Hoşgeldiniz!

Lavabo Videoları İzle

Burger King Tuvaletinde Kadın Taklidi Yapan Liseli 00:48
Burger King Tuvaletinde Kadın Taklidi Yapan Liseli 19.256 izlenme - 7 ay önce Liseliler Burger King tuvaletinde kısa metrajlı film çekmiş izleyelim efendim.
Kadınların da Erkekler Gibi İşeyebilmesi 01:06
Kadınların da Erkekler Gibi İşeyebilmesi 67.136 izlenme - 4 yıl önce Kadınlar da ayakta tuvalet yapma imkanı sağlayan aparatla artık rahat edecekler. Tuvalete giren kadınların yaşadığı hijyen sorunları artık son bulacak.
Tombul Zenci Çocuktan Lavabo Dansı 00:06
Tombul Zenci Çocuktan Lavabo Dansı 38.250 izlenme - 3 yıl önce Tombul Zenci Çocuktan Lavabo Dansı
Banyo,duş Fayans Modeli Tuvalet, Lavabo Fayans Modeli 04:12
Banyo,duş Fayans Modeli Tuvalet, Lavabo Fayans Modeli 24.534 izlenme - 3 yıl önce Banyo,duş Fayans Modeli Tuvalet, Lavabo Fayans Modeli
Japon Banyolarının Dünyanın En İyisi Olduğunun 12 Maddede Kanıtı 04:02
Japon Banyolarının Dünyanın En İyisi Olduğunun 12 Maddede Kanıtı 10.601 izlenme - 2 yıl önce İnsanın inanası gelmiyor. Aynı anda 3 kişinin, tuvalet, lavabo ve banyoyu kullanabildiği bir japon icadı. Suyu istediğin sıcaklığa ayarlama özelliği, mutfağı kontrol edebilme ve banyo suyunun tekrardan çamaşır makinesinde kullanılabilmesi... Bu Japonlar gerçekten çılgın!!! Klozet musluğu ve pis koku da düşünülüp önlem alınmış... Şok şok şok olacaksınız...
Maymuna Evlat Muamelesi Çeken Adam 06:29
Maymuna Evlat Muamelesi Çeken Adam 5.765 izlenme - 2 yıl önce Adam ne kadar saf ve duygularla banyo ettiriyor lan maymunu. O da uslu uslu duruyor abisi. Otur izle.
Lavabo Giderini Çok Amaçlı Kullanmak 00:46
Lavabo Giderini Çok Amaçlı Kullanmak 2.405 izlenme - 1 yıl önce Artık ülkemizde yaşanan "yokk artık" dediğimiz olayları daha nötr karşılamaya başladık. Günümüzde tuvaletler ne kadar temiz görünsede , izleyeceğiniz vidyodaki arkadaşların yaptıkları eylem , temizlik boyutuna yeni bir dönem , makine mühendislerine yeni bir temizlik aleti icat ettirme ihtiyacı doğuruyor. Vidyodaki arkadaşın gider borusunu ne amaçla kullandığı henüz muamma.İhtiyacını gidermek için kullanmış olabilir , diğer ihtiyacını gidermek için de kullanmış olabilir.Bu ikisinden aklınıza fesatlık getiren iki numaralı ihtiyacı gidermek için kullanırken kameraya yakalanıp , sonrasında ellerini yıkamasıyla bir numaralı ihtiyacı giderdiği izlenimini vermişte olabilir.Bende bu arada üç bilinmeyenli denklem sorusu gibi vidyo açıklaması yazmış olabilirim. Neyse fazla uzatmadan iyi seyirler diler , yorumu sizlere bırakırım.
Pizza Mutfağında Lavaboya İşemek 00:42
Pizza Mutfağında Lavaboya İşemek 2.902 izlenme - 3 yıl önce Efendim, güzide haber sitelerimize göre görüntü Amerika'daki bir pizzacıdan... Çalışan adam tuvalete gitmeye mi üşeniyor her nedense artık pipisini fermuarından çıkarıp, yemeklerin yapıldığı ve bulaşıkların yıkandığı lavabolardan birine işiyor. El yıkama filan hak getire, hayatına hiçbir şey olmamış gibi kaldığı yerden devam ediyor. Yorum sizin, efendim...
