Hoşgeldiniz!

Lamba Videoları İzle

Demlenirken Lamba Altında Fidangör 1967 Yeg (Samsun Deplasmanına Giderken) 02:05
Demlenirken Lamba Altında Fidangör 1967 Yeg (Samsun Deplasmanına Giderken) 32.033 izlenme - 2 yıl önce Demlenirken lamba altına Birden mesaj geldi dediki elvadaldı yıkıldı başıma tüm dünya aldın benliğimi koydun sen mezara... Sigaramıkırdığım gibi kırdın sende beni paspas ettin hani Aramızda tek fark var idi ben çarşafa sende kefene koydun beni bir yudum Suya muhtaç değilimki ben gidip dağları barajları aşayım bir yudum sana muhtaçtım ben söyle hangi adamın mekanını basayım (HANGİSİ) hayata handikaplı başlamamış olabilirim bazı zengin çoçuklar gibi Ama hep bir banko sevdiğim olmuştur benimde delikanlı gibi... Belki yoktu kıyak arabam, cebimde çok param Güzelde bir villlam.. kanlı gözlerim vardı benim sana aşkla bakan baktıkça tutuşan.. hani demiştinya sen bana ayrı dünyanın insanlarıyız anlasana, Anladım güzelim ben şimdi.. Sen kal bu dünyada ben ise ölümlü dünyaya şimdi bana senden tek kalan Elimde bir biram hüzünlü bir sayfam keder dolu bu bomboş odam Bu gece hayatla inanki SON KAVGAM....
Tangos 03:34
Tangos 90.091 izlenme - 10 yıl önce
Minecraft Otomatik Lamba Yapımı 1.7.2 02:18
Minecraft Otomatik Lamba Yapımı 1.7.2 22.483 izlenme - 3 yıl önce İzlesene.comda Yeniyiz Abone Olmayı Unutmayın !
Oyumu Lambalıya Verdim 01:43
Oyumu Lambalıya Verdim 8.383 izlenme - 1 yıl önce İşte milli irade dedikleri teyzeler amcalar.Onların verdikleri oy da seninki de bir. Demokrasinin esas prensibi, halkın egemenliğidir. Ama milletin kendini yönetecekleri iyi seçebilmesi için, yetişkin ve iyi eğitim görmüş olması şarttır. Eğer bu sağlanamazsa demokrasi, otokrasiye geçebilir. Halk övülmeyi sever. Onun için, güzel sözlü demagoglar, kötü de olsalar, başa geçebilirler. Oy toplamasını bilen herkesin, devleti idare edebileceği zannedilir. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. -Platon
20.000 Wattlık Ampül 11:39
20.000 Wattlık Ampül 4.739 izlenme - 9 ay önce Abimiz azim etmiş çalışmış ve 20.000 wattlık ampül üretmiş. Ampül gece vakti ortalığı güneş gibi aydınlatıyor. Isınma sorununa nasıl çözüm buldu orası meçhul.
Bir Türlü Eşper'e Veremeyen Nesteren'in Dramı 01:44
Bir Türlü Eşper'e Veremeyen Nesteren'in Dramı 14.410 izlenme - 2 yıl önce Nesteren'in Eşper aşkı lise yıllarından beri devam etmektedir. Fakat Eşper'in gönlü Verde'dan yanadır. Yarı çıplak Nesteren en sonunda başkasına nasip olacaktır.
Masa Altında Karanlık İşler 01:42
Masa Altında Karanlık İşler 2.298 izlenme - 3 ay önce Evlilik hazırlıkları yaptığımız sıralarda, mobilyacı mobilyacı gezip bu yemek odası takımını beğendiğimizde, hiç bu masanın altına girip, kitap okuyacağımı, oyunlar kuracağımı düşünmemiştim? #oynuyorumoynatiyorum
Sahte Siren, Çakar ve Tepe Lambası Denetimi 07:15
Sahte Siren, Çakar ve Tepe Lambası Denetimi 2.559 izlenme - 5 ay önce YOĞUN trafikte ilerliyorsunuz. Arkanıza kırmızı ve mavi çakar lambaları olan sivil plakalı bir otomobil yanaşıyor, sizden yol istiyor. Ya da siz sıkışık trafikte adım adım ilerlerken, çakar lamba takmış lüks bir araç emniyet şeridinden son sürat geçip gidiyor. Polise ait sandığınız aracın sürücüsü, 30 ile 60 TL arasında satılan çakar lambalardan taktırıp trafikten kurtulma yolunu seçmiş biri olabilir. Polise sıkça giden şikâyetlerden biri de sahte çakar lambalı lüks araçların emniyet şeridini kullanması. İstanbul polisi ayda ortalama 20 sürücüye, Karayolları Trafik Kanunu'nun 26'ncı maddesi gereğince 66 TL para cezası kesiyor. Sürücü, çakar lambaları orada sökmek zorunda. Yoksa otomobili çekiciyle otoparka götürülüyor. Eski bir haber olsa da hatırlamak gerekir diye düşündüm.
