bir soluk getirmek istiyorsanız videomuzu kaçırmayın deriz. Bu kadarla da sınırlı değil, şu linkteki kavanozdan kar küresi yapımına da mutlaka göz atın!
Minecraft - FLORESAN LAMBA NASIL YAPILIR ? 04:52
Minecraft - FLORESAN LAMBA NASIL YAPILIR ? 6.448 izlenme - 1 yıl önce
Ek Uncha - Lamba Kad 03:05
Ek Uncha - Lamba Kad 10.206 izlenme - 7 yıl önce çok beğendiğim hint şarkılarından , sizede iyi seyirler, klipte fena sayılmaz :), kız çok tatlı gülüyor :)
Yunus Bülbül ve Doğa Bekleriz'in Lamba Cini ile İmtihanı 02:12
Yunus Bülbül ve Doğa Bekleriz'in Lamba Cini ile İmtihanı 1.576 izlenme - 1 yıl önce Zücaciye işleten Yunus Bülbül ve Doğa Bekleriz oyuncak ayı sebebiyle y çıkan kıskançlık tartışmasıdan sonra Yunus Bülbül bulduğu lambayı okşayınca cin çıkar ve olaylar gelişir.
çakar lamba (tuning46) 00:29
çakar lamba (tuning46) 8.652 izlenme - 8 yıl önce
Kırmızı Işıkta Bekleyen Köpek 01:24
Kırmızı Işıkta Bekleyen Köpek 1.717 izlenme - 1 yıl önce 2014 senesine ait bir video izliyecegiz. Kırmızı ışıkta beklemeden karşıya geçen ve kendilerini tehlikeye atan kızlara ders verir nitelikte yeşil ışığın yanmasını bekleyen köpek.
Minecraft Lamba Yapımı 04:24
Minecraft Lamba Yapımı 4.398 izlenme - 4 yıl önce kolay yapımlı bir lamba :) . isterseniz başka bir lamba yapabilirsiniz.
balık yakalama yöntemi (sazanın böylesi) 02:07
balık yakalama yöntemi (sazanın böylesi) 10.879 izlenme - 8 yıl önce sazandan başka balıkta gelmiyor :) ata66kan
Gazozdan Lamba Nasıl Yapılır 01:30
Gazozdan Lamba Nasıl Yapılır 5.950 izlenme - 7 yıl önce gazozdan lamba nasıl yapılır
Çakar Lamba Ve Siren 00:47
Çakar Lamba Ve Siren 2.845 izlenme - 4 yıl önce Çakar Lamba Ve Siren
Yayalar İçin Yapılmış Trafik Işıkları! 00:34
Yayalar İçin Yapılmış Trafik Işıkları! 1.588 izlenme - 1 yıl önce İspanya da yoldan karşıya geçmek isteyen yayalar için hazırlanmış harika bir uygulama!
Evde Nasıl Lav Lambası Yapılır? 03:05
Evde Nasıl Lav Lambası Yapılır? 1.975 izlenme - 3 yıl önce Evde nasıl lav lambası yapılır?
Masa Lambası ( 6.sınıf Projelerinden ) 00:15
Masa Lambası ( 6.sınıf Projelerinden ) 4.854 izlenme - 8 yıl önce masa lambası ( 6.sınıf projelerinden )
Araba şaha kalkıyor. Mustang 00:23
Araba şaha kalkıyor. Mustang 11.536 izlenme - 10 yıl önce Araba dediğin böyle olur. Mustang.
Uzaylıların Tercihi De Türk Erkeği 01:24
Uzaylıların Tercihi De Türk Erkeği 1.444 izlenme - 2 yıl önce Marslılar nüfus problemini çözmek için evreni tararken, en az üç çocuk söylemiyle karşılaşınca ve Şahin k'nın buz gibi videolarının izleyince, tamam uzayın çocuklarını üretecek canlıyı bulduk derler ve Astronot Fehmi'yi uzaya kaçırırlar. Mars usulü üretimle performans alamayacaklarını belirten Fehmi, hemen Türk usulü yöntemlerle prizmadan lamba doğurtacaktır.
Minecraft Gerçek Lamba Yapımı 00:42
Minecraft Gerçek Lamba Yapımı 1.279 izlenme - 2 yıl önce abone olursanız sevinirim :) ses olmayabilir kb ses sistemim bozuldu
Kesilen Bacaktan Lamba Yapmak 01:24
Kesilen Bacaktan Lamba Yapmak 1.736 izlenme - 2 yıl önce NRC Reader’ın haberine göre, 53 yaşındaki Leo Bonten'in, kırılan bacağı yanlış tedavi sonucu enfeksiyon kaptığı için kesildi. Bonten, sigortadan alacağı paranın ancak basit bir protez bacağa yeteceğini belirterek, daha gelişmiş bir protez için kesilen bacağından lamba yapıp “eksantrik bir milyonere” satmaya karar verdi. Bonten lambasını yaklaşık 290 bin TL’ye satışa çıkardı.
Fiesta Arka Sis Çakar Lamba 00:20
Fiesta Arka Sis Çakar Lamba 5.361 izlenme - 5 yıl önce
kitaptan gece lambası yapımı 01:07
kitaptan gece lambası yapımı 2.306 izlenme - 6 yıl önce
punto çakar lamba 00:23
punto çakar lamba 3.111 izlenme - 7 yıl önce