Hoşgeldiniz!

Lemi Videoları İzle

MC Dandik Fragmanı 02:21
MC Dandik Fragmanı 47.619 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Lemi Filozof ve Ragga Oktay'ın oynadığı 2013 yerli komedi yapımı Mc Dandik filminin resmi fragmanı. Öksüz bir çocuk camide polisler tarafından bulunur ve adını Dandik koyarlar. Yıllar sonra Dandik’in beraber büyüdüğü kız karşısına çıkar. Kötü bir adam da kıza kafayı takmıştır ve ona senet imzalattırır. Dandik de senedi ödeyip kızı kurtarmak ister. O sırada ‘Yetenek Avcısı’ diye bir yarışma düzenlenir. Zamanında çok popüler olan fakat yediği kazıklardan piyasaya küsen bir ustanın peşine düşerler. Yarı deli yarı derviş Mc Sallama. Herkesin içinde ezilmiş, tokatlanmış zavallı bir dandik vardır. Temiz, terbiyeli bir çocuğun çabasını birçok insan örnek alacak. Filmin bir önemli özelliği de Türk sinemasında benzeri olmayan kalitede müzikleri ve dansları olması. 6 Aralık 2013 Türkiye ve Avrupa'da sinemalarda!
Kara Şimşek Dizi - Trt 1985 ve Trt 1991 19:56
Kara Şimşek Dizi - Trt 1985 ve Trt 1991 23.760 izlenme - 2 yıl önce Trt'de yayınlana Aksiyon Dizi Kara Şimşek 2 dublaj kadrosu vardı zamanında onuda paylaşıyorum Seslendirmeler Şöyle idi: Kara Şimşek-TRT Arşivinden.. TRT Ankara Televizyonu (1. Seslendirme ) Michael Knight : Lemi Bilgin K.I.T.T. : Savaş Tamer Devon: Ergun Uçucu Bonnie: Gülseren Gürtunca Çeviri: Selma Yeşilbağ 2.DUBLAJ KADROSU TRT İstanbul Televizyonu (2. Seslendirme ) Michael Knight :Hazım Körmükçü K.I.T.T. : Pekcan Koşar Devon : Esen Günay Bonnie :Oya Prosçiler
kara şimşek trt dublaj mix 1985 ve 1990 trt dublajlarindan örnekler 19:47
kara şimşek trt dublaj mix 1985 ve 1990 trt dublajlarindan örnekler 19.524 izlenme - 6 yıl önce ilk seslendirme kadrosu trt ankara 1985michael knight lemi bilgink.ı.t.t. savaş tamerdevon ergun uçucubonnie gülseren gürtuncayarış esnasında "evet dostum şimdi sıra sende" repliğinin sahibi kenan ışık.polis şefi wilson alp öykenk.ı.t.t.'i kaçıran elemanlardan birine sezai aydın dublaj yapmış.michael ile nezarette kalan elemanın sesi de kenan ışık.michael'i yakalayan polisi ali gülhelikopterde wilson'un yanındaki adamı da ahmet nasiroğlu seslendirmiş.çeviri selma yeşilbağikinci seslendi
Lemi'nin Canlı Yayında Adnan Aybaba'ya Küfürlü Su Fırlatması 00:40
Lemi'nin Canlı Yayında Adnan Aybaba'ya Küfürlü Su Fırlatması 7.149 izlenme - 3 yıl önce Serbest Vuruş programında yine tahmin edinilesi anlar. Lemi'de çığrından çıkıyor sonunda.
recep İvedik havaalanı sahnesi(sensiz olmaz) 03:51
recep İvedik havaalanı sahnesi(sensiz olmaz) 7.953 izlenme - 9 yıl önce recep ivedik havaalanı sahnesi.sensiz olmaz müziği.lemi filozof
Mc Dandik Fragmanı 02:21
Mc Dandik Fragmanı 3.558 izlenme - 3 yıl önce Mc Dandik filminin resmi fragmanı. 6 Aralık 2013 Türkiye ve Avrupa'da sinemalarda! Öksüz bir çocuk camide polisler tarafından bulunur ve adını Dandik koyarlar. Yıllar sonra Dandik’in beraber büyüdüğü kız karşısına çıkar. Kötü bir adam da kıza kafayı takmıştır ve ona senet imzalattırır. Dandik de senedi ödeyip kızı kurtarmak ister. O sırada ‘Yetenek Avcısı’ diye bir yarışma düzenlenir. Zamanında çok popüler olan fakat yediği kazıklardan piyasaya küsen bir ustanın peşine düşerler. Yarı deli yarı derviş Mc Sallama. Herkesin içinde ezilmiş, tokatlanmış zavallı bir dandik vardır. Temiz, terbiyeli bir çocuğun çabasını birçok insan örnek alacak. Filmin bir önemli özelliği de Türk sinemasında benzeri olmayan kalitede müzikleri ve dansları olması..
