Hoşgeldiniz!

Lego Filmi

Lego Filmi 2 (2019) Türkçe Dublajlı Teaser Fragman 02:18
Lego Filmi 2 (2019) Türkçe Dublajlı Teaser Fragman 75.172 izlenme - 5 yıl önce Hiç bir parçanın gitmediği yere gitme zamanı. 8 Şubat 2019'da gösterime girecek Lego Filmi 2'nin Türkçe dublajlı teaser fragmanı yayınlandı.
Lego Ninjago Filmi (2017) Türkçe Dublajlı Fragman 02:11
Lego Ninjago Filmi (2017) Türkçe Dublajlı Fragman 53.409 izlenme - 6 yıl önce 29 Eylül 2017'de gösterime girecek Lego Ninjago Filmi'nin Türkçe dublajlı fragmanı. Filmi Charlie Bean ve Bob Logan yönetiyor.
Lego Filmi Türkçe Fragman 02:20
Lego Filmi Türkçe Fragman 26.203 izlenme - 9 yıl önce Lego Filmi Türkçe Fragman
Lego Batman Filmi Türkçe Altyazılı 2. Teaser Fragman 01:45
Lego Batman Filmi Türkçe Altyazılı 2. Teaser Fragman 3.601 izlenme - 7 yıl önce Lego Batman Filmi'nden 2. teaser fragman yayınlandı! Orijinal seslendirme kadrosunda Will Arnett bulunuyor. Film 10 Şubat 2017'de gösterime girecek.
Lego Filmi Türkçe Altyazılı Fragman 02:03
Lego Filmi Türkçe Altyazılı Fragman 5.394 izlenme - 10 yıl önce 3D formatında ve bilgisayar animasyonu olarak hazırlanacak macerada; sıradan, kurallara her zaman uyan, ortalama bir LEGO minifigürü olan Emmet adlı karakterin, yanlışlıkla dünyayı kurtaracak en sıra dışı kişi olarak tanınması konu ediliyor.
Lego Filmi Fragman 2 01:21
Lego Filmi Fragman 2 7.940 izlenme - 10 yıl önce Seslendirme kadrosunda Will Arnett, Elizabeth Banks, Chris Pratt, Morgan Freeman, Alison Brie, Will Ferrell, Liam Neeson, Nick Offerman gibi isimlerin yer aldığı Lego Filmi'nin yayınlanan ikinci resmi fragmanı.
The Lego Batman Movie 'Wayne Manor' Teaser Fragman 02:01
The Lego Batman Movie 'Wayne Manor' Teaser Fragman 1.052 izlenme - 7 yıl önce 2017'de gösterime girecek Lego Batman Filmi'nden (The Lego Batman Movie) ikinci teaser 'Wayne Manor' adıyla yayınlandı. Filmin orijinal seslendirme kadrosunda Will Arnett bulunuyor.
The Lego Movie - Lego Filmi Fragman 2 02:21
The Lego Movie - Lego Filmi Fragman 2 1.651 izlenme - 10 yıl önce The Lego Movie (Lego Filmi) 'nin 2. fragmanı. 3D formatında ve bilgisayar animasyonu olarak hazırlanacak macerada; sıradan, kurallara her zaman uyan, ortalama bir LEGO minifigürü olan Emmet adlı karakterin, yanlışlıkla dünyayı kurtaracak en sıra dışı kişi olarak tanınması konu ediliyor.
Lego Filmi - Emmetla Tanışın 00:35
Lego Filmi - Emmetla Tanışın 1.516 izlenme - 10 yıl önce The Lego Movie - Lego Filmi Emmetla Tanışın! 3D formatında ve bilgisayar animasyonu olarak hazırlanacak macerada; sıradan, kurallara her zaman uyan, ortalama bir LEGO minifigürü olan Emmet adlı karakterin, yanlışlıkla dünyayı kurtaracak en sıra dışı kişi olarak tanınması konu ediliyor.
