Hoşgeldiniz!

legolas

Sivas'ta Hobbit Evi İnşaa Etmek 06:46
Sivas'ta Hobbit Evi İnşaa Etmek 3.640 izlenme - 2 yıl önce Sivas Belediyesi, dünya çapında gişe rekoru kıran ’Yüzüklerin Efendisi’ ve ’Hobbit’ serisi filmlerdeki ’Hobbit’ karakterlerinin yaşadığı evlerden esinlenerek Paşabahçe Piknik ve Mesire Alanı’na yamaç evleri yaptı. Dağ içine gömülü olarak tasarlanan evler inşaatı bitmeden halkın ilgisiyle karşılaştı. Belediye Başkanı Sami Aydın talebe göre dağ yamacına 50-100 arası ’Hobbit Yamaç Evi’ yapacaklarını söyledi. Dayalı döşeli evler, haftalık ve aylık olarak kiraya verilecek.İyi seyirler.
Hoşçakal Orlando Bloom 00:54
Hoşçakal Orlando Bloom 4.001 izlenme - 4 yıl önce Orlando Bloom'un canlandırdığı karakter olan Legolas'ın çekimlerinin sonuna gelindiğini açıklayan Peter Jackson, Orlando Bloom'a bu video ile veda etti.
Yüzüklerin Efendisi Legolas'ın En İyi 5 Dövüş Sahnesi. 04:10
Yüzüklerin Efendisi Legolas'ın En İyi 5 Dövüş Sahnesi. 1.760 izlenme - 4 yıl önce Yüzüklerin Efendisi Legolas'ın En İyi 5 Dövüş Sahnesi.
Yüzüklerin Efendisi 05:51
Yüzüklerin Efendisi 4.784 izlenme - 8 yıl önce the battle for middle-earth (tm) ii
The Last Of Us Remastered - Legolas - Bölüm 11 32:28
The Last Of Us Remastered - Legolas - Bölüm 11 1.339 izlenme - 3 yıl önce The Last of Us Remastered - Legolas - Bölüm 11 Daha fazla oyun için www.izlesene.com/burakoyunda kanalına abone olabilirsiniz....
Hobbit Türkiye'de Çekilseydi Gandalf Ve Legolas'ı Kimler Oynardı? 03:12
Hobbit Türkiye'de Çekilseydi Gandalf Ve Legolas'ı Kimler Oynardı? 610 izlenme - 4 yıl önce Hobbit Türkiye'de Çekilseydi Gandalf ve Legolas'ı Kimler Oynardı?
Miğfer Dibi Savaşı (Yüzüklerin Efendisi: İki Kule) 03:03
Miğfer Dibi Savaşı (Yüzüklerin Efendisi: İki Kule) 895 izlenme - 3 yıl önce Yüzüklerin Efendisi serisinin 2. filmi İki Kule'nin en önemli sahnelerinden olan Miğfer Dibi Savaşı.
Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü Film Hataları 02:42
Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü Film Hataları 563 izlenme - 2 yıl önce Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin film hatalarını koyduğumda aldığım bazı yorumlar kendimi gelininin kusurunu arayan kaynana gibi hissettirdi. Ama böyle bir mevzu söz konusu değil. Sitedeki herkes kadar bende yüzüklerin efendisini seyrediyorum ve onunla ilgili çıkarılmış herşeyi tükettim. Ve hatta bu filmleri seyret ve hataları yaz deseler hiçbirini bulamazdım. Benim amacım sadece site içeriğini zenginleştirmeye yönelik içerik ekleme hevesi. Ve o hevesinin devamını getiren üçlemenin son filminin, film hataları vidyosu.
Skyrim Extreme Okçuluk 04:15
Skyrim Extreme Okçuluk 366 izlenme - 2 yıl önce Hep Rpg oyunlarına başkarken Legolas gibi karekter oluşturmak istemişimdir. Fakat bu gayemi hiç yerine getirememişimdir. İşte bu vidyo bu tür hayali olan oyunseverleri tetikleyecek cinsten. Cidden adama çüş dedirtiyor.
