Hoşgeldiniz!

Leafgaming Videoları İzle

12 Haziran 2017 İzmir Depremi - Deprem Anı Hissedilenler 05:11
12 Haziran 2017 İzmir Depremi - Deprem Anı Hissedilenler 106 izlenme - 2 hafta önce Merhaba arkadaşlar ben LeafLook, bugün İzmir depremi nden sonra yaşadıklarımızı ve hissettiklerimizi anlattığımız vlog tarzı bir video ile karşınızdayız! Hepimize Geçmiş olsun! KANALIMA ABONE OLUN: https://goo.gl/VUGn9v Minecraft Hızlı Yapı Kapışmaları: https://goo.gl/EGNV8l BenVsLeaf Challange' lar: https://goo.gl/cvwo49 Eğlence İçerikli Videolarım: https://goo.gl/oYJGvI Gta 5 Videolarım: https://goo.gl/TLgIh7 İş Teklifleri (Business): leafgaming35@gmail.com Sosyal Medya: Facebook Sayfası: https://goo.gl/c6ijPn Facebook Grubu: https://goo.gl/c78hAQ Twitter: https://goo.gl/n6haog Instagram: https://goo.gl/7ncGgJ Merhaba ben Doğukan Gülal insanlar beni genelde LeafLookRS olarak bilirler YouTube Türkiye benim en büyük hobim burada kocaman bir aile için her gün yeni video yüklüyorum. Kanalımda oyun gaming, eğlence , challenge , komedi , şaka , vlog , skeç , kısa film , montaj , tepki ve benzeri videolar paylaşıyorum ve bunları yaparken çok eğleniyorum. Eğlenceli ve komik anlarımı yaşadığım bu videolarda bulunmak için sizde POTEYTO Ailesine katılın! Haydi durma Abone Ol ! İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SİZLERİ SEVİYORUM!!!
Outlast - Wallrider - Bölüm 7 - LeafGaming 35 Ve YapGör 27:41
Outlast - Wallrider - Bölüm 7 - LeafGaming 35 Ve YapGör 4.272 izlenme - 2 yıl önce Oyunun açıklaması: Outlast, Red Barrels tarafından yapılmış ve yayınlanmış bir hayatta kalma-korku oyunudur. Oyunda "Miles Upshur" adındaki bir gazetecinin, garip olaylar olduğu konuşulan bir akıl hastanesine ...
Leafgaming İntro 00:26
Leafgaming İntro 2.815 izlenme - 3 yıl önce Leafgaming İntro
Leafgaming - Wohadric Survival Sunucusu 02:53
Leafgaming - Wohadric Survival Sunucusu 3.727 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar Herkezi Servera Beklerim Server 1.7.2 Ve 1.7.4 İkisi İle De Girebilirsiniz Serverda Görüsmek Üzere
BİRİNCİ OLDUM! - Agar.io w/Sarp&Eşber 21:18
BİRİNCİ OLDUM! - Agar.io w/Sarp&Eşber 3.609 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leafgaming35 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
GTA V PC Online: Tek Seferde 3 Market! - Bölüm 2 20:36
GTA V PC Online: Tek Seferde 3 Market! - Bölüm 2 2.883 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leafgaming35 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Minecraft: Hızlı Yapı Kapışmaları - S1/ Bölüm 1 - Leaflook Vs Cravled - Modern Ev [turkish/türkçe] 18:41
Minecraft: Hızlı Yapı Kapışmaları - S1/ Bölüm 1 - Leaflook Vs Cravled - Modern Ev [turkish/türkçe] 4.908 izlenme - 3 yıl önce Sizce Kimin Kazandığını Yorumlarda Belirtiniz. En Çok Yorum Alan Kazanmıştır. Unutmayın Kazananı Siz Belirleyeceksiniz. Mertkan Veya Doğukan İle Kapışmak İsti...