6 Aylık Bebeğin Mutfak Lovabosu Keyfi 00:55
6 Aylık Bebeğin Mutfak Lovabosu Keyfi 2.683 izlenme - 4 yıl önce Ömür Naz In Lavabo Sefası
Abdest Lavabosu İcat Etmek 04:50
Abdest Lavabosu İcat Etmek 1.660 izlenme - 2 yıl önce Bir Türk iş adamı tarafından icat edilen abdest lavabosu, iş adamı tarafından abdest alanlara büyük kolaylıklar sağladı söyleniyor Çocukların ve yaşlıların da kullanımını kolaylaştıran yeni lavabo düzeneğine arap ülkeleri ve muhafazakar kesim tarafından ragbet ediliyormuş bismillah diyen kupadan kıbleyi gösteren seccadeden ve portatif taharat muslugundan sonraki büyük icad
Sivas Esnafının İsyanı - Nereye Sıçacaklar? 00:49
Sivas Esnafının İsyanı - Nereye Sıçacaklar? 2.181 izlenme - 2 yıl önce Sivas da eski sanayi bölgesinde yapılması öngörülen yıkıma en başta tuvaletlerin yıkılarak başlanmasına esnaf çok kızgın ve belediye bakanına isyan ediyorlar ve bunu çok çık bir dille dile getiriyorlar.Saçma sapan müzikler ve ergen eklentiler videoya ayrı bir tad katıyor.
Pimpar Dik Cekvalf 00:30
Pimpar Dik Cekvalf 1.401 izlenme - 5 yıl önce lavabodan veya evyeden gelen pis kokuyu hepimiz biliriz birde o süzgeç aralarından böcekler çıkar.pimpaplastik olarak türkiyede ilk ve tek tse belgeli pimpar dik çekvalf ile artık kokuyu ve böceği engelledik artık banyonuz ve mutfağınıza pis koku gelmeyecek.
Meltem Açıkel'den Doğal Lavabo Açıcı 01:06
Meltem Açıkel'den Doğal Lavabo Açıcı 212 izlenme - 6 ay önce Nilgün Belgün'le 4 Köşe'nin canlı yayın konuklarından; Ev Ekonomisi Uzmanı Meltem Açıkel ilgi çekici bilgiler verdi. Dibi tutan tencereye çözümden, tül perdeyi beyazlatmanın kolay yoluna; etkili yüzey parlatma önerilerinden, halı ve lavabo temizliğine kadar pek çok konuda değerli bilgiler veren Meltem Açıkel'in uygulamalı anlatımıyla doğal lavabo açıcı formül MigrosTV'de!
Lavaboya Kapanan Çılgın Kızlar Fena Coştu 00:06
Lavaboya Kapanan Çılgın Kızlar Fena Coştu 1.250 izlenme - 3 yıl önce Lavaboya Kapanan Çılgın Kızlar Fena Coştu
Dis? macununun farklı kullanımları 1: Lavabo parlatma 00:47
Dis? macununun farklı kullanımları 1: Lavabo parlatma 183 izlenme - 7 ay önce Diş macunun farklı kullanım alanları ile tanışın... Deterjana alternatif diş macunu, lavabonuzda etkili bir parlaklık sağlayacaktır. Uygulama önerimiz için videomuzu izleyin.
