Hoşgeldiniz!

levent çakır

İlle Sevişmek İsteyen Nişanlının Orospu Çıkması 03:48
İlle Sevişmek İsteyen Nişanlının Orospu Çıkması 53.146 izlenme - 3 yıl önce Yönetmen Remzi Jöntürk'ten gene enginlere sığmayan bir sinema şahaserini izleyeceksiniz. Nişanlısına evlenmeden olmaz diyen bir erkekle, uyuşturucu uğruna her türlü veresi olan ama sütyenle, donunu çıkarmadan sevişen bir kadının hikayesinden ibret alacağız. Etimle senin olmak istiyorum diyen kadınlara lütfen yardımcı olalım. Et giren eve dert girmez.
zagor kara bela 01:25
zagor kara bela 2.933 izlenme - 8 yıl önce
Levent Çakır - Türk Zagor'u 02:14
Levent Çakır - Türk Zagor'u 370 izlenme - 3 yıl önce Sizler sibop değilsiniz ve imalar benim canımı sıkar. Ki Levent abiniz sirk cambazlığı yaptığı senelerde, tehlikeli sahnelerde oynayacak gözü kara, hünerli, bazuka gibi yiğidolar arayan yeşilçam'ın eline düşer. Vücudunda kırılmadık kemik bırakmamaya özen göstererek 100'ü geçgin avantür filmde oynar. Bunların içerisinde, zagor ve fantom gibi sinema tarihinin ilk uyarlamaları da var. (Zagor Kara Bela, Kızıl Maske'nin İntikamı, Süper Adam, Bedmen Yarasa Adam, Üç Süpermen vsvs) Zagor Sevenler Buluşması / İstanbul, 2010. Zagor'un yaratıcısı Gallieno Ferri; "Çektiğin Zagor filmlerini ilk duyduğumdan beri, 30 küsur yıldır hep seninle tanışmayı istemişimdir. Sen, hepimizin kalbinde yaşattığı büyük bir hayâli bizlerden çok önce gerçekleştirmiş özel birisin. İtalyan çizerleri olarak, Zagor'un beyazperdede nasıl görüneceğini öteden beri hep merak etmişizdir. Türkler bu işe bizden erken giriştiler ve Zagor'un iki sinema uyarlamasını yaptılar. Bu filmler de o gün bugündür İtalya'da, çizgi roman severler arasında birer efsanedir. Seni görmek, seninle tanışmak ve sana sevgilerimi sunmak için, ekibimle birlikte ziyaretine geldim."
Yarasa Adam ve İntihar Komandoları 02:18
Yarasa Adam ve İntihar Komandoları 199 izlenme - 3 yıl önce Başrollerini Levent Çakır ve Hüseyin Sayan ın oynadığı 1973 yapımı Türk yapımı Bedmen filminden 4 dene kesit izleyeceksiniz filmde arabadaki soyunma anının ve kucağında kedi olan abinin sahnesinin başka filmlerden alıntı olduğunu farkettim sanki, diğer ikisi de düşmanlarının yakalanacağını anladığı anda yaptıkları saliselik intihar şov. ayrıca 22. saniyede atlayan Bedrobinin fizik, yerçekimi herneyse onun kurallarına göre yüzüstü düşmesi lazım lan sanki.
Zagor - Kara Bela 01:25
Zagor - Kara Bela 254 izlenme - 3 yıl önce Yönetmenliğini Nişan Hançeryan'ın yaptığı,senaryosu M. Nuri Seybi'a ait 1971 yapımı "Zagor Kara Bela" filminden görüntüler. Levent Çakır Zagor'u, Nevzat Açıkgöz Çiko'yu canlandırdırmaktadır. Filmde Ergun Köknar, Ahmet Turgutlu, Muzaffer Tema, Turgut Özatay, Sırrı Elitaş, Ece Cansel gibi isimlerde yer almıştır...
Bacanak ve Delibok'un İbret Öyküsü 07:31
Bacanak ve Delibok'un İbret Öyküsü 97 izlenme - 3 yıl önce Sitemizin umudu, gözbebeği vicdansız Delibok'la onun münzevi abisi Bacanak'ın ibret verici öyküsünü izleyeceksiniz. Lan başından söyleseydin doktorluk ayağına alemlere akıp şahane çevre tutuğunu beraber takılırdık, durduk yerde harcadık kendimizi.