Happy Wheels: Bölüm 15 - Mortal Combat! 20:09
Happy Wheels: Bölüm 15 - Mortal Combat! 2.640 izlenme - 2 yıl önce Happy Wheels: Bölüm 15 - Mortal Combat! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leafgaming35 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kardeşimle Cezalı Naruto Oynadık 10:53
Kardeşimle Cezalı Naruto Oynadık 55 izlenme - 3 hafta önce Ben LeafLook , bugün bugün kardeşim ile beraber sopayla vurma cezalı Naruto dövüş oyunu oynadık. Eğlenceli güzel komik ve türkçe bir video oldu. Videomu beğenmeyi ve kanalıma abone olmayı unutmayın hepinizi çok seviyorum. ? İyi Seyirler ? KANALIMA ABONE OLUN: https://goo.gl/VUGn9v Minecraft Hızlı Yapı Kapışmaları: https://goo.gl/EGNV8l BenVsLeaf Challange' lar: https://goo.gl/cvwo49 Eğlence İçerikli Videolarım: https://goo.gl/oYJGvI Gta 5 Videolarım: https://goo.gl/TLgIh7 İş Teklifleri (Business): leafgaming35@gmail.com Sosyal Medya: Facebook Sayfası: https://goo.gl/c6ijPn Facebook Grubu: https://goo.gl/c78hAQ Twitter: https://goo.gl/n6haog Instagram: https://goo.gl/7ncGgJ Merhaba ben Doğukan Gülal insanlar beni genelde LeafLookRS olarak bilirler YouTube Türkiye benim en büyük hobim burada kocaman bir aile için her gün yeni video yüklüyorum. Kanalımda oyun gaming, eğlence , challenge , komedi , şaka , vlog , skeç , kısa film , montaj , tepki ve benzeri videolar paylaşıyorum ve bunları yaparken çok eğleniyorum. Eğlenceli ve komik anlarımı yaşadığım bu videolarda bulunmak için sizde POTEYTO Ailesine katılın! Haydi durma Abone Ol ! İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SİZLERİ SEVİYORUM!!!
Minecraft: Hızlı Yapı Kapışmaları-Bölüm 47-LeafLook vs Tuna - LOL 15:22
Minecraft: Hızlı Yapı Kapışmaları-Bölüm 47-LeafLook vs Tuna - LOL 2.245 izlenme - 2 yıl önce Minecraft: Hızlı Yapı Kapışmaları-Bölüm 47-LeafLook vs Tuna - LOL. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leafgaming35 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hızlı Yapı Kapışmaları - Youtube - Leaflook vs Amaçsız (Çift Facecam) 21:28
Hızlı Yapı Kapışmaları - Youtube - Leaflook vs Amaçsız (Çift Facecam) 24 izlenme - 4 gün önce Merhaba arkadaşlar ben LeafLook bugün Amaçsız Kanal ın sahibi Ali İldemir ile birlikte minecraft hızlı yapı kapışmaları oynadık konumuz youtube :D Daha fazlası için Like Atmayı unutmayın! KANALIMA ABONE OLUN: https://goo.gl/VUGn9v Minecraft Hızlı Yapı Kapışmaları: https://goo.gl/EGNV8l BenVsLeaf Challange' lar: https://goo.gl/cvwo49 Eğlence İçerikli Videolarım: https://goo.gl/oYJGvI Gta 5 Videolarım: https://goo.gl/TLgIh7 İş Teklifleri (Business): leafgaming35@gmail.com Sosyal Medya: Facebook Sayfası: https://goo.gl/c6ijPn Facebook Grubu: https://goo.gl/c78hAQ Twitter: https://goo.gl/n6haog Instagram: https://goo.gl/7ncGgJ Merhaba ben Doğukan Gülal insanlar beni genelde LeafLookRS olarak bilirler YouTube Türkiye benim en büyük hobim burada kocaman bir aile için her gün yeni video yüklüyorum. Kanalımda oyun gaming, eğlence , challenge , komedi , şaka , vlog , skeç , kısa film , montaj , tepki ve benzeri videolar paylaşıyorum ve bunları yaparken çok eğleniyorum. Eğlenceli ve komik anlarımı yaşadığım bu videolarda bulunmak için sizde POTEYTO Ailesine katılın! Haydi durma Abone Ol ! İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SİZLERİ SEVİYORUM!!!
