Hoşgeldiniz!

lavabo

Olağan Dışı Lavabo Tasarımı 00:19
Olağan Dışı Lavabo Tasarımı 10.786 izlenme - 3 yıl önce Banyo tasarımları yaratıcılıkta sınır tanımıyor.Görüntüde sıra dışı yapılan bir lavabo modeli izlerken hayret ediceksiniz
Lavabo Açıcı Testi 03:00
Lavabo Açıcı Testi 7.816 izlenme - 3 yıl önce Özellikle öğrenci evlerinin kabusu tıkalı lavabo ve wc giderleridir. Bazı insanlar maymun gibi kıllı olduğundan dökülen kıllar giderleri tıkar ve sonuç olarak yıkanan bulaşığın suyunun lavaboyu doldurması ya da banyo yaparken küvetin pis suyla dolması gibi sorunlar meydana gelir. Sonuç olarak bu tür yöntemler çevre için yararlı olmasa da bizim için kurtarıcı olabiliyor.
Burger King Tuvaletinde Kadın Taklidi Yapan Liseli 00:48
Burger King Tuvaletinde Kadın Taklidi Yapan Liseli 20.442 izlenme - 5 yıl önce Liseliler Burger King tuvaletinde kısa metrajlı film çekmiş izleyelim efendim.
Tasarım Harikası Lavabo 00:54
Tasarım Harikası Lavabo 5.173 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın ilk şekil değiştiren lavabosu, katlanabilir ekran gibi birçok yeniliğe imza atan Osman Can Özcanlı'nın tasarım harikası lavabosu karşınızda.
Arabanın Yakıt Deposuna Lavabo Açıcı Koymak 04:42
Arabanın Yakıt Deposuna Lavabo Açıcı Koymak 2.784 izlenme - 2 yıl önce Çılgın arkadaşlar bir deneme yapmak istemişler ve eski model arabalarının yakıt deposuna lavabo açıcı koymuşlar.
Maymuna Evlat Muamelesi Çeken Adam 06:29
Maymuna Evlat Muamelesi Çeken Adam 5.900 izlenme - 6 yıl önce Adam ne kadar saf ve duygularla banyo ettiriyor lan maymunu. O da uslu uslu duruyor abisi. Otur izle.
Kusan Lavabo 00:16
Kusan Lavabo 285 izlenme - 5 ay önce Lavabosu tıkanan adam açmak için uğraşırken lavabodan ilginç bir tepki gelmiş. Lavabo adeta kusmuş...
Kütükten Lavabo Yapımı 03:05
Kütükten Lavabo Yapımı 3.341 izlenme - 3 yıl önce Görüntüde harika bir el işçiliği olan adamın bir kütükten mükemmel bir sanat içerici lavabo yapması.
Fast Food Çalışanı Su Dolu Küvete Atladı 00:30
Fast Food Çalışanı Su Dolu Küvete Atladı 80 izlenme - 1 ay önce Ünlü fast food restoran zincirlerinin birinde çalışanlardan biri mutfak kısmında su doldurduğu lavaboya atlayış gerçekleştirmiş.
Lavabo Açıcı Yiyen 5 Çocuk Hastanelik Oldu 02:05
Lavabo Açıcı Yiyen 5 Çocuk Hastanelik Oldu 71 izlenme - 4 hafta önce Tokat'ın Niksar ilçesinde şeker zannettikleri lavabo açıcı yiyen 5 çocuk rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.
Pimpar Dik Cekvalf 00:30
Pimpar Dik Cekvalf 3.558 izlenme - 9 yıl önce lavabodan veya evyeden gelen pis kokuyu hepimiz biliriz birde o süzgeç aralarından böcekler çıkar.pimpaplastik olarak türkiyede ilk ve tek tse belgeli pimpar dik çekvalf ile artık kokuyu ve böceği engelledik artık banyonuz ve mutfağınıza pis koku gelmeyecek.
Sivas Esnafının İsyanı - Nereye Sıçacaklar? 00:49
Sivas Esnafının İsyanı - Nereye Sıçacaklar? 7.082 izlenme - 6 yıl önce Sivas da eski sanayi bölgesinde yapılması öngörülen yıkıma en başta tuvaletlerin yıkılarak başlanmasına esnaf çok kızgın ve belediye bakanına isyan ediyorlar ve bunu çok çık bir dille dile getiriyorlar.Saçma sapan müzikler ve ergen eklentiler videoya ayrı bir tad katıyor.
