Hoşgeldiniz!

lazer gösterisi

Lazer Show Laser Kiralama 01:03
Lazer Show Laser Kiralama 852 izlenme - 3 yıl önce Lazer kiralama tTürkiyenin her yerine yapılmaktadır, Lazer şov gösterisi, Ankara, İstanbul, İzmir, Bodrum, Çeşme, Antalya
Rüzgar Gülleri Kullanılarak Oluşturulan Lazer Gösterisi 01:36
Rüzgar Gülleri Kullanılarak Oluşturulan Lazer Gösterisi 159 izlenme - 2 yıl önce Rüzgar güllerini daha önce muhtemelen böyle görmemişsinizdir. Gecenin karanlığını lazer ışıklarıyla aydınlatan rüzgar gülleri aynı zamanda insanın kendini izlemekten alamayacağı bir görsel şölen de sunuyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Astorya Renkli Lazer Show 09:07
Astorya Renkli Lazer Show 121 izlenme - 4 yıl önce Astorya Renkli Lazer Show 2011
Bursa Fenerbahçeliler Derneği Şampiyonluk Kutlaması - 2014 03:28
Bursa Fenerbahçeliler Derneği Şampiyonluk Kutlaması - 2014 68 izlenme - 4 yıl önce Bursa Fenerbahçeliler Derneği Şampiyonluk Kutlaması. Havai Fişek Gösterisi, Row Cake Gösterisi, Volkan Gösterisi Ve Lazer Gösterisi.
Yatta Romantik Boğaz  Turu ve Sürpriz 01:43
Yatta Romantik Boğaz Turu ve Sürpriz 17 izlenme - 1 yıl önce Aşkla dolu 14 yıl, daha nice yılları sevgiyle kucaklamanız dileğiyle, Sürprizler Diyarı olarak büyük bir keyifle hizmet ettik. Yatta romantik boğaz turu ve sürprizlerle dolu renkli lazer gösterisi. http://www.surprizlerdiyari.com Tel:02122872942
Bayern Münih'ten adına yakışır gösteri! 08:01
Bayern Münih'ten adına yakışır gösteri! 3 izlenme - 2 yıl önce Alman devi Bayern Münih, yeni yıla girerken müthiş bir gösteri hazırladı. Lazer gösterileriyle yapılan şova binlerce taraftar katıldı. Futbolseverlere geride bıraktığımız yılda desteklerinden dolayı teşekkür edildi.