Hoşgeldiniz!

leno

Canlı Yayında Geğirmek - Cameron Diaz 00:47
Canlı Yayında Geğirmek - Cameron Diaz 5.239 izlenme - 3 yıl önce Jay Leno'nun programına katılan Cameron Diaz hepimizin gönlünde hoş yer eden o tatlılığın aksine hayvan gibi geğirmiş zaten bir kadından tiksinmem için en basiti kolunda kıl olması ikincisi de osurup, geyirmesi, son olarak da hiç mi memen yok be cameron.
Bar Rafaeli ile Öpüşen Çocukla Öpüşen Jay Leno 00:36
Bar Rafaeli ile Öpüşen Çocukla Öpüşen Jay Leno 1.571 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz gönlerde bir reklam filminde Bar Rafaeli ile öpüşen gencimiz bu kez de Jay Leno'yu affetmiyor. Sanırım Bar Rafaeli çok tepki almış ve "Bunun daha kötüsü de var beyler." diyerek çocuğu Jay Leno ile öpüştürmüş. Sen yapma bari Jay diyoruz ve bu gibi görüntüleri bir daha görmemek umuduyla.
Amy Lee - Sally's Song (Live At Leno) 03:20
Amy Lee - Sally's Song (Live At Leno) 3.949 izlenme - 8 yıl önce Amy Lee - Sally's Song (Live At Leno)
Jay Leno'nun Yavru Ayı ile İmtihanı 04:24
Jay Leno'nun Yavru Ayı ile İmtihanı 658 izlenme - 3 yıl önce Jay Leno'nun programına aldığı aşırı hiperaktif ayıcığı izliyoruz..
Suratına tekme yedi ama oyunu bırakmadı! 01:20
Suratına tekme yedi ama oyunu bırakmadı! 612 izlenme - 3 yıl önce Bundesliga'da Augsburg ile karşılaşan Leverkusen'de kaleci Leno suratına tekme yedi. Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında...
Uçan Adam Sabri  - The Tonight Show With Jay Leno 01:20
Uçan Adam Sabri - The Tonight Show With Jay Leno 580 izlenme - 3 yıl önce Hezarfen Ahmet Çelebi'nin varisi olduğuna başından beri çoğu insanın kanaat getirdiği planör sabri dünyaya açıldı... Bu cümleye hiç şaşırmamak gerek çünkü böylesine halka mal olmuş bir zatın sınırı aşması şaşılası bir durum değil ve de inanıyorum ki bunla sınırlı kalmayıp ünü bütün dünyayı sarıcak sen o stüdyoyu Allah Allah nidalarıyla inlettin ya... Bekleyelim izleyelim görelim ve de kulağımızı Cernden gelecek haberlere dikelim her an bi haller gelip büyük hadron çarpıştırıcısıyla çarpıştığı haberleri alabiliriz...
Gözlerini Göğüs Dekoltesinden Alamadı 00:38
Gözlerini Göğüs Dekoltesinden Alamadı 1.182 izlenme - 5 yıl önce Oscarlı Ünlü Oyuncu Halle Berry, Jay Leno'nun 'the Tonight Show' Adlı Programına Konuk Oldu.ingiliz Basınından The Daily Mail Sitesinde Yer Alan Habere Göre; Programa Derin Göğüs Dekolteli Siyah Mini Bir Elbiseyle Katılan Berry, Güzelliğiyle Göz Kamaştırdı. Programın Sunucusu Jay Leno, Sorularını Sorarken Gözlerini Berry'nin Göğüslerinden Alamadı.
Conan O'Brien Late Night TBS Reklamı 04:06
Conan O'Brien Late Night TBS Reklamı 348 izlenme - 3 yıl önce Video tahmini 2 yıl önce civarının videosu. Önceki yıllarda jay leno nbc de conan'ın arkasında yani geç saatte ekrana geliyordu.Kanalda jay leno'yu öne çekip conan'ı arkaya almak istemişti. Bunu kabul etmeyen conan kanaldan ayrılmıştı. O sıralar tvde de dikkat etmişsinizdir. Conan yoktu jay leno vardı. Videomuz tam burada devreye giriyor. Daha sonra conan tbs kanalıyla (kablolu kanal)ile anlaşmaya vardı. Yeni kanalıyla ekrana dönen Conan'nın tv de dönen commercial videolarından birini izliyoruz efenim. Not: Bu arada conan'ı şu sıralar ekranda göremeyişimizin nedeni digitürk'e transfer olması.
