Hoşgeldiniz!

Latif Erdoğan Videoları İzle

Kadir Mısıroğlunun Dediklerinin Hepsi Gerçekleşmiştir 01:40
Kadir Mısıroğlunun Dediklerinin Hepsi Gerçekleşmiştir 1.659 izlenme - 3 yıl önce Kadir Mısıroğlunun Dediklerinin Hepsi Gerçekleşmiştir
Latif Erdoğan: Fetönün Sihir Ve Büyü Departmanı Var 07:03
Latif Erdoğan: Fetönün Sihir Ve Büyü Departmanı Var 315 izlenme - 11 ay önce Yıllarca FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in en yakınında bulunan gazeteci Latif Erdoğan, Gülen'in iç yüzünü. TGRT Habere anlattı.
Canlı Yayında Meral Akşener Bedduası 00:58
Canlı Yayında Meral Akşener Bedduası 176 izlenme - 11 ay önce Yeni Akit yazarı Latif Erdoğan'ın CNN Türk'te, MHP'li Meral Akşener'e ilişkin kaset iddialarını yeniden gündeme getirmesi olay yarattı...Bir dönem Fethullah Gülen'in en yakınlarından biri olan Yeni Akit yazarı Latif Erdoğan'ın CNN Türk'te, MHP'li Meral Akşener'e ilişkin kaset iddialarını yeniden gündeme getirmesi olay yarattı. Meral Akşener Twitter adresinden açıklama yaparak Latif Erdoğan'a ve programın sunucusu Didem Arslan Yılmaz'a yüklendi. Latif Erdoğan, programda, "Daha önceden ben Meral Akşener'in Cemaat'e yakın olduğunu hissediyordum. Ama Kemalettin Özdemir'le çok yakın dostlukları olduğunu biliyorum. Emniyet imamı. Bu düzeyde bir ilişki olduğunu herkes duyuyordu. Belki de o dönemde Cemaat'in önünü açacak uygulamalar da yapıldı" dedi. Daha sonra kaset iddialarının Cemil Barlas'a ait olduğunu söyleyen Erdoğan, bu iddialara da inanmadığını söyledi ancak Meral Akşener'in tepkisi Twitter'dan geldi. Akşener Twitter adresinden, "@arslandidem programınızda hem haysiyet hem itibar cellatlığı yapıyorsunuz sizi esefle kınıyorum. Kemalettin Özdemir'le hiç bir dostluğum ve irtibatım yoktur.Derhal düzeltin.Aksi taktirde yargıya taşıyacağım. Şerefsiz bir terör örgütünün şerefsiz itirafçılarına haysiyet cellatlığı yaptırıyorsunuz.Allahın laneti hepinizin üstüne olsun" açıklamasını yaptı.
Latif Erdoğan: 03:07
Latif Erdoğan: 544 izlenme - 3 yıl önce LATİF ERDOĞAN:"YARIM TIR KİTAP OKUDUM, PINAR KÜR KADAR SAÇMALAYANINI GÖRMEDİM"
Eski Cemaatçiler Ekranda Kapıştı 03:48
Eski Cemaatçiler Ekranda Kapıştı 154 izlenme - 11 ay önce Fetullah Gülen'in yanında 45 yıl yöneticilik yapan gazeteci-yazar Latif Erdoğan Habertürk ekranlarına konuk oldu. Canlı yayında çarpıcı açıklamalar yapan Erdoğan, Fethullah Gülen'in bir dönem sağ kolu olarak bilinen Yeni Akit yazarı Nurettin Veren'le ilgili sözler söyleyince Nurettin Veren canlı yayına bağlandı.
Latif Erdoğan: Gülen 03:35
Latif Erdoğan: Gülen "Allah Benimle Konuştu" Dedi 336 izlenme - 3 yıl önce Latif Erdoğan: Gülen "Allah Benimle Konuştu" Dedi
Latif Erdoğan'dan MİT-Gülen-Koç iddiası 02:08
Latif Erdoğan'dan MİT-Gülen-Koç iddiası 109 izlenme - 11 ay önce Latif Erdoğan, Gülen'in bir dönem Ankara'da "Vehbi Koç'un evinde Fuat Doğu'dan aldığı direktiflerle cemaat örgütlenmesine girdiğini" söyledi.
