Hoşgeldiniz!

Larissa Gacemer Videoları İzle

Larissa Gacemer'in Türk Vatandaşı Olma Sevinci 00:54
Larissa Gacemer'in Türk Vatandaşı Olma Sevinci 6.789 izlenme - 2 ay önce Model Burak Gacemer'le 6 yıldır evli olan 29 yaşındaki Brezilyalı model Larissa, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile Türk vatandaşlığına geçtiğini duyurdu. 2011 yılında Burak Gacemer ile evlenen Larissa, bu tarihten itibaren hayatını Türkiye’de sürdürüyor. Survivor yarışmasında boy göstere, 'Krem' adlı bir Türk dizisinde rol alan Brezilyalı model, 6 yıl sonra Türk vatandaşı oldu. İnternet üzerinden açtığı video kanalından günlük hayatına dair keyifli paylaşımlarda bulunan güzel model, heyecanını sosyal medya hesabına yüklediği bir videoyla takipçilerine duyurmayı tercih etti. Larissa, paylaştığı videoda, "Merhaba güzel inansanar, size bir haberim var; Ben Türk vatandaşı oldum. Çok mutluyum. Ne diyeceğimi bile bilemiyorum. Ne mutlu Türküm diyene" ifadeleerini kullandı.
Larissa ile Lezzet Dolu Anadolu 1. Bölüm 09:40
Larissa ile Lezzet Dolu Anadolu 1. Bölüm 1.299 izlenme - 1 ay önce Larissa Gacemer ile Lezzet Dolu Anadolu MigrosTV'de! Migros Anadolu Lezzetleri reyonundan geleneksel, lezzeti bol ürünlerle yapılan tarifler, keyifli bir sohbet ve ünlü konukların yer alacağı program her Perşembe saat 11:00'de MigrosTV.com MigrosTV Youtube kanalında olacak. Larissa Gacemer bu bölümde ünlü şef Ayşe Tüter, ağırlıyor. Şefimiz Anadolu Lezzetleri reyonundan Seferihisar sakızlı tarhanayla sakızlı tarhanalı çörek yapıyor. Nefis tarifler, pratik bilgiler, Larissa Gacemer'in konuğuyla keyifli sohbeti için bizi takip etmeye devam edin.
Larissa ile Lezzet Dolu Anadolu 4. Bölüm 09:59
Larissa ile Lezzet Dolu Anadolu 4. Bölüm 181 izlenme - 3 hafta önce Larissa Gacemer ile Lezzet Dolu Anadolu 4. bölümüyle MigrosTV'de! Yöresel tarifler, pratik öneriler, keyifli bir sohbet ve ünlü konukların yer alacağı program her Perşembe saat 11:00'de MigrosTV.com ve MigrosTV Youtube kanalında olacak. Larissa Gacemer İyi Gelecek Elçileri'nden Birgül Erdoğan'ı ağırlıyor. Konuğumuz harika bir Nevzine Tatlısı yapıyor. Lezzetli tarifler, kolay öneriler, Larissa Gacemer'in konuğuyla keyifli sohbeti için bizi takip etmeye devam edin.
Larissa ile Lezzet Dolu Anadolu I Mercimekli Muska Böreği 11:17
Larissa ile Lezzet Dolu Anadolu I Mercimekli Muska Böreği 76 izlenme - 1 hafta önce Larissa Gacemer ile Lezzet Dolu Anadolu MigrosTV'de! Yöresel tarifler, pratik öneriler, keyifli bir sohbet ve ünlü konukların yer alacağı program her Perşembe saat 11:00'de MigrosTV.com ve MigrosTV Youtube kanalında olacak. Larissa Gacemer bugün İyi Gelecek Elçileri'nden konuğumuzu ağırlıyor. Konuğumuz Perihan Kobakçam Mercimekli Muska Böreği yapıyor. Lezzetli tarifler, kolay öneriler, Larissa Gacemer'in konuğuyla keyifli sohbeti için bizi takip etmeye devam edin.
Larissa Gacemer - Kıçımızı Silecek Bir Kağıt Bile Yok 03:19
Larissa Gacemer - Kıçımızı Silecek Bir Kağıt Bile Yok 699 izlenme - 2 yıl önce Survivor adasından geçtiğimiz günlerde ayrılan Larissa Gacemer'in tuvalet anıları dinleyeceğiz. Bakalım tuvalet kağıdı olmayan ortamda mankenimiz nasıl yaşamış?