Minecraft: FrostBreath - Bölüm 3 - Keşifler ve Görevleri Tamamlamak! 16:13
Minecraft: FrostBreath - Bölüm 3 - Keşifler ve Görevleri Tamamlamak! 1.460 izlenme - 2 yıl önce Minecraft: FrostBreath - Bölüm 3 - Keşifler ve Görevleri Tamamlamak! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leafgaming35 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Minecraft: Hızlı Yapı Kapışmaları-Bölüm 46-LeafLook vs OyunOtuz5es - İzmir! 20:26
Minecraft: Hızlı Yapı Kapışmaları-Bölüm 46-LeafLook vs OyunOtuz5es - İzmir! 1.598 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leafgaming35 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Minecraft: Hardcore SkyBlock - Kat İnmek :D w/Ulaş Demir Bölüm - 3 19:27
Minecraft: Hardcore SkyBlock - Kat İnmek :D w/Ulaş Demir Bölüm - 3 1.248 izlenme - 2 yıl önce Video içerisinden: "Yeni bilgisayarımdaki ilk videom" "Yakışıklı Olmak Benim suçum değil :) " "Ben yine çalışıyorum senin gibi tembel değilim :)"
Süper Mega Harika İmkansız Gülmeme Challenge 10:23
Süper Mega Harika İmkansız Gülmeme Challenge 32 izlenme - 2 hafta önce Ben LeafLook , bugün komik videoları izleyerek gülmeme challenge yaptım. Eğlenceli güzel komik ve türkçe bir video oldu. Videomu beğenmeyi ve kanalıma abone olmayı unutmayın hepinizi çok seviyorum. ? İyi Seyirler ? KANALIMA ABONE OLUN: https://goo.gl/VUGn9v Minecraft Hızlı Yapı Kapışmaları: https://goo.gl/EGNV8l BenVsLeaf Challange' lar: https://goo.gl/cvwo49 Eğlence İçerikli Videolarım: https://goo.gl/oYJGvI Gta 5 Videolarım: https://goo.gl/TLgIh7 İş Teklifleri (Business): leafgaming35@gmail.com Sosyal Medya: Facebook Sayfası: https://goo.gl/c6ijPn Facebook Grubu: https://goo.gl/c78hAQ Twitter: https://goo.gl/n6haog Instagram: https://goo.gl/7ncGgJ Merhaba ben Doğukan Gülal insanlar beni genelde LeafLookRS olarak bilirler YouTube Türkiye benim en büyük hobim burada kocaman bir aile için her gün yeni video yüklüyorum. Kanalımda oyun gaming, eğlence , challenge , komedi , şaka , vlog , skeç , kısa film , montaj , tepki ve benzeri videolar paylaşıyorum ve bunları yaparken çok eğleniyorum. Eğlenceli ve komik anlarımı yaşadığım bu videolarda bulunmak için sizde POTEYTO Ailesine katılın! Haydi durma Abone Ol ! İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SİZLERİ SEVİYORUM!!!
Ümidi Vs Leaflookrs 16:47
Ümidi Vs Leaflookrs 273 izlenme - 6 ay önce Oyunu indirmek için: https://goo.gl/4lmBxx Merhaba arkadaşlar ben Doğukan "LeafLookRS" Gülal bugün Lords Mobile adlı mobil oyunu oynuyorum. Oyunda Ümidi yani Ümit e saldırdım ve onu yendim :D PROMO KODLARI M2MHBPC6 SAFETPS5 GX2H6DD6 X2PUXSNK GJ9DXKMH KQMZWQH9 EFA5ZNQ3 YFS7DJJW KGTJB9C7 9J7A57YJ GBHJK4KU RKQXFKRQ SHP3C93F WUP82DY5 FFT8E42S HH4UHJZ2 S3G62BTR VHU37YH2 T35CBFCJ UPTCWM7Y Promo Kodları edinebilmek için: http://lordsmobile.igg.com/event/tr/cdkey/ İletişim(business): leafgaming35@gmail.com Reklam ve iş görüşmeleri için: leafgaming35@gmail.com Kargo Gönderin : Doğukan Gülal PTT Kargo Yıldız Şubesi İzmir Outro Song: DEAF KEV - Invincible [NCS Release] NCS: • NCS Releases can be used by any YouTube or Twitch user in their monetized content. Daha Fazlası İçin Like ve Subscribe