Abdest Lavabosu İcat Etmek 04:50
Abdest Lavabosu İcat Etmek 3.090 izlenme - 7 yıl önce Bir Türk iş adamı tarafından icat edilen abdest lavabosu, iş adamı tarafından abdest alanlara büyük kolaylıklar sağladı söyleniyor Çocukların ve yaşlıların da kullanımını kolaylaştıran yeni lavabo düzeneğine arap ülkeleri ve muhafazakar kesim tarafından ragbet ediliyormuş bismillah diyen kupadan kıbleyi gösteren seccadeden ve portatif taharat muslugundan sonraki büyük icad
Erişte ile Lavabo Tamir Etmek 00:50
Erişte ile Lavabo Tamir Etmek 997 izlenme - 2 yıl önce Demokraside çareler tükenmez diye boşuna dememişler. Elde imkanlar olmayınca bu abide kırılan lavabosuna çözümü noodle adı verilen çin eriştesinde bulmuş.
Kadınların Tuvalette Uzun Süre Kaldıklarının Nedeni 00:50
Kadınların Tuvalette Uzun Süre Kaldıklarının Nedeni 1.362 izlenme - 3 yıl önce Lavaboda bu kadar fazla vakit geçiren kadınların nedenini açıklayan bir video. İşte tuvalette sarhoş kızların bir birinden çılgın hallerinin o komik görüntüleri..
Meltem Açıkel'den Doğal Lavabo Açıcı 01:06
Meltem Açıkel'den Doğal Lavabo Açıcı 971 izlenme - 5 yıl önce Nilgün Belgün'le 4 Köşe'nin canlı yayın konuklarından; Ev Ekonomisi Uzmanı Meltem Açıkel ilgi çekici bilgiler verdi. Dibi tutan tencereye çözümden, tül perdeyi beyazlatmanın kolay yoluna; etkili yüzey parlatma önerilerinden, halı ve lavabo temizliğine kadar pek çok konuda değerli bilgiler veren Meltem Açıkel'in uygulamalı anlatımıyla doğal lavabo açıcı formül MigrosTV'de!
Gider Açıcı - Dnc Kimya 04:34
Gider Açıcı - Dnc Kimya 1.293 izlenme - 7 yıl önce Cleancure tanım endüstriyel Ağır Yağ, Kir Sökücü Ve Organik Atık Temizleyici Logar Ve Lavabo Gider Açıcı Ürünüdür. uygulama Alanları her Türlü Kanalizasyon Logarı Ve Bunlara Bağlı Hatlarda Bulunan Tıkanıklıklarda, Hastane giderlerinde, Pimaş Borularda, Duşa Kabin Teknelerinde, Banyo Ve Wc Giderlerinde Tıkanmalara Neden Olmuş Organik atık Ve Kalıntılar Üzerinde Kullanıma Uygundur. Ayrıca Ağır Sanayi Kuruluşları, Otel, Ordu Evleri Gibi Gider Kullanımının Sıklıkta Olduğu İşletmelerde Tercih Edilen Gider Açıcı Üründür. etkilidir cleancure İçeriğinde Bulunan Çözücü Bileşikleri Sayesinde Logar Ve Giderlerde Tıkanıklıklara Neden Olan organik Atıklar, ağır Kalıplaşmış Yağ Tabakaları Ve Bunların Bıraktığı Birikintiler Üzerinde Son derece Etkilidir. cleancure Özellikle Wc ve Logar Giderlerine Atılan Kâğıt Peçete Ve Bez Gibi Çözünmesi Zor Olan Üzerinde eritice Etki Göstererek problemli Parçaları Su Formuna Kadar İndirger. Gider İçerisinde Tıkanıklığa neden Olan Partikülleri parçalar halinde Sökmek Yerine Eriterek Temizler Ve Tekrardan Tıkanıklık Yaratmalarını Ortadan Kaldırır. kötü Kokuları Giderir cleancure Giderlere Akıtılan Yağ Ve Diğer Tüm Kir Birikintileri Ve Bunların Zamanla Oluşturduğu Bakteriyolojik Etkiyi ortadan Kaldırır. Bu Sayede Gider İçerisinde Bakterilerin Neden Olduğu Çürümeleri Ve Kötü Kokuları Yok Ederek Oluşumunu Engeller. Ayrıca Bir Dezenfeksiyon İşlemine Gerek Duyurmaz. güvenlidir cleancure İçeriğinde Bulunan Koruyucular Sayesinde Gideri Oluşturan Pimaş Boruları Ve Taş Aksamlar Üzerinde olumsuz Etki Göstermez, Tahribat Ve Delinmelere Neden Olmaz. * Burada Belirtilen Değerler Ürüne Ait Tipik Değerlerdir. Ürün Spesifikasyonunu Belirlemez. kullanım Özellikleri cleancure Tamamen Tıkanmış Problemli Gider İçerisine Yeteri Miktarda Dökülerek 1-2 Dakika Beklenir Ve Daha Sonra bol Su İle Durulaması Yapılır. Cleancure Uygulaması Tıkanıklılığın Oluştuğu Noktaya En Yakın Yerden Yapılmalıdır, Bu sayede Daha Az Ürün Sarfiyatı Elde Edilir. ambalaj 50 - 100 Kg Kilitli Kapaklı Plastik Bidon Yada 1000 Lt Ibs Ambalajlarda Mevcuttur. raf Ömrü ambalajı Açılmamış Ürün İçin Raf Ömrü 24 Aydır. İdeal Depolama Sıcaklığı 5 °c – 35 °c Arası Olup Direkt Güneş ışığından Uzakta Depolanmalı Ve Donmaya Karsı Korunmalıdır.
