Hoşgeldiniz!

lazer gösterisi

Lazer Show Laser Kiralama 01:03
Lazer Show Laser Kiralama 753 izlenme - 1 yıl önce Lazer kiralama tTürkiyenin her yerine yapılmaktadır, Lazer şov gösterisi, Ankara, İstanbul, İzmir, Bodrum, Çeşme, Antalya
Rüzgar Gülleri Kullanılarak Oluşturulan Lazer Gösterisi 01:36
Rüzgar Gülleri Kullanılarak Oluşturulan Lazer Gösterisi 121 izlenme - 7 ay önce Rüzgar güllerini daha önce muhtemelen böyle görmemişsinizdir. Gecenin karanlığını lazer ışıklarıyla aydınlatan rüzgar gülleri aynı zamanda insanın kendini izlemekten alamayacağı bir görsel şölen de sunuyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Astorya Renkli Lazer Show 09:07
Astorya Renkli Lazer Show 101 izlenme - 2 yıl önce Astorya Renkli Lazer Show 2011
Bursa Fenerbahçeliler Derneği Şampiyonluk Kutlaması - 2014 03:28
Bursa Fenerbahçeliler Derneği Şampiyonluk Kutlaması - 2014 60 izlenme - 2 yıl önce Bursa Fenerbahçeliler Derneği Şampiyonluk Kutlaması. Havai Fişek Gösterisi, Row Cake Gösterisi, Volkan Gösterisi Ve Lazer Gösterisi.
Gnçtrkcll Ark Winterfest - Astorya Havai Fişek 06:03
Gnçtrkcll Ark Winterfest - Astorya Havai Fişek 24 izlenme - 2 yıl önce Bu Yıl 16.sı Düzenlenen Gnçtrkcll Ark Winterfest 2012 Den Görüntüler. Astorya Havai Fişek Olarak Renkli Lazer, Havai Fişek Ve Çeşitli Piroteknik Gösterilerle...
Bayern Münih'ten adına yakışır gösteri! 08:01
Bayern Münih'ten adına yakışır gösteri! 2 izlenme - 10 ay önce Alman devi Bayern Münih, yeni yıla girerken müthiş bir gösteri hazırladı. Lazer gösterileriyle yapılan şova binlerce taraftar katıldı. Futbolseverlere geride bıraktığımız yılda desteklerinden dolayı teşekkür edildi.