Hoşgeldiniz!

land of the lost

land of the lost 02:30
land of the lost 3.286 izlenme - 7 yıl önce dr. rick marshall son serüveninde uzay- zaman kasırgasının içine araştırma asistanı holly cantrell ve dar kafalı will stanton ile birlikte çekilir. bu alternatif evrende bu üçlü chaka adında bir eski zaman insanıyla arkadaş olurlar. chaka dinazor ve diğer fantastik yaratıkların bulunduğu bu dünyada onlara yol gösterecek tek kişidir. acaba bu üçlü bizim dünyamıza geri dönebilecek ve dr. rick marshall bu keşfiyle sıfırdan bir kahramana dönüşebilecek midir?
land of the lost fragmanı 1 01:28
land of the lost fragmanı 1 509 izlenme - 6 yıl önce dr. rick marshall son serüveninde uzay- zaman kasırgasının içine araştırma asistanı holly cantrell ve dar kafalı will stanton ile birlikte çekilir. bu alternatif evrende bu üçlü chaka adında bir eski zaman insanıyla arkadaş olurlar. chaka dinazor ve diğer fantastik yaratıkların bulunduğu bu dünyada onlara yol gösterecek tek kişidir. acaba bu üçlü bizim dünyamıza geri dönebilecek ve dr. rick marshall bu keşfiyle sıfırdan bir kahramana dönüşebilecek midir?
land of the lost fragmanı 4 01:27
land of the lost fragmanı 4 322 izlenme - 6 yıl önce dr. rick marshall son serüveninde uzay- zaman kasırgasının içine araştırma asistanı holly cantrell ve dar kafalı will stanton ile birlikte çekilir. bu alternatif evrende bu üçlü chaka adında bir eski zaman insanıyla arkadaş olurlar. chaka dinazor ve diğer fantastik yaratıkların bulunduğu bu dünyada onlara yol gösterecek tek kişidir. acaba bu üçlü bizim dünyamıza geri dönebilecek ve dr. rick marshall bu keşfiyle sıfırdan bir kahramana dönüşebilecek midir?