Hoşgeldiniz!

leliko

Salla Salla Çalkala 00:53
Salla Salla Çalkala 408.428 izlenme - 4 yıl önce Çocuklar Leliko ile Salla Salla Çalkala dansı yapmayı çok seviyor.
Çizgi film -  Pepee ve Leli Beton kamyonu Yap Boz Oyuncak topluyor 02:52
Çizgi film - Pepee ve Leli Beton kamyonu Yap Boz Oyuncak topluyor 247.148 izlenme - 2 yıl önce Uyuyakalan Leli ne yazıkki oyuncaklarını toplayamıyor. Sabah Leli den önce uyanan Pepee masanın üstünde rengarenk halkaları buluyor ve o halkaların ne olduğunu merak ediyor. Kardeşi Leli ye yeni bir oyuncak alınmış olduğunu düşünüyor ve sabah sabah doğru Leli nin yatağına fırlıyor. Leliyi uyandırıyor. Leli uyanır uyanmaz hemen gece toparlamadığı oyuncağı hatırlıyor. Çünkü leli normalde oyuncaklarını toparlar. Dün gece toparlamama sebebi çok yorgun olmasından dolayı dır. www.izlesene.com/bebeturk kanalımıza ücretsiz abone olun. yeni videolarımızı kaçırmayın. https://www.izlesene.com/video/pepee-ve-damperli-kamyon-balik-besliyor/9100827 https://www.izlesene.com/video/nail-baba-pepee-ve-leli-parkta-pizza-yapiyor/8993891 https://www.izlesene.com/video/dort-kucuk-araba-geri-donusum-kutusu-ogretiyor-bebeturk/9124745
Nail Baba, Pepee ve Leli parkta pizza yapıyor 03:50
Nail Baba, Pepee ve Leli parkta pizza yapıyor 339.145 izlenme - 2 yıl önce Bu adam tamamen kendisini çocuklara adamış. Önemli basın yayın televizyon kuruluşlarının peşinde olmasının sebeplerinden en önemli etmen Nail Baba öocuk dilinde konuşmayı başarabilmesi. Abonelerine gönderdiği mesajlarla kendisini sevdiren ekibi Nail Baba dan çok memnun. Haydi Arkadaşlar Bebeturk e abone olun . Harikalar diyarına katılın .Ne istiyorsanız yorum yazıp kendisinden yapmasını isteyin. Abonelik ücretsizdir.Aynı zamanda spam ile sizi rahatsız etmez.)))
Leliko, Leli Peluş boyu kaç - Leli, Pepee, Mine ve Niloya Peluş oyuncakları boylarını ölçüyor 02:45
Leliko, Leli Peluş boyu kaç - Leli, Pepee, Mine ve Niloya Peluş oyuncakları boylarını ölçüyor 664 izlenme - 2 yıl önce Leliko Leli Peluş boyu kaç - Leli, Pepee, Mine ve Niloya Peluş oyuncakları boylarını ölçüyorlar. Peluş oyuncaklarımızın bu yeni bölümdeki oyuncak hikayesinde Leliko dergisinden çıkan boy ölçüm kağıdı ile Peluş oyuncaklarımızın boylarını hayali olarak ölçüyoruz. Pepee ile Leli peluş oyuncaklarının boyu hemen hemen aynı olurken Niloya çoksağlıklı beslendiğini ifade ederek onlardan daha uzun olduğunu ortaya koyuyor. Evet, büyüme çağındaki çocuklar dengeli ve sağlıklı beslenerek hızlı büyüyebilir. Abur cubur yemek yerine sağlıklı beslenerek boyunuzun uzamasına katı sağlayabilirsiniz :)
Pepee Hafıza Oyunu - Pepee Memory Game, Pepe Bebee İle Başlangıç Seviyesinde Hafıza Oyunu Oynuyoruz 01:42
Pepee Hafıza Oyunu - Pepee Memory Game, Pepe Bebee İle Başlangıç Seviyesinde Hafıza Oyunu Oynuyoruz 481 izlenme - 2 yıl önce PEPEE HAFIZA OYUNU - PEPEE MEMORY GAME, Pepe bebee ile başlangıç seviyesinde hafıza oyunu oynuyoruz
