Hoşgeldiniz!

lavabo

Dans Yeteneğini Olmadık Yerde Sergileyen Kız 00:32
Dans Yeteneğini Olmadık Yerde Sergileyen Kız 37.083 izlenme - 3 hafta önce Güzel olduğu kadar, birazda gerizekalı olan seksi kız alkol'den midir bilinmez malum yerde dansını sergiliyor. Tabi mutlu son ile'de sonuçlanıyor.
Olağan Dışı Lavabo Tasarımı 00:19
Olağan Dışı Lavabo Tasarımı 10.292 izlenme - 2 hafta önce Banyo tasarımları yaratıcılıkta sınır tanımıyor.Görüntüde sıra dışı yapılan bir lavabo modeli izlerken hayret ediceksiniz
Lavabo Açıcı Testi 03:00
Lavabo Açıcı Testi 6.844 izlenme - 4 hafta önce Özellikle öğrenci evlerinin kabusu tıkalı lavabo ve wc giderleridir. Bazı insanlar maymun gibi kıllı olduğundan dökülen kıllar giderleri tıkar ve sonuç olarak yıkanan bulaşığın suyunun lavaboyu doldurması ya da banyo yaparken küvetin pis suyla dolması gibi sorunlar meydana gelir. Sonuç olarak bu tür yöntemler çevre için yararlı olmasa da bizim için kurtarıcı olabiliyor.
Kadınların da Erkekler Gibi İşeyebilmesi 01:06
Kadınların da Erkekler Gibi İşeyebilmesi 70.614 izlenme - 5 yıl önce Kadınlar da ayakta tuvalet yapma imkanı sağlayan aparatla artık rahat edecekler. Tuvalete giren kadınların yaşadığı hijyen sorunları artık son bulacak.
Abd'de Lavaboya Dökülen Suyun Anında Donması 00:40
Abd'de Lavaboya Dökülen Suyun Anında Donması 3.682 izlenme - 3 ay önce Sumrall, Mississippi, ABD'de kaydedilen bu görüntülerde lavabaya dökülen suyun resmen buza döndüğü görülüyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tombul Zenci Çocuktan Lavabo Dansı 00:06
Tombul Zenci Çocuktan Lavabo Dansı 38.343 izlenme - 4 yıl önce Tombul Zenci Çocuktan Lavabo Dansı
Banyo,duş Fayans Modeli Tuvalet, Lavabo Fayans Modeli 04:12
Banyo,duş Fayans Modeli Tuvalet, Lavabo Fayans Modeli 26.943 izlenme - 4 yıl önce Banyo,duş Fayans Modeli Tuvalet, Lavabo Fayans Modeli
Burger King Tuvaletinde Kadın Taklidi Yapan Liseli 00:48
Burger King Tuvaletinde Kadın Taklidi Yapan Liseli 19.857 izlenme - 1 yıl önce Liseliler Burger King tuvaletinde kısa metrajlı film çekmiş izleyelim efendim.
Japon Banyolarının Dünyanın En İyisi Olduğunun 12 Maddede Kanıtı 04:02
Japon Banyolarının Dünyanın En İyisi Olduğunun 12 Maddede Kanıtı 10.878 izlenme - 3 yıl önce İnsanın inanası gelmiyor. Aynı anda 3 kişinin, tuvalet, lavabo ve banyoyu kullanabildiği bir japon icadı. Suyu istediğin sıcaklığa ayarlama özelliği, mutfağı kontrol edebilme ve banyo suyunun tekrardan çamaşır makinesinde kullanılabilmesi... Bu Japonlar gerçekten çılgın!!! Klozet musluğu ve pis koku da düşünülüp önlem alınmış... Şok şok şok olacaksınız...
Maymuna Evlat Muamelesi Çeken Adam 06:29
Maymuna Evlat Muamelesi Çeken Adam 5.836 izlenme - 3 yıl önce Adam ne kadar saf ve duygularla banyo ettiriyor lan maymunu. O da uslu uslu duruyor abisi. Otur izle.
