Hoşgeldiniz!

laura dern

Jurassic Park 3D - TV Fragman (Kalp Atışı) 00:30
Jurassic Park 3D - TV Fragman (Kalp Atışı) 14.611 izlenme - 5 yıl önce Jurassic Park filminin 3D'ye uyarlanmış olan halinin televizyonlarda yayınlanan Kalp Atışı isimli tanıtım fragmanı.
Ekim Düşü Fragman 02:18
Ekim Düşü Fragman 13.101 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Jake Gyllenhaal, Chris Cooper, Laura Dern gibi isimlerin yer aldığı Ekim Düşü filminin resmi fragmanı.
8 Bit Olarak Hazırlanmış Jurassic Park 03:01
8 Bit Olarak Hazırlanmış Jurassic Park 2.124 izlenme - 3 yıl önce CineFix daha önceden de olduğu gibi popüler dizi ve filmleri 8 bit olarak sunmaya devam ediyor. Bu seferki çalışmasında Jurassic Park'ı bizlere 8 bit olarak sundu.
Jurassic Park Serisi - Dinozor Sahneleri 08:04
Jurassic Park Serisi - Dinozor Sahneleri 2.067 izlenme - 3 yıl önce Michael Chrichton'ın aynı adlı, çok satan romanından dahi yönetmen Steven Spielberg tarafından sinemaya uyarlanan, bütün zamanların en başarılı yapıtlarından birisi olarak tüm Dünya'da izlenme rekorları kıran olağanüstü bir film. Fosilleşmiş bir sivrisinekten çıkarılan dinozor kanı, bilimadamlarına DNA ile yeniden dinozor yaratma imkânı verir. Dr. Hammond, bu DNA'dan yola çıkarak genetik olarak dinozorlar geliştirir ve bir tür hayvanat bahçesi açar. Çeşit çeşit dinozorların canlı olarak görülebileceği bu özel hayvanat bahçesinin ilk test ziyaretçileri ise bir avukat, bir matematikçi, bir dinozor uzmanı ve bir bitkibilimci ile Hammond'un torunlarıdır. Dinozor embriyolarını ele geçirmek isteyen biri güvenlik sistemini devre dışı bırakınca bütün dinozorlar adada serbest kalırlar. Michael Crichton'un romanından uyarlanan filmin yönetmeni, sinemanın dahi çocuğu Steven Spielberg. Güçlü özel efektleriyle dikkat toplayan filmin gişede büyük başarı elde etmesi, 2 devam filmi çekilerek bir üçleme olmasını sağlamıştı. Filmler Sırayla: Jurassic Park 1 (1993) Jurassic Park 2:The Lost World (1997) Jurassic Park 3 (2001)
Jurassic Park Fragman (1993) 03:27
Jurassic Park Fragman (1993) 2.274 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum yer alan bilim kurgu tarzındaki Jurassic Park filminin resmi fragmanı.
Jurassic Park 3D - TV Fragman (Bekle) 00:15
Jurassic Park 3D - TV Fragman (Bekle) 2.013 izlenme - 5 yıl önce Jurassic Park'ın üç boyutlu olarak sinema salonlarına gelecek olan verisiyonun televizyonlarda yayınlanan Bekle isimli tanıtım fragmanı.
Jurassic Park Fragman 01:16
Jurassic Park Fragman 2.567 izlenme - 5 yıl önce Mağaralarda yapılan kazı çalışmaları sonucunda dinazorların yaşadığı tarih öncesi çağa ait bazı sivrisinek fosilleri bulunur. Milyarder John Hammond öncülüğündeki bilim adamları, son derece ilginç ve karmaşık testler deneyerek bu sivrisinek fosillerindeki kan örneklerini almayı başarırlar. Dinazorların DNA zinciri bir Afrika kurbasıyla birleştirilerek 65 milyon yıl önce yaşamış bu korkunç yaratıklar yeniden yaratılır. Hammond hükümetten kiraladığı bir adada klonladıkları bu vahşi hayvanlar için elektrikli tellerle çevrili bir hayvanat bahçesi kurmuştur. İhtiyar Hammond, bir hafta sonunda Doktor Allen gibi bazı işinde uzman bilimadamlarını Jurassic Park adını verdiği bu hayvanat bahçesini test ettirmek için adaya getirir. Ancak embiryolarını ele geçirmek isteyen biri, güvenlik sistemini devre dışı bırakınca serbest kalan dinazorlar adada dehşet saçmaya başlar...
Jurassic Park 3D - TV Fragman (Hızlı) 00:15
Jurassic Park 3D - TV Fragman (Hızlı) 1.200 izlenme - 5 yıl önce Jurassic Park'ın üç boyutlu versiyonun televizyonlarda yapılan tanıtım fragmanı.
Jurassic Park 3D - Hareketli Afiş 00:14
Jurassic Park 3D - Hareketli Afiş 360 izlenme - 5 yıl önce Jurassic Park'ın üç boyutlu olarak yeniden çekilen filminin hareketli afişi.
Jurassic Park 3D - TV Fragman (Kalp Atışı) 00:30
Jurassic Park 3D - TV Fragman (Kalp Atışı) 175 izlenme - 5 yıl önce Steven Spielberg'ün yönettiği efsanevi film Jurassic Park'ın üç boyutlu versiyonun tv fragmanı.