LEGO Scooby-Doo!: Blowout Beach Bash (2017) Fragman 01:32
LEGO Scooby-Doo!: Blowout Beach Bash (2017) Fragman 585 izlenme - 5 yıl önce 2017 yapımı LEGO Scooby-Doo!: Blowout Beach Bash filminin fragmanı. Filmi Ethan Spaulding yönetiyor.
Lego Filmi - Batmanle Tanışın 00:27
Lego Filmi - Batmanle Tanışın 1.074 izlenme - 10 yıl önce Batmenle Tanışın! Legolar evreninde geçen filmde, sıradan bir adam olan Emmet, beklemediği bir anda dünyayı kurtaran bir kahraman olma şansını yakalar. Legoların yaşadıkları dünya zorba ve kötücül bir lego tarafından tehdit edilmekte ve parçalarına ayrılmaktadır. Bu yıkımı durduracak kişi ise yanlışlıkla olağanüstü MasterBuilder ile karıştırılan Emmet'tir. Emmet bu talihsiz yanlış anlaşılmayı gidermek yerine kahraman olmayı seçer ve dört kişilik bir ekip kurar. Görevleri ise parçalarına ayrılan evrenlerini birleştirerek yapıştırmaktır. Filmin yönetmen koltuğunu Phil Lord ve Chris Miller paylaşırken seslendirme kadrosunda Chris Pratt, Will Ferrell, Liam Neeson ve Elizabeth Banks gibi yıldız isimler yer alıyor. LEGO® FİLMİ, Warner Bros. Pictures ve Village Roadshow Pictures'ın sunduğu 7 Şubat'ta sinemalarda gösterime girecek ilk uzun metrajlı LEGO®macera filmidir. 3D formatında ve bilgisayar animasyonu olarak hazırlanan LEGO® FİLMİ, macerasında; sıradan, kurallara her zaman uyan, ortalama bir LEGO® minifigürü olan Emmet adlı karakterin, yanlışlıkla dünyayı kurtaracak en sıra dışı kişi olarak tanınması konu ediliyor. Umutsuz ve gülünç bir şekilde bu duruma hazırlıksız yakalanan Emmet, kendisini yabancı bir birliğin içinde bulur ve zalim bir hükümdarı durdurmak için epik bir yolculuğa çıkar. Türkiye'de Türkçe dublajlı olarak da vizyona girecek "LEGO® FİLMİ / THE LEGO® MOVIE" baş karakterlerini; Chris Pratt, Will Ferrell, Elizabeth Banks, Liam Neeson, Will Arnett, Nick Offerman, Alison Brie ve Morgan Freeman seslendiriyorlar.
Lego Filmi - ÇılgınStil ile Tanışın 00:26
Lego Filmi - ÇılgınStil ile Tanışın 889 izlenme - 10 yıl önce The Lego Movie (Lego Filmi) 'nden ÇılgınStil ile tanışın. 3D formatında ve bilgisayar animasyonu olarak hazırlanacak macerada; sıradan, kurallara her zaman uyan, ortalama bir LEGO minifigürü olan Emmet adlı karakterin, yanlışlıkla dünyayı kurtaracak en sıra dışı kişi olarak tanınması konu ediliyor.
The Lego Movie - Lego Filmi Fragmanı 00:25
The Lego Movie - Lego Filmi Fragmanı 754 izlenme - 10 yıl önce The Lego Movie tanıtım fragmanı. 3D formatında ve bilgisayar animasyonu olarak hazırlanacak macerada; sıradan, kurallara her zaman uyan, ortalama bir LEGO minifigürü olan Emmet adlı karakterin, yanlışlıkla dünyayı kurtaracak en sıra dışı kişi olarak tanınması konu ediliyor.
Lego Filmi - Metal Beard İle Tanışın 00:30
Lego Filmi - Metal Beard İle Tanışın 635 izlenme - 10 yıl önce The Lego Movie - Lego Filmi Metal Beard ile Tanışın! 3D formatında ve bilgisayar animasyonu olarak hazırlanacak macerada; sıradan, kurallara her zaman uyan, ortalama bir LEGO minifigürü olan Emmet adlı karakterin, yanlışlıkla dünyayı kurtaracak en sıra dışı kişi olarak tanınması konu ediliyor.