Pizza Mutfağında Lavaboya İşemek 00:42
Pizza Mutfağında Lavaboya İşemek 3.031 izlenme - 3 yıl önce Efendim, güzide haber sitelerimize göre görüntü Amerika'daki bir pizzacıdan... Çalışan adam tuvalete gitmeye mi üşeniyor her nedense artık pipisini fermuarından çıkarıp, yemeklerin yapıldığı ve bulaşıkların yıkandığı lavabolardan birine işiyor. El yıkama filan hak getire, hayatına hiçbir şey olmamış gibi kaldığı yerden devam ediyor. Yorum sizin, efendim...
Sivas Esnafının İsyanı - Nereye Sıçacaklar? 00:49
Sivas Esnafının İsyanı - Nereye Sıçacaklar? 5.069 izlenme - 3 yıl önce Sivas da eski sanayi bölgesinde yapılması öngörülen yıkıma en başta tuvaletlerin yıkılarak başlanmasına esnaf çok kızgın ve belediye bakanına isyan ediyorlar ve bunu çok çık bir dille dile getiriyorlar.Saçma sapan müzikler ve ergen eklentiler videoya ayrı bir tad katıyor.
Lavabo Giderini Çok Amaçlı Kullanmak 00:46
Lavabo Giderini Çok Amaçlı Kullanmak 2.436 izlenme - 2 yıl önce Artık ülkemizde yaşanan "yokk artık" dediğimiz olayları daha nötr karşılamaya başladık. Günümüzde tuvaletler ne kadar temiz görünsede , izleyeceğiniz vidyodaki arkadaşların yaptıkları eylem , temizlik boyutuna yeni bir dönem , makine mühendislerine yeni bir temizlik aleti icat ettirme ihtiyacı doğuruyor. Vidyodaki arkadaşın gider borusunu ne amaçla kullandığı henüz muamma.İhtiyacını gidermek için kullanmış olabilir , diğer ihtiyacını gidermek için de kullanmış olabilir.Bu ikisinden aklınıza fesatlık getiren iki numaralı ihtiyacı gidermek için kullanırken kameraya yakalanıp , sonrasında ellerini yıkamasıyla bir numaralı ihtiyacı giderdiği izlenimini vermişte olabilir.Bende bu arada üç bilinmeyenli denklem sorusu gibi vidyo açıklaması yazmış olabilirim. Neyse fazla uzatmadan iyi seyirler diler , yorumu sizlere bırakırım.
Abdest Lavabosu İcat Etmek 04:50
Abdest Lavabosu İcat Etmek 2.291 izlenme - 3 yıl önce Bir Türk iş adamı tarafından icat edilen abdest lavabosu, iş adamı tarafından abdest alanlara büyük kolaylıklar sağladı söyleniyor Çocukların ve yaşlıların da kullanımını kolaylaştıran yeni lavabo düzeneğine arap ülkeleri ve muhafazakar kesim tarafından ragbet ediliyormuş bismillah diyen kupadan kıbleyi gösteren seccadeden ve portatif taharat muslugundan sonraki büyük icad
6 Aylık Bebeğin Mutfak Lovabosu Keyfi 00:55
6 Aylık Bebeğin Mutfak Lovabosu Keyfi 2.685 izlenme - 5 yıl önce Ömür Naz In Lavabo Sefası
Pimpar Dik Cekvalf 00:30
Pimpar Dik Cekvalf 1.789 izlenme - 5 yıl önce lavabodan veya evyeden gelen pis kokuyu hepimiz biliriz birde o süzgeç aralarından böcekler çıkar.pimpaplastik olarak türkiyede ilk ve tek tse belgeli pimpar dik çekvalf ile artık kokuyu ve böceği engelledik artık banyonuz ve mutfağınıza pis koku gelmeyecek.
