Hoşgeldiniz!

Lapse Videoları İzle

Kirli Havanın Etkisinde Kalan Time Lapse Görüntülerle Pekin 00:12
Kirli Havanın Etkisinde Kalan Time Lapse Görüntülerle Pekin 2.161 izlenme - 3 hafta önce Çin'de Ulusal Kırmızı Alarm verilmesine neden olan kirli hava Pekin'de böyle kaydedildi. Havanın üçte ikisini kaplayan dumanın bulunduğu bu görüntüler 20 dakikalık bir süreyi kapsıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
3 Boyutlu Çizim (Time Lapse) 02:19
3 Boyutlu Çizim (Time Lapse) 38.066 izlenme - 2 yıl önce 3 Boyutlu Çizim Nasıl Yapılır ? Öğrenmek isteyenler, bu videomuzu kaçırmamalı. Vamos ART Trick Art On Paper Drawing 3d Hole Time Lapse 2013
Saint Petersburg - Rusya - Timelapse 03:04
Saint Petersburg - Rusya - Timelapse 1.285 izlenme - 2 ay önce Time-Lapse dünya turumuz Saint Petersburg'dan başlıyor takipte kalınız efenim.
Yeni Doğan Bir Bebeğin 80 Saniyede Bir Yılı 01:23
Yeni Doğan Bir Bebeğin 80 Saniyede Bir Yılı 2.495 izlenme - 8 ay önce TheDunderBoy kanalı yeni doğan çocuklarının bir senelik görüntülerinden harika bir timelapse video hazırladı. Değişik kıyafetler ve pozlarla bebeklerinin büyümesini çeken çift bebeklerinin tatlı değişimini böylece ölümsüzleştirdi.
4k Kimyasal Reaksiyonlar 06:30
4k Kimyasal Reaksiyonlar 2.650 izlenme - 6 ay önce Çin de birkaç üniversite birleşerek 8 farklı kimyasal reaksiyonu 4K UltraHD kamera ve özel lensler sayesinde güzel bir gösterim hazırlamışlar. http://www.beautifulchemistry.net/
Kolomb'dan Sonra Amerika Tarihi : 1492-2015 03:41
Kolomb'dan Sonra Amerika Tarihi : 1492-2015 1.628 izlenme - 5 ay önce Bu sefer Kolomb'un 1492'deki keşfinden, 2015 yılına kadar Amerika kıtalarının tarih atlasını görüyoruz. Afrikayı uzun süre sömürgecilikten koruyan hastalıklar, Amerika'da yerli halkın direnişinin kırılmasına sebep olmuş. Kızamık başta olmak üzere Avrupa'dan gelen hastalıklar, yerli halkı daha savaşmadan yok etmiş. Kıtaya Avrupa'dan yerleşen ve özellikle Latin Amerika'da yerli halkla da kaynaşan Avrupalılar, erken dönemde bağımsızlık ilan etmiş. En son beyaz işgaline uğrayan, acımasız doğası ile Patagonya (Güney Arjantin) olmuş.
Time Lapse Olarak Tokyo Havalimanının Bir Günü 03:50
Time Lapse Olarak Tokyo Havalimanının Bir Günü 3.188 izlenme - 2 yıl önce Tokyo'da bulunan Haneda Havalimanı'nda kaydedilen görüntülerle bir havalimanının bir gününe time lapse olarak tanıklık ediyoruz.
Volgograd (Stalingrad) - Time Lapse 02:13
Volgograd (Stalingrad) - Time Lapse 732 izlenme - 4 ay önce II. Dünya Savaşı'nda destansı bir muharebeye tanık olan Volgograd (1925–1961 arasında Stalingrad) şehrinin "time lapse" çekim sanatıyla hazırlanmış görüntüleri.
Hawaii'de Lavların Büyüleyen Görüntüsü 06:36
Hawaii'de Lavların Büyüleyen Görüntüsü 1.817 izlenme - 1 yıl önce Hawaii'de bir süre önce aktif olan Kilauea Yanardağı'nın püskürttüğü lavların inanılmaz görüntüsü. Hawaii'li yetkililerin time-lapse olarak çektiği görüntüler, lavın yavaş ama durdurulamaz ilerleyişini gösteriyor.
