Hoşgeldiniz!

lennon

Ses Yarışmasında Muhteşem John Lennon Performansı 02:45
Ses Yarışmasında Muhteşem John Lennon Performansı 3.866 izlenme - 4 ay önce John Lennon'un efsane parçası İmagine'ı kendi tarzında yorumlamış. Böyle bir gitar performansını sanırım kimse beklemiyordu..
John Lennon - Imagine 03:55
John Lennon - Imagine 22.201 izlenme - 6 yıl önce John Lennon - Imagine / www.OGOR2008.tr.gg
The Beatles - Now and Then (Remastered) 03:10
The Beatles - Now and Then (Remastered) 5.396 izlenme - 2 yıl önce I know it's true, it's all because of you And if I make it through, it's all because of you And now and then, if we must start again Well we will know for sure, that I love you I don't want to lose you - oh no, no, no Lose you or abuse you - oh no, no, no But if you have to go, away If you have to go... ... Now and then, I miss you Oh now and then, I... I know it's true to me...
John Lennon - Woman 03:42
John Lennon - Woman 6.019 izlenme - 6 yıl önce John Lennon - Woman.mpg
Beatles - John Lennon - İmagine 03:05
Beatles - John Lennon - İmagine 1.731 izlenme - 3 yıl önce Bütün savaşların ve karmaşanın sebebi ülkeler ve dinler değil mi? John Lennon, “Ülkelerin ve dinlerin olmadığı bir dünya hayal edebilir misiniz?” diye sorduğunda yıl 1971di. Imagine, şu anda tüm zamanların en iyi şarkılarından biri olarak kabul ediliyor. Cennet’in olmadığını hayal et Denersen göreceksin ki kolay Altımızda Cehennem yok Üstümüzde yalnızca gökyüzü Hayal et tüm insanların Sadece bugün için yaşadığını Ülkelerin olmadığını hayal et Yapması zor değil Ne uğruna öldürecek ya da ölecek bir şey var Ne de dinler Hayal et tüm insanların Huzur içinde yaşadığını Bana hayalperest diyebilirsin Ama bil ki yalnız değilim Umuyorum ki bir gün sen de bize katılırsın Ve dünya tek yürek olur Sömürgelerin olmadığını hayal et Merak ediyorum yapabilir misin Açgözlülüğe de açlığa da gerek yok İnsanların kardeşliği Hayal et tüm insanların Bütün dünyayı paylaştığını Bana hayalperest diyebilirsin Ama bil ki yalnız değilim Umuyorum ki bir gün sen de bize katılırsın Ve dünya tek yürek olarak yaşar
John Lennon - 01:05
John Lennon - "Beatles İsa'dan Daha Popüler" Sözü Açıklaması (1966) 632 izlenme - 6 ay önce 4 Mart 1966'da The Beatles ile yapılan bir röportajda John Lennon'ın söylediği "The Beatles İsa'dan daha popüler." sözü o dönemde baya konuşulmuştu, hatta tepki olarak çoğu Beatles plakları yakılmıştı.O sözden yaklaşık 5 ay sonra ABD'ye geldiklerinde, gün 11 Auğustos'u gösterir ve "onlara", özellikle John Lennon'a bu söz sorulur. John Lennon ise kendi açısından söylediği sözün yanlış anlaşıldığını açıklar. İste bu gönderdiğim video o röportajdan kısa bir bölümdür.(Altyazı bana aittir, kendimce çevirmeye çalıştım, yanlışlarım olabilir.İyi seyirler.)
John Lennon - İmagine 03:05
John Lennon - İmagine 5.160 izlenme - 9 yıl önce john lennon - imagine
Beatles - She Loves You 02:21
Beatles - She Loves You 2.480 izlenme - 3 yıl önce Beatles'ın en duyulduk bilindik şarkılarından biridir. Grubun biraz da 3. şahısları konu alalım kararı ile yazılmış Yee yee yee nidalarıyla herkesin gönlünü kazanmış eğlenceli parçasını dinleyeceksiniz.
