Hoşgeldiniz!

lev

Ağlatan Kuran Lev Enzelna - Huvallahullezi 03:27
Ağlatan Kuran Lev Enzelna - Huvallahullezi 30.237 izlenme - 4 yıl önce Allâhümme Salli Alâ Seyyidinâ Muhammedin Ve Alâ Âli Seyyidinâ Muhammed.
Lev Enzelna - İdris Abkar (Kıraat 2) | fussilet Kuran Merkezi 02:20
Lev Enzelna - İdris Abkar (Kıraat 2) | fussilet Kuran Merkezi 2.455 izlenme - 1 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından İdris Abkar'ın farklı bir kıraatından hazırlanmış Lev Enzelna'yı (Haşr Suresi 21-24) bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Hakanlar Çarpışıyor - Cüneyt Arkın (1977 - 82 dk) 01:21:02
Hakanlar Çarpışıyor - Cüneyt Arkın (1977 - 82 dk) 3.003 izlenme - 2 yıl önce Türkistan'ın ücra köşelerinden birinde bir çocuk dünyaya gelir. İsmini Tegin koyarlar. Tegin, gelecekte Türklerin hakanı olacaktır. Türkistan diyarının başka bir yerinde de diğer kahraman çocuk doğmaktadır; Olcayto. Türklerin Ergenekondan çıkşını kutlandığı bir bayram esnasında, Olcayto'nun ailesi düşman baskınına uğrar. Olcayto, tüm ailesini kaybeder. Öksüz ve büyüyen Olcayto'nun intikam ateşi de onunla beraber büyür. Şartlar, Olcayto ve Tegin'i karşı karşıya getirir. Yönetmen: Natuk Baytan Senaryo: Erdoğan Tünaş: Yapımcı Memduh Ün Görüntü Yönetmeni:Cahit Engin Vizyona Giriş Tarihi: 01 Kasım 1978 Tür: Aksiyon, Epik, Gerilim, Savaş, Tarihi Özellikler: 35 mm, Renkli Ülke: Türkiye Oyuncular: Cüneyt Arkın,Bahar Erdeniz,Aytekin Akkaya, Hüseyin Peyda, Turgut Özatay, Hikmet Taşdemir, Reha Yurdakul, Levent Çakır, Sönmez Yıkılmaz, Cerrah Arseven, Süheyl Eğriboz, Mehmet Uğur
Frida Kahlo ile Diego Rivera, Trotsky'lere Ev Ziyareti 01:53
Frida Kahlo ile Diego Rivera, Trotsky'lere Ev Ziyareti 843 izlenme - 11 ay önce Frida Kahlo ve eşi Diego Rivera, o sıralarda Meksika'da yaşayan Lev Troçki ve eşi Natlia Sedova'ya ev ziyaretine gitmiş ve bu anları o zamanların teknolojisi ile filme çekmişler. Aslında buraya Troçki'nin cenaze törenini yükleyecektim ama bu video daha cazip geldi.
Lev Enzelna - Ebubekir Şatıri (Kıraat 2) | fussilet Kuran Merkezi 01:31
Lev Enzelna - Ebubekir Şatıri (Kıraat 2) | fussilet Kuran Merkezi 983 izlenme - 1 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Ebubekir Şatıri'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Lev Enzelna'yı (Haşr Suresi 21-24) bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Koma Şirvan - Lev Zerine 05:49
Koma Şirvan - Lev Zerine 2.395 izlenme - 5 yıl önce
İlayda----- Sendin Benim Olan Bendim Yalnız Kalan 06:22
İlayda----- Sendin Benim Olan Bendim Yalnız Kalan 2.621 izlenme - 8 yıl önce İlayda----- sendin benim olan bendim yalnız kalan dİyarbakir hatboyu tayfasi hazirlayan d%u20acl! cocuq
Lev Stærkt Fragman 01:47
Lev Stærkt Fragman 1.010 izlenme - 3 yıl önce Yayın Tarihi: 26 Haziran 2014 Oyuncular: Cyron Melville, Jakob Oftebro, Danica Curcic Filmin Özeti: İki sert yaşayan en iyi arkadaşlar ve yasadışı araba yarışlarına merakları vardır. Cinayet için mahkemeye gittiğinde kendi bağ testini bulabilir
Beauty Of Girls Lev Garibyan - Gemini Blue 03:04
Beauty Of Girls Lev Garibyan - Gemini Blue 736 izlenme - 3 yıl önce Beauty Of Girls Lev Garibyan
Savaş Ve Barış (Voyna İ Mir, 1966) Vals Sahnesi 04:33
Savaş Ve Barış (Voyna İ Mir, 1966) Vals Sahnesi 390 izlenme - 1 yıl önce 1966 yapımı Sovyet filmi Savaş ve Barış'tan unutulmaz vals sahnesi. Filmi Sergey Bondarchuk yönetmişti.