Evde Lav Lambası Nasıl Yapılır? 02:07
Evde Lav Lambası Nasıl Yapılır? 11.861 izlenme - 3 yıl önce Lav ya da lava lambasına özellikle hediyelik eşya satan dükkanlarda çok rastlarız. Acaba ev yapımı lav lambası yapabilir miyiz? Bu videomuzda bunu deniyoruz. Evde bu lambayı yapmak için ihtiyacınız olan su, zeytinyağı, gıda boyası ve Calcium Sandoz veya Alka-Seltzer türevi suda çözünen bir ilaç. Bu deneyi özellikle çocuklarla birlikte yapabilirsiniz. Ortaya çıkan görüntüler eminiz onu mutlu edecek ve çok eğlendirecek. Ohadiyorum kanalında ilginç, eğlenceli, bazen de garip deneyler yapıyoruz ve bunları videoya çekip yayınlıyoruz. Deneyler dışında, oha diyeceğiniz enteresan, komik, tuhaf bilgiler veren videolar da hazırlıyoruz.
Domatesle Lamba Yakmak Mümkün mü? 01:13
Domatesle Lamba Yakmak Mümkün mü? 2.723 izlenme - 1 yıl önce Bir kişinin yaptığı deney sosyal medyada gündeme oturdu. Deneyi yapan adam elindeki lambaları domatese kablolar aracılığıyla bağlıyor ve lambalar yanıyor.
Lav Lambasının İçinde Ne Var? - Kırıp Baktık | Oha Diyorum 04:51
Lav Lambasının İçinde Ne Var? - Kırıp Baktık | Oha Diyorum 2.589 izlenme - 8 ay önce "İçinde ne var?" serimizde bu kez lav lambasının içine bakacağız. Genelde bu seride keserek yapıyoruz ama bu sefer kırarak bakacağız. Bu serimizdeki diğer videolar tam şurada: https://goo.gl/FsL5cB Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Hasır İpten Lamba Yapımı 00:58
Hasır İpten Lamba Yapımı 3.082 izlenme - 1 yıl önce Bugün lamba yapıyoruz hem de hasır ip ile! Eğer siz de farklı yöntemlerle evinize farklı bir soluk getirmek istiyorsanız videomuzu kaçırmayın deriz. Bu kadarla da sınırlı değil, şu linkteki kavanozdan kar küresi yapımına da mutlaka göz atın!
Mısır Çarşısı’nda Tabanca İle Lamba Vurmak 00:58
Mısır Çarşısı’nda Tabanca İle Lamba Vurmak 2.658 izlenme - 1 yıl önce Fatih’teki tarihi Mısır Çarşısı’nda bir kişinin aydınlatma lambasına silahla ateş etmesi ve çarşıda yaşanan panik kameralara yansıdı.
Ek Uncha - Lamba Kad 03:05
Ek Uncha - Lamba Kad 10.208 izlenme - 7 yıl önce çok beğendiğim hint şarkılarından , sizede iyi seyirler, klipte fena sayılmaz :), kız çok tatlı gülüyor :)
Minecraft - FLORESAN LAMBA NASIL YAPILIR ? 04:52
Minecraft - FLORESAN LAMBA NASIL YAPILIR ? 6.472 izlenme - 2 yıl önce
çakar lamba (tuning46) 00:29
çakar lamba (tuning46) 8.662 izlenme - 8 yıl önce
Yunus Bülbül ve Doğa Bekleriz'in Lamba Cini ile İmtihanı 02:12
Yunus Bülbül ve Doğa Bekleriz'in Lamba Cini ile İmtihanı 1.589 izlenme - 1 yıl önce Zücaciye işleten Yunus Bülbül ve Doğa Bekleriz oyuncak ayı sebebiyle y çıkan kıskançlık tartışmasıdan sonra Yunus Bülbül bulduğu lambayı okşayınca cin çıkar ve olaylar gelişir.
