Hoşgeldiniz!

Legends Of Tomorrow Videoları İzle

DC's Legends of Tomorrow 2. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 00:26
DC's Legends of Tomorrow 2. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 570 izlenme - 2 hafta önce DC's Legends of Tomorrow 2. Sezon 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 21. Şubat Salı 2017 DC's Legends of Tomorrow official website: http://www.cwtv.com/shows/legends-of-... Watch more DC's Legends of Tomorrow Season 2 videos: https://www.youtube.com/playlist?list... Like DC's Legends of Tomorrow on Facebook: https://www.facebook.com/CWLegendsofT... Follow DC's Legends of Tomorrow on Twitter: https://twitter.com/TheCW_Legends Follow DC's Legends of Tomorrow on Instagram: https://www.instagram.com/cw_legendso... DC's Legends of Tomorrow 2x12 Promo/Preview "Camelot/3000" DC's Legends of Tomorrow Season 2 Episode 12 Promo DC's Legends of Tomorrow 2x12 Promo "Camelot/3000" (HD) » Watch DC's Legends of Tomorrow Tuesdays at 9:00pm/8c on The CW » Starring: Caity Lotz, Brandon Routh, Dominic Purcell, Victor Garber Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 00:21
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 6.912 izlenme - 12 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Mid-Season Finale Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı "Night of the Hawk" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 10 Mart 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 00:21
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 6.276 izlenme - 11 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı "Left Behind" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 17 Mart 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 00:20
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 6.176 izlenme - 1 yıl önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı"Star City 2046" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 25 Şubat 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
Dc’s Legends Of Tomorrow 2. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 00:20
Dc’s Legends Of Tomorrow 2. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 1.918 izlenme - 4 ay önce DC’s Legends of Tomorrow 2. sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı! DC’s Legends of Tomorrow 2. sezon 2. bölümü 20 Ekim 2016 (Perşembe) tarihinde yayınlanacak. DC's Legends of Tomorrow 2x02 Promo/Preview "The Justice Society of America" DC's Legends of Tomorrow Season 2 Episode 2 Promo DC's Legends of Tomorrow 2x02 Promo "The Justice Society of America" (HD) » Watch DC's Legends of Tomorrow Thursdays at 8:00pm/7c on The CW
DC’s Legends of Tomorrow 2. Sezon 10. Bölüm Fragmanı  00:20
DC’s Legends of Tomorrow 2. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 629 izlenme - 4 hafta önce DC’s Legends of Tomorrow 2. sezon 10. bölüm fragmanı yayınlandı! DC’s Legends of Tomorrow 2. sezon 10. bölümü 31 Ocak 2016 (Salı) tarihinde yayınlanacak. DC's Legends of Tomorrow 2x10 Promo/Preview "The Legion of Doom" DC's Legends of Tomorrow Season 2 Episode 10 Promo DC's Legends of Tomorrow 2x10 Promo "The Legion of Doom" (HD) » Watch DC's Legends of Tomorrow Thursdays at 8:00pm/7c on The CW » Starring: Caity Lotz, Brandon Routh, Dominic Purcell, Victor Garber Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 00:21
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 5.385 izlenme - 12 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı"Marooned" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 3 Mart 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 16. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali) 00:21
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 16. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali) 3.582 izlenme - 9 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 16. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali) Yayınlandı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı "Legendary" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 19 Mayıs 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 11. Bölüm Fragmanı  00:20
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 3.636 izlenme - 10 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı """The Magnificent Eight" "" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 14 Nisan 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.D)
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 00:20
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 4.218 izlenme - 1 yıl önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:"Blood Ties" ( DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 4 Şubat 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC’s Legends of Tomorrow 2. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 00:20
DC’s Legends of Tomorrow 2. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 1.434 izlenme - 4 ay önce DC’s Legends of Tomorrow 2. sezon 5. bölüm fragmanı yayınlandı! DC’s Legends of Tomorrow 2. sezon 5. bölümü 10 Kasım 2016 (Perşembe) tarihinde yayınlanacak. DC's Legends of Tomorrow 2x05 Promo/Preview "Compromised" DC's Legends of Tomorrow Season 2 Episode 5 Promo DC's Legends of Tomorrow 2x05 Trailer "Compromised" (HD) » Watch DC's Legends of Tomorrow Thursdays at 8:00pm/7c on The CW
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı  00:21
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 3.114 izlenme - 11 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı ""Progeny"" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 17 Mart 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.D)
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 00:20
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 2.647 izlenme - 10 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı "Last Refuge" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 21 Nisan 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.D)
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 15. Bölüm Fragmanı 00:20
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 15. Bölüm Fragmanı 2.352 izlenme - 10 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı Leviathan DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 12 Mayıs 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC's Legends of Tomorrow 2. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 00:20
DC's Legends of Tomorrow 2. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 239 izlenme - 3 hafta önce DC's Legends of Tomorrow 2. Sezon 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 7. Şubat Salı 2017 DC's Legends of Tomorrow 2x11 Promo/Preview "Turncoat" DC's Legends of Tomorrow Season 2 Episode 11 Promo DC's Legends of Tomorrow 2x11 Promo "Turncoat" (HD) » Watch DC's Legends of Tomorrow Tuesdays at 9:00pm/8c on The CW » Starring: Caity Lotz, Brandon Routh, Dominic Purcell, Victor Garber Contribute subtitle translations for this video: https://www.youtube.com/timedtext_vid...
