Hoşgeldiniz!

Levent Nazifoğlu

Levent Nazifoğlu'nun Hıncal Uluç'a Verdiği Cevap! 02:03
Levent Nazifoğlu'nun Hıncal Uluç'a Verdiği Cevap! 2.184 izlenme - 2 yıl önce Galatasaraylı yönetici Levent Nazifoğlu kendisi sert sözlerle eleştiren Hıncal Uluç'a yanıt verdi ' Bak Hıncal Uluç, yaşın zaten geçti epey. Bırak bu hareketleri. Daha ılıman ol. '
Levent Nazifoğlu: 03:51
Levent Nazifoğlu: "Aslanı kediye boğduruyorlar" 336 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray'da Tudor ile yolların ayrılmasının ardından Levent Nazifoğlu açıklamalarda bulundu. 
Levent Nazifoğlu'ndan çok net Terim açıklaması 00:44
Levent Nazifoğlu'ndan çok net Terim açıklaması 122 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu, Fatih Terim’in Galatasaray’a döneceği iddialarını net şekilde yalanladı.
Nazifoğlu, Cavanda İçin Bu Sözleri Söylemişti Ama... 03:56
Nazifoğlu, Cavanda İçin Bu Sözleri Söylemişti Ama... 23 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Yöneticisi Levent Nazifoğlu Luis Pedro Cavanda'nın transferinde "çok iyi bir futbolcu transfer ettik demişti. Ancak Nazifoğlu Riekerink'ten size bir satılacak lisetesi geldi mi sorusuna ise "Bize böyle bir liste gelmedi ancak ben Cavanda'yı listeme alırdım" dedi.
Fatih Altaylı: Levent Nazifoğlu'na Türkçe Öğretsinler 02:42
Fatih Altaylı: Levent Nazifoğlu'na Türkçe Öğretsinler 23 izlenme - 2 yıl önce Gazeteci Fatih Altaylı, Galatasaray'dan ricam var. Bu Levent Nazifoğlu'na Türkçe öğretsinler. Dediklerinden tek kelime anlamadım. Galatasaray'ı bu vatandaş temsil edemez kardeşim." dedi.
Nazifoğlu: 02:05
Nazifoğlu: "Diarra'nın Garip İstekleri Vardı" 20 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Sportif A.Ş. Üyesi Levent Nazifoğlu Lassana Diarra transferinin perde arkasını anlattı.
Nazifoğlu'ndan Diarra Ve Dzeko Sözleri... - Sporx 04:35
Nazifoğlu'ndan Diarra Ve Dzeko Sözleri... - Sporx 23 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Sportif AŞ Yöneticisi Levent Nazifoğlu dün akşam Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programında Galatasaray'ın transfer politikası ile ilgili önemli bilgiler verdi.
Levent Nazifoğlu'ndan Şok İtiraflar  - Sporx 00:34
Levent Nazifoğlu'ndan Şok İtiraflar - Sporx 10 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, Gençlik Odası TV'ye özel bir röportaj verdi. Gençlik Odası TV'yi gerçekleştirdiği bu röportajdan dolayı tebrik ediyoruz ve değerli arkadaşlarımızın başarılarının devamını diliyoruz.
Levent Nazifoğlu: Hakem Mete Kalkavan Hakan Kutlu'dan Fırça Yedi 01:16
Levent Nazifoğlu: Hakem Mete Kalkavan Hakan Kutlu'dan Fırça Yedi 15 izlenme - 2 yıl önce Galatasaraylı yönetici Levent Nazifoğlu, 1-1 biten Kayserispor maçının hakemi Mete Kalkavan'ı topa tuttu: "Hakem zayıf. Maç boyunca Hakan Kutlu'dan fırça yedi."
Levent Nazifoğlu'ndan Şok İtiraflar   - Sporx 00:34
Levent Nazifoğlu'ndan Şok İtiraflar - Sporx 8 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Levent Nazifoğlu, Gençlik Odası TV'ye özel bir röportaj verdi. Gençlik Odası TV'yi gerçekleştirdiği bu röportajdan dolayı tebrik ediyoruz ve değerli arkadaşlarımızın başarılarının devamını diliyoruz.
Levent Nazifoğlu: Yasin'in Pozisyonu Yüzde Yüz Penaltı 01:48
Levent Nazifoğlu: Yasin'in Pozisyonu Yüzde Yüz Penaltı 8 izlenme - 2 yıl önce Galatasaray yöneticisi Levent Nazifoğlu, Beşiktaş mağlubiyetinin ardından yaptığı açıklamada, "Yasin'in pozisyonu yüzde yüz penaltı." dedi.