Hoşgeldiniz!

leliko

Çizgi film -  Pepee ve Leli Beton kamyonu Yap Boz Oyuncak topluyor 02:52
Çizgi film - Pepee ve Leli Beton kamyonu Yap Boz Oyuncak topluyor 253.216 izlenme - 6 yıl önce Uyuyakalan Leli ne yazıkki oyuncaklarını toplayamıyor. Sabah Leli den önce uyanan Pepee masanın üstünde rengarenk halkaları buluyor ve o halkaların ne olduğunu merak ediyor. Kardeşi Leli ye yeni bir oyuncak alınmış olduğunu düşünüyor ve sabah sabah doğru Leli nin yatağına fırlıyor. Leliyi uyandırıyor. Leli uyanır uyanmaz hemen gece toparlamadığı oyuncağı hatırlıyor. Çünkü leli normalde oyuncaklarını toparlar. Dün gece toparlamama sebebi çok yorgun olmasından dolayı dır. www.izlesene.com/bebeturk kanalımıza ücretsiz abone olun. yeni videolarımızı kaçırmayın. https://www.izlesene.com/video/pepee-ve-damperli-kamyon-balik-besliyor/9100827 https://www.izlesene.com/video/nail-baba-pepee-ve-leli-parkta-pizza-yapiyor/8993891 https://www.izlesene.com/video/dort-kucuk-araba-geri-donusum-kutusu-ogretiyor-bebeturk/9124745
Nail Baba, Pepee ve Leli parkta pizza yapıyor 03:50
Nail Baba, Pepee ve Leli parkta pizza yapıyor 350.809 izlenme - 7 yıl önce Bu adam tamamen kendisini çocuklara adamış. Önemli basın yayın televizyon kuruluşlarının peşinde olmasının sebeplerinden en önemli etmen Nail Baba öocuk dilinde konuşmayı başarabilmesi. Abonelerine gönderdiği mesajlarla kendisini sevdiren ekibi Nail Baba dan çok memnun. Haydi Arkadaşlar Bebeturk e abone olun . Harikalar diyarına katılın .Ne istiyorsanız yorum yazıp kendisinden yapmasını isteyin. Abonelik ücretsizdir.Aynı zamanda spam ile sizi rahatsız etmez.)))
Leliko - Leliko Islak mıdır Kuru mu? 10:30
Leliko - Leliko Islak mıdır Kuru mu? 1.361 izlenme - 4 yıl önce Leliko ile eğlenceye hazır mısın? Çocuk şarkıları, eğlenceli oyunlar, oyun havaları, çocuk bilmeceleri, bulmacalar, okul öncesi eğitici içerikler, ve dahası. Pepee ile eğlenceli şarkılar söyleyelim, renkli danslar edelim.
Leliko - Yaşasın Mutlu Olmak 10:36
Leliko - Yaşasın Mutlu Olmak 1.090 izlenme - 4 yıl önce Leli ve Pembik oyun evinde mutlulukla oynamaktadır. Bu esnada Kulabuz'a oyuncaklarını vermeyen Liko'nun ve Kulabuz'un canı sıkılıp kendilerini üzgün hissetmektedirler. Pembik ve Leli bu üzgünlüğün sebebini bulup oyun eşliğinde üzgün duyguları mutluluğa çevirebilmeyi sağlamaya çalışırlar.