Pepee Tahin Ve Pekmez Yiyor. Pepee, Leli, Arı Maya Ve Maymuş Sağlıklı Pepee Tahin Pekmezi Yiyorlar 01:10
Pepee Tahin Ve Pekmez Yiyor. Pepee, Leli, Arı Maya Ve Maymuş Sağlıklı Pepee Tahin Pekmezi Yiyorlar 383 izlenme - 2 yıl önce Pepee Niloya Sürpriz Yumurtası için tıklayın: https://goo.gl/J2MOaQ Abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Dev Pepee Sürpriz yumurtası için tıklayın: https://goo.gl/eXv68w Tüm Pepee ile Niloya Peluş videoları için tıklayın: https://goo.gl/TizhFj Tüm oyuncaklı videolar için tıklayın: https://goo.gl/KQGXHm Hikaye: Pepee Tahin ve Pekmez yiyor. Pepee, Leli, Arı Maya ve Maymuş sağlıklı Pepee Tahin Pekmezi yiyorlar Pepee ve Niloya Oyuncak Tiyatrosu yeni bölümüne hoşgeldiniz! Pepee, Niloya, Bebee, Maya, Willy, Leli, Maymuş peluşlarıyla eğlenerek oynadığımız bu yeni bölümümüzde Pepee Tahin ve Pekmez yiyor. Pepee, Leli, Arı Maya ve Maymuş sağlıklı Pepee Tahin Pekmezi yiyorlar. Tahin susamın yağından üretilen yüksek enerji veren bir gıdadır. Tahin ve pekmez karışımı hem lezetli hem de çocuklara bol enerji veren bir karışımdır. Pepee çizgifilm olarak çocuklar tarafından çok sevildi. Düşyeri lisanslı oyuncaklar çocukların yeni gözde oyuncağı oldu. Pepee Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları ve Canım Kardeşim Bambi lisanlı oyuncakları kullanılmıştır. Pepee ve Niloya'nın bu bölümünü beğendiyseniz, kanalımıza abone olun yeni bölümleri ilk siz izleyin!
Leliko Leli, Bebee Ve Şila İle Kamyon Şarkısı Söylüyor Pepee İle Niloya Keyifle Dinliyor. 01:28
Leliko Leli, Bebee Ve Şila İle Kamyon Şarkısı Söylüyor Pepee İle Niloya Keyifle Dinliyor. 382 izlenme - 2 yıl önce Abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Dev Pepee Sürpriz yumurtası için tıklayın: https://goo.gl/eXv68w Tüm Pepee ile Niloya Peluş videoları için tıklayın: https://goo.gl/TizhFj Tüm oyuncaklı videolar için tıklayın: https://goo.gl/KQGXHm Hikaye: Leliko Leli, Bebee ve Şila ile Kamyon şarkısı söylüyor Pepee ile Niloya keyifle dinliyor. Pepee ve Niloya Oyuncak Tiyatrosu yeni bölümüne hoş geldiniz! Pepee, Niloya, Leliko'nun Leli'si, Bebee peluş oyuncaklarıyla eğlenerek oynadığımız bu yeni bölümde Leliko Leli, Bebee ve Şila ile Kamyon şarkısı söylüyor Pepee ile Niloya keyifle dinliyor. Kamyon oyuncakla oynamak da Kamyon şarkısını söylemek de çok eğlenceli. Leli şarkı söylerken Maymuş da ara ara burnunu sokuyor. Pepee çizgifilm olarak çocuklar tarafından çok sevildi. Düşyeri lisanslı oyuncaklar çocukların yeni gözde oyuncağı oldu. Pepee Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları ve Canım Kardeşim Bambi lisanlı oyuncakları kullanılmıştır. Pepee ve Niloya'nın bu bölümünü beğendiyseniz, kanalımıza abone olun yeni bölümleri ilk siz izleyin!
