Hoşgeldiniz!

Leonora Jakupi

Leonora Jakupi - Se Ndaloj 03:30
Leonora Jakupi - Se Ndaloj 8.155 izlenme - 5 yıl önce Leonora Jakupi - Se ndaloj (Yeni Klip 2013)
Leonora Jakupi ft Gold AG - Pushke E Çifteli 04:00
Leonora Jakupi ft Gold AG - Pushke E Çifteli 316 izlenme - 2 yıl önce Leonora Jakupi ft Gold AG - Pushke E Çifteli Şarkı Sözleri (Lyrics): Leonora: Me dhimbje me gëzim, Me një besë dikur, u bashkuam në betim. Luftuam një qëllim, E për një fjamur, unë e fala gjakun tim. Besa-besë, të bashkuar unë dhe ti Sot o kurrë, vllaut dorën me ja shtri. (Refreni) Jam Kosovë, e jam Shqipëri Na ka rritë, pushka o’ me çifteli. Gold AG: Shqiptar i vjetër n’kohën e re Shqipni etnike zemra po rreh Gati çdo herë për trojet e mia Une jom mirë kur o mir’ Shqipnia Jom Kosovë, Luginë e Malsi Iliri, Çamëri, jam tokë pa kufi Jom Dardani, ku fluturon shqiponja Jam histori, ball me tri shkronja I rritun me pushkë e me flamur I lindur me dekë por jo me lshu, kurrë Kosova, gjaku i jem që nuk falet Pushka e jeme fitoi malet Besa besë, një besë e kem dhonë Çka don dikush na s’mujna me kon O qysh thom unë o ndryshe nuk bon Emnin Kosovë, mbiemrin Shqipni e kom (Refreni) Jam Kosovë, e jam Shqipëri Na ka rritë, pushka o’ me çifteli. Leonora -II- Kam qeshur e kam qarë, Veç për pak liri, mos t’jetojmë më të përçarë Le ta dijë bota mbarë, Se kjo Shqipëri, nuk jeton më dot e ndarë. Besa-besë, të bashkuar unë dhe ti Sot o kurrë, vllaut dorën me ja shtri.
Leonora Jakupi - Diamant (Official Video HD) 04:26
Leonora Jakupi - Diamant (Official Video HD) 180 izlenme - 2 yıl önce Leonora Jakupi - Diamant (Official Video HD) 2016 Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Leonora Jakupi - S'e ndaloj 03:30
Leonora Jakupi - S'e ndaloj 34 izlenme - 2 yıl önce Leonora Jakupi - S'e ndaloj (Video Klip 2016) Şarkı Sözleri (lyrics): Më ler ta provoj, e ta shikoj Deti në brendesi ... Një oqean ti më ke falë Mbushur me lotët e mi Por dashuri nuk ndjej N'jetën time ti s'je Se ndaloj... Nuk është më me mua Të jetë me kë të dojë Se ndryshe s'do ta kuptoj Nuk jam njësoj... Në gjithçka që unë i dhash Të bëjë çfarë të dojë Se ndaloj...jo se ndaloj Por dashuri nuk ndjej N'jetën time ti s'je Se ndaloj... Nuk është më me mua Të jetë me kë të dojë Se ndryshe s'do ta kuptoj Nuk jam njësoj... Në gjithçka që unë i dhash Të bëjë çfarë të dojë Se ndaloj...jo se ndaloj __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Leonora Jakupi - S'e ndaloj (Official Video HD) Official Music Video