Hoşgeldiniz!

leauge of legends

Çelıncır Riven - Boxbox - Efsane Montaj 04:44
Çelıncır Riven - Boxbox - Efsane Montaj 20.326 izlenme - 3 yıl önce Riven Dediğin Böyle oynanır! Bizde Riven oynuyoruz zannediyoruz! İyi seyirler! Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Bizi takip etmeyi unutmayın!
Gizli Güçler Ortaya Çıkıyor !!  Dpminati Cuntfirmed 01:19
Gizli Güçler Ortaya Çıkıyor !! Dpminati Cuntfirmed 5.866 izlenme - 3 yıl önce Töbe Bismillah.Dpminati Cuntfirmed Video Yapımcısına Destek olmak için : https://www.facebook.com/sidikliyumurta İyi seyirler! Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Bizi takip etmeyi unutmayın!
Bottan İbretlik Galio Oynayış 00:20
Bottan İbretlik Galio Oynayış 4.783 izlenme - 3 yıl önce Bottan İbretlik Galio Oynayış
Leona'nın Gazabı 02:52
Leona'nın Gazabı 2.182 izlenme - 2 yıl önce http://www.lolkafa.com Takip Edin: http://www.twitter.com/lolkafacom Beğenin: http://www.facebook.com/lolkafa
League Of Legends Ashe 00:29
League Of Legends Ashe 2.137 izlenme - 5 yıl önce League Of Legends Ashe
LOL Şampiyonları  Ahri Rehberi 04:50
LOL Şampiyonları Ahri Rehberi 1.205 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar sizlere League of Legends hakkında eğitici bilgiler veren video serime ahri rehberi ile başlıyorum umuarım beğenirsiniz.
League of Legends Şampiyon Rehberi Annie 02:53
League of Legends Şampiyon Rehberi Annie 603 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar sizlere League of Legends hakkında eğitici bilgiler veren video serime Annie rehberi ile devam ediyorum.Kanala abone olmayı ve beğenmeyi unutmayın iyi seyirler.
Top 5: Lol Tarihinin En Unutulmaz Hareketleri 02:26
Top 5: Lol Tarihinin En Unutulmaz Hareketleri 351 izlenme - 3 yıl önce Lol Kafa Ekibi, En Havalı Leauge Of Legends Anlarını Sıraladı.
Elektrik Süpürgesi Borusuyla Lol Karakteri Darius Tanıtımı 01:19
Elektrik Süpürgesi Borusuyla Lol Karakteri Darius Tanıtımı 161 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda rol yapımı online oyunlarda lol yani league of legends bildiğiniz üzre baya rövanşta ve oldukça oyuncusu var malesef bu tarz ergen arkadaşlarımızda bu oyuna oldukça ilgi gösteriyorlar hal böyle olunca ergenlikten midir,oyuna kendini fazla kaptırmaktanmıdır herneyse böyle garip garip olaylarda yaşanabiliyor. Not: Beyin Yakabilir Bone Takarak İzlemeniz Tavsiye Olunur.
Top 10: En Çekici Lol Kızları 04:46
Top 10: En Çekici Lol Kızları 137 izlenme - 3 yıl önce Adalet Meydanları şimdiye kadar birçok kadın şampiyona ev sahipliği yaptı. Kimisi tatlı, sevimli bir çocuktu, kimisi yaratık, kimisi ise gönülleri fetheden bir afet-i devran. Biz de LoLKAFA olarak tüm kadın şampiyonları gözden geçirdik ve en çekici 10 tanesini sizlerin karşısına getirdik.
Benden Bişey Mi İstemiştiniz? 00:54
Benden Bişey Mi İstemiştiniz? 147 izlenme - 3 yıl önce League of Legends Hafta Sonu için önümüzde sayılı gün kaldı! ... League of Legends Hafta Sonu için Benden Bişey Mi İstemiştiniz?
League of Legends - 134 Minyona Ulti Atan ZİGGS ! 00:24
League of Legends - 134 Minyona Ulti Atan ZİGGS ! 91 izlenme - 3 yıl önce League of Legends - 134 Minyon'a Ulti Atan ZİGGS ! Tam 134 tane minyon ben o kadar minyonla kaç tane level atlardım.1-2-3-4-5-6-7... iyi seyirler. Bizi izlediğinizden teşekkürler...
Top 10: En Çekici Lol Kızları 04:46
Top 10: En Çekici Lol Kızları 69 izlenme - 3 yıl önce Adalet Meydanları şimdiye kadar birçok kadın şampiyona ev sahipliği yaptı. Kimisi tatlı, sevimli bir çocuktu, kimisi yaratık, kimisi ise gönülleri fetheden bir afet-i devran. Biz de LoLKAFA olarak tüm kadın şampiyonları gözden geçirdik ve en çekici 10 tanesini sizlerin karşısına getirdik.
Zed Kassadin Dodge 00:13
Zed Kassadin Dodge 54 izlenme - 2 yıl önce zed flash and ulti dodge
A'dan Z'ye #10 - Bard Destek | Tını Toplamak Bağımlılık Yapıyor 22:32
A'dan Z'ye #10 - Bard Destek | Tını Toplamak Bağımlılık Yapıyor 10 izlenme - 2 yıl önce Abone olmak için tıklayın! http://goo.gl/qC8p8K Facebook Grubumuz https://goo.gl/lavYKk Facebook Sayfaları https://goo.gl/mnBkgZ https://goo.gl/ag5J7O Bağış yapmak için https://goo.gl/YQYwic (Bağış yaparsınız bu paranın kaliteyi arttırmak için kullanılacağına emin olabilirsiniz, webcam, smurf hesap kasmak için rp vb.) Destekleriniz için çok teşekkürler!