Hoşgeldiniz!

levent oran

Bir Medya Maydanozu Olarak Levent Oran - 15 Dakika 16:26
Bir Medya Maydanozu Olarak Levent Oran - 15 Dakika 2.320 izlenme - 2 yıl önce Hani kaşınan kadını döveceksin diyen bi tekkaş Levent Orangotan vardı. Hah işte bi dönem medyanın benim dahil çok sevdiğim Savaş Ay'ın, o dönem ki televizyon programlarıyla nasıl bizlere narkoz ve balon şöhretler enjekte edildiğinin 15 dakikalık gerçekten ibret dolu öyküsü.
Levent Oran vs Alişan - Kadın Kaşınıyorsa Döveceksin 00:45
Levent Oran vs Alişan - Kadın Kaşınıyorsa Döveceksin 1.760 izlenme - 3 yıl önce 90 yılların sonuna doğru yozlaştırılmaya çalışılan Türk Halkı'na yönelik yapılan programlardan biri. Koyun gibi oturup bunları izlerdik zamanında.. İçindekiler ; Ali Şan, Levent Oran Savaş Ay Mahiyet ; Nostaljik bir görüntü Kanal ; Atv
Levent Oran: Şöhret Olmak İçin Cenazelere Gidiyordum 02:01
Levent Oran: Şöhret Olmak İçin Cenazelere Gidiyordum 253 izlenme - 6 ay önce 90'lı yıllarda yaptığı sivri çıkışlarla adını duyuran televizyon fenomeni Levent Oran Şöhreti yakalamak için her yolu deneyen Levent Oran, bu yolda yaşadıklarını için anlatmış.
Levent Oran ile Kolpaj Öğreniyorum.. 10:44
Levent Oran ile Kolpaj Öğreniyorum.. 1.041 izlenme - 3 yıl önce Her hafta A Takımı ismi programa katılarak yaygın görüşün tersini ilelebet savunması ile herşeye muhalefet olma vasfı yüklenen Levent Oran; en çok "kaşınan kadını döveceksin" lafını söylemesi üzerine çingene bir kadından tokat yediği sahne ile akıllarımıza kazınmıştı. Yıllar sonra asi kişilik, minik kitlelerin savunucusu, tiyatro ve kolpaj ustası Levent Oran geri döndü. Hemde eskisinden daha ateşli olarak.. Sohbet türkülerden küçük ibo'ya, yaratıklardan türkiyenin bağrına, tiyatrodan kadınlara uzanırken buna şahit olanların tümü mavi ekran 8edxerer90dxxsys hatası veriyor. bunları kaçırma.. -00.20 levent oran mehtap'a şerefinle, namusunla biyere geldin derken mehtap'ın göğüslerini örtmesi? -01.13 ibrahim bala'nın "enterese" yerine "enteresan" demesi? -03.36 van minut çıkışı -08:28 ibrahim tatlısesinkini ağzına alma? -salim denen şahsın balmumundan yapılmış olma ihtimali? -levent "oran" yerine sürekli levent "oral" denmesi? -ibrahim bala'nın diyarbakırlı sarhoş tavrı?? (sen bana küfür attın)
Levent Oran ve Recep Bülbülses'in Tartışması (Flash Tv) 06:27
Levent Oran ve Recep Bülbülses'in Tartışması (Flash Tv) 89 izlenme - 6 ay önce Güzel yurdumun güzide kanalı Flash Tv'de ilginç bir tartışma karşınızda; canlı yayında Levent Oran ve Recep Bülbülses'in hararetli kapışmasını izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Levent Oran - Ekrandaki Saldırılar Kurgu 12:02
Levent Oran - Ekrandaki Saldırılar Kurgu 413 izlenme - 1 yıl önce Acun Ilıcalı'nın pogramlarından evlenme progamlarına spor programlarına kadar ekranlarda gördüğümüz gerginlikler saldırılar aslında oyuncularca yönetmenlerce reyting için kurulmuş kurgu mu? Bir dönem canlı yayına bağlanarak sataşan oyuncu Levent Oran'dan samimi itiraflar açıklamalar... insanhane.com'dan alıntıdır.
Levent Oran-Recep Bülbülses Deathmatch (Altına Sıçmıştın) 05:29
Levent Oran-Recep Bülbülses Deathmatch (Altına Sıçmıştın) 490 izlenme - 3 yıl önce Kolpaj biliminin ülkemizdeki önderi Levent Oran ile bir türlü ünlü olamayan Gelincik Recep Bülbülses'in Flash Tv ekranlarındaki kapışması yine "Oha!" dedirtiyor.
Levent Oran Belgeseli 15:59
Levent Oran Belgeseli 13 izlenme - 7 ay önce Cengiz Özkarabekir imzalı Belgesel Film... Bir dönem medyada hep o vardı. Kimi zaman kadınlar için söylediği tuhaf sözlerle kimi zaman da reyting uğruna yaptığı hareketlerle anıldı. Ve sonunda ünlü Televizyon fenomeni Levent Oran unutulup gitti... Bir gün herkes 15 dakikalığına şöhret olacak. Andy Warhol...
Sinepanorama Show 2 12:48
Sinepanorama Show 2 1 izlenme - 2 ay önce SİNEPANORAMA SHOW -2- SERKANT YAŞAR KUTLUBAY KUTLUBAY FİLM
Levent Oran: Bir Yere Girdiğimde Herkes Bana Baksın İstiyordum 12:02
Levent Oran: Bir Yere Girdiğimde Herkes Bana Baksın İstiyordum 1 izlenme - 6 ay önce Türkiye, onu 90'lı yıllarda yaptığı sansasyonel açıklamalarla tanıdı. Kimi zaman kadınlara saldırdı, kimi zaman hedefinde hayvan severler vardı. Canlı yayınlarda ünlülerle kavga eden de ekranlarda görünmek için ünlülerin cenazesinde ağlayan da yine oydu. Levent Oran'ın tek amacı şöhret olmaktı ve şöhreti yakalamak için yapmayacağı şey yoktu. Oran, bu yolda yaşadıklarını anlattı.
Sinepanorama Show 1 23:54
Sinepanorama Show 1 0 izlenme - 2 ay önce SİNEPANORAMA SHOW -1- SERKANT YAŞAR KUTLUBAY KUTLUBAY FİLM