Hoşgeldiniz!

laurie

Bay Pip Fragman 02:37
Bay Pip Fragman 3.682 izlenme - 4 yıl önce İç savaşın eşiğindeki Bougainville Adası\'ndaki yerli öğrencilere öğretmenlik yapan Bay Watts, çocuklara Dickens\'ın \'Büyük Umutlar\'ını okumaya başlar. Böylece kitabın kahramanı Pip bir anda Matilda\'nın hayatına giriverir. Matilda bu ismi sahilde kumlara yazar ve deniz kabuklarıyla süsler. Ne ki Pip\'e inanan sadece Matilda değildir. Ve savaşın kucağındaki bir adada renkli bir hayal gücü büyük bir tehlike olabilir.
Başka Tanrının Çocukları Fragmanı 01:30
Başka Tanrının Çocukları Fragmanı 4.695 izlenme - 4 yıl önce 1986 ABD yapımı dram türündeki Children of a Lesser God (Başka Tanrının Çocukları) filminin fragmanı. Konuşma öğretmeni James Leeds (William Hurt) duyma sorunu olan öğrencilerine yardımcı olmak amacıyla yeni teknikler uygular ancak okulun sağır müdürüyle (en iyi kadın ödülünü alan Marlee Martlin) hiçbir ilerleme kaydedemez.Sarah, zeki ama ironik bir şekilde, dünyanın kimseyi umursamayan çekişmesine adım atmak yerine, güvenli bir şekilde kendi sessiz çevresinde kalmanın daha iyi olacağını düşünür. James Sarah'ı ikna edip onu sessiz kozasından çıkarabilecek mi?
Eski Basketçi Laurie Koehn 5 dakikada 132 üçlük attı 05:16
Eski Basketçi Laurie Koehn 5 dakikada 132 üçlük attı 2.377 izlenme - 5 yıl önce ABD'de Kansas State Kadın Basketbol takımının eski oyuncusu Laurie Koehn, 5 dakikada aynı bölgeden 135 üçlüğün 132'sinde isabet buldu. Koehn, ülkemizde Panküp TED Kayseri Kolejliler forması giymiş, 2 kez All-Star'da 3 Sayı Yarışması'nı kazanmıştı.
Hugh Laurie - Kiss Of Fire 03:30
Hugh Laurie - Kiss Of Fire 1.554 izlenme - 4 yıl önce Hugh Laurie - Kiss Of Fire Şarkı Sözü: Con este tango que es burlón y compadrito, se ató dos alas la ambición de mi suburbio. Con este tango nació el tango y como un grito salió del sórdido barrial buscando el cielo. Conjuro extraño de un amor hecho cadencia que abrió caminos sin más ley que su esperanza, mezcla de rabia, de dolor, de fe, de ausencia llorando en la inocencia de un ritmo juguetón. Por tu milagro de notas agoreras nacieron sin pensarlo las paicas y las grelas, luna en los charcos, canyengue en las caderas y un ansia fiera en la manera de querer... I touch your lips and all at once the sparks go flying Those devil lips that know so well the art of lying And though I see the danger, still the flame grows higher I know I must surrender to your kiss of fire Just like a torch, you set the soul within me burning I must go on, I'm on this road of no returning And though it burns me and it turns me into ashes My whole world crashes without your kiss of fire [Simultanious:] Por tu milagro de notas agoreras nacieron sin pensarlo las paicas y las grelas, luna en los charcos, canyengue en las caderas y un ansia fiera en la manera de querer... I can't resist you, what good is there in trying? What good is there denying you're all that I desire? Since first I kissed you my heart was yours completely If I'm a slave, then it's a slave I want to be Don't pity me, don't pity me [x2] Give me your lips, the lips you only let me borrow Love me tonight and let the devil take tomorrow I know that I must have your kiss although it dooms me Though it consumes me, the kiss of fire!
Minik Kahramanlar - Fragman (1997) 01:30
Minik Kahramanlar - Fragman (1997) 1.212 izlenme - 3 yıl önce Borrower'lar neredeyse bir parmak boyunda evlerde yer döşemelerinin altında yaşayan'minik insanlar'dır. Yaşadıkları evin sahibi ölüp, kötü kalpli emlakçı Ocious Potter evi yıkarak yerine lüks apartman daireleri inşa etmeye karar verince Borrower'lar ev sahibinin oğlu Pete'in yardımıyla Potter'a savaş açarlar. Aslında Clock ailesi'nin evi olan yer de Pete ailenin oğlu (normal insan), Clock ailesi'nin büyük kızı tesadüfen hatta Pete'in onu yakalamasıyla tanışırlar, Pete'in kıza durumu anlatmasıyla Clock ailesi'de taşınmaya karar verir, fakat taşınırken yolda aksilikler onların peşini bırakmayacaktır.