Ördek Yavrularının Lavaboda Su Keyfi 01:43
Ördek Yavrularının Lavaboda Su Keyfi 672 izlenme - 3 yıl önce Ördek Yavrularının Lavaboda Su Keyfi
Durbuldum Lavabo Açıcı Su Pompası 01:47
Durbuldum Lavabo Açıcı Su Pompası 537 izlenme - 3 yıl önce En özel ve değişik hediyeler, Tüm Türkiye'ye kapıda ödeme imkanıyla üstelik ücretsiz kargo ile durbuldum.com'da
Gider Açıcı - Dnc Kimya 04:34
Gider Açıcı - Dnc Kimya 810 izlenme - 3 yıl önce Cleancure tanım endüstriyel Ağır Yağ, Kir Sökücü Ve Organik Atık Temizleyici Logar Ve Lavabo Gider Açıcı Ürünüdür. uygulama Alanları her Türlü Kanalizasyon Logarı Ve Bunlara Bağlı Hatlarda Bulunan Tıkanıklıklarda, Hastane giderlerinde, Pimaş Borularda, Duşa Kabin Teknelerinde, Banyo Ve Wc Giderlerinde Tıkanmalara Neden Olmuş Organik atık Ve Kalıntılar Üzerinde Kullanıma Uygundur. Ayrıca Ağır Sanayi Kuruluşları, Otel, Ordu Evleri Gibi Gider Kullanımının Sıklıkta Olduğu İşletmelerde Tercih Edilen Gider Açıcı Üründür. etkilidir cleancure İçeriğinde Bulunan Çözücü Bileşikleri Sayesinde Logar Ve Giderlerde Tıkanıklıklara Neden Olan organik Atıklar, ağır Kalıplaşmış Yağ Tabakaları Ve Bunların Bıraktığı Birikintiler Üzerinde Son derece Etkilidir. cleancure Özellikle Wc ve Logar Giderlerine Atılan Kâğıt Peçete Ve Bez Gibi Çözünmesi Zor Olan Üzerinde eritice Etki Göstererek problemli Parçaları Su Formuna Kadar İndirger. Gider İçerisinde Tıkanıklığa neden Olan Partikülleri parçalar halinde Sökmek Yerine Eriterek Temizler Ve Tekrardan Tıkanıklık Yaratmalarını Ortadan Kaldırır. kötü Kokuları Giderir cleancure Giderlere Akıtılan Yağ Ve Diğer Tüm Kir Birikintileri Ve Bunların Zamanla Oluşturduğu Bakteriyolojik Etkiyi ortadan Kaldırır. Bu Sayede Gider İçerisinde Bakterilerin Neden Olduğu Çürümeleri Ve Kötü Kokuları Yok Ederek Oluşumunu Engeller. Ayrıca Bir Dezenfeksiyon İşlemine Gerek Duyurmaz. güvenlidir cleancure İçeriğinde Bulunan Koruyucular Sayesinde Gideri Oluşturan Pimaş Boruları Ve Taş Aksamlar Üzerinde olumsuz Etki Göstermez, Tahribat Ve Delinmelere Neden Olmaz. * Burada Belirtilen Değerler Ürüne Ait Tipik Değerlerdir. Ürün Spesifikasyonunu Belirlemez. kullanım Özellikleri cleancure Tamamen Tıkanmış Problemli Gider İçerisine Yeteri Miktarda Dökülerek 1-2 Dakika Beklenir Ve Daha Sonra bol Su İle Durulaması Yapılır. Cleancure Uygulaması Tıkanıklılığın Oluştuğu Noktaya En Yakın Yerden Yapılmalıdır, Bu sayede Daha Az Ürün Sarfiyatı Elde Edilir. ambalaj 50 - 100 Kg Kilitli Kapaklı Plastik Bidon Yada 1000 Lt Ibs Ambalajlarda Mevcuttur. raf Ömrü ambalajı Açılmamış Ürün İçin Raf Ömrü 24 Aydır. İdeal Depolama Sıcaklığı 5 °c – 35 °c Arası Olup Direkt Güneş ışığından Uzakta Depolanmalı Ve Donmaya Karsı Korunmalıdır.
