Hoşgeldiniz!

levent kazak

Neredesin Firuze - Ata Demirer (Okusun mu Hayri Abi) 02:27
Neredesin Firuze - Ata Demirer (Okusun mu Hayri Abi) 3.507 izlenme - 1 ay önce Haluk Bilginer ve Özcan Deniz'in başrolde olduğu Levent Kazak'ın yazıp Ezel Akay'ın yönettiği 2004 yapımı müzikal komedi dram filmi.
Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü - Sığır Alışverişi Sahnesi 04:39
Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü - Sığır Alışverişi Sahnesi 1.692 izlenme - 1 ay önce ezel akay ve levent kazak'ın yazdığı ve ezel akay'ın yönettiği , haluk bilginer ile beyazıt öztürk'ün başrolde oynadığı hacivat karagöz neden öldürüldü filminde hacivat ve karagöz arasındaki sığır alışverişi ve tanışmaları.
Kim Bunlar (Tv2 - 1989) 20:26
Kim Bunlar (Tv2 - 1989) 2.128 izlenme - 3 yıl önce Peker Açıkalın, Pelin Su Pir, Levent Tülek, Levent Kazak ve Nilüfer Açıkalın'ın ekranlara ilk merhaba dediği "Kim Bunlar" adlı program ilk olarak Tv 2'de daha sonra Tv 1'de yayınlanmaya başlamıştı. Şimdi bu programdan bir bölüm sizlerle.
O Şimdi Mahkum - Cigara Kağıdı 00:38
O Şimdi Mahkum - Cigara Kağıdı 1.382 izlenme - 4 yıl önce Erkan Can’ı her daim baş tacı edenler olarak O Şimdi Mahkum filmini de oldukça severiz ki zaten kendisi peryodik aralıklarla izlenmesi gereken filmlerden biridir. Senaristliğini Levent Kazak, yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un yaptığı filmde birbirinden farklı, akıllarda yer eden bir çok replik olmasına karşın bu sahne ayrı bir yer taşır. Not: Partisini kursan iktidarı sallar.
Heberler - Öğrenci İşleri Memurları 01:45
Heberler - Öğrenci İşleri Memurları 743 izlenme - 4 yıl önce Heberler ekibinin bir videosu daha.. Bu parodide de öğrenci işleri memurlarını eleştirmişler öğrencilerin şikayetlerini dile getirmişler, oldulça da yerinde olmuş...
Sinema - 02:09
Sinema - "Senden Bana Kalan" 348 izlenme - 4 yıl önce Fragman "Senden Bana Kalan"Ekin Koç, Neslihan Atagül, Zeynep Kankonde ile Sabri Özmener'in oynadığı "Senden Bana alan" filminin yönetmenliğini Abdullah Oğuz yaptı.
Heberler - Hava Durumu - Öğrencilerin Havası 02:10
Heberler - Hava Durumu - Öğrencilerin Havası 197 izlenme - 4 yıl önce Türkmax televizyonunda sunulan "heberler"de hava durumunu anlatan arkadaşımız bize neler olucağını sölüyor. Hep beraber izleyelim..