Zenci Protestosu - Emre Belözoğlu 00:15
Zenci Protestosu - Emre Belözoğlu 1.066 izlenme - 2 yıl önce Efendim son zamanlarda futbolda basa cikilamayan bir sorun irkcilik... Zaman zaman futbolcuya muz atmalar, uhh uhh diye maymunu taklidi yapmalara, saha icinde hakaret etmeler filan... Irkcilik yaptigi iddia edilen son zamanlarin agresif futbolcusu Emre Belozoglu'na yapilan protestoyu izleyecegiz... Takdir hâlkindir efenim..
Lemi Çelik: 01:39
Lemi Çelik: "Trabzonspor maçına Bülent Yıldırım'ın atanması faciadır. " 329 izlenme - 12 ay önce 360 Tv'de yayınlanan Telegol programına konuk olan Lemi Çelik F.bahçe - Trabzonspor maçı hakkında değerlendirmelerde bulundu.
Lemi Çelik: Hedef 1 Milyon Penaltı 01:55
Lemi Çelik: Hedef 1 Milyon Penaltı 707 izlenme - 2 yıl önce ... Premier Lig'e gidiyor! Video Galeri. Lemi Çelik: 'Hedef 1 milyon penaltı' · Chelsea'li oyuncu Beşiktaş yolunda · Ahmet Çakar'dan Türk futboluna dair tarihi tirat!
Lemi Çelik: Türkiye'de illa ki Bir Hakem mi Ölmesi Gerekiyor 01:44
Lemi Çelik: Türkiye'de illa ki Bir Hakem mi Ölmesi Gerekiyor 339 izlenme - 1 yıl önce Habertürk Tv'de katıldığı bir programda Bitnel'i suçlayan Lemi Çelik "Artık Trabzonspor taraftarının gırtlağına kadar geldi. Bu işlerin durması için illa ki birinin ölmesi me gerek. Siz ne zaman adam olacaksınız? Bu Deniz Ateş'in derhal hakemliği bığrakması gerekir" dedi.
Ankaralı Yılmaz Yıldız - Lemi De 03:06
Ankaralı Yılmaz Yıldız - Lemi De 910 izlenme - 5 yıl önce
Zeki Müren - Bir Kendi Gibi Zalimi Sevmiş Yanıyormuş 04:46
Zeki Müren - Bir Kendi Gibi Zalimi Sevmiş Yanıyormuş 353 izlenme - 2 yıl önce Bir kendi gibi zalimi sevmiş yanıyormuş Duydum ki beni şimdi vefasız anıyormuş Kalbim gibi feryat ediyor sızlanıyormuş Duydum ki beni şimdi vefasız anıyormuş
Hayat Sevince Güzel Oyuncuları Fotoğraf Çekimi 00:38
Hayat Sevince Güzel Oyuncuları Fotoğraf Çekimi 39 izlenme - 1 ay önce Hayat Sevince Güzel dizisi oyuncularının yer aldığı fotoğraf çekimi'nin kamera arkası.. Limon Film Hakkında Limon bir içerik şirketidir. Televizyon, sinema ve dijital mecralarda; kanallar, platformlar, izleyiciler ve markalar için, orijinal içerikleri iftiharla sunar. Limon’da anlatılan senin hikayendir. *************************************************************** Limon Film Sosyal Medya Adresleri Facebook - https://www.facebook.com/limonfilmm Instagram - https://www.instagram.com/limon_film Twitter - https://twitter.com/LimonFilm ************************************************************** Limon Film Web Sitesi - http://www.limonproduction.com.tr
Lemi Çelik: 'TFF Beşiktaş'ın şampiyon olmasını istemiyor' 14:38
Lemi Çelik: 'TFF Beşiktaş'ın şampiyon olmasını istemiyor' 187 izlenme - 12 ay önce 360 Tv'de yayınlanan Telegol programına konuk olan Lemi Çelik şampiyonluk hakkında değerlendirmelerde bulundu.
Lemi ve Adnan Aybaba'nın Küfürlü Su Fırlatmalı Kavgası 00:40
Lemi ve Adnan Aybaba'nın Küfürlü Su Fırlatmalı Kavgası 318 izlenme - 2 yıl önce Serbest Vuruş programında yine tahmin edinilesi anlar. Lemi de çığrından çıkıyor sonunda.
