Hoşgeldiniz!

levent inanır

Kime Niyet Kime Kısmet 00:22
Kime Niyet Kime Kısmet 2.225 izlenme - 3 yıl önce Misafir umduğunu değil bulduğunu yer diye çok hüzünlü bir atasözümüz vardır. Sen baklavalar börekler düşlerken, çatala bile gelmeyen, ancak çay kaşığıyla sıyırabileceğin kadar dibinde kalmış ve artık sapsarı olmuş krem peynirle meşin gibi olmuş 4 günlük kepekli tost ekmeğini dayarlar önüne böyle. Sen artık hüzünler prensi, hayal kırıklıklarının başkenti olmuşsundur.
Poyraz Karayel 3.Bölüm Fragmanı - 2 01:03
Poyraz Karayel 3.Bölüm Fragmanı - 2 1.943 izlenme - 3 yıl önce Sinan'a kızları etkileme yöntemleri hakkında akıl veren Poyraz, söyledikleriyle Ayşegül'ü etkileyebilecek mi? Poyraz Karayel yeni bölümüyle Çarşamba 20:00'de!
Geri Dörtlü - Aydemir Akbaş & Aykut Oray 09:54
Geri Dörtlü - Aydemir Akbaş & Aykut Oray 1.353 izlenme - 2 yıl önce Aydemir ve Erdinç Akbaş, Levent İnanır ve rahmetli Aykut Oray dan oluşan bu muhteşem 4'lü 2005 yılında futbol programcılığına yeni bir soluk getirmiştir. Aydemir Akbaş ın bitmeyen sitemleri ve sinirlenmeleri, kardeşinin yayın boyunca çalan telefonu,programın yatıştırıcısı görevinde olan Aykut abiyi ve Levent İnanır ı içeren Geri Dörtlüyü alkışlarla yaşatıyoruz. Kısa hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/18127/geri-dortlu-aydemir-akbas-show
Geri Dörtlü - Aydemir Akbaş Show 00:50
Geri Dörtlü - Aydemir Akbaş Show 701 izlenme - 2 yıl önce CNN Türk'deki "İleri Üçlü" programından esinlenerek "Geri Dörtlü" adı verilen programda ortaya karışık futbol yorumları yapılmıştır. Fenerbahçe'yi Levent İnanir, Beşiktaş'ı rahmetli Aykut Oray, Galatasaray'ı Aydemir Akbaş ve Trabzonspor'u Erdinç Akbaş'ın "temsil ettiği" program tabi ki ilklerin kanalı Flash TV orijinlidir. (Levent İnanır Kadir İnanır'ın yeğeni; Erdinç Akbaş ise Aydemir Akbaş'ın kardeşidir.)
Karayel Poyraz Fragman 01:22
Karayel Poyraz Fragman 650 izlenme - 5 yıl önce 19 Nisan 2013 Sinemalarda...... Büyük metropol İstanbul'dan Karadeniz Bölgesi'ne yaşamaya ev yerleşmeye gelen gençler farklı hayat görüşlerine sahiptirler. Üniversite yıllarındaki kurdukları müzik grubu en büyük tutkularıdır ve müzik onları gitgide yakınlaştırır. Fakat farklı mekanlarda çalmaya başladıktan bir süre sonra pek çok müzisyenin düştüğü ikileme onlar da düşer ve 'piyasa müziği/'ideal müzik' yapma arasında kalırlar. İşin içine maddiyat da girince fikir ayrılığı ile dağılırlar. Hepsi ayrı müzik tutkunu olan bu arkadaşlar, ölüm kalım savaşı veren yakın bir dostlarını kurtarmak için yeniden bir araya geleceklerdir... Yönetmenliğini Levent İnanır'ın üstlendiği filmin genç oyuncu kadrosuna Hikmet Karagöz, Yüksek Arıcı, Numan Çakır gibi isimler eşlik ederken, kadroda konuk oyuncu olarak Soner Arıca da yer alıyor.
Geri Dörtlü - Levent İnanır'ın Aydemir Akbaş'ı İşletmesi 00:34
Geri Dörtlü - Levent İnanır'ın Aydemir Akbaş'ı İşletmesi 292 izlenme - 3 yıl önce Cnn Türk'deki "İleri Üçlü" programından esinlenerek "Geri Dörtlü" adı verilen özlenen spor programı "geri dörtlü"den eğlenceli bir kesit.
Oduncu İlkyadımı  (Baltalar Elimizde Uzun İp Belimizde) 05:57
Oduncu İlkyadımı (Baltalar Elimizde Uzun İp Belimizde) 344 izlenme - 3 yıl önce Ormanda odun kesen Kadir abi yanlış ağacı kestiğini anlayınca, ağacı yakalayıp geri yerine dikmek için hızla ağacın altına doğru koşar ancak bu esnada ağacı yakalamak için gerekli kas kuvvetine sahip olmadığını dehşetle farkederek göt üstü düşer ve ağacın altında kalır.Neyse ki gardaşı en yakın kankisi oduncu Levent yakınlardadır. Levent yardım için karların içinde yardıra yardıra köye koşarken birden dehşet içinde durup tekrar Kadir abisine doğru koşmaya başlar.Aklına süper bi fikir geldiği bellidir. Tomruğun altında can çekişen abisine önce enflasyon nedeniyle kızar sonra da ''yenge erik gibi kütür kütür, senin çocuk da benden'' şeklinde fantastik bir çıkış yapar. Seyirci herhalde Kadir abi ağacın altında acı çekmeden kalp krizinden ölsün diye bunları söylüyor diye düşünürken videonun sonunda bunun deneyimli odunculara özgü bir ileri ilkyardım tekniği olduğunu öğreniriz. Senaryo yazarı bu filmin ardından NASA tarafından Amerika'ya alınır, önce Usual Suspects ve X Files'ı sonra Lost'u yazar ama asla Ah Gardaşım filmindeki başarısını tekrarlayamaz.
Levent İnanır'ın Aydemir Akbaş'ı İşletmesi 00:34
Levent İnanır'ın Aydemir Akbaş'ı İşletmesi 298 izlenme - 4 yıl önce Cnn Türk'deki "İleri Üçlü" programından esinlenerek "Geri Dörtlü" adı verilen özlenen spor programı "geri dörtlü"den eğlenceli bir kesit.