Pat Pat 04:16
Pat Pat 749 izlenme - 8 yıl önce büyükkabaca gençliği
Legolas  Arya -Broken 03:58
Legolas Arya -Broken 520 izlenme - 6 yıl önce for those of you that remember this video under a different name and with a different song the story is that song far away by nickelback infringed copyrights so ı had to do an audio swap and this is what ı came up with. ı'm actually surprised how well it turned out under the circumstances. all the clips are the same as before. ı will try to upload the original somewhere else if ı can! legolas and arya story. arya has been captured by durza just as legolas realized his love for her. now he spend
Darkorbit İç Savaş 08:37
Darkorbit İç Savaş 909 izlenme - 8 yıl önce kendini bilmez 30 klana karşı yapılan onurlu savaş
cerberus unique Lego_Las_tr 01:42
cerberus unique Lego_Las_tr 1.002 izlenme - 8 yıl önce biraz lag wardi fazla cekmedim atar diye.
Silkroad Cerberus 06:18
Silkroad Cerberus 412 izlenme - 7 yıl önce cerberus quest
Geldiği Gibi Telef Olan Haldir ve Elf Ordusu 04:46
Geldiği Gibi Telef Olan Haldir ve Elf Ordusu 179 izlenme - 2 yıl önce 3. Çağ 3-4 Mart 3019 da kesin Rohirrim zaferi ile sonuçlanan Miğfer dibi Borukent savaşında yardıma gelen altın saç lakaplı güzel elf kardeşimiz Haldir, geldiği gibi ordusuyla birlikte adeta linç ediliyor. Telef oluyor güzelim sarı saçlı abiler. Sadece Haldir ve ordusunun olduğu kesitleri editleyip kısa bir video yaptım, blu-ray yükleyemedim sanırım beceremedim. İyi seyirler Lotr severler.
darkorbit iç savaş 03:01
darkorbit iç savaş 756 izlenme - 8 yıl önce bağlantımız kopuyor ama klasımız konuşuyor
2 Sihirbaz 01:04
2 Sihirbaz 514 izlenme - 9 yıl önce 2sihirbaz sihir yapıyo
Green Street Hooligans: One Blood 05:50
Green Street Hooligans: One Blood 114 izlenme - 1 yıl önce Song: Terence Jay - One Blood LYRICS: In the far away fires Where the hills forever burn At the feet of our heroes We try hard to learn But the lesson is lost there In the smoke and the mud That we are one flesh, one breath, one life, one blood I stood by the river That ran red with shame I stood in the killing fields Where death had no name I stood with my brothers And away it flood And we were one flesh, one breath, one life, one blood Then I felt to the ground Tasted ashes on my tongue Thinking that only the dead Are forever young There was peace in the twilight And for a moment among It was a world without danger A world without war And I will take all your suffering It will do any good Cause we are one flesh, one breath, one life, one blood
captin ivy legolas alexander 04:58
captin ivy legolas alexander 285 izlenme - 8 yıl önce alexander ivy legolas
Legolas'ın Vedası 00:54
Legolas'ın Vedası 99 izlenme - 2 yıl önce 2001 yılındaki Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği filmiyle birlikte Legos karakterini canlandırmaya başlayan Orlando Bloom, geçtiğimiz günlerde bu karakterin son sahnesini çekti. Son sahnenin çekimleriyle birlikte, Hobbit ve Yüzüklerin Efendisi filmlerin yönetmeni Peter Jackson kendi sayfasında Orlando'nun Vedası isimli bir video paylaştı. İşte karşınızda Orlando Bloom'un hayranlarına vedası.
Numa Numa'ya İsyân etme'nin Dayanılmaz Hafifliği 04:03
Numa Numa'ya İsyân etme'nin Dayanılmaz Hafifliği 106 izlenme - 2 yıl önce Video konusu kızımız o vakitler 19 yaşında sıradan bir Amerikanya kızı idi. Vatanı'nın verdiği imkanlar dışında erken yaşta babasını kaybetmiş olsa bile annesi ve 2 kızkardeşi ile birlikte anaerkil yetişmiş, ancak bu eksikliğin üzüntüsü'ne kendisini fazla kaptırmamış'tır. 'YouTube celebrity' statüsü'ne yükselebilmesi sonrası 2006 yazı'nda aldığı bir televizyon teklifi'nin ardından yeni video yüklemede pasifleşmiş, ancak sürüklediği hayranları'nda unutulmaz yerler edinmiştir. Günümüzde 27 yaşı'na gelen kendileri, en son Hindistan'da video yapım dersleri verir iken görülmüş, yıllar sonra YouTube'a yüklediği yeni videoları ile de bir kitle'nin özlemi'ni sonlandırmış'tır.
