Hoşgeldiniz!

Lassi Hurskainen Videoları İzle

Olay kaleciden Neymar penaltısı! 00:19
Olay kaleciden Neymar penaltısı! 4.441 izlenme - 3 yıl önce Hazırladığı videolar ile olay olan Fin kaleci Lassi Hurskainen bu kez Neymar'ın antrenmanda attığı penaltı vuruşu tekniğini tekrarladı.
Bu Kaleci Messi'yi Bile Kıskandırır ! 03:44
Bu Kaleci Messi'yi Bile Kıskandırır ! 2.841 izlenme - 5 yıl önce Abd'de unc asheville'in genç kalecisi lassi hurskainen ayaklarını, ellerini ve topu kullanarak yaptığı bu hareketler internette çok izlenenler arasında...
Çılgın Kaleci Lassi Yine iş Başında 03:40
Çılgın Kaleci Lassi Yine iş Başında 1.997 izlenme - 4 yıl önce ABD'de UNC Asheville'in genç kalecisi Lassi Hurskainen ayaklarını, ellerini ve topu kullanarak yaptığı bu şov ile herkesi şaşırtıyor. Daha öncede farklı videolarla karşımıza çıkan Lassi bu işi sevmiş anlaşılan.
Finlandiyalı kaleciden müthiş vuruş! 00:23
Finlandiyalı kaleciden müthiş vuruş! 578 izlenme - 2 yıl önce Finlandiyalı kaleci Lassi Hurskainen yine inanılmazı başardı.
Masa Tenisi İle Futbol Birleştirdiler 04:07
Masa Tenisi İle Futbol Birleştirdiler 182 izlenme - 1 yıl önce Masa tenisi şovları ile beğeni kazanan Pongfinity kanalı ile futbol şovları ile ünlü Lassi Hurskainen güçlerini birleştirdi.
Finlandiyalı Kaleciden Müthiş Vuruş! 00:23
Finlandiyalı Kaleciden Müthiş Vuruş! 181 izlenme - 2 yıl önce Finlandiyalı kaleci Lassi Hurskainen yine inanılmazı başardı.
Yetenekli Kaleci Olmak - Lassi Hurskainen 03:44
Yetenekli Kaleci Olmak - Lassi Hurskainen 184 izlenme - 2 yıl önce Lassi Hurskainen - Finlandiyalı kalecinin yaptıkları zamanında bilg. efektleriyle yapılmış Ronaldinho'nun reklamına benziyor. Ülkemize transfer olursa şaşırmayalım, kanaatimce Ayman'dan sonra Ziya Doğan'ın yeni gözdesi olabilir.
 Yetenekli Kaleci Olmak - Lassi Hurskainen 03:44
Yetenekli Kaleci Olmak - Lassi Hurskainen 159 izlenme - 4 yıl önce Ronaldinho'nun reklamına kafa tutan çocuk..
lassi hurskainen angry birds 03:48
lassi hurskainen angry birds 117 izlenme - 5 yıl önce
lassi hurskainen - angry birds 03:48
lassi hurskainen - angry birds 109 izlenme - 6 yıl önce
Olay Kaleciden Neymar Penaltısı 00:19
Olay Kaleciden Neymar Penaltısı 87 izlenme - 3 yıl önce Hazırladığı videolar ile olay olan Fin kaleci Lassi Hurskainen bu kez Neymar'ın antrenmanda attığı penaltı vuruşu tekniğini tekrarladı.
Goalkeeper Trıck Shots — Lassi Hurskainen İn Fınland 03:40
Goalkeeper Trıck Shots — Lassi Hurskainen İn Fınland 33 izlenme - 3 yıl önce Former Unc Asheville Goalkeeper And Finnish Trick Shot Artist Lassi Hurskainen İs Back With More Tricks From His Native Finland! Lassi Tells Us A Little Abou...
Olay kaleciden müthiş bir şov daha!... 02:01
Olay kaleciden müthiş bir şov daha!... 15 izlenme - 2 yıl önce Finlandiyalı freestyle ustası Lassi Hurskainen, yine eşsiz bir şova imzasını attı. Daha fazlası için kanalımıza abone olabilirsiniz. www.izlesene.com/sporx
2 duvar, 2 direk! 00:22
2 duvar, 2 direk! 8 izlenme - 2 yıl önce Finlandiyalı kaleci Lassi Hurskainen yine inanılmazı başardı.
Çılgın Kaleci Bu Kez De Eski Bursalı İle Birlikte!... 05:56
Çılgın Kaleci Bu Kez De Eski Bursalı İle Birlikte!... 3 izlenme - 2 yıl önce Yaptığı müthiş hareketlerle dikkatleri üzerine çeken Finlandiyalı Lassi Hurskainen, bu kez de bir dönem Bursaspor forması giyen Petteri Forsell ve ağır siklet boksör Robert Helenius ile bir araya geldi.