Evsiz İnsanlar İçin Sokaklara Portatif Lavabo Koyan Gönüllüler 00:41
Evsiz İnsanlar İçin Sokaklara Portatif Lavabo Koyan Gönüllüler 172 izlenme - 1 yıl önce Corona virüsten korunmak için el temizliği oldukça önemli. Ancak evsiz insanlar için elleri temizlemek hiç de kolay olmuyor. Atlanta'da ise güzel insanlar, evsiz insanlar için sokaklara portatif lavabolar kurmuşlar.
Bebeklerin lavaboda yıkanma keyfi görülmeye değer 03:01
Bebeklerin lavaboda yıkanma keyfi görülmeye değer 571 izlenme - 6 yıl önce Bebeklerin lavaboda yıkanma keyfi görülmeye değer Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
Yüzyüzeyken Konuşuruz - Senede Bi' Kaç Gün 03:46
Yüzyüzeyken Konuşuruz - Senede Bi' Kaç Gün 802 izlenme - 6 yıl önce Bana soracak olursanız yeniden bir Türkiye müzik devrimine zemin hazırlanıyor ve içinde Yüzyüzeyken Konuşuruz kesinlikle bulunuyor. Benim en sevdiğim şarkılarını sizlerle paylaşmak istedim. "Bugün 3. gün ve güneş artık çok uzakta" diyip Gandalf abimizin kulaklarını çınlatırken, "Peki lavabo ne tarafta?" diye devam ediyorlar..
Türk İşi Çözüm - Asansör Tuvalet 02:03
Türk İşi Çözüm - Asansör Tuvalet 653 izlenme - 7 yıl önce Yine Karadeniz bölgesi yine ilginç bir buluş.Bartın'da açtıkları kafenin lavabosu ve tuvaleti olmayınca çözüm arayan cafe sahibleri çözümü 20 senedir çalışmayan asansörü tuvalet haline getirerek bulmuşlar.Tabi canım katlara çıkmak için merdivenleri kullansınlar asansörde neymiş.
Range Rover Yedek Parçası Olarak Lavabo Gideri Kullanmak 00:54
Range Rover Yedek Parçası Olarak Lavabo Gideri Kullanmak 682 izlenme - 7 yıl önce Range Rover marka jeepini sanayiye veren arkadaş kısa sürede tüm sanayiye alay konusu olur..
Erzurumda Asansörlü Lavabo Yaptılar 04:28
Erzurumda Asansörlü Lavabo Yaptılar 575 izlenme - 10 yıl önce kislahan@hotmail.com çiftehan kasabası ulukışla niğde çiftehan termal kaplıcaları niğde
Canlı Yayında Çişi Gelmek 00:53
Canlı Yayında Çişi Gelmek 431 izlenme - 6 yıl önce Efendim, geçen gün Petek Dinçöz'ün programına çıkan metafizik uzmanı Salih Memişoglu'nun canlı yayında çişi geliyor ve sunucudan lavaboya gitmek için izin istiyor.
Dis? macununun farklı kullanımları 1: Lavabo parlatma 00:47
Dis? macununun farklı kullanımları 1: Lavabo parlatma 328 izlenme - 5 yıl önce Diş macunun farklı kullanım alanları ile tanışın... Deterjana alternatif diş macunu, lavabonuzda etkili bir parlaklık sağlayacaktır. Uygulama önerimiz için videomuzu izleyin.
Su Altında Boğulan Kauçuk Tavuk 00:14
Su Altında Boğulan Kauçuk Tavuk 163 izlenme - 3 yıl önce Ağzına su tutulan oyuncak tavuktan çıkan ilginç ve birazda komik ses. Lavaboda musluktan akan suyun altına tutulan kauçuk lastik tavuktan çıkan garip ses...