Lavaboya Kapanan Çılgın Kızlar Fena Coştu 00:06
Lavaboya Kapanan Çılgın Kızlar Fena Coştu 1.274 izlenme - 4 yıl önce Lavaboya Kapanan Çılgın Kızlar Fena Coştu
Meltem Açıkel'den Doğal Lavabo Açıcı 01:06
Meltem Açıkel'den Doğal Lavabo Açıcı 389 izlenme - 1 yıl önce Nilgün Belgün'le 4 Köşe'nin canlı yayın konuklarından; Ev Ekonomisi Uzmanı Meltem Açıkel ilgi çekici bilgiler verdi. Dibi tutan tencereye çözümden, tül perdeyi beyazlatmanın kolay yoluna; etkili yüzey parlatma önerilerinden, halı ve lavabo temizliğine kadar pek çok konuda değerli bilgiler veren Meltem Açıkel'in uygulamalı anlatımıyla doğal lavabo açıcı formül MigrosTV'de!
Ördek Yavrularının Lavaboda Su Keyfi 01:43
Ördek Yavrularının Lavaboda Su Keyfi 750 izlenme - 4 yıl önce Ördek Yavrularının Lavaboda Su Keyfi
Gider Açıcı - Dnc Kimya 04:34
Gider Açıcı - Dnc Kimya 955 izlenme - 4 yıl önce Cleancure tanım endüstriyel Ağır Yağ, Kir Sökücü Ve Organik Atık Temizleyici Logar Ve Lavabo Gider Açıcı Ürünüdür. uygulama Alanları her Türlü Kanalizasyon Logarı Ve Bunlara Bağlı Hatlarda Bulunan Tıkanıklıklarda, Hastane giderlerinde, Pimaş Borularda, Duşa Kabin Teknelerinde, Banyo Ve Wc Giderlerinde Tıkanmalara Neden Olmuş Organik atık Ve Kalıntılar Üzerinde Kullanıma Uygundur. Ayrıca Ağır Sanayi Kuruluşları, Otel, Ordu Evleri Gibi Gider Kullanımının Sıklıkta Olduğu İşletmelerde Tercih Edilen Gider Açıcı Üründür. etkilidir cleancure İçeriğinde Bulunan Çözücü Bileşikleri Sayesinde Logar Ve Giderlerde Tıkanıklıklara Neden Olan organik Atıklar, ağır Kalıplaşmış Yağ Tabakaları Ve Bunların Bıraktığı Birikintiler Üzerinde Son derece Etkilidir. cleancure Özellikle Wc ve Logar Giderlerine Atılan Kâğıt Peçete Ve Bez Gibi Çözünmesi Zor Olan Üzerinde eritice Etki Göstererek problemli Parçaları Su Formuna Kadar İndirger. Gider İçerisinde Tıkanıklığa neden Olan Partikülleri parçalar halinde Sökmek Yerine Eriterek Temizler Ve Tekrardan Tıkanıklık Yaratmalarını Ortadan Kaldırır. kötü Kokuları Giderir cleancure Giderlere Akıtılan Yağ Ve Diğer Tüm Kir Birikintileri Ve Bunların Zamanla Oluşturduğu Bakteriyolojik Etkiyi ortadan Kaldırır. Bu Sayede Gider İçerisinde Bakterilerin Neden Olduğu Çürümeleri Ve Kötü Kokuları Yok Ederek Oluşumunu Engeller. Ayrıca Bir Dezenfeksiyon İşlemine Gerek Duyurmaz. güvenlidir cleancure İçeriğinde Bulunan Koruyucular Sayesinde Gideri Oluşturan Pimaş Boruları Ve Taş Aksamlar Üzerinde olumsuz Etki Göstermez, Tahribat Ve Delinmelere Neden Olmaz. * Burada Belirtilen Değerler Ürüne Ait Tipik Değerlerdir. Ürün Spesifikasyonunu Belirlemez. kullanım Özellikleri cleancure Tamamen Tıkanmış Problemli Gider İçerisine Yeteri Miktarda Dökülerek 1-2 Dakika Beklenir Ve Daha Sonra bol Su İle Durulaması Yapılır. Cleancure Uygulaması Tıkanıklılığın Oluştuğu Noktaya En Yakın Yerden Yapılmalıdır, Bu sayede Daha Az Ürün Sarfiyatı Elde Edilir. ambalaj 50 - 100 Kg Kilitli Kapaklı Plastik Bidon Yada 1000 Lt Ibs Ambalajlarda Mevcuttur. raf Ömrü ambalajı Açılmamış Ürün İçin Raf Ömrü 24 Aydır. İdeal Depolama Sıcaklığı 5 °c – 35 °c Arası Olup Direkt Güneş ışığından Uzakta Depolanmalı Ve Donmaya Karsı Korunmalıdır.