Mc Dandik - Resmi Fragmanı 02:21
Mc Dandik - Resmi Fragmanı 443 izlenme - 3 yıl önce Mc Dandik filminin resmi fragmanı. 6 Aralık 2013 Türkiye ve Avrupa'da sinemalarda! Öksüz bir çocuk camide polisler tarafından bulunur ve adını Dandik koyarlar. Yıllar sonra Dandik’in beraber büyüdüğü kız karşısına çıkar. Kötü bir adam da kıza kafayı takmıştır ve ona senet imzalattırır. Dandik de senedi ödeyip kızı kurtarmak ister. O sırada ‘Yetenek Avcısı’ diye bir yarışma düzenlenir. Zamanında çok popüler olan fakat yediği kazıklardan piyasaya küsen bir ustanın peşine düşerler. Yarı deli yarı derviş Mc Sallama. Herkesin içinde ezilmiş, tokatlanmış zavallı bir dandik vardır. Temiz, terbiyeli bir çocuğun çabasını birçok insan örnek alacak. Filmin bir önemli özelliği de Türk sinemasında benzeri olmayan kalitede müzikleri ve dansları olması..
Hayat Sevince Güzel - Jenerik 06.06.2016 01:37
Hayat Sevince Güzel - Jenerik 06.06.2016 21 izlenme - 1 ay önce Yaptıkları dolandırıcılıklar yüzünden İstanbul’dan apar topar kaçan Göçer ailesi, arkalarında bıraktıkları belalılardan olabildiğince uzaklaşmaya çalışırken, kendilerini Ege’de bulurlar. Köyün hırçın güzeli Zarife’nin otlattığı koyunlar yüzünden kaza yaparlar. Zarife, Savaş ve Barış arasındaki aşk üçgeninin fitili de o an ateşlenmiş olur. Kazada yaralanan Şinasi’ye yardım eden Zarife, sadece kendi köylerinde yetişen bir bitki olan ve köye de adını veren Şıpıldak otundan yaptıkları merhem ile onu tedavi eder. Bu merhemin mucizevi bir etkisi olduğunu gören Göçer ailesi, formülün peşine düşerler… Kazara karşılaşan bu üçlünün hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bir iddia ile başlayan aşk oyunu, zamanla aşkın en gerçek haline dönüşecektir. Limon | Facebook: https://www.facebook.com/limonfilmm Limon | Instagram: https://instagram.com/limon_film Limon Twitter: https://twitter.com/LimonFilm
MC Dandik Fragmanı 02:21
MC Dandik Fragmanı 272 izlenme - 3 yıl önce Öksüz ve yetim bir çocuk olarak büyüyen Dandik, hayatı boyunca çeşitli sorunlarla karşılaşmış ve herbirini tek başına halletmeyi başarmıştır. Bir gün seneler önce kaybettiği çocukluk aşkı Aslı ile karşılaştığında ise hayatı değişir. Dandik, aşkının peşinden gitmeye kararlıdır ancak o esnada karşısında beklenmedik bir düşman vardır. Bu kötü adamı alt etmeye çalışırken çeşitli zorluklar ve engellerle karşılaşır ancak aşkından vazgeçmeyi bir an bile aklından geçirmez. Dandik’in tek isteği mutlu bir hayat kurmaktır ve bu yolda tek yardımcısı en yakın arkadaşı Fiko olacaktır. Yönetmenlik koltuğu ve senaryo aşamasında Ragga Oktayve Cem Yaz ikilisinin bulunduğu filmin oyuncu kadrosunda Ragga Oktay, Zerrin Arıkan, Sümer Tilmaç ve Lemi Filazof gibi isimler bulunuyor. 6 Aralık 2013 Türkiye ve Avrupa’da sinemalarda!
Adnan Aybaba'dan Melo Hareketi - Serbest Vuruş 01:08
Adnan Aybaba'dan Melo Hareketi - Serbest Vuruş 136 izlenme - 2 yıl önce TVem Serbest Vuruş programında yorumcu Adnan Aybaba Melo'nun hareketini Lemi Çelik'e doğru uygulamalı olarak gösteriyor ..
Lemi Orhan Ergin - Etohum Kafe Toplantısı 10 Ekim 2013 59:37
Lemi Orhan Ergin - Etohum Kafe Toplantısı 10 Ekim 2013 191 izlenme - 4 yıl önce Lemi Orhan Ergin - Etohum Kafe Toplantısı 10 Ekim 2013
Akıllı Alışveriş - Beyaz Eşya Alırken Nelere Dikkat Edersiniz? 21:28
Akıllı Alışveriş - Beyaz Eşya Alırken Nelere Dikkat Edersiniz? 303 izlenme - 4 yıl önce Beyaz Eşya Alırken Nelere Dikkat Edersiniz? birçok Kişiye Sorduk; Markası, Garantisi Ve Nerji Tasarrufu Yanıtını Aldık. peki Beyaz Eşyada Kalite Nasıl Anlaşılır? uzman Görüşüne Göre Beyaz Eşyaların -üzerinde Ce İşareti Olmasına, -enerji Etiketi Taşımasına Ve -kullanma Klavuzu İle Garanti Belgesi Olmasına Dikkat Edilmesi Gerekiyor. akıllı Alışveriş'in Üçüncü Bölümü...