Jay Leno 00:10
Jay Leno 588 izlenme - 8 yıl önce
Benzincide Karaoke Şov - The Tonight Show - Jay Leno 05:04
Benzincide Karaoke Şov - The Tonight Show - Jay Leno 340 izlenme - 3 yıl önce Sıradan bi günde benzin almak için uğruyorsunuz ve ekrandaki adam sizinle konuşmaya başlıyor. Bu garip durumu Jay Leno, The Tonight Show da yapmış. Ama çikolata renkli abimiz Jack Rafferty ve sanırım eşi mükemmel bir performansa imza atmışlar.
The Jay Leno Show - Dalga Dublaj Takımı 02:37
The Jay Leno Show - Dalga Dublaj Takımı 542 izlenme - 3 yıl önce The jay leno show'da, jay leno ile mel gibson'ın kurban bayramı sohbeti. www.aktuelnet.net
(Dalga Dublaj Takımı) Beyaz Show  - Jay Leno 2 04:35
(Dalga Dublaj Takımı) Beyaz Show - Jay Leno 2 460 izlenme - 3 yıl önce Daha önceden enterelle adlı arkadaşımızın paylaşmış olduğu "Ya Nasip" adlı videodan da bildiğiniz gibi Dalga Dublaj Takımı gerçekten çok başarılı bir ekip ve kufursuz argosuz temiz bir şekilde güldürebilen yegane bir ekip. Bu calışmayı da başarılı bulacağınıza inanıyorum, arkadaşlar.
Sunucu Göğüslere Baka Kaldı 00:30
Sunucu Göğüslere Baka Kaldı 479 izlenme - 5 yıl önce Oscarlı oyuncu Halle Berry, The Tonight Show adlı televizyon programına konuk oldu. Programın sunucusu Jay Leno, sorularını sorarken gözlerini Berry'nin göğüslerinden alamadı.
Hip-Hop Dansın Evrimi - Jimmy Fallon & Will Smith 02:55
Hip-Hop Dansın Evrimi - Jimmy Fallon & Will Smith 257 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz günlerde the tonight show'u jay leno dan devralan ve ülkemiz insanının çakma taksi filminden tanıdığı jimmy Fallonun şov programında Will Smith ile birlikte sunduğu performansı...
Steve Irwin - Jay Leno'ya Yılanlarla Gelmek (Russell Crowe İçerir) 02:53
Steve Irwin - Jay Leno'ya Yılanlarla Gelmek (Russell Crowe İçerir) 359 izlenme - 3 yıl önce Efenim Steve abimizin Conan'dan sonra Jay Leno'yu da boş geçmeyerek programa katıldığını ve tarzını yansıttığını görüyoruz. Bu kez yaptığı çılgınlık ise kendisinin söylediğine göre iki "diamond snake"i stüdyoya çıkarıp birini hemşehrisi Russell Crowe'a vermesi, diğerini de resmen Leno'nun üstüne atması. Bu yılanlar eğer abimizin söylediği gibi diamond ise bir insanı rahatlıkla emekli edecek zehire sahiptirler efenim. Tek ısırık genelde yeter. Benim almadığım önceki kısımda da stüdyoya dev gibi bir kunduz ve yaklaşık 2 metrelik bir lizard (kertenkele) getirmiştir. Abimiz sağlığında bayağı sıradışı biriydi. Neyse, Russell Crowe ve Jay Leno çok mu cesur, çok mu aptal bilemedim ama gönülden tebrik ederim kendilerini, çünkü amatör olarak yaptıkları şeyin tehlikesini tahmin bile edemezler. Şansları var ki, her iki yılanda neredeyse hiç agresif değil onca ışığa rağmen. Elbette yılanlarda birinin bir ara Leno'nun üzerine işediğini saymazsak. Haa bir de, şimdi "onların dişleri alınmıştır, uyuşturulmuşlardır, kafaları iyidir" filan diyen olur muhtemelen, ben onu bilemem aga, bildiğim şey adamların abimiz gibi her gün bu yaratıklarla birlikte takılmadığı, özellikle Russell Crowe'un anında uyum sağlaması beni gerçekten şaşırttı. Steve abimizi böyle manyaklıklarıyla hatırlamaya devam edeceğiz. Alkışlarımızla yaşasın kendisi...