atık su boru tıkanıklığı açma 01:10
atık su boru tıkanıklığı açma 925 izlenme - 6 yıl önce mutfak tıkanıklığı açma 0533 961 78 38 tıkalı borurar açılır
Durbuldum Lavabo Açıcı Su Pompası 01:47
Durbuldum Lavabo Açıcı Su Pompası 556 izlenme - 3 yıl önce En özel ve değişik hediyeler, Tüm Türkiye'ye kapıda ödeme imkanıyla üstelik ücretsiz kargo ile durbuldum.com'da
Lavabo evye temizliği mov 00:39
Lavabo evye temizliği mov 850 izlenme - 6 yıl önce
Yüzyüzeyken Konuşuruz - Senede Bi' Kaç Gün 03:46
Yüzyüzeyken Konuşuruz - Senede Bi' Kaç Gün 732 izlenme - 3 yıl önce Bana soracak olursanız yeniden bir Türkiye müzik devrimine zemin hazırlanıyor ve içinde Yüzyüzeyken Konuşuruz kesinlikle bulunuyor. Benim en sevdiğim şarkılarını sizlerle paylaşmak istedim. "Bugün 3. gün ve güneş artık çok uzakta" diyip Gandalf abimizin kulaklarını çınlatırken, "Peki lavabo ne tarafta?" diye devam ediyorlar..
Dis? macununun farklı kullanımları 1: Lavabo parlatma 00:47
Dis? macununun farklı kullanımları 1: Lavabo parlatma 276 izlenme - 1 yıl önce Diş macunun farklı kullanım alanları ile tanışın... Deterjana alternatif diş macunu, lavabonuzda etkili bir parlaklık sağlayacaktır. Uygulama önerimiz için videomuzu izleyin.
tıkalı kanal açma 0533 693 57 60 logar açıcı tıkanıklık açma 00:33
tıkalı kanal açma 0533 693 57 60 logar açıcı tıkanıklık açma 738 izlenme - 6 yıl önce tıkalı lavabolar açma 0533 961 78 38 pimaşaç yöntemi kullanarak yapılar zarar ğörmeden borularınızın içleri açılır.
kedi ve tuvalet 02:00
kedi ve tuvalet 671 izlenme - 6 yıl önce
tıkalı mutfak lavabo 0212 548 18 27 tuvalet açma kırmadan 00:40
tıkalı mutfak lavabo 0212 548 18 27 tuvalet açma kırmadan 643 izlenme - 6 yıl önce özel robot 0533 693 57 60 sayesinde tıkalı lavabo boruları kimyasalların yapamayacağı temizliği sağlamaktadır. diğer yapılar zarar ğörmez.
Türk İşi Çözüm - Asansör Tuvalet 02:03
Türk İşi Çözüm - Asansör Tuvalet 523 izlenme - 3 yıl önce Yine Karadeniz bölgesi yine ilginç bir buluş.Bartın'da açtıkları kafenin lavabosu ve tuvaleti olmayınca çözüm arayan cafe sahibleri çözümü 20 senedir çalışmayan asansörü tuvalet haline getirerek bulmuşlar.Tabi canım katlara çıkmak için merdivenleri kullansınlar asansörde neymiş.
elektirikli lavabo ve musluk şakası 00:47
elektirikli lavabo ve musluk şakası 715 izlenme - 8 yıl önce adam lavaboya elektirik veriyor elemanda elini yüzünü yıkayacak musluga dokunuyor ve elektirikle çarpılıyor ama çok komik