Nasser al Qatami - Lev Enzelnâ ve Meali (Ramazan 2015) 03:28
Nasser al Qatami - Lev Enzelnâ ve Meali (Ramazan 2015) 378 izlenme - 2 yıl önce Her gün daha da gelişen, Dünya`nın en büyük mealli Kur`an-ı Kerim Videoları Kanalındasınız. Diğer hafızların sesinden Kur`an videolarına ulaşmak için lütfen youtube kanalını ziyaret edin veya abone olun. http://www.youtube.com/user/ozkulersin https://www.facebook.com/meallivideo https://twitter.com/ozkulersin Meal tercihi olarak Diyanet mealleri ve Elmalılı Hamdi Yazır Mealleri, Ömer Nasuhi Bilmen meali tercih ediyorum. Açıklama kısmı içinse Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri ve Nasuhi Bilmen Tefsiri, detaylı bir açıklama gerekecek olursa da Taberi, Kurtubi, İbni Kesir ve Beyzavi tefsirlerini tercih ediyorum. Hiç bir videodan maddi ve manevi bir beklenti yoktur; bu yüzden sizler de paylaşmayı ihmal etmeyin. Ayrıca bilgisayarınıza dilediğiniz gibi indirip üzerinde değişiklik yapmadan paylaşabilirsiniz.
Geç Kalan Adalet - Tolstoy (Radyo Tiyatrosu) 53:01
Geç Kalan Adalet - Tolstoy (Radyo Tiyatrosu) 346 izlenme - 2 yıl önce Önceki radyo tiyatrosuna yazılan yorumları okuyunca dayanamadım ve hemen sizler için yeni bir oyun yükledim. Bu sefer eserimiz Lev Nikolayeviç Tolstoy'a ait. Umarım sever, beğenirsiniz. Faust için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/101204/faust-goethe-radyo-tiyatrosu
Ahmet Mahmut Ünlü - Lev Enzelnâ (Haşr Sûresi 21-24 ) ve Meali 02:13
Ahmet Mahmut Ünlü - Lev Enzelnâ (Haşr Sûresi 21-24 ) ve Meali 144 izlenme - 1 yıl önce Her gün daha da gelişen, Dünya`nın en büyük mealli Kur`an-ı Kerim Videoları Kanalındasınız. Diğer hafızların sesinden Kur`an videolarına ulaşmak için lütfen youtube kanalını ziyaret edin veya abone olun. Hiç bir videodan maddi ve manevi bir beklenti yoktur. Herhangi bir youtube kanalında yayınlamamanız kaydıyla videoları bilgisayarınıza dilediğiniz gibi indirebilirsiniz. Kendi logo ve web adresini ekleyip yayınlardan ötürü indirdikten sonra üzerine ekleme, çıkarma yada herhangi bir değişiklik yaparak yayınlamak helal değildir! Meal tercihi olarak Diyanet mealleri, Elmalılı Hamdi Yazır Mealleri, Ömer Nasuhi Bilmen meali, Feyzü'l Furkan ve Kur`an-ı Mecid meallerini tercih ediyorum. Açıklama kısmı içinse Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri ve Ömer Nasuhi Bilmen Tefsiri, detaylı bir açıklama gerekecek olursa da Taberi, Kurtubi, İbni Kesir, Ruhu'l-Beyan ve Beyzavi tefsirlerini tercih ediyorum. https://www.youtube.com/user/ozkulersin http://www.facebook.com/meallivideo http://twitter.com/ozkulersin http://www.izlesene.com/iz/ozkulersin
Dinamo Moskova - Fenerbahçe (8 Haziran 1956) 03:17
Dinamo Moskova - Fenerbahçe (8 Haziran 1956) 225 izlenme - 2 yıl önce 8 Haziran 1956'da yerel saatle 18:30'da oynanan dostluk maçı ...Maça Fenerbahçe aşağıdaki kadro ile çıkmıştır: Selahattin Ünlü Avni Kalkavan Basri Dirimlili Nedim Günar Naci Erdem Necdet Çoruh Yorgo Kasapoğlu (Can Bartu Dk. 46) Mehmet Ali Has Şeref Has (Hüsamettin Poyrazoğlu Dk. 60) Ergun Öztuna Niyazi Tamakan Dinamo'nun kalesini Lev Yaşin korumaktadır. Maçı 50.000 seyirci izlemiştir. Şampiyon Fenerbahçeli arkadaşlara ufak bir hediyemiz olsun. Ayrıca Lefter yok, Fener'in penaltısı da uyduruk kardeşler kusura bakmayın.