22 Yıllık Efsane Televizyoncu Ekrana Veda Etti 03:31
22 Yıllık Efsane Televizyoncu Ekrana Veda Etti 404 izlenme - 4 yıl önce Amerika'nın popüler kanalında talk show programı sunan televizyoncu, son programıyla ekrana veda etti. ABD televizyonlarında ekranın talk show ikonu Jay Leno, 22 yılın ardından veda etti. Son programı NBC kanalında dün gece yayınlanan Leno, yerini meslektaşı Jimmy Fallon'a devreti. Leno programın sonunda da gözyaşlarını tutamayarak "Hayatımın en güzel 22 yılıydı. Artık programı bir başkasına devretme vakti" diye konuştu. Haberin devamını okumak için tıklayınız. İşte, Leno'nun son programı:
Aykut Öğretmen - Mery Cristmas (Yeni Yıl Şarkısı) John Lenon 03:55
Aykut Öğretmen - Mery Cristmas (Yeni Yıl Şarkısı) John Lenon 306 izlenme - 4 yıl önce Aykut Öğretmen - Mery Cristmas (Yeni Yıl Şarkısı) John Lenon (Yeni Yılınız Kutlu Olsun)
Hiperaktif Yavru Ayı 04:24
Hiperaktif Yavru Ayı 159 izlenme - 4 yıl önce Jay Leno'nun programına çıkan hiperaktif yavru ayı, Leno'ya zor anlar yaşattı
Obama'dan Harlem Shake Dansı 00:29
Obama'dan Harlem Shake Dansı 177 izlenme - 3 yıl önce Gençler, biliyorum siz de sıkıldınız Harlem Shake olayından. Ancak, Jay Leno'da gösterilen Obama Harlem Shake'i gerçekten eğlenceli olmuş. Darısı bizim hükümete...
Cem Özer'in Jay Leno'dan Daha İyi Olması 00:41
Cem Özer'in Jay Leno'dan Daha İyi Olması 92 izlenme - 3 yıl önce Cem Ozer'in dayanılacak gibi olmayan programında saçmalamasına tanık oluyoruz. Demişler ki Turkiye'nin Jay Leno'suymuş. Cem de demiş ki "I'm better than him".
beck - ınterview - jay leno - the tonight show 2 of 2 03:06
beck - ınterview - jay leno - the tonight show 2 of 2 261 izlenme - 7 yıl önce beck being interviewed on the jay leno show. 13th november 1996. the other part to this video is the live performance.
Avril Lavigne Here's To Never Growing Up First Time Live - The Tonight Show Jay Leno 03:58
Avril Lavigne Here's To Never Growing Up First Time Live - The Tonight Show Jay Leno 223 izlenme - 5 yıl önce Avril Lavigne Here's To Never Growing Up First Time Live- The Tonight Show Jay Leno
Marek Hamsik Leno'yu Böyle Avladı! - Sporx 00:20
Marek Hamsik Leno'yu Böyle Avladı! - Sporx 25 izlenme - 2 yıl önce Marek Hamsik Almanya ile oynanan hazırlık maçında müthiş bir şut çıkararak kaleci Leno'yu avladı ve durumu 1 - 1 e getirdi.
Cem Özer'in Jay Leno'dan Daha İyi Olması 00:41
Cem Özer'in Jay Leno'dan Daha İyi Olması 38 izlenme - 3 yıl önce Cem Ozer'in dayanılacak gibi olmayan programında saçmalamasına tanık oluyoruz. Demişler ki Turkiye'nin Jay Leno'suymuş. Cem de demiş ki "I'm better than him".
Hakan Çalhanoğlu takım arkadaşıyla frikikte kapıştı 01:46
Hakan Çalhanoğlu takım arkadaşıyla frikikte kapıştı 19 izlenme - 2 yıl önce Bayer Leverkusen'de oynayan Milli Futbolcu Hakan Çalhanoğlu takım arkadaşı Bernd Leno ile frikikte kapıştı. Hakan Çalhanoğlu Oyun Kurucu mevkiinde forma giyen Ailesi aslen Bayburtlu olan Almanya doğumlu Türk futbolcu.
Röyksopp Poor Leno 03:23
Röyksopp Poor Leno 33 izlenme - 6 yıl önce Röyksopp Poor Leno
Suratına tekme yedi ama oyunu bırakmadı! 01:20
Suratına tekme yedi ama oyunu bırakmadı! 15 izlenme - 3 yıl önce Bundesliga'da Augsburg ile karşılaşan Leverkusen'de kaleci Leno suratına tekme yedi. Daha fazlası www.izlesene.com/bahisanaliz kanalında....
Röyksopp - Poor Leno 03:58
Röyksopp - Poor Leno 3 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Poor Leno, Where you'll be, I'll go. Where you'll be, I'll know. Where you'll be, I'll find you. Poor Leno, Where you'll be, I'll go. Where you'll be, I'll know. Where you'll be, I'll find you. Poor Leno, Where you'll be, I'll go. Where you'll be, I'll know. Where you'll be, I'll find you. Poor Leno, Where you'll be, I'll go. Where you'll be, I'll know. Where you'll be, I'll find you. Poor Leno, Where you'll be, I'll go. Where you'll be, I'll know. Where you'll be, I'll find you. Poor Leno, Haven't you been told? Being nine years old, Means I'll always find you. Poor Leno, Where you'll be, I'll go. Where you'll be, I'll know. Where you'll be, I'll find you. Poor Leno, Haven't you been told? Being nine years old, Means I'll always find you.