John Lennon - Oh My Love 02:48
John Lennon - Oh My Love 4.001 izlenme - 8 yıl önce budur...
John Lennon - Julia 03:09
John Lennon - Julia 897 izlenme - 2 yıl önce John Lennon - Julia Şarkı Sözleri: Half of what I say is meaningless But I say it just to reach you Julia, Julia, Julia Oceanchild Calls me So I sing a song of love Julia, Julia Seashell eyes Windy smile Calls me So I sing a song of love Julia Her hair of floating sky is shimmering Glimmering In the sun Julia, Julia Morning moon Touch me So I sing a song of love Julia When I cannot sing my heart I can only speak my mind Julia, Julia Sleeping sand Silent cloud Touch me So I sing a song of love Julia mmm mm Calls me So I sing a song of love For Julia Julia, Julia
Gary Medel'in Aaron Lennon'ı Madara Etmesi 00:08
Gary Medel'in Aaron Lennon'ı Madara Etmesi 1.718 izlenme - 4 yıl önce 02.03.2014 tarihinde oynanan Tottenham - Cardiff City maçında Cardiff'li futbolcu Gary Medel bir pozisyonda karşı karşıya geldiği Aaron Lennon'ı tabiri caizse madara ediyor. İlk pozisyonda çalımı atıp markete gönderdiği Lennon'a bu sefer "Koçum ben sana Winston Light demedim mi?" diyerek tekrar geri yolluyor. Bu arada maçı Tottenham 1-0 kazandı.
Gary Medel'in Aaron Lennon'ı Madara Etmesi 00:08
Gary Medel'in Aaron Lennon'ı Madara Etmesi 1.976 izlenme - 3 yıl önce 02.03.2014 tarihinde oynanan Tottenham - Cardiff City maçında Cardiff'li futbolcu Gary Medel bir pozisyonda karşı karşıya geldiği Aaron Lennon'ı tabiri caizse madara ediyor. İlk pozisyonda çalımı atıp markete gönderdiği Lennon'a bu sefer "Koçum ben sana Winston Light demedim mi?" diyerek tekrar geri yolluyor. Bu arada maçı Tottenham 1-0 kazandı.
John Lennon - Stand By Me 03:56
John Lennon - Stand By Me 1.141 izlenme - 3 yıl önce Sitede Olmamasına Çok Şaşırdığım. John Lennon'un En Sevdiğim Parçası. Lütfen Ne Kadar Derinden Okuduğuna Dikkat Edelim. Dünya Barışı İçin Uğraşlarından Dolayı Her Zaman Dua Ettiğim Adamlardandır. Umarım Uğraşları Boşa Gitmez. Şarkı Sözleri (lyrics): When the night has come And the land is dark And the moon is the only light we see No i won't be afraid No i won't be afraid Just as long as you stand, stand by me So darling, darling stand by me Oh, now, now, stand by me Stand by me, stand by me When the sky that we look upon Should tumble and fall And the mountain should crumble to the sea I won't cry, i won't cry No i won't shed a tear Just as long as you stand, stand by me And darling, darling stand by me Oh, stand by me Stand by me, stand by me, stand by me Whenever you're in trouble won't you stand by me Oh, now, now, stand by me Oh, stand by me, stand by me, stand by me Darling, darling stand by me Stand by me Oh stand by me, stand by me, stand by me
john lennon - stand by me 03:56
john lennon - stand by me 2.919 izlenme - 8 yıl önce
Forrest Gump - John Lennon Sahnesi 00:59
Forrest Gump - John Lennon Sahnesi 1.179 izlenme - 3 yıl önce Mükmemmel film Forrest Gump'daki Amerikan tarihine ait siyasi ve sosyal olaylara yapılan atıflardan biri de John Lennon adına yapılmıştı. Protest kişilik John Lennon bir tv programındaki tavırları ve Forrest'in anlatımıyla ölümü işlenmiş filmde.
