Hoşgeldiniz!

levent kazak

Kim Bunlar (Tv2 - 1989) 20:26
Kim Bunlar (Tv2 - 1989) 1.945 izlenme - 3 yıl önce Peker Açıkalın, Pelin Su Pir, Levent Tülek, Levent Kazak ve Nilüfer Açıkalın'ın ekranlara ilk merhaba dediği "Kim Bunlar" adlı program ilk olarak Tv 2'de daha sonra Tv 1'de yayınlanmaya başlamıştı. Şimdi bu programdan bir bölüm sizlerle.
O Şimdi Mahkum - Cigara Kağıdı 00:38
O Şimdi Mahkum - Cigara Kağıdı 1.310 izlenme - 3 yıl önce Erkan Can’ı her daim baş tacı edenler olarak O Şimdi Mahkum filmini de oldukça severiz ki zaten kendisi peryodik aralıklarla izlenmesi gereken filmlerden biridir. Senaristliğini Levent Kazak, yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un yaptığı filmde birbirinden farklı, akıllarda yer eden bir çok replik olmasına karşın bu sahne ayrı bir yer taşır. Not: Partisini kursan iktidarı sallar.
Heberler - Öğrenci İşleri Memurları 01:45
Heberler - Öğrenci İşleri Memurları 728 izlenme - 4 yıl önce Heberler ekibinin bir videosu daha.. Bu parodide de öğrenci işleri memurlarını eleştirmişler öğrencilerin şikayetlerini dile getirmişler, oldulça da yerinde olmuş...
Sinema - 02:09
Sinema - "Senden Bana Kalan" 343 izlenme - 4 yıl önce Fragman "Senden Bana Kalan"Ekin Koç, Neslihan Atagül, Zeynep Kankonde ile Sabri Özmener'in oynadığı "Senden Bana alan" filminin yönetmenliğini Abdullah Oğuz yaptı.
Heberler - Hava Durumu - Öğrencilerin Havası 02:10
Heberler - Hava Durumu - Öğrencilerin Havası 187 izlenme - 4 yıl önce Türkmax televizyonunda sunulan "heberler"de hava durumunu anlatan arkadaşımız bize neler olucağını sölüyor. Hep beraber izleyelim..
The Dance 03:15
The Dance 71 izlenme - 7 yıl önce johnnie walker keep walking / yönetmen levent kazak
The Music 03:11
The Music 74 izlenme - 7 yıl önce johnnie walker keep walking / yönetmen levent kazak