Anlamaya Başladın Mı Elfcik? 02:49
Anlamaya Başladın Mı Elfcik? 122 izlenme - 3 yıl önce The Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları filminden Thranduil, Legolas ve bir ork'un konuşması... Daha fazlası için abone olmayı unutmayın!
The Battle for Middle-Earth Açılışı 02:19
The Battle for Middle-Earth Açılışı 103 izlenme - 2 yıl önce Efsane seri Yüzüklerin Efendisinin efsane oyunu The Battle for Middle-earth açılırken karşımıza çıkan video. Aynı filmin başında olduğu gibi oyunun başınada son ittifak savaşı koyulmuş. Kategori nostalji seçtim çünkü oyun 6 Aralık 2004 tarihinde piyasaya sürülmüş ayrıca oyun kategorisi yok la...
Reisteam Legolas Wall Hack 10:24
Reisteam Legolas Wall Hack 94 izlenme - 6 yıl önce !!!!!!!
Miğfer Dibi - LEGO (Kutu İçerir) 02:35
Miğfer Dibi - LEGO (Kutu İçerir) 75 izlenme - 3 yıl önce Rohan'lı vahşilerin Uruk-hai gardaşlarımızı soykırdıkları sahneyi bi de kıssadan, ve lego şekliyle izleyelim.. (Kutu arama derdine düşen legolas içerir.)
Silkroad Eldorado 04:14
Silkroad Eldorado 110 izlenme - 7 yıl önce carımdan goruntuler :))) eldoradoda oynuyanların ısımlerını yazmasını isterim xp
Cücünatör 4 - İntikam Peşinde (The Punisher Tadında) 07:46
Cücünatör 4 - İntikam Peşinde (The Punisher Tadında) 55 izlenme - 2 yıl önce Bir çok üyemize sıkıcı ve gereksiz gelse de Cüneyt Arkın sevenlerin sıkılmayacağını umduğumuz bir kesit sizlerle.Legolas vari ok atışları, molotof kokteylerini güdümlü füze ayarında kullanması aksiyon severler için mutlaka hergün alınması gereken bir ilaç olacaktır.
BU SEFER LEGOLAS! - Minecraft : Hayran Haritaları #25 14:23
BU SEFER LEGOLAS! - Minecraft : Hayran Haritaları #25 28 izlenme - 2 yıl önce Abone Ol https://goo.gl/BjwxiD Destek olmak adına Like atıp,video hakkında motive edici Yorumlarınızı bırakırsanız sevinirim iyi seyirler. Facebook Sayfası https://goo.gl/DJrORx İzlesene Kanalım http://goo.gl/Eijc4i Kişisel Facebook https://goo.gl/FL7J7Z Facebook Grubu https://goo.gl/YTEBNb Twitter https://goo.gl/B7XKMr Steamhttp://goo.gl/ID8PWc Twitch http://goo.gl/dEPDb2 Ask.fm http://goo.gl/TrEqZV Bağış Yap https://goo.gl/EBOcNn Haritayı İndir : https://goo.gl/cEvqRH Bunları da izleyebilirsiniz! Mineotica https://goo.gl/uvr07S Hayran Haritaları https://goo.gl/iWYZZn Flash Oyunlar https://goo.gl/YVajM2 Minecraft Ada İmparatorluğu https://goo.gl/qhfwWF CS:GO https://goo.gl/FqXATT Overwatch https://goo.gl/eHa2ZM Nasıl Yapılır ? https://goo.gl/SvU5eJ Kanalıma Abone Olun : https://www.youtube.com/c/AllDayPlay