Pepee Ve Niloya Sürpriz Yumurta Oyuncağa Şaşırıyor - Nari Karpuzlu İçeceğinden Ördek Oyuncak Çıkıyor 01:23
Pepee Ve Niloya Sürpriz Yumurta Oyuncağa Şaşırıyor - Nari Karpuzlu İçeceğinden Ördek Oyuncak Çıkıyor 304 izlenme - 2 yıl önce Abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Dev Pepee Sürpriz yumurtası için tıklayın: https://goo.gl/eXv68w Tüm Pepee ile Niloya Peluş videoları için tıklayın: https://goo.gl/TizhFj Tüm oyuncaklı videolar için tıklayın: https://goo.gl/KQGXHm Hikaye: Pepee ve Niloya sürpriz yumurtadan çıkan ördek oyuncağa şaşırıyor. Pepee ve Niloya Oyuncak Tiyatrosu yeni bölümüne hoş geldiniz! Pepee, Niloya, RGG AYAS, Şila, Leli, Canım Kardeşim Mine, Arı Maya ve Maymuş Peluş oyuncaklarla eğlenerek oynadığımız bu bölümümüzde Pepee ve Niloya içecekten çıkan sürpriz oyuncağa şaşırıyor - Nari çilekli ve karpuzlu içeceğinden Ördek oyuncak çıkıyor. Pepee çizgi film olarak çocuklar tarafından çok sevildi. Düşyeri lisanslı oyuncaklar çocukların yeni gözde oyuncağı oldu. Pepee Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları ve Canım Kardeşim Bambi lisanlı oyuncakları kullanılmıştır.
Pepee ile Niloya kamyonculuk oynuyor - Niloya kamyona biniyor, düşünce Pepee ile Leli kurtarıyor 01:08
Pepee ile Niloya kamyonculuk oynuyor - Niloya kamyona biniyor, düşünce Pepee ile Leli kurtarıyor 289 izlenme - 2 yıl önce Abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Dev Pepee Sürpriz yumurtası için tıklayın: https://goo.gl/eXv68w Tüm Pepee ile Niloya Peluş videoları için tıklayın: https://goo.gl/TizhFj Tüm oyuncaklı videolar için tıklayın: https://goo.gl/KQGXHm Hikaye: Pepee ile Niloya kamyonculuk oynuyor - Niloya kamyona biniyor, düşünce Pepee ile Leli kurtarıyor Pepee ve Niloya Oyuncak Tiyatrosu yeni bölümüne hoşgeldiniz! Pepee, Niloya, Leli oyuncaklarla eğlenerek oynadığımız bu bölümümüzde Pepee ile Niloya kamyonculuk oynuyor. Niloya kamyona biniyor, düşünce Pepee ile Leli Niloya'yı kurtarıyor. Niloya yanlışlıkla oyuncak kamyondan düşüyor. Niloya düştükten sonra endişe edecek bir şey yok, önemli değil diyor. Pepee çizgifilm olarak çocuklar tarafından çok sevildi. Düşyeri lisanslı oyuncaklar çocukların yeni gözde oyuncağı oldu. Pepee Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları ve Canım Kardeşim Bambi lisanlı oyuncakları kullanılmıştır. Pepee ve Niloya'nın bu bölümünü beğendiyseniz, kanalımıza abone olun yeni bölümleri ilk siz izleyin!
Pepee Old Macdonald Had A Farm Söylüyor - Pepee Ve Niloya Birlikte Old Macdonal Şarkısını Söylüyor 01:28
Pepee Old Macdonald Had A Farm Söylüyor - Pepee Ve Niloya Birlikte Old Macdonal Şarkısını Söylüyor 278 izlenme - 2 yıl önce Abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Dev Pepee Sürpriz yumurtası için tıklayın: https://goo.gl/eXv68w Tüm Pepee ile Niloya Peluş videoları için tıklayın: https://goo.gl/TizhFj Tüm oyuncaklı videolar için tıklayın: https://goo.gl/KQGXHm Hikaye: Pepee old macdonald had a farm söylüyor - Pepee ve Niloya birlikte old macdonald şarkısını söylüyorlar. Pepee ve Niloya Oyuncak Tiyatrosu yeni bölümüne hoşgeldiniz! Pepee, Niloya, RGG AYAS, Şila, Leli, Angry Birds Star Wars Canım Kardeşim Mine, arı maya ve Maymuş Peluş oyuncaklarla eğlenerek oynadığımız bu bölümümüzde Pepee old macdonald had a farm söylüyor - Pepee ve Niloya birlikte old macdonald şarkısını söylüyorlar. Pepee çizgifilm olarak çocuklar tarafından çok sevildi. Düşyeri lisanslı oyuncaklar çocukların yeni gözde oyuncağı oldu. Pepee Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları ve Canım Kardeşim Bambi lisanlı oyuncakları kullanılmıştır. Pepee ve Niloya'nın bu bölümünü beğendiyseniz, kanalımıza abone olun yeni bölümleri ilk siz izleyin!