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 16. Bölüm 2. Fragmanı (Sezon Finali) 00:45
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 16. Bölüm 2. Fragmanı (Sezon Finali) 2.166 izlenme - 9 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 16. Bölüm 2. Fragmanı (Sezon Finali) Yayınlandı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı "Legendary" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 19 Mayıs 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC’s Legends of Tomorrow 2. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 00:19
DC’s Legends of Tomorrow 2. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 788 izlenme - 3 ay önce .DC’s Legends of Tomorrow 2. sezon 8. bölüm fragmanı yayınlandı! DC’s Legends of Tomorrow 2. sezon 8. bölümü 8 Aralık 2016 (Perşembe) tarihinde yayınlanacak. DC's Legends of Tomorrow 2x08 Promo/Preview "The Chicago Way" (Mid-Season Finale) DC's Legends of Tomorrow Season 2 Episode 8 Promo DC's Legends of Tomorrow Season 2 Mid-Season Finale Promo DC's Legends of Tomorrow 2x08 Promo "The Chicago Way" (HD) Mid-Season Finale » Watch DC's Legends of Tomorrow Thursdays at 8:00pm/7c on The CW » Starring: Caity Lotz, Brandon Routh, Dominic Purcell, Victor Garber
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 12. Bölüm 2. Fragmanı 00:45
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 12. Bölüm 2. Fragmanı 2.228 izlenme - 10 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı "Last Refuge" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 21 Nisan 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.D)
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 8. Bölüm Sneak Peek 01:33
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 8. Bölüm Sneak Peek 2.012 izlenme - 11 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 8. Bölüm Sneak Peek Mid-Season Finale Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı "Night of the Hawk" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 10 Mart 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 00:20
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 2.404 izlenme - 1 yıl önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı"White Knights" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 11 Şubat 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC’s Legends of Tomorrow 2. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 00:20
DC’s Legends of Tomorrow 2. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 985 izlenme - 4 ay önce DC’s Legends of Tomorrow 2. sezon 3. bölüm fragmanı yayınlandı! DC’s Legends of Tomorrow 2. sezon 3. bölümü 27 Ekim 2016 (Perşembe) tarihinde yayınlanacak. DC's Legends of Tomorrow 2x03 Promo/Preview "Shogun" DC's Legends of Tomorrow Season 2 Episode 3 Promo DC's Legends of Tomorrow 2x03 Promo "Shogun" (HD) » Watch DC's Legends of Tomorrow Thursdays at 8:00pm/7c on The CW
DC’s Legends of Tomorrow 2. Sezon 9. Bölüm Fragmanı  00:46
DC’s Legends of Tomorrow 2. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 459 izlenme - 2 ay önce DC’s Legends of Tomorrow 2. sezon 9. bölüm fragmanı yayınlandı! DC’s Legends of Tomorrow 2. sezon 9. bölümü 24 Ocak 2016 (Salı) tarihinde yayınlanacak. DC's Legends of Tomorrow 2x09 Promo/Preview "Raiders of the Lost Art" DC's Legends of Tomorrow Season 2 Episode 9 Promo DC's Legends of Tomorrow 2x09 Promo "Raiders of the Lost Art" (HD) » Watch DC's Legends of Tomorrow Thursdays at 8:00pm/7c on The CW » Starring: Caity Lotz, Brandon Routh, Dominic Purcell, Victor Garber
DC’s Legends of Tomorrow 2. Sezon 4. Bölüm 2. Fragmanı 00:45