Chrysler Motorunun Time Lapse Görüntülerle Bakımı 05:14
Chrysler Motorunun Time Lapse Görüntülerle Bakımı 89 izlenme - 3 hafta önce 10 aylık bir çalışmanın sonucunda Chrysler motorunu baştan yaratan yetenekli insanların zorlu süreci time lapse olarak karşımıza çıkıyor. 40.000'den fazla fotoğraf çekilerek oluşturulan videoda Hagerty ekibinin uzun bir süreçte gerçekleştirdiği başarılı değişimi izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
3 Boyutlu Yumurta Çizimi 02:58
3 Boyutlu Yumurta Çizimi 2.326 izlenme - 2 yıl önce 3 Boyutlu Pişmiş Yumurta Çizimiyle adeta kağıdın üstündeki çizimi yemek isteyeceksiniz. Bu yetenekli çizer sizleri çok şaşırtacak.
Time Lapse Olarak Kaydedilmiş Güneş Hareketleri 04:00
Time Lapse Olarak Kaydedilmiş Güneş Hareketleri 1.333 izlenme - 2 yıl önce NASA'nın Güneş Dinamikleri Gözlemevi( Solar Dynamics Observatory) güneşin 2011-2015 yılları arasındaki önemli hareketlerinden time lapse video yaratmış.
Sahte Arap Nasil Çizilir ? ( Mycizim ) 01:58
Sahte Arap Nasil Çizilir ? ( Mycizim ) 1.422 izlenme - 1 yıl önce https://www.youtube.com/user/MEYAraba
Time Lapse Görüntüler ile Tarih Kokan Şehir: Roma 03:27
Time Lapse Görüntüler ile Tarih Kokan Şehir: Roma 797 izlenme - 1 yıl önce Avrupa'nın ve dünyanın tarihi en eski şehirlerinden Roma'ya Time Lapse görüntüler ile kısa bir ziyarette bulunuyoruz. 06.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Time Lapse Görüntüler ile Tarih Kokan Şehir: Roma' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tokyo'da Bir Fuar Sabahı 01:50
Tokyo'da Bir Fuar Sabahı 440 izlenme - 1 yıl önce Tokyo'da düzenlenen Comiket isimli " çizgi roman yayıncılık fuarına" girmek isteyen çizgi roman severlerin mücadelesinini izleyelim.
Dubai Flow Motion - Çölün Üstündeki Cennet 03:06
Dubai Flow Motion - Çölün Üstündeki Cennet 668 izlenme - 2 yıl önce Büyük gökdelenleri, devasa yapıları, zenginlikleriyle. Dubai. Flow motion keyfiyle sunulması da bir ayrı güzel olmuş, neyse bıdı bıdı yapmayalım izleyelim.
Dubai ve Katar'ın İnanılmaz Görüntüleri 02:10
Dubai ve Katar'ın İnanılmaz Görüntüleri 549 izlenme - 2 yıl önce David Oliver Lennon 10 günlük Dubai ve Katar gezisini time lapse olarak kaydetmiş. Ortaya çıkan inanılmaz görüntüleri ile bu iki inanılmaz zengin ve güzel şehirleri David'in kamerasından izliyoruz...
hızlı çekim gün doğumu 01:55
hızlı çekim gün doğumu 1.140 izlenme - 5 yıl önce rusya'da 1 hafta boyunca -25 derecede çekilmiş gündoğumu fotoğraflarının hızlandırılmış hali. taken by tso photography.
 Osmaneli - Bilecik 02:30
Osmaneli - Bilecik 349 izlenme - 1 yıl önce
Sanatsal Şehir Tanıtımı - Doha (Katar) 03:50
Sanatsal Şehir Tanıtımı - Doha (Katar) 618 izlenme - 2 yıl önce Doğunun Parisi Dubai'ye alternatif olarak inşa edilen Katar'ın başkenti Doha'nın timelapse tekniğiyle göz mastürbasyonu niteliğindeki tanıtım videosunu izliyoruz.
Time Lapse Olarak Bir Uçağın Boyanma Süreci 02:35
Time Lapse Olarak Bir Uçağın Boyanma Süreci 352 izlenme - 2 yıl önce Boeing 737 tipi Virgin Avustralya'ya ait uçağın tekrardan boyanma sürecini göreceğiz. Eski boyanın kaldırılma şekli epeyce değişik. 11 gün süren bu süreçte 18 boyacı çalışıp 260 litre boya harcanmış.
Biranın Yapılışı 01:02
Biranın Yapılışı 428 izlenme - 2 yıl önce Ünlü Bir Bira Markası, Biranın Yapılış Sürecinde Mayalanma Aşamasını Time Lapse Tekniğiyle Gözler Önüne Serdi.