Yüzyüzeyken Konuşuruz - Senede Bi' Kaç Gün 03:46
Yüzyüzeyken Konuşuruz - Senede Bi' Kaç Gün 690 izlenme - 2 yıl önce Bana soracak olursanız yeniden bir Türkiye müzik devrimine zemin hazırlanıyor ve içinde Yüzyüzeyken Konuşuruz kesinlikle bulunuyor. Benim en sevdiğim şarkılarını sizlerle paylaşmak istedim. "Bugün 3. gün ve güneş artık çok uzakta" diyip Gandalf abimizin kulaklarını çınlatırken, "Peki lavabo ne tarafta?" diye devam ediyorlar..
atık su boru tıkanıklığı açma 01:10
atık su boru tıkanıklığı açma 917 izlenme - 6 yıl önce mutfak tıkanıklığı açma 0533 961 78 38 tıkalı borurar açılır
Lavabo evye temizliği mov 00:39
Lavabo evye temizliği mov 843 izlenme - 5 yıl önce
tıkalı kanal açma 0533 693 57 60 logar açıcı tıkanıklık açma 00:33
tıkalı kanal açma 0533 693 57 60 logar açıcı tıkanıklık açma 723 izlenme - 6 yıl önce tıkalı lavabolar açma 0533 961 78 38 pimaşaç yöntemi kullanarak yapılar zarar ğörmeden borularınızın içleri açılır.
kedi ve tuvalet 02:00
kedi ve tuvalet 669 izlenme - 6 yıl önce
tıkalı mutfak lavabo 0212 548 18 27 tuvalet açma kırmadan 00:40
tıkalı mutfak lavabo 0212 548 18 27 tuvalet açma kırmadan 632 izlenme - 6 yıl önce özel robot 0533 693 57 60 sayesinde tıkalı lavabo boruları kimyasalların yapamayacağı temizliği sağlamaktadır. diğer yapılar zarar ğörmez.
Türk İşi Çözüm - Asansör Tuvalet 02:03
Türk İşi Çözüm - Asansör Tuvalet 446 izlenme - 2 yıl önce Yine Karadeniz bölgesi yine ilginç bir buluş.Bartın'da açtıkları kafenin lavabosu ve tuvaleti olmayınca çözüm arayan cafe sahibleri çözümü 20 senedir çalışmayan asansörü tuvalet haline getirerek bulmuşlar.Tabi canım katlara çıkmak için merdivenleri kullansınlar asansörde neymiş.
elektirikli lavabo ve musluk şakası 00:47
elektirikli lavabo ve musluk şakası 714 izlenme - 7 yıl önce adam lavaboya elektirik veriyor elemanda elini yüzünü yıkayacak musluga dokunuyor ve elektirikle çarpılıyor ama çok komik
Canlı Yayında Çişi Gelmek 00:53
Canlı Yayında Çişi Gelmek 292 izlenme - 2 yıl önce Efendim, geçen gün Petek Dinçöz'ün programına çıkan metafizik uzmanı Salih Memişoglu'nun canlı yayında çişi geliyor ve sunucudan lavaboya gitmek için izin istiyor.
Lavaboda Saç Yıkamaya İlginç Çözüm 00:41
Lavaboda Saç Yıkamaya İlginç Çözüm 21 izlenme - 2 ay önce Sırtına bağladığı şişeyle lavaboda başını yıkamanın kolay yolunu bulan Çinli adam yaratıcılığı ile alkış aldı.
Suya Gömülen Aile Episode 2 - Bataklıktan Çıkış 02:07
Suya Gömülen Aile Episode 2 - Bataklıktan Çıkış 178 izlenme - 2 yıl önce Efendim dün birçoğumuz izledik gölette çimen aile bireylerinin cumburlop nidalarıyla suya gömülüşlerini, meğer bu adamlar evlerinin önündeki göleti temizlemeye çalısıyorlarmış ve tıkanıklığı gidermek için kullandıkları şey biranda bunları da yutuvermiş. Sonuçta en heyecanlı yerde kesilen görüntülerin devamında sağ salim sudan cıktıklarını görüyoruz.