Sexy Trance Music / Masoud Feat. Laurie - Blinded (Chill Out Mix) 03:33
Sexy Trance Music / Masoud Feat. Laurie - Blinded (Chill Out Mix) 391 izlenme - 3 yıl önce Sexy Trance Music / Masoud Feat. Laurie - Blinded (Chill Out Mix)
Hugh Laurie - Let Them Talk Album Version 04:13
Hugh Laurie - Let Them Talk Album Version 487 izlenme - 6 yıl önce
Salak İle Avanak 2 Fragmanı 14 Kasım 2014'de Sinemalarda 02:40
Salak İle Avanak 2 Fragmanı 14 Kasım 2014'de Sinemalarda 495 izlenme - 3 yıl önce Gülünç maceraları ve akıl almaz düşünceleriyle izlediğimiz Lloyd Christmas ve Harry Dune yeni bir serüvenle karşımızda. İkili bu kez bir çocuğu aramaktadır. Aradıkları çocuk aslında ikisinden birinin çocuğudur ancak babasının hangisi olduğunu kesin olarak bilmemektedirler. Kahramanlarımızdan birisinin yaşadığı sağlık problemi çocuğu bulmak için yola koyulmalarına neden olur. Konulan böbrek hastalığı teşhisi nedeniyle çocuğu bulmaları gerekir. Çünkü böbreğini bağışlamasını isteyebilecekleri, doku uyumu olan tek kişi odur.
Hugh Laurie Swanee River 02:48
Hugh Laurie Swanee River 405 izlenme - 6 yıl önce lightning video
101 Dalmaçyalı - Fragman (1996) 01:41
101 Dalmaçyalı - Fragman (1996) 381 izlenme - 3 yıl önce 101 Dalmaçyalı’nın yeni versiyonunda bu kez insanlar ve hayvanlar boy göstererek yepyeni bir macerayla sinemaseverlerin karşısına çıktılar. Filmde Londra ve çevresindeki evlerde yaşayan Dalmaçya cinsi köpeklerin çalınması olayları günden güne artmaktadır. Günün birinde piyango Pongo ve Perdy adlı Dalmaçya köpeklerinin yeni doğan yavrularına da vurur.
5 Dakikada 135 Atışta 132 Üçlük Atmak 05:16
5 Dakikada 135 Atışta 132 Üçlük Atmak 186 izlenme - 3 yıl önce ABD'de Kansas State Kadın Basketbol takımının eski oyuncusu Laurie Koehn, 5 dakikada aynı bölgeden 135 üçlüğün 132'sinde isabet buldu.
Hugh Laurie The British Accent Vs The American 04:01
Hugh Laurie The British Accent Vs The American 213 izlenme - 7 yıl önce the fantastically talented hugh laurie paid a house call to ellen and they played an exciting game of american slang versus english slang -- and the game was bloody brilliant!
hugh laurie  jamie cullum perform 04:19
hugh laurie jamie cullum perform 114 izlenme - 6 yıl önce
Scenic Route Fragman 02:19
Scenic Route Fragman 130 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Josh Duhamel, Dan Fogler, Miracle Laurie, Peter Michael Goetz ve Christie Burson.gibi isimlerin yer aldığı Scenic Route filmin resmi fragmanı.
Laurie - Wheel Of Love (Türkçe İçeren İtalo Disco Parçası / 1987) 05:56
Laurie - Wheel Of Love (Türkçe İçeren İtalo Disco Parçası / 1987) 65 izlenme - 3 yıl önce Annesini özleyen, italyan manitası Carla'yı çok seven ve italya'dan da memnun olan bir Türk vatandaşımızın duygu ve düşüncelerinin yer aldığı italo disko parçasıdır. Ne amaçla bu cümlelerin eklendiğini senelerdir çözemedim. şu anda ne söyleyeceğimi de bilmiyorum ama kısa saçlı da çok güzel
laurie z. for the love of a child 04:01
laurie z. for the love of a child 96 izlenme - 6 yıl önce laurie z. for the love of a child
Laurie Anderson - O Superman 08:27
Laurie Anderson - O Superman 11 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Hi. I'm not home right now But if you want to leave a message Just start talking at the sound of the tone Ah, ah Ah, ah, ah, ah Hello? This is your Mother. Are you there? Are you coming home? Ah, ah, ah Hello? Is anybody home? Well, you don't know me, but I know you And I've got a message to give to you Here come the planes So you better get ready. Ready to go You can come as you are, but pay as you go. Pay as you go Ah ah ah ah ah And I said: OK. Who is this really? And the voice said: This is the hand, the hand that takes This is the hand, the hand that takes This is the hand, the hand that takes Here come the planes They're American planes. Made in America Smoking or non-smoking? Ah, ah Ah ah ah ah And the voice said: Neither snow nor rain nor gloom of night Shall stay these couriers from the swift completion Of their appointed rounds [Bridge] 'Cause when love is gone, there's always justice And when justice is gone, there's always force And when force is gone, there's always Mom. Hi Mom! Ah, ah Ah ah ah ah So hold me, Mom, in your long arms So hold me, Mom, in your long arms In your automatic arms. Your electronic arms In your arms So hold me, Mom, in your long arms Your petrochemical arms. Your military arms In your electronic arms
Laurie Johnson - The Shake 02:17
Laurie Johnson - The Shake 10 izlenme - 1 yıl önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Laurie Z. The Mysterious Painter 04:48
Laurie Z. The Mysterious Painter 17 izlenme - 6 yıl önce laurie z. the mysterious painter
Laurie Z. Stranger In A Familiar Land 03:33
Laurie Z. Stranger In A Familiar Land 14 izlenme - 6 yıl önce laurie z. stranger ın a familiar land