The Beatles - Happiness is a Warm Gun 02:48
The Beatles - Happiness is a Warm Gun 1.492 izlenme - 3 yıl önce 1968 yılında yayınlanmış The White Album’de bulunan bu şarkı, John Lennon’ın dehasını yansıtır. Şarkı içinde 3-4 ayrı şarkıyı barındırmasıyla açık bir şekilde geleceğe de yön vermiştir (mesela radiohead paranoid android direk bu şarkıdan esinlenmiştir) Şarkıda mucize olan kısım ise kullanılan ölçü ve ritmlerdir, 4/4 başlayan şarkı 6/8 devam eder. şarkının son bölümünde ise sadece davul 4/4 giderken diğer bütün elemanlar 6/8 olarak çalarlar. Zaten şarkının karmaşık ve 3 dakika olmasına rağmen çok uzun gelmesinin temel sebebi budur. Yazan: Lennon / Mccartney Albüm: White Album Tarih: Eylül 1968 Şarkı Sözleri (lyrics): (Lennon&McCartney) She's not a girl who misses much Do do do do do do do do, oh yeah She's well acquainted with the touch of the velvet hand Like a lizard on a window pane The man in the crowd with the multicoloured mirrors On his hobnail boots Lying with his eyes while his hands are busy Working overtime A soap impression of his wife which he ate And donated to the National Trust Down I need a fix cos I'm going down Down to the bits that I left uptown I need a fix cos I'm going down Mother Superior jump the gun Mother Superior jump the gun Mother Superior jump the gun Mother Superior jump the gun Mother Superior jump the gun Mother Superior jump the gun Happiness is a warm gun (Happiness bang, bang, shoot, shoot) Happiness is a warm gun, mama (Happiness bang, bang, shoot, shoot) When I hold you in my arms (Oo-oo oh yeah) And I feel my finger on your trigger (Oo-oo oh yeah) I know no one can do me no harm (Oo-oo oh yeah) Because happiness is a warm gun, mama (Happiness bang, bang, shoot, shoot) Happiness is a warm gun, yes it is (Happiness bang, bang, shoot, shoot) Happiness is a warm, yes it is, gun (Happiness bang, bang, shoot, shoot) Well, don't you know happiness is a warm gun, mama? (Happiness is a warm gun, yeah)
John Lennon İmagine 03:31
John Lennon İmagine 2.207 izlenme - 6 yıl önce John Lennon imagine
Fifa 2009 Show 02:52
Fifa 2009 Show 5.524 izlenme - 9 yıl önce mutlaka izleyin.fifa tutkunlarına özellikle tavsiye ediyorum.fifanın en güzel serisi 09.
John Lennon - Imagine (1971) 03:26
John Lennon - Imagine (1971) 759 izlenme - 3 yıl önce Sitede klibini bulamadım bu efsane şarkının ve eklemek istedim. John Lennon'ın bir müzik efsanesi olduğunun kanıtıdır bu şarkı. John Lennon'ın insanoğluna bir armağanıdır. Din yok, mülkiyet yok, bağlanacak ülke yok; daha ne olmasın?
