Hoşgeldiniz!

laurie

Bay Pip Fragman 02:37
Bay Pip Fragman 2.951 izlenme - 3 yıl önce İç savaşın eşiğindeki Bougainville Adası\'ndaki yerli öğrencilere öğretmenlik yapan Bay Watts, çocuklara Dickens\'ın \'Büyük Umutlar\'ını okumaya başlar. Böylece kitabın kahramanı Pip bir anda Matilda\'nın hayatına giriverir. Matilda bu ismi sahilde kumlara yazar ve deniz kabuklarıyla süsler. Ne ki Pip\'e inanan sadece Matilda değildir. Ve savaşın kucağındaki bir adada renkli bir hayal gücü büyük bir tehlike olabilir.
Eski Basketçi Laurie Koehn 5 dakikada 132 üçlük attı 05:16
Eski Basketçi Laurie Koehn 5 dakikada 132 üçlük attı 2.371 izlenme - 3 yıl önce ABD'de Kansas State Kadın Basketbol takımının eski oyuncusu Laurie Koehn, 5 dakikada aynı bölgeden 135 üçlüğün 132'sinde isabet buldu. Koehn, ülkemizde Panküp TED Kayseri Kolejliler forması giymiş, 2 kez All-Star'da 3 Sayı Yarışması'nı kazanmıştı.
Başka Tanrının Çocukları Fragmanı 01:30
Başka Tanrının Çocukları Fragmanı 3.108 izlenme - 3 yıl önce 1986 ABD yapımı dram türündeki Children of a Lesser God (Başka Tanrının Çocukları) filminin fragmanı. Konuşma öğretmeni James Leeds (William Hurt) duyma sorunu olan öğrencilerine yardımcı olmak amacıyla yeni teknikler uygular ancak okulun sağır müdürüyle (en iyi kadın ödülünü alan Marlee Martlin) hiçbir ilerleme kaydedemez.Sarah, zeki ama ironik bir şekilde, dünyanın kimseyi umursamayan çekişmesine adım atmak yerine, güvenli bir şekilde kendi sessiz çevresinde kalmanın daha iyi olacağını düşünür. James Sarah'ı ikna edip onu sessiz kozasından çıkarabilecek mi?
Hugh Laurie - Kiss Of Fire 03:30
Hugh Laurie - Kiss Of Fire 1.498 izlenme - 3 yıl önce Hugh Laurie - Kiss Of Fire Şarkı Sözü: Con este tango que es burlón y compadrito, se ató dos alas la ambición de mi suburbio. Con este tango nació el tango y como un grito salió del sórdido barrial buscando el cielo. Conjuro extraño de un amor hecho cadencia que abrió caminos sin más ley que su esperanza, mezcla de rabia, de dolor, de fe, de ausencia llorando en la inocencia de un ritmo juguetón. Por tu milagro de notas agoreras nacieron sin pensarlo las paicas y las grelas, luna en los charcos, canyengue en las caderas y un ansia fiera en la manera de querer... I touch your lips and all at once the sparks go flying Those devil lips that know so well the art of lying And though I see the danger, still the flame grows higher I know I must surrender to your kiss of fire Just like a torch, you set the soul within me burning I must go on, I'm on this road of no returning And though it burns me and it turns me into ashes My whole world crashes without your kiss of fire [Simultanious:] Por tu milagro de notas agoreras nacieron sin pensarlo las paicas y las grelas, luna en los charcos, canyengue en las caderas y un ansia fiera en la manera de querer... I can't resist you, what good is there in trying? What good is there denying you're all that I desire? Since first I kissed you my heart was yours completely If I'm a slave, then it's a slave I want to be Don't pity me, don't pity me [x2] Give me your lips, the lips you only let me borrow Love me tonight and let the devil take tomorrow I know that I must have your kiss although it dooms me Though it consumes me, the kiss of fire!
Minik Kahramanlar - Fragman (1997) 01:30
Minik Kahramanlar - Fragman (1997) 644 izlenme - 1 yıl önce Borrower'lar neredeyse bir parmak boyunda evlerde yer döşemelerinin altında yaşayan'minik insanlar'dır. Yaşadıkları evin sahibi ölüp, kötü kalpli emlakçı Ocious Potter evi yıkarak yerine lüks apartman daireleri inşa etmeye karar verince Borrower'lar ev sahibinin oğlu Pete'in yardımıyla Potter'a savaş açarlar. Aslında Clock ailesi'nin evi olan yer de Pete ailenin oğlu (normal insan), Clock ailesi'nin büyük kızı tesadüfen hatta Pete'in onu yakalamasıyla tanışırlar, Pete'in kıza durumu anlatmasıyla Clock ailesi'de taşınmaya karar verir, fakat taşınırken yolda aksilikler onların peşini bırakmayacaktır.
The Walking Dead 3.Sezon 16.Bölüm Fragmanı 00:35
The Walking Dead 3.Sezon 16.Bölüm Fragmanı 1.208 izlenme - 4 yıl önce Yeni Bölümünün Adı "welcome To The Tombs" Olarak Belirlendi.the Walking Dead 3.sezon 15. Bölümü 24 Mart 2013 Pazar Akşamı Amc Kanalında Sizlerle Olacak.