A Haber - Latif Erdoğan 07:44
A Haber - Latif Erdoğan 289 izlenme - 3 yıl önce A Haber - Latif Erdoğan
Latif Erdoğan - F. Gülen Bana Allah'la Konuştuğunu Söyledi 03:01
Latif Erdoğan - F. Gülen Bana Allah'la Konuştuğunu Söyledi 181 izlenme - 2 yıl önce A Haber kanalında Mehmet Ali Önel yönetiminde 7 Mart 2014 tarihli Deşifre isimli program. Konuk cemaatin sevilen yazarı Latif Erdoğan.
Latif Erdoğan: Fethullah Gülen'in Cinlerle irtibatı Var 10:22
Latif Erdoğan: Fethullah Gülen'in Cinlerle irtibatı Var 89 izlenme - 11 ay önce Darbeci FETÖ’nün elebaşı Fetullah Gülen’in yanında 45 yıl yöneticilik yapan gazeteci-yazar Latif Erdoğan, İhlas Finans’a adım adım nasıl kumpas kurulduğunu ve Fetullah Gülen'in organizasyonunu anlattı. Fetullah Gülen'in büyü ile haşır neşir olduğunu belirten Erdoğan, "Departman olarak büyü yapıyorlar, cinlerle irtibatı var" dedi. Yıllarca FETÖ elebaşı Fethullah Gülen'in en yakınında bulunan gazeteci Latif Erdoğan, Gülen'in iç yüzünü ve İhlas Holding'e beslediği düşmanlığı bütün çıplaklığı ile anlattı. TGRT Haber TV'de Batuhan Yaşar'ın sorularını cevaplandıran Erdoğan, İhlas Finans'a kurulan kumpası da gözler önüne serdi. Son günlerde gündeme gelen Cin kullanma tartışmalarına da açıklık getiren Latif Erdoğan, “Bir arkadaşa dediği: Ergenekon davasındaki dosyaları bize cinler getirdi diyor. Bu adam her şeyi kullanıyor. Bunu ben sübjektif olduğu için ispat edemem ama o arkadaşın zerre kadar yalan söylemeceğini biliyorum. bu dosyaları bize cinler getirdi diyor. Bu adam her şeyi kullanır. Dini kullanmış. Kendi aralarında bu çalışmaları yapıyor. Şu andaki gücü itibarıyla söylüyorum belki de dünyada en güçlü şekilde bu işi yapanlardır. O açından da zaten günler vermesinin nedeni de budur. Büyü yaptırdıkları insanlar diyorlar ki Tayyip Erdoğan’ın ömrü şu kadar kaldı o da o tarihi söylüyor. Yapmadı desin bana ben buradayım. Cinlerle irtibatı var. Departman olarak büyü yapıyorlar. Medyumlar var. Herkese yapıyorlar bunu. Tayyip Erdoğan’a yapıyorlar. Fakat yalan söylüyor o bana yaptırıyor diyor. Suçladığı şeyi kendisi yapıyor.”diye konuştu.
Latif Erdoğan: İhlas Finans'ı FETÖ Batırdı 04:40
Latif Erdoğan: İhlas Finans'ı FETÖ Batırdı 76 izlenme - 11 ay önce Fethullah Gülen’in yanında 45 yıl yöneticilik yapan gazeteci yazar Latif Erdoğan’ın İhlas Finans’la ilgili açıklamaları gündeme bomba gibi düştü.
Latif Erdoğan Fethullah Gülen Gerçeğini Anlatıyor - Geçmiş Ve Gelecek 03:03:57
Latif Erdoğan Fethullah Gülen Gerçeğini Anlatıyor - Geçmiş Ve Gelecek 234 izlenme - 3 yıl önce Kanaı A'da Yayınlanan Geçmiş Ve Gelecek Programına Konuk Olan, Fethullah Gülen'in Eski Talebesi Latif Erdoğan Gülen Gerçeklerini Anlatıyor. Kızılelma, Seksen...
Latif Erdoğan'ın Kaset iddiaları Akşener'i Kızdırdı 03:00
Latif Erdoğan'ın Kaset iddiaları Akşener'i Kızdırdı 40 izlenme - 11 ay önce Gazeteci yazar Latif Erdoğan'ın CNN Türk'te, MHP'li Meral Akşener'e ilişkin kaset iddialarını yeniden gündeme getirmesi olay yarattı...
Latif Erdoğan: Gülen'in Öcalan'dan Hiçbir Farkı Yok! 03:36
Latif Erdoğan: Gülen'in Öcalan'dan Hiçbir Farkı Yok! 100 izlenme - 3 yıl önce Latif Erdoğan: Gülen'in Öcalan'dan Hiçbir Farkı Yok!