The Beatles - Her Majesty  (Türkçe Altyazılı) 00:23
The Beatles - Her Majesty (Türkçe Altyazılı) 534 izlenme - 2 yıl önce The Beatles - Her Majesty Lyrics Her Majesty's a pretty nice girl But she doesn't have a lot to say Her Majesty's a pretty nice girl But she changes from day to day I want to tell her that I love her a lot But I gotta get a bellyful of wine Her Majesty's a pretty nice girl Someday I'm going to make her mine, oh yeah Someday I'm going to make her mine Daha Fazlası İçin : https://www.izlesene.com/iz/negativechannel
John Lennon 03:20
John Lennon 730 izlenme - 6 yıl önce John Lennon
Amerika'nın Beatles'a Kavuşması (1964) 01:04
Amerika'nın Beatles'a Kavuşması (1964) 607 izlenme - 2 yıl önce Bir yazıda okumuştum ; "Eğer Rock'n Roll bir tanrıçaysa, Beatles ile evlenmiştir ve biz şu an onların çocuklarını dinliyoruz" Bu görüntülerde The Beatles üyelerinin ilk kez Amerika topraklarına ayak basmasını izliyoruz. Henüz uçaktayken pilota gelen "burada bekleyen binlerce kişi var" anonsuna kadar, hiç kimse bu kadar büyük bir olay olacağının farkında değildi. Kennedy Havaalanına indiklerinde ise altta verdiğim linkte bulunan efsanevi basın toplantısını düzenlediler. https://www.youtube.com/watch?v=hgU6foVr-wY
Beatles - I am The Walrus 04:36
Beatles - I am The Walrus 742 izlenme - 3 yıl önce Bir gün eski okulundan bir öğrenci John Lennon'a yazdığı mektupta ''edebiyat öğretmenimiz sizin şarkılarınızın anlamlarını sorgulatıp analizini yaptırıyor'' deyince John Lennon sözleri tamamen anlamsız bir şarkı yapıp bunun propogandasını yapmak ister. Beatles'ın belki de en psychedelic çalışması olan ''I am the Walrus'' böyle doğmuş olur. 1967 yılında çıkan ''Magical Mystery Tour'' albümünde bulunmaktadır. Ayrıca grubun albümle aynı adı taşıyan bir filmleri de vardır ve klibin görüntüleri bu filmden alınmıştır...
John Lennon - Imagine 03:31
John Lennon - Imagine 619 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): Imagine there's no heaven, it's easy if you try, no hell below us, above us only sky. Imagine all the people, living for today yu-huh. Imagine there's no countries, it isn't hard to do, nothing to kill or die for, and no religion too. Imagine all the people, living life in peace yu-huh. You may say I'm a dreamer but I'm not the only one I hope some day you'll join us, and the world will live as one. Imagine no possesions, I wonder if you can, no need for greed or hunger, a brotherhood of man. Imagine all the people, sharing all the world yu-huh. You may say I'm a dreamer...
imagine - john lennon 03:55
imagine - john lennon 737 izlenme - 6 yıl önce
John Lennon - Mind Games 04:14
John Lennon - Mind Games 335 izlenme - 3 yıl önce Yaşasaydı 70 yaşında olacaktı J.Lennon.Ha böyle duygusalmış gibi açıklama yaptırdı bana bu şarkı.Love is the answer kardeşlerim.İyi ki doğdun John baba.
John Lennon on Love 05:49
John Lennon on Love 319 izlenme - 2 yıl önce Liverpool ülkü ocakları başkanı, 70'lerin hippisi barış elçisi John Lennon ve uğrunda The Beatles'tan vazgeçtiği eşi Yoko Ono'nun Howard Smith'e verdiği röportaj
John Lennon & Coldplay - Fix You 03:03
John Lennon & Coldplay - Fix You 385 izlenme - 3 yıl önce Büyük üstadlardan John Lennon'ın Imagine'ı ve İngiliz müziğinin yıldızlarından Coldplay'in Fix You parçasının tadından yenmez mashup versiyonu. Bir taraftan inancınızı sorgularken, diğer bir taraftan da hasret çekmenize yol açabilecek bir çalışma. İyi dinlemeler efenim.
Vıdeo Musıcale John Lennon - Imagine (Live Mike Douglas Show) 03:19
Vıdeo Musıcale John Lennon - Imagine (Live Mike Douglas Show) 722 izlenme - 6 yıl önce Vıdeo musıcale john lennon - ımagine (live mike douglas show).mpg
Aaron Lennon'a Sürpriz Talip 03:13
Aaron Lennon'a Sürpriz Talip 441 izlenme - 3 yıl önce Tottenham'da kadroya girmekte zorlanan Aaron Lennon'a Stoke City talip. Bonservis bedeli 10 milyon pound.