3 Adam 14.Bölüm Tanıtımı (1 Şubat Çarşamba) 00:40
3 Adam 14.Bölüm Tanıtımı (1 Şubat Çarşamba) 104 izlenme - 5 ay önce Her hafta konukları ile gecelerinizi şenlendiren 3 Adam 1 Şubat 2016 Çarşamba günü 14.bölümüyle 20.00'da TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Oğuzhan Koç, Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak'ın eğlenceli sohbetleri ve birbirinden ünlü konuklarıyla yeni sezon bomba gibi bölümleriyle ekranlarda. Bu haftanın konuğu ünlü türkücü Mahmut Tuncer, başarılı karikatürist Varol Yaşaroğlu ve güzel oyuncu Larissa Gacemer.
Larissa Gacemer'le Burç Yorumları 06:06
Larissa Gacemer'le Burç Yorumları 37 izlenme - 2 ay önce Herkes sevgisini farklı gösterir, peki hangi burç nasıl gösterir? Larissa Gacemer sizin için oyunculuk yeteneklerini konuşturdu.
Türk Ünlülerin Kötü Tweet'lere Verdikleri Cevaplar (8) 02:48
Türk Ünlülerin Kötü Tweet'lere Verdikleri Cevaplar (8) 979 izlenme - 3 yıl önce Bakalım Burcu Esmersoy, Murat Başoğlu, Yusuf Güney, Ertem Şener, Mustafa Topaloğlu, Larissa Gacemer, Fırat Çöloğlu, Sefa Doğanay, Çağrı Çıtanak, Arto, Alican Altun, Behzat Uygur kendileri hakkında yazılmış arsız tweetler için ne demiş...
Ali Biçim Show - 5. Bölüm Tanıtım 00:44
Ali Biçim Show - 5. Bölüm Tanıtım 412 izlenme - 3 yıl önce Ali Biçim Show yeni bölümüyle 8 Ağustos Cuma akşamı Fox TV ekrandarında! Linkler: https://www.facebook.com/alibicimshow http://twitter.com/alibicimshow http://instagram.com/alibicimshow
Ali Biçim Show'da Samba Rüzgarı! (5. Bölüm) 04:30
Ali Biçim Show'da Samba Rüzgarı! (5. Bölüm) 352 izlenme - 3 yıl önce Ali Biçim Show'un 5. bölümünde Larissa Gacemer, Serenay Aktaş ve Ali Biçim samba rüzgarı estirdi! Ali Biçim Show her Cumartesi 23.15'te FOX'ta! Linkler: https://www.facebook.com/alibicimshow http://twitter.com/alibicimshow http://instagram.com/alibicimshow
Larissa Gacemer : Dağhan Çok Pis 03:19
Larissa Gacemer : Dağhan Çok Pis 393 izlenme - 4 yıl önce Larissa Gacemer: Dağhan Çok Pis Tuvalet Kağıdı Yok - Denize Giriyoruz
Survivor Yarışmacısı Ünlü Model Türk Vatandaşı Oldu 00:54
Survivor Yarışmacısı Ünlü Model Türk Vatandaşı Oldu 7 izlenme - 2 ay önce Brezilyalı model Larissa Rodrigues 2011 yılında Burak Gacemer ile nikah masasına oturmuş ve Türkiye'ye yerleşmişti. Katıldığı Survivor yarışması ile daha da tanınır hale gelen Larissa Gacemer, Türk vatandaşı oldu.
Ali Biçim Show - 5. Bölüm Tanıtım 2 00:35
Ali Biçim Show - 5. Bölüm Tanıtım 2 141 izlenme - 3 yıl önce Ali Biçim Show yeni bölümüyle 8 Ağustos Cuma akşamı Fox Tv ekranlarında! Linkler: https://www.facebook.com/alibicimshow http://twitter.com/alibicimshow http://instagram.com/alibicimshow
Beyaz Show 14 Aralık 2012 Tanıtım | Fragmanı 00:36
Beyaz Show 14 Aralık 2012 Tanıtım | Fragmanı 118 izlenme - 5 yıl önce Beyaz Show 14 Aralık 2012 Tanıtım | Fragmanı