Kör Olabilmek için Gözlerine Lavabo Açıcı Damlatmak 06:18
Kör Olabilmek için Gözlerine Lavabo Açıcı Damlatmak 404 izlenme - 6 yıl önce Amerika’nın Kuzey Carolina eyaletinde yaşayan Jewel Shuping isimli kadın henüz üç yaşındayken, karanlık koridorlarda kendi başına yürümeye çalışırmış. Altı yaşındayken kör olma fikrinin onu rahatlattığını hissettiğini söyleyen Shping, uzun sür güneşe bakmanın uzun gözlerine zarar verebileceğini öğrendikten sonra görme yetisini kaybedebilmek umuduyla gözlerini kırpmadan güneşe bakmaya başlamış. Shuping 18 yaşına geldiğinde görme yetisinde herhangi bir bozukluk ya da azalma olmasına rağmen koyu camlı güneş gözlükleri ve bir baston kullanarak, görme engelliymiş gibi davranıyormuş. Bir tür psikolojik/nörolojik rahatsızlık olan vücut bütünlüğüne ilişkin kimlik bozukluğu, fiziksel olarak herhangi bir engeli olmayan insanların, engelli olmak için istek duymalarına sebep olan bir hastalık. Hastaların fiziksel formlarının, görüntülerine uymadıklarını düşünmelerine sebep olan vücut bütünlüğüne ilişkin kimlik bozukluğu, Shuping’de görme yetisinden yoksun olma isteği olarak baş göstermiş. Elinde bastonla ve koyu renk güneş gözlükleriyle yaşamaya başlamasını, görme engellilerin okumak için kullandığı Braille alfabesini öğrenmesi takip etmiş. Shuping, 20 yaşına geldiğinde Braille alfabesini akıcı şekilde okuyabiliyormuş. ‘Körmüşüm gibi davranıyordum fakat gerçekten kör olma fikri de arada sırada aklımı kurcalıyordu. 21 yaşıma geldiğimdeyse kör olmayı artık aklımdan çıkaramamaya başladım’ Demiş Shuping Daily Mail’de yer alan habere göre. 2006 yılında bu dileğini gerçekleştirebilmek için ilk girişiminde bulunmuş; kendisine bu konuda yardımcı olabilecek bir doktor bulup Kanada’ya gitmiş. Gözlerine lavabo açıcı damlatarak kör olan kadının bu girişimi oldukça acılı olmuş. ‘Gözlerim çığlık atıyor gibiydi, bir yandan da lavabo açıcı yanaklarımdan süzülürken cildimi yakıyordu’ demiş. Hastanedeki diğer doktorlar durumdan haberdar olunca kadının gözlerini kurtarabilmek için ellerinden geleni yapmışlar ancak başarılı olamamışlar. Shuping’e bu konuda yardım eden doktorun ismi de, bu yüzden hakkında bir suçlama, şikayet ya da dava olup olmadığı da bilinmiyor. Shuping’in görme yetisi bir anda kaybolmuyor. ‘Gözlerimi açtığımda hala görebiliyordum, hayal kırıklığına uğradım’ demiş genç kadın bir açıklamasında. Her geçen gün zayıflayan görme yetisi, altı ayın sonunda tamamen kayboluyor ve Shuping henüz küçücük bir kızken bile istediği şeye, kör olmaya kavuşuyor. Ailesi olan bitenin kaza olmadığını öğrendiğinde Shuping’i evlatlıktan reddetmiş. O ise ‘Ben en başından beri böyle olmam gerektiğine inanıyorum. Doğuştan kör olmalıydım.’ Diyor. ‘Çevrenizde sizin gibi düşünen kimse olmadığı zaman delirmeye başladığınızı düşünüyorsunuz. Fakat ben deli değilim. Ben hastayım.’ Diye de ekliyor. Shuping şu an hikayesini bu kadar cesurca paylaşıyor çünkü vücut bütünlüğüne ilişkin kimlik bozukluğu olan diğer insanlara yardımcı olmak istiyor. Bu hastaların profesyonel yardım almaları için onları destekleyen Shuping, hastalığının nelere mal olabileceğinin ve ne kadar ciddiye alınması gerektiğinin bir örneği.
Suya Gömülen Aile Episode 2 - Bataklıktan Çıkış 02:07
Suya Gömülen Aile Episode 2 - Bataklıktan Çıkış 237 izlenme - 6 yıl önce Efendim dün birçoğumuz izledik gölette çimen aile bireylerinin cumburlop nidalarıyla suya gömülüşlerini, meğer bu adamlar evlerinin önündeki göleti temizlemeye çalısıyorlarmış ve tıkanıklığı gidermek için kullandıkları şey biranda bunları da yutuvermiş. Sonuçta en heyecanlı yerde kesilen görüntülerin devamında sağ salim sudan cıktıklarını görüyoruz.
Popotut - Tavuk Lavabo Engelleme Aparatı 01:33
Popotut - Tavuk Lavabo Engelleme Aparatı 212 izlenme - 6 yıl önce Adamlar üşenmemiş, tavuklar için bir aparat geliştirmişler. Tavukların kronik lavabo sorunlarına çözme amaçlı bir ürünmüş. Ürün sonunda bir seri ilan sitesine bağlanıyor. O sitenin virali olma olasılığı yüksek.