Lev Troçki'nin Kopenhag Konuşması 02:04
Lev Troçki'nin Kopenhag Konuşması 189 izlenme - 2 yıl önce Bolşevik Devrimi'nin önemli figürlerinden biri olan ve Lenin'in ölümü sonrası genel sekreterliğe geçen Stalin tarafından SSCB'den kovulan Lev Troçki bu kısa kayıtta, Büyük Buhran zamanı olduğu çıkarılabilecek bir konuşmasında artık Avrupa'nın değil ABD ve kolonilerin belirleyici olacağından; New York'un dünyanın gidişatına bakmak için isabetli bir yer olduğundan bahsediyor.
Ciwan Haco - Lev 04:56
Ciwan Haco - Lev 229 izlenme - 5 yıl önce
Sahneye Sahte Jim Carrey Çıkarıp Ödül Vermek 00:47
Sahneye Sahte Jim Carrey Çıkarıp Ödül Vermek 168 izlenme - 2 yıl önce Oscar'dan bir gün önce Başkent Prag'da düzenlenen Cesky Lev (Çek Aslanı) Ödül Töreni'nde Hari Zinhasovic adlı bir adam, ünlü aktör Jim Carrey'miş gibi sahneye çıkmış ve de ödül almış. Sinemaseverlerin durumu fark etmelerine karşın organizasyonu düzenleyen Çek Film ve Televizyon Akademisi üyeleri, sahnedeki ismin Jim Carrey olduğunda diretmişler efenim. Evet sizce gerçek mi?
Abdulbasit Abdussamed - La yestevi (Lev enzelna, Hüvallahüllezi) ve Meali 03:58
Abdulbasit Abdussamed - La yestevi (Lev enzelna, Hüvallahüllezi) ve Meali 69 izlenme - 1 yıl önce Her gün daha da gelişen, Dünya`nın en büyük mealli Kur`an-ı Kerim Videoları Kanalındasınız. Diğer hafızların sesinden Kur`an videolarına ulaşmak için lütfen youtube kanalını ziyaret edin veya abone olun. Hiç bir videodan maddi ve manevi bir beklenti yoktur. Herhangi bir youtube kanalında yayınlamamanız kaydıyla videoları bilgisayarınıza dilediğiniz gibi indirebilirsiniz. Kendi logo ve web adresini ekleyip yayınlardan ötürü indirdikten sonra üzerine ekleme, çıkarma yada herhangi bir değişiklik yaparak yayınlamak helal değildir! Meal tercihi olarak Diyanet mealleri, Elmalılı Hamdi Yazır Mealleri, Ömer Nasuhi Bilmen meali, Feyzü'l Furkan ve Kur`an-ı Mecid meallerini tercih ediyorum. Açıklama kısmı içinse Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri ve Ömer Nasuhi Bilmen Tefsiri, detaylı bir açıklama gerekecek olursa da Taberi, Kurtubi, İbni Kesir, Ruhu'l-Beyan ve Beyzavi tefsirlerini tercih ediyorum. https://www.youtube.com/user/ozkulersin http://www.facebook.com/meallivideo http://twitter.com/ozkulersin http://www.izlesene.com/iz/ozkulersin
Tolstoy'un Son Görüntüleri - BBC 02:23
Tolstoy'un Son Görüntüleri - BBC 131 izlenme - 2 yıl önce BBC'nin arşivlerinde yer alan bu videoda, 20 kasım 1902'de gözlerini hayata kapatan Rus ve dünya edebiyatının büyük ismi Leo Tolstoy'un son günleri görülüyor.