Minecraft: SkyFactory - Bölüm 6 - Adam Prof! 19:03
Minecraft: SkyFactory - Bölüm 6 - Adam Prof! 1.122 izlenme - 2 yıl önce Minecraft: SkyFactory - Bölüm 6 - Adam Prof! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leafgaming35 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
MC Premium Çekilişli 07:46
MC Premium Çekilişli "JumpCraft" Tanıtımı 1.186 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leafgaming35 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Minecraft: Mini Game (Smash) - Bölüm 45 - Giderken Eşberide Almak! 17:06
Minecraft: Mini Game (Smash) - Bölüm 45 - Giderken Eşberide Almak! 1.165 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leafgaming35 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
YA BİZ ÇOK İYİYİZ BE! - Five Nights at Freddy's Oyunu 2. Bölüm 20:18
YA BİZ ÇOK İYİYİZ BE! - Five Nights at Freddy's Oyunu 2. Bölüm 692 izlenme - 1 yıl önce Kanalıma abone olmak için videonun altındaki linki tıklayabilirsiniz. Facebook sayfama abone olmak için tıklayın: https://www.facebook.com/leafingersarehere Merhaba arkadaşlar. Bugün FNaF'de harika bir bölüm geçirdik. Oynamayı ve oyunun anlamını çok daha iyi kavradık. Bu oyunu bitirdikten sonra ikincisini de muhakkak oynayacağız! Reklam ve iş görüşmeleri için aşağıdaki adreslere e-posta gönderebilirsiniz. leafgaming35@gmail.com mertkanelci@yandex.com Kargo göndermek için: Doğukan Gülal PTT Kargo Yıldız Şubesi İzmir ---Sponsorlarımız--- Hyper X: http://geni.us/1eUB G2A.COM: Web: https://www.g2a.com/r/leaflookrs Nitrado: Web: http://bit.ly/NitradoTR_LeafGaming35 Facebook: https://www.facebook.com/NitradoTR HitFox: Web: http://web.ad2games.com/_launch/ Facebook: https://www.facebook.com/HitFox Intro Song: Aero Chord feat. DDARK - Shootin Stars [NCS Release] NCS: • NCS Releases can be used by any YouTube or Twitch user in their monetized content. Outro Song: DEAF KEV - Invincible [NCS Release] NCS: • NCS Releases can be used by any YouTube or Twitch user in their monetized content. Daha fazlası için sayfamızı beğenin ve abone olun.
Youtube Küfür Yasağı! 05:49
Youtube Küfür Yasağı! 410 izlenme - 10 ay önce KANALIMA ABONE OLUN: https://goo.gl/VUGn9v Merhabalar arkadaşlar Youtube un son güncellenen kuralları ile ilgili bir vlog çekesim geldi ve çektim :D Daha fazlası için Like atmayı unutmayın! Facebook https://www.facebook.com/leafingersarehere Reklam ve iş görüşmeleri için: leafgaming35@gmail.com Kargo Gönderin : Doğukan Gülal PTT Kargo Yıldız Şubesi İzmir Outro Song: DEAF KEV - Invincible [NCS Release] NCS: • NCS Releases can be used by any YouTube or Twitch user in their monetized content. Daha Fazlası İçin Like ve Subscribe
HANİ BİTMİŞTİ!!! - Five Nights at Freddy's - Bölüm 1 10:42