Kırmızı Işıkta Bekleyen Köpek 01:24
Kırmızı Işıkta Bekleyen Köpek 1.755 izlenme - 2 yıl önce 2014 senesine ait bir video izliyecegiz. Kırmızı ışıkta beklemeden karşıya geçen ve kendilerini tehlikeye atan kızlara ders verir nitelikte yeşil ışığın yanmasını bekleyen köpek.
Minecraft Lamba Yapımı 04:24
Minecraft Lamba Yapımı 4.408 izlenme - 5 yıl önce kolay yapımlı bir lamba :) . isterseniz başka bir lamba yapabilirsiniz.
balık yakalama yöntemi (sazanın böylesi) 02:07
balık yakalama yöntemi (sazanın böylesi) 10.883 izlenme - 9 yıl önce sazandan başka balıkta gelmiyor :) ata66kan
Gazozdan Lamba Nasıl Yapılır 01:30
Gazozdan Lamba Nasıl Yapılır 5.962 izlenme - 8 yıl önce gazozdan lamba nasıl yapılır
Çakar Lamba Ve Siren 00:47
Çakar Lamba Ve Siren 2.853 izlenme - 4 yıl önce Çakar Lamba Ve Siren
Evde Nasıl Lav Lambası Yapılır? 03:05
Evde Nasıl Lav Lambası Yapılır? 2.021 izlenme - 3 yıl önce Evde nasıl lav lambası yapılır?
Yayalar İçin Yapılmış Trafik Işıkları! 00:34
Yayalar İçin Yapılmış Trafik Işıkları! 1.615 izlenme - 2 yıl önce İspanya da yoldan karşıya geçmek isteyen yayalar için hazırlanmış harika bir uygulama!
Masa Lambası ( 6.sınıf Projelerinden ) 00:15
Masa Lambası ( 6.sınıf Projelerinden ) 4.930 izlenme - 8 yıl önce masa lambası ( 6.sınıf projelerinden )
Araba şaha kalkıyor. Mustang 00:23
Araba şaha kalkıyor. Mustang 11.542 izlenme - 10 yıl önce Araba dediğin böyle olur. Mustang.
Uzaylıların Tercihi De Türk Erkeği 01:24
Uzaylıların Tercihi De Türk Erkeği 1.495 izlenme - 2 yıl önce Marslılar nüfus problemini çözmek için evreni tararken, en az üç çocuk söylemiyle karşılaşınca ve Şahin k'nın buz gibi videolarının izleyince, tamam uzayın çocuklarını üretecek canlıyı bulduk derler ve Astronot Fehmi'yi uzaya kaçırırlar. Mars usulü üretimle performans alamayacaklarını belirten Fehmi, hemen Türk usulü yöntemlerle prizmadan lamba doğurtacaktır.
Minecraft Gerçek Lamba Yapımı 00:42
Minecraft Gerçek Lamba Yapımı 1.292 izlenme - 2 yıl önce abone olursanız sevinirim :) ses olmayabilir kb ses sistemim bozuldu
Fiesta Arka Sis Çakar Lamba 00:20
Fiesta Arka Sis Çakar Lamba 5.462 izlenme - 5 yıl önce
Kesilen Bacaktan Lamba Yapmak 01:24
Kesilen Bacaktan Lamba Yapmak 1.742 izlenme - 3 yıl önce NRC Reader’ın haberine göre, 53 yaşındaki Leo Bonten'in, kırılan bacağı yanlış tedavi sonucu enfeksiyon kaptığı için kesildi. Bonten, sigortadan alacağı paranın ancak basit bir protez bacağa yeteceğini belirterek, daha gelişmiş bir protez için kesilen bacağından lamba yapıp “eksantrik bir milyonere” satmaya karar verdi. Bonten lambasını yaklaşık 290 bin TL’ye satışa çıkardı.