Hoşgeldiniz!

lego oyunları

Lego Oyun Videosu (Çocuk Oyunları) 10:50
Lego Oyun Videosu (Çocuk Oyunları) 29.283 izlenme - 2 yıl önce Lego oyuncaklarını bu kez oyun videosu içerisinde izliyoruz. Minik bir kızın kedisi kaybolur verilen görev ise bu kedinin bulunmasıdır. 4-7 yaş aralığındaki çocuklara hitap eden bu oyunda kayıp kedinin nasıl bulunduğuna göz atıyoruz...
Lego  Parti Oyuncak Tanıtımı-Lego Friends Party Cakes - Cerenle Cocuk Oyunlari 08:44
Lego Parti Oyuncak Tanıtımı-Lego Friends Party Cakes - Cerenle Cocuk Oyunlari 7.524 izlenme - 9 ay önce Lego Parti Oyuncağı siz çocuklar için kanalımızda! Lego Friends serisinin oyuncakları yaratıcılık motor gelişim ve dikkat toplamaya yardımcı olduğu için sık sık kanalımızda yer vermeye devam edeceğiz.Lego Party Cakes oyuncağı ile siz de kendi kekinizi yaratabilirsiniz. Her hafta yeni videolar için Ceren'le Çocuk Oyunları kanalımıza abone olmayı unutmayın. www.izlesene.com/cerenlecocukoyunlari Mobil uygulamamızı Google Play Store'dan indirebilirsiniz .izl.sn/3nky5s
Lego Oyuncak Seti (Lego Friends) 06:39
Lego Oyuncak Seti (Lego Friends) 6.694 izlenme - 1 yıl önce Lego Friends oyun seti ile minik tavşana oyun alanı hazırlayalım! Siz çocuklar tarafından çok sevilen lego yeni oyuncak setleri ile kanalımızda yer almaya devam edecek.Her hafta yeni videolar için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Daha fazla video için:www.izlesene.com/cerenlecocukoyunlari Ücretsiz mobil uygulamamızı Google Play Store dan indirebilirsiniz ve gittiğiniz her yerde android telefonunuzdan Ceren'le Çocuk Oyunları nın yepyeni videolarını izleyebilirsiniz. Rock Star Eylül videosu: http://www.izlesene.com/video/barbie-rock-star-eylul/8929764 Monster High Gooliope videosu: http://www.izlesene.com/video/monster-high-gooliope-bebegi/8921598 Barbie Prenses Azra Bebeği: http://www.izlesene.com/video/barbie-prenses-azra-bebegi/8880208 Mia ve Ben: http://www.izlesene.com/video/mia-bebegi-mia-ve-ben/8591493 My Little Pony Masalı: http://www.izlesene.com/video/my-little-pony-masali-applejackraritytwillight-sparkle/8176713 Frozen Masalı: http://www.izlesene.com/video/frozen-karlar-ulkesi-masali/8183628 Equestria Girls Konseri: http://www.izlesene.com/video/my-little-pony-equestria-girls-konseri-twillight-sparklepinkie-pierainbow-dashfluttershy/8219467 Prenses Sofia Masalı: http://www.izlesene.com/video/prenses-sofia-masali/8244330 Ever After High Briar Beauty Bebeği: http://www.izlesene.com/video/ever-after-high-briar-beauty-bebegi-ve-evi/8115558 My Little Pony Equestria Girls Rarity: http://www.izlesene.com/video/my-little-pony-equestria-girls-rarity/8230998 Prenses Sofia Bebeği: http://www.izlesene.com/video/prenses-sofia-bebegi/8244368
Uras Legolarıyla Oynuyor 03:47
Uras Legolarıyla Oynuyor 163 izlenme - 4 yıl önce Uras Legolarıyla Oynuyor