Hoşgeldiniz!

legends of tomorrow

Dc’s Legends Of Tomorrow 2. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 00:20
Dc’s Legends Of Tomorrow 2. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 1.774 izlenme - 1 hafta önce DC’s Legends of Tomorrow 2. sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı! DC’s Legends of Tomorrow 2. sezon 2. bölümü 20 Ekim 2016 (Perşembe) tarihinde yayınlanacak. DC's Legends of Tomorrow 2x02 Promo/Preview "The Justice Society of America" DC's Legends of Tomorrow Season 2 Episode 2 Promo DC's Legends of Tomorrow 2x02 Promo "The Justice Society of America" (HD) » Watch DC's Legends of Tomorrow Thursdays at 8:00pm/7c on The CW
DC’s Legends of Tomorrow 2. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 00:20
DC’s Legends of Tomorrow 2. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 188 izlenme - 14 saat önce DC’s Legends of Tomorrow 2. sezon 3. bölüm fragmanı yayınlandı! DC’s Legends of Tomorrow 2. sezon 3. bölümü 27 Ekim 2016 (Perşembe) tarihinde yayınlanacak. DC's Legends of Tomorrow 2x03 Promo/Preview "Shogun" DC's Legends of Tomorrow Season 2 Episode 3 Promo DC's Legends of Tomorrow 2x03 Promo "Shogun" (HD) » Watch DC's Legends of Tomorrow Thursdays at 8:00pm/7c on The CW
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 00:21
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 6.859 izlenme - 8 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Mid-Season Finale Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı "Night of the Hawk" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 10 Mart 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 00:21
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 6.248 izlenme - 7 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı "Left Behind" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 17 Mart 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 00:20
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 6.153 izlenme - 8 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı"Star City 2046" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 25 Şubat 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 00:21
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 5.357 izlenme - 8 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı"Marooned" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 3 Mart 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 16. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali) 00:21
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 16. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali) 3.536 izlenme - 5 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 16. Bölüm Fragmanı (Sezon Finali) Yayınlandı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı "Legendary" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 19 Mayıs 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 11. Bölüm Fragmanı  00:20
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 3.618 izlenme - 6 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı """The Magnificent Eight" "" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 14 Nisan 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.D)
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 00:20
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 4.209 izlenme - 9 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:"Blood Ties" ( DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 4 Şubat 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı  00:21
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 3.101 izlenme - 7 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı ""Progeny"" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 17 Mart 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.D)
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 00:20
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 2.636 izlenme - 6 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı "Last Refuge" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 21 Nisan 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.D)
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 15. Bölüm Fragmanı 00:20
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 15. Bölüm Fragmanı 2.343 izlenme - 6 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 15. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı Leviathan DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 12 Mayıs 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC’s Legends of Tomorrow 2. Sezon 2. Tanıtım Fragmanı 02:45
DC’s Legends of Tomorrow 2. Sezon 2. Tanıtım Fragmanı 284 izlenme - 2 hafta önce DC’s Legends of Tomorrow 2. sezon 2. tanıtım fragmanı yayınlandı! DC’s Legends of Tomorrow 2. sezon 1. bölümü 13 Ekim 2016 (Perşembe) tarihinde yayınlanacak.