Aşkından Dönen Pasta Yapmak 14:17
Aşkından Dönen Pasta Yapmak 55 izlenme - 2 yıl önce Şaşırarak da olsa kimimiz theremin adlı bu garip enstrümanı biliriz. Onu gitar ya da piyanodan ayırt eden sadece icra biçimi değil aynı zamanda müzikal bir evrime ihtiyaç duymadan, nazik ve hisli bir bilimadamının kendini ortaya koyuşudur. Theremini bir fikirden öteye taşıyan şey, alete de ismini veren bilimadamı Lev Sergeyevich Termen'in bir kadına duyduğu tutkudur. Theremin, 1919'da bir prototip haline getirilip fuarlarda görücüye çıkmaya başlar ancak bu buluş bir fizikçinin başarısından ziyade Sovyetlerin bir elektriksel devrimi olarak nitelendirilir. Bu durumu pek tabi içine sindiremeyen Bay Termen, Sovyetler Birliği adına çıktığı Avrupa turnesinden kaçıp New York'a yerleşir. Bu kararında çok büyük bir etki Avrupa Turneleri sırasında tanıştığı keman sanatçısı ve theremin ilgilisi Clara Rockmore isimli, Litvanya'lı bir güzel olur. Zira Lev Termen bu buluşun dünyaya yayılmasından ziyade Clara Hanım'la ilgilenmekte ve Clara Hanım da New York'da yaşamaktadır. Sağlık sorunlarından ötürü kemanda ilerleyemeyen Clara Rockmore da theremin üzerine bir kariyer yapmak planlarıyla Lev Termen'e adeta destek olur ve New York'da bu enstrümanın seri üretime geçmesi ve öğretilmesi için büyük çaba harcarlar. Lev Termen'in aşkı bacayı sardığından Clara'nın 18. yaş gününde ona özel bir pasta yaptırarak evlilik teklif eder. Bu öyle garip bir pastadır ki Clara yaklaşınca dönmeye başlar, uzaklaştığındaysa durur. Zira mucidin virtüöze evlilik teklifi de ancak bu kadar romantik, esprili ve ince olur. Lakin kadın her yerde kadındır ve Clara, Lev Termen'in evlilik teklifini kabul etmez. Theremin enstrümanının birkaç yıllık altın çağını bitiren süreç de böylece başlar. Lev Termen bu olayın akabinde evlenir ancak bir anda ortadan kaybolur. Bir söylentiye göre Rus gizli servisi onu Rusya'ya geri kaçırır. Diğer bir söylentiyse Clara'dan uzaklaşmak istediği için Rusya'ya geri döndüğüne yöneliktir. Sonuç olarak memleketine geri döner ancak vatana ihanetle yargılanır. Bir dönem Sibirya madenlerinde çalıştırıldıysa da on yıl sonra affedilir ve Moskova Konservatuvar'ında theremin dersleri vermesi sağlanır. Fakat theremin zor bir enstrümandır ve aşk gerektiren bir tutku ile birilerinin kendini adamasını bekler. Otuz yıl içinde icrası kuvvetli sadece bir kişi eğitebilir, o da yeğenidir. Bu gelecek vaad etmeyen tabloya rağmen müziğin elektronik alanına böylesine ilginç bir enstrüman sunup bir kilometre taşı olduğu için 90'lı yılların başında Stanford Üniversitesi Lev Termen'i Amerika'ya davet eder. Çeşitli seminerler, dinletilerde bulunur ve en sonunda Clara Rockmore'u yani uğruna bilimsel bir keşfi dokunaklı bir müzik enstrümanına çevirdiği kadını, kariyerini belki de alt üst etmiş kadını görmeye gider. Theremin enstrümanını doğuran birlikteliğin on yıllar sonraki ilk bir araya gelişidir bu... Görüntüler, Theremin: An Electronic Odyssey adlı belgeselden.
Happy Valley (2014) Fragman 01:57
Happy Valley (2014) Fragman 77 izlenme - 3 yıl önce Amir Bar-Lev'in 2014 yapımı spor belgeseli Happy Valley'nin fragmanı. Filmde Penn State Üniversitesi'nin futbol takımının 40 yıldır antrenörlüğünü yapan Joe Paterno'nun öyküsünü izliyoruz.
