Hoşgeldiniz!

lastikçi

Dünyalar Güzeli Lastikçi Asyalı Kız 00:57
Dünyalar Güzeli Lastikçi Asyalı Kız 11.745 izlenme - 2 hafta önce Bir lastikçi düşünün hem kız hem asyalı hem güzel bu üç özelliği girdiğiniz bir lastikçi de görünce her gün lastiğinizi patlatasınız gelir.
Kamyonlar Çizgi Film - Çekici - Oto kurtarma (Trucks) 03:04
Kamyonlar Çizgi Film - Çekici - Oto kurtarma (Trucks) 7.493 izlenme - 1 yıl önce Arabalar bazen trafikte arıza yapabilir. Lastikleri patlayabilir.Eğer arızalanan arabayı hemen yoldan almazsak trafik sıkışır ve kimse yoluna devam edemez. Trafiğin sıkışmaması için oto kurtarıcı denilen çekici kamyonları icat etmişler. Bu kamyonlar bozulan arabaları trafikten hemen alıyorlar yani kurtarıyorlar. Bu oto kurtarma araçlarını haydi beraber izleyelim.
Lastikçi Veside Nine 01:00
Lastikçi Veside Nine 916 izlenme - 12 ay önce Afyonkarahisar Sandıklıda 74 yaşındaki Veside Nine çalışma azmi ile gençlere örnek oluyor. Veside Nine elini işten, kimliğini aştan sakınmamış. Ellerinden öpüyoruz Veside Nine. Kolay gelsin.
Lastikist İstanbul Lastik Tamiri 00:08
Lastikist İstanbul Lastik Tamiri 48 izlenme - 3 hafta önce www.lastikist.com sitemize giriş yaparak İstanbul'un neresinde olursanız olun 7 gün 24 saat aracınızın bulunduğu yere geliyor ve lastiğinizi aracınızın yanında tamir ediyoruz. Yaması, sökmesi ve lastik şişirme işlemi yol lastik yardım aracımızın içerisindeki kompresör vb makinaların yardımı ile anında yapılmaktadır. Lastiğiniz patladığında başka yerde aramayın. Lastikçi size gelsin. 5 dakikada lastiğiniz tamir olsun, siz yolda lastik değiştirmek için uğraşmayın.
Tokat Atma Oyunu Oynayan Lastikçi Abiler 06:14
Tokat Atma Oyunu Oynayan Lastikçi Abiler 430 izlenme - 1 yıl önce Abilerin hepsi lastikçi mi bilmiyorum ama olay lastikçide geçtiği için bu başlığı uygun gördüm. Bu abiler yalnızca gelişmemiş doğu toplumlarında oynanan tarzda bir oyun oynuyorlar ama kültürüme ihanet edemiycem bu konuda güldüm izlerken. Favorim 4:53'de başlayan yavaş tokatlaşmanın pembeli elemana sert patlaması sahnesi. Sizlerin de bu tip hayvanca oyunlarla alakalı anılarınız varsa (özellikle yurtlarda, öğrenci evlerinde meşhurdur) yazın da gülelim beyler.
Patlayan Lastik Adamı Uçurdu 00:06
Patlayan Lastik Adamı Uçurdu 123 izlenme - 5 ay önce Çin'de yaşanan lastik kazası güvenlik kamerasına yansıdı. Lastik tamircisi, kamyonun lastiğini onarmaya çalıştığı sırada ölümden döndü. Patlayan lastiğin yarattığı basınçla talihsiz adam metrelerce yükseğe fırlayarak yere düştü. Tamircinin üzerindeki kıyafet bile basınçla parçalanırken, şanssız adamın sağlık durumu hakkında bir bilgi bulunmamakta.
Lastikçi 06:17
Lastikçi 934 izlenme - 4 yıl önce
Cumhurbaşkanı Erdoğan Lastikçi Esnafını Ziyaret Etti 00:57
Cumhurbaşkanı Erdoğan Lastikçi Esnafını Ziyaret Etti 8 izlenme - 1 hafta önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, İskitler'de araç lastiği satan esnafı ziyaret etti. Erdoğan ve Yıldırım, Esenboğa Havalimanı'ndan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne giderken, İskitler güzergahında yer alan bir grup esnafın, üzerinde "Sayın Reis-i Cumhur çay da hazır, kahve de. Geri adım atma!" yazılı pankart açması üzerine konvoyu durdurdu. Araç lastiği satan esnafın dükkanına konuk olan Erdoğan ve Yıldırım, iş yeri sahibi ve çalışanlarıyla bir süre sohbet etti ve birlikte çay içti. Sohbet esnasında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile tokalaşan bir yaşlı vatandaşın, Erdoğan'ın elini hızla sallaması üzerine, Başbakan Yıldırım araya girerek, "Dur yahu kolunu çıkartacaksın." şeklinde espri yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaşlı vatandaşa, "Yahu ben senin bu kadar kuvvetli olduğunu bilmiyordum." demesi üzerine tebessüm ettiren anlar yaşandı. Esnafın sorunlarını da dinleyen Erdoğan ve Yıldırım, çalışanlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Erdoğan, esnaf ziyareti sırasında ayrıca bir çalışanı sigarayı bırakması için ikna etti
Lastikçi Veysi Araba Kullanma 06:24
Lastikçi Veysi Araba Kullanma 693 izlenme - 3 yıl önce Lastikçi Veysi Araba Kullanma
Ali Durmuş 04:18
Ali Durmuş 960 izlenme - 8 yıl önce zemberek köyünden alİ durmuŞ ve komŞusu lastİkçİ osman :))
En Ateşli Lastikçi 01:36
En Ateşli Lastikçi 133 izlenme - 2 yıl önce Lastik değiştirmenin kitabını yazan model... Tara isimli model kadınların tek başına lastik değiştirmekte zorlanmadığını gözler önüne serdi.
lastikçi gençlik 03:12
lastikçi gençlik 100 izlenme - 7 yıl önce lastikçi gençlik
lastikçi biloo 00:30
lastikçi biloo 195 izlenme - 8 yıl önce lastikçilik bizim işimiz
Oto Pratik 01:42
Oto Pratik 93 izlenme - 4 yıl önce AHLAS OTOMOTİV 1984 yılında Ahmet OTLU tarafından kurulmuştur. Lastik sektörüne servis işiyle başlayıp, en alt seviyeden tırnaklarıyla bugun ,bu seviye ulaşmanın gururunu siz degerli dostlarımızla beraber yaşıyoruz . Bu serüvende, günümüzün teknolojisini de arkamıza alarak vizyonumu gelecege ceviriyoruz. Firmamız, kalitesiyle önde gelen yerli dev akü markası ENERGY 'nin Nevşehir Bölge Bayii dir. Müşteri memnuniyetinin herşeyin önünde geldiği firmamızda ,güleryüzlü uzman personelimiz tarafından en uygun çözüm kısa zamanda sunulmaktadır. Lastik sektöründe 4 ana ürün (lastik, akü, jant ) ile çok markacılığı ve çoklu ürün perakendeciliği uygulamaktadır. Zengin çeşit, önde gelen markalar, güvenilir, hızlı servis,jant ve diğer aksesuar çeşitleri Hepsi AHLAS OTOMOTİV ‘DE ......
Şansız Lastikçi Kamyon Lastiğini Patladı 00:49
Şansız Lastikçi Kamyon Lastiğini Patladı 56 izlenme - 4 yıl önce
Arkadaslar 04:08
Arkadaslar 73 izlenme - 7 yıl önce acıklamama grek yok