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 16. Bölüm 2. Fragmanı (Sezon Finali) 00:45
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 16. Bölüm 2. Fragmanı (Sezon Finali) 2.161 izlenme - 5 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 16. Bölüm 2. Fragmanı (Sezon Finali) Yayınlandı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı "Legendary" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 19 Mayıs 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 12. Bölüm 2. Fragmanı 00:45
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 12. Bölüm 2. Fragmanı 2.228 izlenme - 6 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı "Last Refuge" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 21 Nisan 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.D)
DC's Legends of Tomorrow 2. Sezon Tantım Fragmanı 02:26
DC's Legends of Tomorrow 2. Sezon Tantım Fragmanı 974 izlenme - 3 ay önce DC's Legends of Tomorrow 2 Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı.Yeni bölüm 13 Ekim Perşembe Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 8. Bölüm Sneak Peek 01:33
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 8. Bölüm Sneak Peek 2.012 izlenme - 7 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 8. Bölüm Sneak Peek Mid-Season Finale Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı "Night of the Hawk" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 10 Mart 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 00:20
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 2.401 izlenme - 9 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı"White Knights" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 11 Şubat 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 15. Bölüm 2. Fragmanı 00:45
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 15. Bölüm 2. Fragmanı 1.318 izlenme - 6 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 15. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı Leviathan DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 12 Mayıs 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 00:21
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 1.912 izlenme - 8 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı "Fail-Safe" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 18 Şubat 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 15. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı  00:45
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 15. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı 1.214 izlenme - 5 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 15. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı Leviathan DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 12 Mayıs 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor. Bu video burdan alıntıdır https://www.youtube.com/channel/UCjSw6sbRQx89XncsrzDKqpA/videos
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 13. Bölüm Fragmanı  00:19
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 13. Bölüm Fragmanı 1.283 izlenme - 6 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı Leviathan DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 28 Nisan 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.D)
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 14. Bölüm Fragmanı  00:20
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 14. Bölüm Fragmanı 1.177 izlenme - 6 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı Leviathan DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 28 Nisan 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC's Legends of Tomorrow Fragman 02:54
DC's Legends of Tomorrow Fragman 1.326 izlenme - 11 ay önce DC'nin dizi serisine yeni bir oyuncu katılıyor. DC evrenin süper kahramanları yeni dizide bir araya geliyor. Brandon Routh (Ray Palmer/The Atom), Caity Lotz (Sara Lance/White Canary), Wentworth Miller (Leonard Snart/Captain Cold), Dominic Purcell (Mick Rory, Heat Wave), Victor Garber (Martin Stein/Firestorm), Franz Drameh (Jay Jackson/Firestorm), Ciara Renée (Kendra Saunders/Hawkgirl), Falk Hentschel (Hawkman), Arthur Darvill (Rip Hunter) ve Casper Crump (Vandal Savage) isimler bir araya gelecek.
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 13. Bölüm 2. Fragmanı  00:45
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 13. Bölüm 2. Fragmanı 1.070 izlenme - 6 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı Leviathan DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 28 Nisan 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.D)
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 2. Bölüm Fragmanı  00:20
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 1.593 izlenme - 9 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı:"Pilot, Part 2" DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 28 Ocak 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
Yarının Efsaneleri - Legends of Tomorrow 2015 HD 03:52
Yarının Efsaneleri - Legends of Tomorrow 2015 HD 2.402 izlenme - 1 yıl önce Flash , Arrow ve bir çok efsanenin yer aldığı Legends of Tomorrow 2015 dizisi Timur Kaygusuz ve http://hdfilmevreni.com/legends-of-tomorrow-1-sezon-full-izle.html farkıyla sizlerle... Legends of Tomorrow,Legends of Tomorrow izle,Legends of Tomorrow 1.Sezon izle,Legends of Tomorrow 1. sezon full izle,Legends of Tomorrow Fragmanı,Legends of Tomorrow 1.Sezon Fragmanı,Yarının Efsaneleri,Yarının Efsaneleri izle,Yarının Efsaneleri Full izle
Legends of Tomorrow Fragman 2 02:38
Legends of Tomorrow Fragman 2 1.371 izlenme - 10 ay önce Arrow ve Flash dizilerinden çıkan karakterlerle oluşturulan yeni dizi serisi Legends of Tomorrow'un yayınlanan ikinci fragmanı.
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 14. Bölüm 2. Fragmanı  00:45
DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 14. Bölüm 2. Fragmanı 878 izlenme - 6 ay önce DC's Legends of Tomorrow 1. Sezon 14. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı Yayınlandı.Yeni Bölüm Adı Leviathan DC's Legends of Tomorrow Yeni Bölüm Tarihi: 28 Nisan 2016 (Perşembe) Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.
DC's Legends of Tomorrow Yeni Yabancı Dizi Fragman 2 02:54
DC's Legends of Tomorrow Yeni Yabancı Dizi Fragman 2 489 izlenme - 11 ay önce Arrow ve The Flash'ın yaratıcıları Greg Berlanti ve Marc Guggenheim'ın imzasını taşıyacak olan kardeş dizi DC's Legends of Tomorrow, tek bir süper kahramanın değil, birçok süper kahramanın hikayesini anlatacak. Kadrosunda hem The Flash'tan hem de Arrow'dan aşina olduğumuz Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Dominic Purcell ve Wentworth Miller gibi isimler yer alıyor.