Sexy Trance Music / Masoud Feat. Laurie - Blinded (Chill Out Mix) 03:33
Sexy Trance Music / Masoud Feat. Laurie - Blinded (Chill Out Mix) 329 izlenme - 2 yıl önce Sexy Trance Music / Masoud Feat. Laurie - Blinded (Chill Out Mix)
Salak İle Avanak 2 Fragmanı 14 Kasım 2014'de Sinemalarda 02:40
Salak İle Avanak 2 Fragmanı 14 Kasım 2014'de Sinemalarda 470 izlenme - 2 yıl önce Gülünç maceraları ve akıl almaz düşünceleriyle izlediğimiz Lloyd Christmas ve Harry Dune yeni bir serüvenle karşımızda. İkili bu kez bir çocuğu aramaktadır. Aradıkları çocuk aslında ikisinden birinin çocuğudur ancak babasının hangisi olduğunu kesin olarak bilmemektedirler. Kahramanlarımızdan birisinin yaşadığı sağlık problemi çocuğu bulmak için yola koyulmalarına neden olur. Konulan böbrek hastalığı teşhisi nedeniyle çocuğu bulmaları gerekir. Çünkü böbreğini bağışlamasını isteyebilecekleri, doku uyumu olan tek kişi odur.
hugh laurie - let them talk album version 04:13
hugh laurie - let them talk album version 477 izlenme - 5 yıl önce
The Walking Dead 3.Sezon 16.Bölüm Sneak Peek 01:16
The Walking Dead 3.Sezon 16.Bölüm Sneak Peek 754 izlenme - 4 yıl önce Yeni Bölümünün Adı "welcome To The Tombs" Olarak Belirlendi.the Walking Dead 3.sezon 15. Bölümü 24 Mart 2013 Pazar Akşamı Amc Kanalında Sizlerle Olacak.
hugh laurie swanee river 02:48
hugh laurie swanee river 387 izlenme - 5 yıl önce lightning video
101 Dalmaçyalı - Fragman (1996) 01:41
101 Dalmaçyalı - Fragman (1996) 187 izlenme - 1 yıl önce 101 Dalmaçyalı’nın yeni versiyonunda bu kez insanlar ve hayvanlar boy göstererek yepyeni bir macerayla sinemaseverlerin karşısına çıktılar. Filmde Londra ve çevresindeki evlerde yaşayan Dalmaçya cinsi köpeklerin çalınması olayları günden güne artmaktadır. Günün birinde piyango Pongo ve Perdy adlı Dalmaçya köpeklerinin yeni doğan yavrularına da vurur.
5 Dakikada 135 Atışta 132 Üçlük Atmak 05:16
5 Dakikada 135 Atışta 132 Üçlük Atmak 142 izlenme - 1 yıl önce ABD'de Kansas State Kadın Basketbol takımının eski oyuncusu Laurie Koehn, 5 dakikada aynı bölgeden 135 üçlüğün 132'sinde isabet buldu.
hugh laurie the british accent vs the american 04:01
hugh laurie the british accent vs the american 199 izlenme - 5 yıl önce the fantastically talented hugh laurie paid a house call to ellen and they played an exciting game of american slang versus english slang -- and the game was bloody brilliant!
hugh laurie  jamie cullum perform 04:19
hugh laurie jamie cullum perform 113 izlenme - 5 yıl önce
Scenic Route Fragman 02:19
Scenic Route Fragman 128 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Josh Duhamel, Dan Fogler, Miracle Laurie, Peter Michael Goetz ve Christie Burson.gibi isimlerin yer aldığı Scenic Route filmin resmi fragmanı.
Laurie - Wheel Of Love (Türkçe İçeren İtalo Disco Parçası / 1987) 05:56
Laurie - Wheel Of Love (Türkçe İçeren İtalo Disco Parçası / 1987) 38 izlenme - 1 yıl önce Annesini özleyen, italyan manitası Carla'yı çok seven ve italya'dan da memnun olan bir Türk vatandaşımızın duygu ve düşüncelerinin yer aldığı italo disko parçasıdır. Ne amaçla bu cümlelerin eklendiğini senelerdir çözemedim. şu anda ne söyleyeceğimi de bilmiyorum ama kısa saçlı da çok güzel
laurie z. for the love of a child 04:01
laurie z. for the love of a child 95 izlenme - 5 yıl önce laurie z. for the love of a child
laurie z. the mysterious painter 04:48
laurie z. the mysterious painter 17 izlenme - 5 yıl önce laurie z. the mysterious painter
laurie z. stranger ın a familiar land 03:33
laurie z. stranger ın a familiar land 14 izlenme - 5 yıl önce laurie z. stranger ın a familiar land
Laurie Johnson - The Shake 02:17
Laurie Johnson - The Shake 0 izlenme - 1 hafta önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...