Hayat Sevince Güzel'in Osman'ı (Lemi Filozof) Kendisini Anlatıyor. 00:36
Hayat Sevince Güzel'in Osman'ı (Lemi Filozof) Kendisini Anlatıyor. 14 izlenme - 4 hafta önce Hayat Sevince Güzel dizisinde rol alan Lemi Filozof, Osman Soylu karakterini canlandırıyor. Limon Film Hakkında Limon bir içerik şirketidir. Televizyon, sinema ve dijital mecralarda; kanallar, platformlar, izleyiciler ve markalar için, orijinal içerikleri iftiharla sunar. Limon’da anlatılan senin hikayendir. *************************************************************** Limon Film Sosyal Medya Adresleri Facebook - https://www.facebook.com/limonfilmm Instagram - https://www.instagram.com/limon_film Twitter - https://twitter.com/LimonFilm ************************************************************** Limon Film Web Sitesi - http://www.limonproduction.com.tr
Ayşen Köktürk: Siyah Ebrulerin (Cümüşle) 02:42
Ayşen Köktürk: Siyah Ebrulerin (Cümüşle) 258 izlenme - 8 yıl önce
Akıllı Alışveriş - Kapıdan Alışveriş Nedir Ve Ne Koşullarda Yapılmalıdır?
Akıllı Alışveriş - Kapıdan Alışveriş Nedir Ve Ne Koşullarda Yapılmalıdır? 107 izlenme - 4 yıl önce Kapıdan alışveriş nedir ve ne koşullarda yapılmalıdır? En kaliteli,sağlıklı ve hesaplı tencere tava nereden alınmalıdır? Bu hafta Lemi sizler için araştırdı.
Akıllı Alışveriş - Ev Kiralarken İlk Olarak Nelere Dikkat Edersiniz? 20:44
Akıllı Alışveriş - Ev Kiralarken İlk Olarak Nelere Dikkat Edersiniz? 121 izlenme - 4 yıl önce Bu programın konusu alışveriş. Hem de en akıllısından! Sunucumuz Lemi'nin görevi, sıfırdan bir ev kurup her bölümde bu boş evin bir bölümünü, veya bir eşyasını tamamlamak. Yaptığı alışverişler boyunca görevini tamamlayana kadar da bu evde yaşamak!
Futbol Programında Adnan Aybaba'ya Küfür Etti 00:55
Futbol Programında Adnan Aybaba'ya Küfür Etti 67 izlenme - 3 yıl önce Tv Em'de Yayınlanan Serbest Vuruş Programında Adnan Aybaba'ya Şok Küfür
Lemi Ve Adnan Aybaba'nın Su Fırlatmalı Kavgası 00:38
Lemi Ve Adnan Aybaba'nın Su Fırlatmalı Kavgası 62 izlenme - 3 yıl önce Serbest Vuruş programında yine tahmin edinilesi anlar. Lemi de çığrından çıkıyor sonunda.
Lemi Çelik: 14:38
Lemi Çelik: " Tff, Beşiktaş'ın Şampiyon Olmasını İstemiyor" - Sporx 19 izlenme - 12 ay önce 360 Tv'de yayınlanan Telegol programına konuk olan Lemi Çelik şampiyonluk hakkında değerlendirmelerde bulundu.
Filmin İsmi Henüz Yok (kısa film) 04:24
Filmin İsmi Henüz Yok (kısa film) 28 izlenme - 2 yıl önce Bir telefon konuşmasında başlayan ve biten aşklar, çapraz hayatlar, kadınlar ve erkekler.
CUBBELI ADNAN AYBABA CANLI YAYINDA 03:33
CUBBELI ADNAN AYBABA CANLI YAYINDA 40 izlenme - 2 yıl önce Türkiyenin Fenomen Programı Serbest Vuruş Yine Gündeme Damgasını Vuracak! Adnan Aybaba Bu Kez Cübbeyi Üstüne Geçirdi Vaaz Verdi. Peki Cübbeli Ahmet Hoca Türk Futbolu İçin Neler Söyledi? TVEM'İ İZLEMEK İÇİN; Digiturk 59. Kanal Tivibu 48. Kanal Teledünya 112. Kanal D-Smart 92. Kanal'ı AÇMANIZ YETERLİ... Program tekrarları ve daha fazlası için; www.tvem.com.tr