HANİ BİTMİŞTİ!!! - Five Nights at Freddy's - Bölüm 1 639 izlenme - 1 yıl önce KANALIMA ABONE OLUN: https://goo.gl/VUGn9v Merhaba arkadaşlar bugün çok popüler olan bir korku oyununu oynadık. Tam bitti sandık ki... Facebook https://www.facebook.com/leafingersarehere Reklam ve iş görüşmeleri için: leafgaming35@gmail.com mertkanelci@yandex.com Kargo Gönderin : Doğukan Gülal PTT Kargo Yıldız Şubesi İzmir ---Sponsorlar--- Hyper X: http://geni.us/1eUB G2A.COM: Web: https://www.g2a.com/r/leaflookrs Nitrado: Web: http://bit.ly/NitradoTR_LeafGaming35 Facebook: https://www.facebook.com/NitradoTR HitFox: Web: http://web.ad2games.com/_launch/ Facebook: https://www.facebook.com/HitFox Intro Song: Aero Chord feat. DDARK - Shootin Stars [NCS Release] NCS: • NCS Releases can be used by any YouTube or Twitch user in their monetized content. Outro Song: DEAF KEV - Invincible [NCS Release] NCS: • NCS Releases can be used by any YouTube or Twitch user in their monetized content. Daha Fazlası İçin Like ve Subscribe
Kısa Film: Minecrafter'ın Hayatı 02:59
Kısa Film: Minecrafter'ın Hayatı 946 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leafgaming35 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Zor Seçimler - Happy Wheels / Leafgaming35 12:58
Zor Seçimler - Happy Wheels / Leafgaming35 647 izlenme - 1 yıl önce KANALIMA ABONE OLUN: https://goo.gl/VUGn9v Hayatta bazen zor kararlar veririz :D Happy Wheels tada vermeye çalıştık :D Daha fazlası için Videoyu Beğenmeyi Unutmayın! Facebook https://www.facebook.com/leafingersarehere Reklam ve iş görüşmeleri için: leafgaming35@gmail.com mertkanelci@yandex.com Kargo Gönderin : Doğukan Gülal PTT Kargo Yıldız Şubesi İzmir ---Sponsorlar--- Hyper X: http://geni.us/1eUB G2A.COM: Web: https://www.g2a.com/r/leaflookrs Nitrado: Web: http://bit.ly/NitradoTR_LeafGaming35 Facebook: https://www.facebook.com/NitradoTR HitFox: Web: http://web.ad2games.com/_launch/ Facebook: https://www.facebook.com/HitFox Intro Song: Aero Chord feat. DDARK - Shootin Stars [NCS Release] NCS: • NCS Releases can be used by any YouTube or Twitch user in their monetized content. Outro Song: DEAF KEV - Invincible [NCS Release] NCS: • NCS Releases can be used by any YouTube or Twitch user in their monetized content. Daha Fazlası İçin Like ve Subscribe
ÇOK ZORSUN BE! - Ben ve Ed Oyunu 1. Bölüm 10:18
ÇOK ZORSUN BE! - Ben ve Ed Oyunu 1. Bölüm 791 izlenme - 1 yıl önce Kanalıma abone olmak için videonun altındaki ABONE OL seçeneğine tıklayabilirsiniz. Facebook sayfam: https://www.facebook.com/leafingersarehere Merhaba arkadaşlar, bugün zorluğu ile adını duyurmuş ''Ben ve Ed'' oyununu oynuyorum harika bir oyun, tavsiye ederim! :D Reklam ve iş görüşmeleri için aşağıdaki adresleri e-posta atabilirsiniz. leafgaming35@gmail.com mertkanelci@yandex.com Kargo göndermek için adres: Doğukan Gülal PTT Kargo Yıldız Şubesi İzmir ---Sponsorlar--- Hyper X: http://geni.us/1eUB G2A.COM: Web: https://www.g2a.com/r/leaflookrs Nitrado: Web: http://bit.ly/NitradoTR_LeafGaming35 Facebook: https://www.facebook.com/NitradoTR HitFox: Web: http://web.ad2games.com/_launch/ Facebook: https://www.facebook.com/HitFox Intro Song: Aero Chord feat. DDARK - Shootin Stars [NCS Release] NCS: • NCS Releases can be used by any YouTube or Twitch user in their monetized content. Outro Song: DEAF KEV - Invincible [NCS Release] NCS: • NCS Releases can be used by any YouTube or Twitch user in their monetized content. Daha fazlası için sayfamızı beğenin ve abone olun.