Pepee Şeker Yiyor - Pepee Eating Sugar, Johny Johny Yes Papa, Eating Sugar No Papa 01:01
Pepee Şeker Yiyor - Pepee Eating Sugar, Johny Johny Yes Papa, Eating Sugar No Papa 259 izlenme - 2 yıl önce Abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Dev Pepee Sürpriz yumurtası için tıklayın: https://goo.gl/eXv68w Tüm Pepee ile Niloya Peluş videoları için tıklayın: https://goo.gl/TizhFj Tüm oyuncaklı videolar için tıklayın: https://goo.gl/KQGXHm Hikaye: Pepee şeker yiyor - Pepee eating sugar, Johny johny yes papa, eating sugar no papa nursery rhymes for children Pepee ve Niloya Oyuncak Tiyatrosu yeni bölümüne hoşgeldiniz! Pepee, Niloya, RGG AYAS, Şila, Leli, Canım Kardeşim Mine ve Maymuş, Arı Maya Peluş oyuncaklarla eğlenerek oynadığımız bu bölümümüzde Pepee kafasını şeker kasesine daldırıp çok şeker yiyor. Çok şeker yiyen Pepee'yi dedesi yakalıyor ve "Johny Johny yes papa, eating sugar no papa, telling lies, no papa, open your mouth, ha ha ha" şarkısını Pepe için uyarlayıp söylüyor. Pepee çizgifilm olarak çocuklar tarafından çok sevildi. Düşyeri lisanslı oyuncaklar çocukların yeni gözde oyuncağı oldu. Pepee Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları ve Canım Kardeşim Bambi lisanlı oyuncakları kullanılmıştır. Pepee ve Niloya'nın bu bölümünü beğendiyseniz, kanalımıza abone olun yeni bölümleri ilk siz izleyin
Pepee Furby İle Oynuyor - Pepee Peluş Canım Kardeşim Müge Ve Mine İle Furby Oynuyor 01:13
Pepee Furby İle Oynuyor - Pepee Peluş Canım Kardeşim Müge Ve Mine İle Furby Oynuyor 148 izlenme - 2 yıl önce Abone olmak için tıklayın: https://goo.gl/OzCiV5 Dev Pepee Sürpriz yumurtası için tıklayın: https://goo.gl/eXv68w Tüm Pepee ile Niloya Peluş videoları için tıklayın: https://goo.gl/TizhFj Tüm oyuncaklı videolar için tıklayın: https://goo.gl/KQGXHm Hikaye: Pepee Furby ile oynuyor - Pepee peluş canım kardeşim Müge ve Mine ile Furby oynuyor Pepee ve Niloya Oyuncak Tiyatrosu yeni bölümüne hoşgeldiniz! Pepee, Niloya, RGG AYAS, Şila, Leli, Canım Kardeşim Mine, Müge, Arı Maya, Bugs Bunny Peluş, Hello Kitty peluş, Şirin Baba peluş, Maymuş, Kinder Sürpriz Yumurta Peluş, angry birds star wars peluş ve Harika Kanatlar Jett oyuncaklarla eğlenerek oynadığımız bu bölümümüzde Pepee Furby ile oynuyor - Pepee peluş canım kardeşim Müge ve Mine ile Furby oynuyor. Pepee arkadaşlarına oyuncağını gösteriyor. Pepee çizgifilm olarak çocuklar tarafından çok sevildi. Düşyeri lisanslı oyuncaklar çocukların yeni gözde oyuncağı oldu. Pepee Niloya Peluş oyuncak hikayesi bölümlerimizi izlerken içeriğin çocuklarınızın yaşlarına uygun olup olmadığına ve izleme süresi limitine ebeveynler kendileri karar vermelidir. Bu bölümde Neco toys, Düşyeri lisanslı oyuncakları ve Canım Kardeşim Bambi lisanlı oyuncakları kullanılmıştır. Pepee ve Niloya'nın bu bölümünü beğendiyseniz, kanalımıza abone olun yeni bölümleri ilk siz izleyin!