Lev Yashin Biyografi 04:52
Lev Yashin Biyografi 86 izlenme - 5 yıl önce Lev Yashin Biyografi Gerçek Bir Numara Lev Yashin
Ay Lev Yu 00:51
Ay Lev Yu 62 izlenme - 5 yıl önce onur ay lev yu :D
LEV - Shadow 03:41
LEV - Shadow 49 izlenme - 2 yıl önce (Video Klip 2015) LEV - Shadow Şarkı Sözleri (Lyrics) : Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! En Yeni Şarkılar ve Klipler İçin Lütfen Abone Olunuz : www.izlesene.com/iz/clubnow
Hafız Mustafa Başkan - Lev Enzelna 01:39
Hafız Mustafa Başkan - Lev Enzelna 4 izlenme - 3 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A190hzP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Nabil ar Rifai' - Lev Enzelnâ (Haşr Sûresi 21-24 ) ve Meali 01:55
Nabil ar Rifai' - Lev Enzelnâ (Haşr Sûresi 21-24 ) ve Meali 5 izlenme - 3 ay önce -Her gün daha da gelişen, Dünya`nın en büyük mealli Kur`an-ı Kerim Videoları Kanalındasınız. Tüm hafızların sesinden Kur`an-ı Kerim videolarına ulaşmak için lütfen youtube kanalını ziyaret edin veya abone olun. -Hiç bir videodan maddi ve manevi bir beklenti yoktur.Amaç Kur'an-ı Kerim ve Hadis-i Şerif paylaşımıdır. Bu yüzden diğer video sitelerine de yüklenmektedir. Herhangi bir youtube kanalında yayınlamamanız kaydıyla videoları bilgisayarınıza dilediğiniz gibi indirip arşivleyebilirsiniz. -Kendi logo ve web adresini ekleyip yayınlardan veya para kazananlardan ötürü, indirdikten sonra üzerine ekleme veya çıkarma yani herhangi bir değişiklik yaparak yayınlamak, belli bölümeri kesip kırparak kaynak vermeden yayınlamak helal değildir! Bu gibi niyetleri olanlar için videoları aldığım kaynaklar ana sayfada belirtilmiştir, yayıncılardaki ham videoları kullanarak kendi videolarını yapabilirler. -Meal tercihi olarak Diyanet mealleri, Elmalılı Hamdi Yazır Mealleri, Ömer Nasuhi Bilmen meali, Feyzü'l Furkan ve Kur`an-ı Mecid meallerini tercih ediyorum. Açıklama kısmı içinse Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri ve Ömer Nasuhi Bilmen Tefsiri, detaylı bir açıklama gerekecek olursa da Taberi, Kurtubi, İbni Kesir, Ruh-ül Beyan ve Beyzavi tefsirlerini tercih ediyorum. https://www.youtube.com/user/ozkulersin http://www.facebook.com/meallivideo http://twitter.com/ozkulersin http://www.izlesene.com/iz/ozkulersin http://meallivideo.web.tv/
Mishary Rashid Al Afasy - Lev Enzelna ( Haşr 21-24 ) Ve Meali [2006 Kıraatı] 02:26
Mishary Rashid Al Afasy - Lev Enzelna ( Haşr 21-24 ) Ve Meali [2006 Kıraatı] 8 izlenme - 8 ay önce -Her gün daha da gelişen, Dünya`nın en büyük mealli Kur`an-ı Kerim Videoları Kanalındasınız. Tüm hafızların sesinden Kur`an-ı Kerim videolarına ulaşmak için lütfen youtube kanalını ziyaret edin veya abone olun. -Hiç bir videodan maddi ve manevi bir beklenti yoktur.Amaç Kur'an-ı Kerim ve Hadis-i Şerif paylaşımıdır. Bu yüzden diğer video sitelerine de yüklenmektedir. Herhangi bir youtube kanalında yayınlamamanız kaydıyla videoları bilgisayarınıza dilediğiniz gibi indirip arşivleyebilirsiniz. -Kendi logo ve web adresini ekleyip yayınlardan veya para kazananlardan ötürü, indirdikten sonra üzerine ekleme veya çıkarma yani herhangi bir değişiklik yaparak yayınlamak, belli bölümeri kesip kırparak kaynak vermeden yayınlamak helal değildir! Bu gibi niyetleri olanlar için videoları aldığım kaynaklar ana sayfada belirtilmiştir, yayıncılardaki ham videoları kullanarak kendi videolarını yapabilirler. -Meal tercihi olarak Diyanet mealleri, Elmalılı Hamdi Yazır Mealleri, Ömer Nasuhi Bilmen meali, Feyzü'l Furkan ve Kur`an-ı Mecid meallerini tercih ediyorum. Açıklama kısmı içinse Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri ve Ömer Nasuhi Bilmen Tefsiri, detaylı bir açıklama gerekecek olursa da Taberi, Kurtubi, İbni Kesir, Ruh-ül Beyan ve Beyzavi tefsirlerini tercih ediyorum. https://www.youtube.com/user/ozkulersin http://www.facebook.com/meallivideo http://twitter.com/ozkulersin http://www.izlesene.com/iz/ozkulersin http://meallivideo.web.tv/