Leliko, Leli Peluş boyu kaç - Leli, Pepee, Mine ve Niloya Peluş oyuncakları boylarını ölçüyor 02:45
Leliko, Leli Peluş boyu kaç - Leli, Pepee, Mine ve Niloya Peluş oyuncakları boylarını ölçüyor 2.206 izlenme - 6 yıl önce Leliko Leli Peluş boyu kaç - Leli, Pepee, Mine ve Niloya Peluş oyuncakları boylarını ölçüyorlar. Peluş oyuncaklarımızın bu yeni bölümdeki oyuncak hikayesinde Leliko dergisinden çıkan boy ölçüm kağıdı ile Peluş oyuncaklarımızın boylarını hayali olarak ölçüyoruz. Pepee ile Leli peluş oyuncaklarının boyu hemen hemen aynı olurken Niloya çoksağlıklı beslendiğini ifade ederek onlardan daha uzun olduğunu ortaya koyuyor. Evet, büyüme çağındaki çocuklar dengeli ve sağlıklı beslenerek hızlı büyüyebilir. Abur cubur yemek yerine sağlıklı beslenerek boyunuzun uzamasına katı sağlayabilirsiniz :)
Leliko - Kulabuz Nerede Oyunu 10:39
Leliko - Kulabuz Nerede Oyunu 798 izlenme - 4 yıl önce Kulabuz Nerede? Kulabuz'un ortada olmadığını farkeden Leli, Liko ve Pembik her yerde onu ararlar. Kulabuz'un sesiyle birlikte eğri ve düz yolları seçerek doğru yol üzerinde ilerleyip nefes kesen bir yolculukla Kulabuz'a ulaşmaya çalışırlar. Eğri ve Düz Şarkısı eşliğinde Kulabuz'un yanına vardıklarında onları bir şaşırtı beklemektedir. Bu bölümde çocuklar düz ve eğri şekilleri öğrenip heyecan dolu bir serüven eşliğinde yepyeni şarkılarla bu şekilleri pekiştirirler. Ayrıca arkadaşlığın ve yardımlaşmanın önemini pekiştirirler.
Leliko - Leli'nin Yemek Daveti 10:30
Leliko - Leli'nin Yemek Daveti 358 izlenme - 4 yıl önce Leliko ile eğlenceye hazır mısın? Çocuk şarkıları, eğlenceli çizgi filmler, çocuk bilmeceleri, bulmacalar, okul öncesi eğitici içerikler, ve dahası. Leli ve Liko ile eğlenceli şarkılar söyleyelim, renkli danslar edelim. Birbirinden Yeni çizgi film bölümlerini izleyelim!
Pepee Şeker Yiyor - Pepee Eating Sugar, Johny Johny Yes Papa, Eating Sugar No Papa 01:01
Pepee Şeker Yiyor - Pepee Eating Sugar, Johny Johny Yes Papa, Eating Sugar No Papa 677 izlenme - 6 yıl önce Abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Dev Pepee Sürpriz yumurtası için tıklayın: https://goo.gl/eXv68w Tüm Pepee ile Niloya Peluş videoları için tıklayın: https://goo.gl/TizhFj Tüm oyuncaklı videolar için tıklayın: https://goo.gl/KQGXHm Hikaye: Pepee şeker yiyor - Pepee eating sugar, Johny johny yes papa, eating sugar no papa nursery rhymes for children Pepee ve Niloya Oyuncak Tiyatrosu yeni bölümüne hoşgeldiniz! Pepee, Niloya, RGG AYAS, Şila, Leli, Canım Kardeşim Mine ve Maymuş, Arı Maya Peluş oyuncaklarla eğlenerek oynadığımız bu bölümümüzde Pepee kafasını şeker kasesine daldırıp çok şeker yiyor. Çok şeker yiyen Pepee'yi dedesi yakalıyor ve "Johny Johny yes papa, eating sugar no papa, telling lies, no papa, open your mouth, ha ha ha" şarkısını Pepe için uyarlayıp söylüyor. Pepee çizgifilm olarak çocuklar tarafından çok sevildi. Düşyeri lisanslı oyuncaklar çocukların yeni gözde oyuncağı oldu. Pepee Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları ve Canım Kardeşim Bambi lisanlı oyuncakları kullanılmıştır. Pepee ve Niloya'nın bu bölümünü beğendiyseniz, kanalımıza abone olun yeni bölümleri ilk siz izleyin
Pepee Furby İle Oynuyor - Pepee Peluş Canım Kardeşim Müge Ve Mine İle Furby Oynuyor 01:13
Pepee Furby İle Oynuyor - Pepee Peluş Canım Kardeşim Müge Ve Mine İle Furby Oynuyor 460 izlenme - 6 yıl önce Abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Dev Pepee Sürpriz yumurtası için tıklayın: https://goo.gl/eXv68w Tüm Pepee ile Niloya Peluş videoları için tıklayın: https://goo.gl/TizhFj Tüm oyuncaklı videolar için tıklayın: https://goo.gl/KQGXHm Hikaye: Pepee Furby ile oynuyor - Pepee peluş canım kardeşim Müge ve Mine ile Furby oynuyor Pepee ve Niloya Oyuncak Tiyatrosu yeni bölümüne hoşgeldiniz! Pepee, Niloya, RGG AYAS, Şila, Leli, Canım Kardeşim Mine, Müge, Arı Maya, Bugs Bunny Peluş, Hello Kitty peluş, Şirin Baba peluş, Maymuş, Kinder Sürpriz Yumurta Peluş, angry birds star wars peluş ve Harika Kanatlar Jett oyuncaklarla eğlenerek oynadığımız bu bölümümüzde Pepee Furby ile oynuyor - Pepee peluş canım kardeşim Müge ve Mine ile Furby oynuyor. Pepee arkadaşlarına oyuncağını gösteriyor. Pepee çizgifilm olarak çocuklar tarafından çok sevildi. Düşyeri lisanslı oyuncaklar çocukların yeni gözde oyuncağı oldu. Pepee Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları ve Canım Kardeşim Bambi lisanlı oyuncakları kullanılmıştır. Pepee ve Niloya'nın bu bölümünü beğendiyseniz, kanalımıza abone olun yeni bölümleri ilk siz izleyin!
