Hoşgeldiniz!

levent gültekin

İslamcılar Ülkeyi Mahvettiler - Levent Gültekin 11:36
İslamcılar Ülkeyi Mahvettiler - Levent Gültekin 4.930 izlenme - 1 yıl önce Her fırsatta İslamcı mahalleden geldiğini dile getiren gazeteci Levent Gültekin açtı ağzını yumdu gözünü. Cemaat oluşumlarını kıyasıya eleştirdi. İslamcılar ülkeyi mahvettiler ve iflas ettiler. Fethullah Gülen'den Adnan Oktar'a ve Tayyip Erdoğan'a kadar İslam'ı tandans alanların Müslüman kesime büyük zararlar verdiğini dile getirdi. Programın tamamına bu linkten ulaşabilirsiniz: http://www.youtube.com/watch?v=MdGqKMpQstY
Levent Gültekin'in Seri Ayarları (Fox Tv Seçim Özel Programı ) 01:34
Levent Gültekin'in Seri Ayarları (Fox Tv Seçim Özel Programı ) 11.516 izlenme - 2 yıl önce Dün akşamki seçim sonuçlarına, en güzel cevabı vermiş Levent Gültekin vermiş.
Levent Gültekin - En Büyük FETÖ'cü AKP Hükümetleridir 03:05
Levent Gültekin - En Büyük FETÖ'cü AKP Hükümetleridir 5.146 izlenme - 2 yıl önce Levent Gültekin Akp'nin fetö için 15 temmuzu milat olarak alması, akplilerin zeytinyağı gibi üste çıkması ve ülkenin durumu yorumluyor.
Levent Gültekin - Erdoğan Biryerlere Çalışıyor 13:29
Levent Gültekin - Erdoğan Biryerlere Çalışıyor 5.001 izlenme - 1 yıl önce Levent Gültekin: Erdoğan biryerlere çalışıyor. Ruşen Çakır Medyascope: Başkanlık sistemi mi geliyor? Konuk; Levent Gültekin
Levent Gültekin - Din İnsana Ahlak Vermiyormuş 04:57
Levent Gültekin - Din İnsana Ahlak Vermiyormuş 2.088 izlenme - 1 yıl önce Levent Gültekin Gop dayanışmasındaki söyleşisinde içerisinden geldiği dinci çevre hakkındaki düşüncelerini paylaşıyor.
RTE'nin Bir Çocuğunun Şehit Olmasını İstiyorum - Levent Gültekin 03:04
RTE'nin Bir Çocuğunun Şehit Olmasını İstiyorum - Levent Gültekin 2.773 izlenme - 1 yıl önce Tayyip Erdoğan'ın bir ölüm anısı anlattıktan sonra şehitlik kutsaldır şehitlik tepesi boş kalmaz inş demesinden sonra Levent Gültekin'in yahu kardeşim hep fakirin fukarının çocuğu ölüyor madem öyle, madem bu kadar kutsal bir şey ben tayyip erdoğan'ın da çocuğunun şehit olmasını istiyorum diyerek ironinin gözüne vurmasıdır çünkü tayyip erdoğan'ın çocukları bu şehitlik şerefine ulaşmamak için askerlik yapmamıştı.
Biz Ne Olursa Akpyi Suçlayacağız? - Levent Gültekin 03:42
Biz Ne Olursa Akpyi Suçlayacağız? - Levent Gültekin 5.160 izlenme - 2 yıl önce 'Şirin Payzın ile Ne Oluyor' programına katılan gazeteci Levent Gültekin ile AK Parti'yi savunmaya çalışan Türkiye Gazetesi yazarı Rahim Er arasında 'dış mihraklar' konusu tartışılırken tansiyon yükseldi. Programda AK Parti'yi savunmak uğruna komik duruma düşen Rahim Er'i tekrar tekrar izlemenizi tavsiye ederim.
AKP'liler Namaz Kılmıyor 01:30
AKP'liler Namaz Kılmıyor 2.713 izlenme - 2 yıl önce Levent Gültekin, din simsarlarını deşifre ediyor.
Levent Gültekin - Enkaz Altındayız 03:13
Levent Gültekin - Enkaz Altındayız 1.777 izlenme - 2 yıl önce Levent Gültekin Ruşen Çakır'ın programında ülkemizin geldiği son durumu, muhalefetin yetersizliğini ve siyasetçilerin omurgasızlığını yorumluyor.
Müslümanlar Allah'tan Korkmazlar! 05:55
Müslümanlar Allah'tan Korkmazlar! 2.761 izlenme - 2 yıl önce Levent Gültekin anlatıyor. Müslümanlar Allah'tan korkmazlar.
Levent Gültekin: 01:32
Levent Gültekin: "bugün dinci siyasetin karanlığını görünce anladım ki Atatürk haklıymış" 508 izlenme - 3 yıl önce "yeni şafak" gazetesi eski yazarı Levent Gültekin: "bugün bu cübbeli ahmet türü adamların bu kadar el üstünde tutulmasına baktığımda birşey söylüyorum. Atatürk olmasaymış demekki bunlar Türkiye'yi afganistan yapacakmışlar. benim ömrüm Atatürk Devrimlerini eleştirmekle geçti. ama gördük ki bu islamcılar bu dindarlar bir şekilde siyasetle dini bir araya getirdiklerinde hepimiz için huzursuz karanlık bir tablo çıkıyor. bugün eğer bunların bugünkü iktidardakilerin eline kalmış olsaydık biz mısır olmuştuk, afganistan olmuştuk belki pakistan olmuştuk..!"