Stop Motion Hamilelik 02:04
Stop Motion Hamilelik 501 izlenme - 2 yıl önce Avrupalı olduğunu tahmin ettiğim çiftimiz hamilelik süresi boyunca geçen her günü fotoğraflayarak meraklı sevenlerine daha hoş şekilde ulaştırmak için stop motion ile eğlenceli bir hale getirmiş ve geçen zamanın hamile bayanlar üzerinde yarattığı değişimi güzel bir şekilde sunmuşlar. Uyarı Notu; Hamile görünce aklına başka şeyler gelenler için uygun değildir.
Bir Animasyonun Yaratılma Süreci 01:10
Bir Animasyonun Yaratılma Süreci 347 izlenme - 2 yıl önce Time Lapse Görüntüler İle Bir Animasyonun Yaratılma Süreci Bir animasyonun yaratılma sürecine stop motion görüntüler ile tanıklık ediyoruz.
Nokta 2015 Stratejik Temeller Çalışması (Time-Lapse) 01:55
Nokta 2015 Stratejik Temeller Çalışması (Time-Lapse) 479 izlenme - 2 yıl önce Denge Merkezi tarafından 30.12.2014 tarihinde Nokta Medya Ankara Ofisinde gerçekleştirilen , hem eğitici hem de çok eğlenceli geçen takım koçluğu çalışmasından en güzel anlar. Çizim: Sema K. Tezer - Denge Merkezi Denge Merkezi: İNSAN’ın, yaşamının tüm alanlarında dengeyi kurması ve kendini gerçekleştirmesi için bütünsel insan gelişimini destekleyen eğitim, danışmanlık ve koçluk hizmetleri vermektedir.
Uzaydan Dünyanın 28 Yılı - Google Time Lapse 02:22
Uzaydan Dünyanın 28 Yılı - Google Time Lapse 334 izlenme - 2 yıl önce Google'ın "Time lapse" projesi ile dünyanın bazı bölgelerindeki yaklaşık 30 yıllık değişim gözler önüne seriliyor. Gelin son 30 yılda dünyaya neler yaptığımıza birlikte bakalım. Ayrıca http://world.time.com/timelapse/ adresinden proje ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
İstimebul -  Time Lapse İstanbul 03:43
İstimebul - Time Lapse İstanbul 238 izlenme - 2 yıl önce Sitede Veysel Gençten'in 2007 yılında yaptığı İstanbul temalı time lapse videosunu görünce kendi çalışmamı da eklememin doğru olacağını düşündüm. Fotoğraflar | Düzenleme: Özcan Çelik vimeo.com/ozcancelik twitter.com/ozcancelik Müzik: Hakan Özkan http://soundcloud.com/hakan-ozkan/istimebul
Diş Teli Dişleri Nasıl Düzeltir? (Time Lapse) 00:49
Diş Teli Dişleri Nasıl Düzeltir? (Time Lapse) 198 izlenme - 2 yıl önce Diş teli dişleri nasıl düzelttiğini gösteren time lapse video görüntüsü, diş telinin dişler için hayati değer taşıdığını gösterdi..
Time Lapse Makas Atmak 00:32
Time Lapse Makas Atmak 214 izlenme - 2 yıl önce Time Lapse Makas Atmak Instagram'ın iOS kullanıcılarına özel olarak yayınladığı Hyperlapse adlı uygulama, bir sanat yönetmeni gibi zaman geçişi (time-lapse) videoları çekmenizi sağlıyor. Herkesin fotoğrafçı olmasını sağlayan Instagram, şimdi de tüm iPhone kullanıcılarını birer yönetmen yapmayı hedefliyor. Ayrı bir uygulama olarak yayınlanan Hyperlapse, son dönemde oldukça meşhur olan zaman geçişi (time-lapse) videolarını kolayca hazırlamanızı sağlıyor. Normalde farklı zamanlarda çekilen fotoğrafları arka arkaya ekleyerek zamanın hızlı geçişini sahneleyen time-lapse videolarının yanı sıra, Hyperlapse videoları ise kameranın hareketliliği ile dinamik bir görüntü yakalıyor. Seyir halindeki bir araçta ya da hareketli bir tripod üzerinde çekilen görüntüler sonradan arka arkaya ekleniyor. Ancak bu işlemler son kullanıcılar için çok fazla vakit gerektiriyor.
Time Lapse Görüntülerle Chicago 03:39
Time Lapse Görüntülerle Chicago 105 izlenme - 1 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'nin nüfus bakımından en büyük üçüncü şehrine bir de time lapse şeklinde bir görelim. Yeni videolar için kanalıma abone olun