Hoşgeldiniz!

Leman Kültür Videoları İzle

Cem Yılmaz'ın İlk Gösterisi - Leman Kültür (1995) 06:18
Cem Yılmaz'ın İlk Gösterisi - Leman Kültür (1995) 5.889 izlenme - 8 ay önce Aslında başlıkta belirtiğim gibi leman kültür de çıktığı yıllardan kalan ilk tv ye çıktığı kasetin yıllar sonra (ki bu 3 gün önceye denk geliyor) bu görüntüleri çeken kameramanın internete koymaya karar vermesi sonucu sizlerle buluştu. fakat videonun orjinalinde dakikalarca apple reklamı yapıldığı için bunu rahatsız edici buldum ,sizlerinde rahatsız olacağınızı bildiğim için videoyu kesip koydum . İYİ SEYİRLER
Cem Yılmaz Leman Kültür 03:36
Cem Yılmaz Leman Kültür 4.629 izlenme - 7 yıl önce cem yılmaz - leman kültür nostalji 1995
HOW TO PARTY 101, MT FEST'16 00:44
HOW TO PARTY 101, MT FEST'16 247 izlenme - 3 ay önce Ankara'nın Öğrenci Parti Kavramını Değiştiren En Büyük Açık Hava Partisi Leman Kültür-MT FEST'16 Sona Erdi! ODTÜ Vişnelik Çim Amfi de gerçekleştirilen DJ Mahmut Orhan ve PowerFM DJ'i Emre Yönter'in Katıldığı; Leman Kültür, IF Performance Hall, Doğuş Oto, Opet, POWER FM, ve Kemal Tanca sponsorluğuna 30 Eylül'de gerçekleştirilen MT FEST'16'ya yoğun ilginiz için teşekkür ederiz.
Cem Yılmaz'ı Tanıyor musunuz ? (Ölümcül Espiriler İçerir) 01:40
Cem Yılmaz'ı Tanıyor musunuz ? (Ölümcül Espiriler İçerir) 1.065 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz'ın Leman Kültür'de gösteri yaptığı zaman her gösteri öncesi kısa videolar çekerdi buda onlardan biri tabi 18 yılda Cem Yılmaz'ı artık tanımayan yok bir başarı öyküsü bile olabilir. "Cem Yılmaz: Bu şakayla bu kariyer inanılır gibi değil."
Cem Yılmaz'ın İlk Gösterisi 03:36
Cem Yılmaz'ın İlk Gösterisi 535 izlenme - 2 yıl önce Leman Kültürde yıldızı parlayan nadide komedi abidesinden süpermen yorumu
müziğin ritmi mercan - serkan kızılbayır 3 06:40
müziğin ritmi mercan - serkan kızılbayır 3 66 izlenme - 6 yıl önce serkan kızılbayır'ın sunduğu müziğin ritmi her cumartesi 1350 kanal a da..
ETV - Tasarım Çocuk Atölyesi (Leman Kültür' de Hem Sergi, Hem Parti) 01:48
ETV - Tasarım Çocuk Atölyesi (Leman Kültür' de Hem Sergi, Hem Parti) 19 izlenme - 2 yıl önce LEMAN KÜLTÜR’ DE HEM SERGİ HEM PARTİ Tasarım Çocuk Atölyesi yine geleneğini bozmadı. Bu sene de Leman Kültür’ ün ev sahipliği yaptığı gecede; velilerin ödev projesi ‘Elimden Tut Baba’, çocukların ‘Yeni Yıl’ temalı sergileri, Edirne’ de ilk defa yapılan iki metrelik yeni yıl pastası ile çok renkli saatler yaşandı. Gecenin mimarı Tasarım Çocuk Atölyesi’ nin sahibi Sevda Mutlu Öğütçü, bu sene tüm velilere bir nostalji yaşattı ve PTT yoluyla davetiye gönderdi. Palyaço gösterisi ve Noel Baba ile başlayan gecede yüz boyama ve çeşitli sanat aktiviteleri gerçekleşti. Yaklaşık üç saat süren gecede Tasarım Çocuk Atölyesi 2,5 -5 yaş çocuklarının özenle hazırladıkları 50 X 70 tuval üzerine akrilik boyayla ‘Yeni Yıl’ temalı çalışmaları sergilendi. Gecede, Trakya Üniversitesi Okul Öncesi Sınıf Öğrencileri (Aslı Konak, Feyza Akçalı, Emre Can, Fatma Çelebi), Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencileri, TurkMSIC (Türk Tıp Öğrenci Birliği) Tasarım Çocuk Atölyesi ile birlikteydi. Tasarım Çocuk Atölyesi ‘ nin, ‘Elimden Tut Baba’ projesinden baba ve çocukların slayt gösterisi ve hediyelerle Leman Kültür’ de yeni bir yıla merhaba denildi.