Cemaatin Kanalında Cemaate Sallamak 08:07
Cemaatin Kanalında Cemaate Sallamak 457 izlenme - 2 yıl önce Zaman gazetesine yapılan baskını protesto etmek için binâya giden Levent Gültekin cemaatin kanalında cemaati yerden yere vuruyor.
Levent Gültekin - Beter Olun 01:20
Levent Gültekin - Beter Olun 132 izlenme - 1 yıl önce Levent Gültekin'in Medya Mahallesi 8 Kasım 2016 Tarihli Canlı Yayınında Yine Yandaşlara Giydirdi ...
Para Biraz Bozar Yani... - Levent Güntekin 00:53
Para Biraz Bozar Yani... - Levent Güntekin 246 izlenme - 2 yıl önce 30.03.2012'de Levent Gültekin dindarlardaki yozlaşmaya dikkat çekmesi üzerine Ayhan Aktar'ın verdiği tepki.
Şirin Payzın'dan AK Partililer'i Kızdıran Yorum 00:37
Şirin Payzın'dan AK Partililer'i Kızdıran Yorum 189 izlenme - 3 yıl önce 'Ne Oluyor' programının moderatörü Şirin Payzın'ın "Mega proje dediğininizde AK Partili seçmenin aklına Ak Saray geliyor" yorumu AK Partilileri kızdırdı. Programın konuklarından olan gazeteci-yazar Levent Gültekin,"AK Parti, 'Kutsal Dava' dediğinde ben bunu din sömürüsü olarak görüyorum. AK Parti, topluma söyleyecek bir şeyi kalmadığı için din üzerinden bir mesafe katetmek istiyor. Ama aynı AK Parti, kutsala hakaret eden milletvekilini baş tacı ediyor" diyerek AK Partililere Egemen Bağış konusunda çağrı yaptı. Bu sözlerin ardından devreye giren Şirin Payzın "AK Parti'nin bu kutsal kavgaya dönmesinin nedenlerinden bir tanesi de aslında 4 bakanın yüce divana gitmemesinde etkisi yok mu? Çünkü mega projeler diye çıktığınızda şu anda herkesin ya da bir kısmın AK Parti'li seçmenin aklına Ak Saray geliyor. Büyük yatırımlar çılgın projeler deyince de akla bakanlarla ilgili temizlenmemiş yolsuzluk operasyonları geliyor" şeklinde bir çıkışa imza attı. Şirin Payzın, Charlie Hebdo saldırısı sonrası konuyu programına taşımış ve Charlie Hebdo saldırısını "Türkiye'nin Madımak'ı" olarak ifade etmişti.
Ne Oluyor -  27 Ağustos 2015 02:46:16
Ne Oluyor - 27 Ağustos 2015 56 izlenme - 3 yıl önce 7 Haziran’dan 1 Kasım’a neler değişti, neler değişiyor? Seçmen hangi lidere daha çok güveniyor? Hangi partinin duruşunu doğru buluyor? İpsos'un çarpıcı araştırmasının çarpıcı sonuçlarını Vural Çakır, Ahmet İnsel, Hakan Altınay, Levent Gültekin ve Rahim Er Ne Oluyor?da tartıştı
Ne Oluyor -  21 Temmuz 2015 03:05:49
Ne Oluyor - 21 Temmuz 2015 16 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de, siyasette, ekonomide, gündelik yaşamda, sporda ve dünyada yani hayatın her alanında ve her anında merak ettiğimiz, tartıştığımız bütün haberler, olaylar ve isimler ‘Ne Oluyor?’da ekrana geliyor.
Ne Oluyor  - 22 Ekim 2015 02:25:45
Ne Oluyor - 22 Ekim 2015 9 izlenme - 2 yıl önce Ankara saldırıları soruşturması… Suriye’de yaşanan gelişmeler ve yaklaşan 1 Kasım seçimleri... Yaşananların perde arkasında neler oluyor? Şirin Payzın sordu, Levent Gültekin, Rahim Er, Nazif Okumuş, Tolga Tanış, Ercan Ezgin “Ne Oluyor"da tartıştı.
Ne Oluyor -  8 Ekim 2015 02:29:36
Ne Oluyor - 8 Ekim 2015 5 izlenme - 2 yıl önce Geleceğe ve ekonomiye nasıl bakıyor? En çok hangi ülkeye güveniyor? Mülteci sorunu hakkında ne düşünüyor? Ortadoğu’da yaşananlara ne diyor? ‘’Türkiye’nin algıları’’ araştırmasını ve çarpıcı sonuçlarını Özgür Ünlühisarcıklı, Levent Gültekin, Mehmet Şahin, Özgür Özdamar, Hakan Aksay ve Cenk Başlamış Ne Oluyor?da tartıştı…