Pepee Old Macdonald Had A Farm Söylüyor - Pepee Ve Niloya Birlikte Old Macdonal Şarkısını Söylüyor 01:28
Pepee Old Macdonald Had A Farm Söylüyor - Pepee Ve Niloya Birlikte Old Macdonal Şarkısını Söylüyor 526 izlenme - 6 yıl önce Abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Dev Pepee Sürpriz yumurtası için tıklayın: https://goo.gl/eXv68w Tüm Pepee ile Niloya Peluş videoları için tıklayın: https://goo.gl/TizhFj Tüm oyuncaklı videolar için tıklayın: https://goo.gl/KQGXHm Hikaye: Pepee old macdonald had a farm söylüyor - Pepee ve Niloya birlikte old macdonald şarkısını söylüyorlar. Pepee ve Niloya Oyuncak Tiyatrosu yeni bölümüne hoşgeldiniz! Pepee, Niloya, RGG AYAS, Şila, Leli, Angry Birds Star Wars Canım Kardeşim Mine, arı maya ve Maymuş Peluş oyuncaklarla eğlenerek oynadığımız bu bölümümüzde Pepee old macdonald had a farm söylüyor - Pepee ve Niloya birlikte old macdonald şarkısını söylüyorlar. Pepee çizgifilm olarak çocuklar tarafından çok sevildi. Düşyeri lisanslı oyuncaklar çocukların yeni gözde oyuncağı oldu. Pepee Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları ve Canım Kardeşim Bambi lisanlı oyuncakları kullanılmıştır. Pepee ve Niloya'nın bu bölümünü beğendiyseniz, kanalımıza abone olun yeni bölümleri ilk siz izleyin!
Pepee ile Niloya kamyonculuk oynuyor - Niloya kamyona biniyor, düşünce Pepee ile Leli kurtarıyor 01:08
Pepee ile Niloya kamyonculuk oynuyor - Niloya kamyona biniyor, düşünce Pepee ile Leli kurtarıyor 410 izlenme - 6 yıl önce Abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Dev Pepee Sürpriz yumurtası için tıklayın: https://goo.gl/eXv68w Tüm Pepee ile Niloya Peluş videoları için tıklayın: https://goo.gl/TizhFj Tüm oyuncaklı videolar için tıklayın: https://goo.gl/KQGXHm Hikaye: Pepee ile Niloya kamyonculuk oynuyor - Niloya kamyona biniyor, düşünce Pepee ile Leli kurtarıyor Pepee ve Niloya Oyuncak Tiyatrosu yeni bölümüne hoşgeldiniz! Pepee, Niloya, Leli oyuncaklarla eğlenerek oynadığımız bu bölümümüzde Pepee ile Niloya kamyonculuk oynuyor. Niloya kamyona biniyor, düşünce Pepee ile Leli Niloya'yı kurtarıyor. Niloya yanlışlıkla oyuncak kamyondan düşüyor. Niloya düştükten sonra endişe edecek bir şey yok, önemli değil diyor. Pepee çizgifilm olarak çocuklar tarafından çok sevildi. Düşyeri lisanslı oyuncaklar çocukların yeni gözde oyuncağı oldu. Pepee Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları ve Canım Kardeşim Bambi lisanlı oyuncakları kullanılmıştır. Pepee ve Niloya'nın bu bölümünü beğendiyseniz, kanalımıza abone olun yeni bölümleri ilk siz izleyin!