Latif Erdoğan : Fetullah Gülen'in Cinlerle İrtibatı Var 10:22
Latif Erdoğan : Fetullah Gülen'in Cinlerle İrtibatı Var 27 izlenme - 11 ay önce Darbeci FETÖ’nün elebaşı Fetullah Gülen’in yanında 45 yıl yöneticilik yapan gazeteci-yazar Latif Erdoğan, İhlas Finans’a adım adım nasıl kumpas kurulduğunu ve Fetullah Gülen'in organizasyonunu anlattı. Fetullah Gülen'in büyü ile haşır neşir olduğunu belirten Erdoğan, "Departman olarak büyü yapıyorlar, cinlerle irtibatı var" dedi
Latif Erdoğan: MHP Bayramlaşma Krizi Gülen Projesidir 01:47
Latif Erdoğan: MHP Bayramlaşma Krizi Gülen Projesidir 28 izlenme - 12 ay önce MHP'de yaşanan bayramlaşma krizi, A Haber'deki Memleket Meselesi'nde masaya yatırıldı. Araştırmacı - yazar Latif Erdoğan, MHP ile muhaliflerin bayramda birleşememesinin, Gülen cemaatinin projesi olduğunu söyledi. .
Latif Erdoğan: Cemaat Ayasofya'yı İstismar Ediyor 05:25
Latif Erdoğan: Cemaat Ayasofya'yı İstismar Ediyor 78 izlenme - 3 yıl önce Latif Erdoğan: Cemaat Ayasofya'yı İstismar Ediyor
Latif Erdoğan: Ak Parti Yüzde 70 Oy Alır 04:33
Latif Erdoğan: Ak Parti Yüzde 70 Oy Alır 57 izlenme - 3 yıl önce Latif Erdoğan: Ak Parti Yüzde 70 Oy Alır
Latif Erdoğan: Gülen Garih İle Telefonda Görüştü 04:48
Latif Erdoğan: Gülen Garih İle Telefonda Görüştü 11 izlenme - 10 ay önce A Haber'de yayınlanan Söz Teması programında konuşan araştırmacı - yazar Latif Erdoğan, Üzeyir Garih cinayetinde FETÖ'nün parmağı olduğunu söyledi. Erdoğan, Üzeyir Gahir ile Gülen'in telefonda görüştüğünü ve Gülen'in "İşi bitmiş bir adamla konuştum" dediğini açıkladı. Erdoğan, bu cinayetin FETÖ'nün planlarından biri olabileceğini belirtti.
Latif Erdoğan: Fatih Terim Hep Mesafeli Durdu 06:35
Latif Erdoğan: Fatih Terim Hep Mesafeli Durdu 9 izlenme - 10 ay önce Latif Erdoğan A Haber ekranlarında FETÖ'nün spordaki yapılanmasına ilişkin detaylar paylaştı. Teknik direktör Fatih Terim'in FETÖ tarafından markaja alınmasına karşın FETÖ'nün faaliyetlerinden hep uzak durduğunu kaydetti.
Latif Erdoğan: Gülen Türkiye’ye İade E dilecek 01:56
Latif Erdoğan: Gülen Türkiye’ye İade E dilecek 4 izlenme - 7 ay önce A Haber'de yayınlanan Toplumsal Hafıza programında Trump'ın FETÖ'yü iade edip etmeyeceği konusu ele alındı. Programa konuk olan yazar Latif Erdoğan önemli açıklamalar yaptı. Latif Erdoğan, Gülen'in seçimlerde Clinton'a destek verdiğini söyledi. Sözlerine devam eden Erdoğan, Trump'ın Gülen'i Türkiye'ye iade edeceğini söyledi.
Latif Erdoğan: CHP’nin El Atıpta Kurutmadığı Bir Yer Yok 02:08
Latif Erdoğan: CHP’nin El Atıpta Kurutmadığı Bir Yer Yok 1 izlenme - 6 ay önce A Haber'de yayınlanan Arka Plan programında CHP-FETÖ ilişkisi masaya yatırıldı. Programa konuk olan gazeteci-yazar Latif Erdoğan çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Latif Erdoğan, "FETÖ ve CHP kimle ittifak kuruyorsa kaybediyor" dedi. Sözlerine devam eden Latif Erdoğan, CHP’nin de FETÖ'nün de ilahi tuzağın pençesine düştüğünü söyledi.