Aleyna Tilki vs Ceza - Şarkı Söyleyerek Oyun Oynamak 10:06
Aleyna Tilki vs Ceza - Şarkı Söyleyerek Oyun Oynamak 13 izlenme - 3 gün önce Merhaba arkadaşlar ben LeafLook bugün aleyna tilki , ceza ve çağatay akman söyleyerek oyunda bölümleri geçmeye çalıştım. Daha fazlası için Like atmayı unutmayın! KANALIMA ABONE OLUN: https://goo.gl/VUGn9v Minecraft Hızlı Yapı Kapışmaları: https://goo.gl/EGNV8l BenVsLeaf Challange' lar: https://goo.gl/cvwo49 Eğlence İçerikli Videolarım: https://goo.gl/oYJGvI Gta 5 Videolarım: https://goo.gl/TLgIh7 İş Teklifleri (Business): leafgaming35@gmail.com Sosyal Medya: Facebook Sayfası: https://goo.gl/c6ijPn Facebook Grubu: https://goo.gl/c78hAQ Twitter: https://goo.gl/n6haog Instagram: https://goo.gl/7ncGgJ Merhaba ben Doğukan Gülal insanlar beni genelde LeafLookRS olarak bilirler YouTube Türkiye benim en büyük hobim burada kocaman bir aile için her gün yeni video yüklüyorum. Kanalımda oyun gaming, eğlence , challenge , komedi , şaka , vlog , skeç , kısa film , montaj , tepki ve benzeri videolar paylaşıyorum ve bunları yaparken çok eğleniyorum. Eğlenceli ve komik anlarımı yaşadığım bu videolarda bulunmak için sizde POTEYTO Ailesine katılın! Haydi durma Abone Ol ! İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SİZLERİ SEVİYORUM!!!
Vur Bana İngilizce Versiyon! #benvsleaf 08:43
Vur Bana İngilizce Versiyon! #benvsleaf 258 izlenme - 8 ay önce KANALIMA ABONE OLUN: https://goo.gl/VUGn9v Merhaba arkadaşlar ben LeafLook yani Doğukan Gülal bugün #BenVsLeaf hashtag i altında bana gönderdiğiniz challenge leri yaptım türkçe bir şarkıyı ingilizceye çevirdim :D Daha fazlası için Like atmayı unutmayın! Facebook https://www.facebook.com/leafingersarehere Reklam ve iş görüşmeleri için: leafgaming35@gmail.com Kargo Gönderin : Doğukan Gülal PTT Kargo Yıldız Şubesi İzmir Outro Song: DEAF KEV - Invincible [NCS Release] NCS: • NCS Releases can be used by any YouTube or Twitch user in their monetized content. Daha Fazlası İçin Like ve Subscribe
Komik Anlar Derlemesi - 2. Bölüm 05:14
Komik Anlar Derlemesi - 2. Bölüm 528 izlenme - 1 yıl önce Montaj için Batuhan İnalcıya Çok teşekkür ederiz! Hepinize Mutlu Yıllar Dileriz! Facebook https://www.facebook.com/leafingersarehere Reklam ve iş görüşmeleri için: leafgaming35@gmail.com mertkanelci@yandex.com Kargo Gönderin : Doğukan Gülal PTT Kargo Yıldız Şubesi İzmir ---Sponsorlar--- Hyper X: http://geni.us/1eUB G2A.COM: Web: https://www.g2a.com/r/leaflookrs Nitrado: Web: http://bit.ly/NitradoTR_LeafGaming35 Facebook: https://www.facebook.com/NitradoTR HitFox: Web: http://web.ad2games.com/_launch/ Facebook: https://www.facebook.com/HitFox Intro Song: Aero Chord feat. DDARK - Shootin Stars [NCS Release] NCS: • NCS Releases can be used by any YouTube or Twitch user in their monetized content. Outro Song: DEAF KEV - Invincible [NCS Release] NCS: • NCS Releases can be used by any YouTube or Twitch user in their monetized content.
Plug & Play: Bu Nasıl Bir Oyun LAN ? En Saçma Oyun! 13:59
Plug & Play: Bu Nasıl Bir Oyun LAN ? En Saçma Oyun! 880 izlenme - 2 yıl önce Plug & Play: Bu Nasıl Bir Oyun LAN ? En Saçma Oyun! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/leafgaming35 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Makyaj Yapma Cezalı Naruto Shippuden UNSR w/Batıkan 20:23
Makyaj Yapma Cezalı Naruto Shippuden UNSR w/Batıkan 859 izlenme - 2 yıl önce Makyaj Yapma Cezalı Naruto Shippuden UNSR w/Batıkan.