Lev Vs Pan - Wawsport 01:37
Lev Vs Pan - Wawsport 54 izlenme - 5 yıl önce Lev vs Pan - wawsport
Yasser al Dosari - Lev Enzelna ( Haşr 21-24  ) ve Meali [2015 Kıraatı] 06:02
Yasser al Dosari - Lev Enzelna ( Haşr 21-24 ) ve Meali [2015 Kıraatı] 6 izlenme - 8 ay önce -Her gün daha da gelişen, Dünya`nın en büyük mealli Kur`an-ı Kerim Videoları Kanalındasınız. Tüm hafızların sesinden Kur`an-ı Kerim videolarına ulaşmak için lütfen youtube kanalını ziyaret edin veya abone olun. -Hiç bir videodan maddi ve manevi bir beklenti yoktur.Amaç Kur'an-ı Kerim ve Hadis-i Şerif paylaşımıdır. Bu yüzden diğer video sitelerine de yüklenmektedir. Herhangi bir youtube kanalında yayınlamamanız kaydıyla videoları bilgisayarınıza dilediğiniz gibi indirip arşivleyebilirsiniz. -Kendi logo ve web adresini ekleyip yayınlardan veya para kazananlardan ötürü, indirdikten sonra üzerine ekleme veya çıkarma yani herhangi bir değişiklik yaparak yayınlamak, belli bölümeri kesip kırparak kaynak vermeden yayınlamak helal değildir! Bu gibi niyetleri olanlar için videoları aldığım kaynaklar ana sayfada belirtilmiştir, yayıncılardaki ham videoları kullanarak kendi videolarını yapabilirler. -Meal tercihi olarak Diyanet mealleri, Elmalılı Hamdi Yazır Mealleri, Ömer Nasuhi Bilmen meali, Feyzü'l Furkan ve Kur`an-ı Mecid meallerini tercih ediyorum. Açıklama kısmı içinse Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri ve Ömer Nasuhi Bilmen Tefsiri, detaylı bir açıklama gerekecek olursa da Taberi, Kurtubi, İbni Kesir, Ruh-ül Beyan ve Beyzavi tefsirlerini tercih ediyorum. https://www.youtube.com/user/ozkulersin http://www.facebook.com/meallivideo http://twitter.com/ozkulersin http://www.izlesene.com/iz/ozkulersin http://meallivideo.web.tv/
Yasser al Dosari - Lev Enzelna ( Haşr 24-21) ve Meali [2011 Kıraatı]  03:03
Yasser al Dosari - Lev Enzelna ( Haşr 24-21) ve Meali [2011 Kıraatı] 5 izlenme - 7 ay önce Her gün daha da gelişen, Dünya`nın en büyük mealli Kur`an-ı Kerim Videoları Kanalındasınız. Diğer hafızların sesinden Kur`an videolarına ulaşmak için lütfen youtube kanalını ziyaret edin veya abone olun. Hiç bir videodan maddi ve manevi bir beklenti yoktur. Herhangi bir youtube kanalında yayınlamamanız kaydıyla videoları bilgisayarınıza dilediğiniz gibi indirebilirsiniz. Kendi logo ve web adresini ekleyip yayınlardan ötürü indirdikten sonra üzerine ekleme, çıkarma yada herhangi bir değişiklik yaparak yayınlamak helal değildir! Meal tercihi olarak Diyanet mealleri, Elmalılı Hamdi Yazır Mealleri, Ömer Nasuhi Bilmen meali, Feyzü'l Furkan ve Kur`an-ı Mecid meallerini tercih ediyorum. Açıklama kısmı içinse Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri ve Ömer Nasuhi Bilmen Tefsiri, detaylı bir açıklama gerekecek olursa da Taberi, Kurtubi, İbni Kesir, Ruh-ül Beyan ve Beyzavi tefsirlerini tercih ediyorum. https://www.youtube.com/user/ozkulersin http://www.facebook.com/meallivideo http://twitter.com/ozkulersin http://www.izlesene.com/iz/ozkulersin