DC’s Legends of Tomorrow 2. Sezon 4. Bölüm 2. Fragmanı 847 izlenme - 4 ay önce DC’s Legends of Tomorrow 2. sezon 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! DC’s Legends of Tomorrow 2. sezon 4. bölümü 3 Kasım 2016 (Perşembe) tarihinde yayınlanacak. DC's Legends of Tomorrow 2x04 Extended Promo/Preview "Abominations" DC's Legends of Tomorrow Season 2 Episode 4 Extended Promo DC's Legends of Tomorrow 2x04 Extended Promo "Abominations" (HD) » Watch DC's Legends of Tomorrow Thursdays at 8:00pm/7c on The CW
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 00:21
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 1.915 izlenme - 1 yıl önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı "Fail-Safe" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 18 Şubat 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC's Legends of Tomorrow 2. Sezon Tantım Fragmanı 02:26
DC's Legends of Tomorrow 2. Sezon Tantım Fragmanı 1.017 izlenme - 7 ay önce DC's Legends of Tomorrow 2 Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 13 Ekim Perşembe Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC's Legends of Tomorrow Fragman 02:54
DC's Legends of Tomorrow Fragman 1.328 izlenme - 1 yıl önce DC'nin dizi serisine yeni bir oyuncu katılıyor. DC evrenin süper kahramanları yeni dizide bir araya geliyor. Brandon Routh (Ray Palmer/The Atom), Caity Lotz (Sara Lance/White Canary), Wentworth Miller (Leonard Snart/Captain Cold), Dominic Purcell (Mick Rory, Heat Wave), Victor Garber (Martin Stein/Firestorm), Franz Drameh (Jay Jackson/Firestorm), Ciara Renée (Kendra Saunders/Hawkgirl), Falk Hentschel (Hawkman), Arthur Darvill (Rip Hunter) ve Casper Crump (Vandal Savage) isimler bir araya gelecek.
Yarının Efsaneleri - Legends of Tomorrow 2015 HD 03:52
Yarının Efsaneleri - Legends of Tomorrow 2015 HD 2.433 izlenme - 2 yıl önce Flash , Arrow ve bir çok efsanenin yer aldığı Legends of Tomorrow 2015 dizisi Timur Kaygusuz ve http://hdfilmevreni.com/legends-of-tomorrow-1-sezon-full-izle.html farkıyla sizlerle... Legends of Tomorrow,Legends of Tomorrow izle,Legends of Tomorrow 1.Sezon izle,Legends of Tomorrow 1. sezon full izle,Legends of Tomorrow Fragmanı,Legends of Tomorrow 1.Sezon Fragmanı,Yarının Efsaneleri,Yarının Efsaneleri izle,Yarının Efsaneleri Full izle
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 15. Bölüm 2. Fragmanı 00:45
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 15. Bölüm 2. Fragmanı 1.325 izlenme - 10 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 15. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı Leviathan DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 12 Mayıs 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC’s Legends of Tomorrow 2. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 00:21
DC’s Legends of Tomorrow 2. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 562 izlenme - 3 ay önce .DC’s Legends of Tomorrow 2. sezon 6. bölüm fragmanı yayınlandı! DC’s Legends of Tomorrow 2. sezon 6. bölümü 17 Kasım 2016 (Perşembe) tarihinde yayınlanacak. DC's Legends of Tomorrow 2x06 Promo/Preview "Outlaw Country" DC's Legends of Tomorrow Season 2 Episode 6 Promo DC's Legends of Tomorrow 2x06 Trailer "Outlaw Country" (HD) » Watch DC's Legends of Tomorrow Thursdays at 8:00pm/7c on The CW » Starring: Caity Lotz, Brandon Routh, Dominic Purcell, Victor Garber
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 13. Bölüm Fragmanı  00:19
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 13. Bölüm Fragmanı 1.286 izlenme - 10 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı Leviathan DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 28 Nisan 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.D)