Kör Olabilmek için Gözlerine Lavabo Açıcı Damlatmak 06:18
Kör Olabilmek için Gözlerine Lavabo Açıcı Damlatmak 252 izlenme - 2 yıl önce Amerika’nın Kuzey Carolina eyaletinde yaşayan Jewel Shuping isimli kadın henüz üç yaşındayken, karanlık koridorlarda kendi başına yürümeye çalışırmış. Altı yaşındayken kör olma fikrinin onu rahatlattığını hissettiğini söyleyen Shping, uzun sür güneşe bakmanın uzun gözlerine zarar verebileceğini öğrendikten sonra görme yetisini kaybedebilmek umuduyla gözlerini kırpmadan güneşe bakmaya başlamış. Shuping 18 yaşına geldiğinde görme yetisinde herhangi bir bozukluk ya da azalma olmasına rağmen koyu camlı güneş gözlükleri ve bir baston kullanarak, görme engelliymiş gibi davranıyormuş. Bir tür psikolojik/nörolojik rahatsızlık olan vücut bütünlüğüne ilişkin kimlik bozukluğu, fiziksel olarak herhangi bir engeli olmayan insanların, engelli olmak için istek duymalarına sebep olan bir hastalık. Hastaların fiziksel formlarının, görüntülerine uymadıklarını düşünmelerine sebep olan vücut bütünlüğüne ilişkin kimlik bozukluğu, Shuping’de görme yetisinden yoksun olma isteği olarak baş göstermiş. Elinde bastonla ve koyu renk güneş gözlükleriyle yaşamaya başlamasını, görme engellilerin okumak için kullandığı Braille alfabesini öğrenmesi takip etmiş. Shuping, 20 yaşına geldiğinde Braille alfabesini akıcı şekilde okuyabiliyormuş. ‘Körmüşüm gibi davranıyordum fakat gerçekten kör olma fikri de arada sırada aklımı kurcalıyordu. 21 yaşıma geldiğimdeyse kör olmayı artık aklımdan çıkaramamaya başladım’ Demiş Shuping Daily Mail’de yer alan habere göre. 2006 yılında bu dileğini gerçekleştirebilmek için ilk girişiminde bulunmuş; kendisine bu konuda yardımcı olabilecek bir doktor bulup Kanada’ya gitmiş. Gözlerine lavabo açıcı damlatarak kör olan kadının bu girişimi oldukça acılı olmuş. ‘Gözlerim çığlık atıyor gibiydi, bir yandan da lavabo açıcı yanaklarımdan süzülürken cildimi yakıyordu’ demiş. Hastanedeki diğer doktorlar durumdan haberdar olunca kadının gözlerini kurtarabilmek için ellerinden geleni yapmışlar ancak başarılı olamamışlar. Shuping’e bu konuda yardım eden doktorun ismi de, bu yüzden hakkında bir suçlama, şikayet ya da dava olup olmadığı da bilinmiyor. Shuping’in görme yetisi bir anda kaybolmuyor. ‘Gözlerimi açtığımda hala görebiliyordum, hayal kırıklığına uğradım’ demiş genç kadın bir açıklamasında. Her geçen gün zayıflayan görme yetisi, altı ayın sonunda tamamen kayboluyor ve Shuping henüz küçücük bir kızken bile istediği şeye, kör olmaya kavuşuyor. Ailesi olan bitenin kaza olmadığını öğrendiğinde Shuping’i evlatlıktan reddetmiş. O ise ‘Ben en başından beri böyle olmam gerektiğine inanıyorum. Doğuştan kör olmalıydım.’ Diyor. ‘Çevrenizde sizin gibi düşünen kimse olmadığı zaman delirmeye başladığınızı düşünüyorsunuz. Fakat ben deli değilim. Ben hastayım.’ Diye de ekliyor. Shuping şu an hikayesini bu kadar cesurca paylaşıyor çünkü vücut bütünlüğüne ilişkin kimlik bozukluğu olan diğer insanlara yardımcı olmak istiyor. Bu hastaların profesyonel yardım almaları için onları destekleyen Shuping, hastalığının nelere mal olabileceğinin ve ne kadar ciddiye alınması gerektiğinin bir örneği.