Hoşgeldiniz!

Leylekler Videoları İzle

Leylekler (Storks) - Türkçe Dublajlı Fragman 01:15
Leylekler (Storks) - Türkçe Dublajlı Fragman 11.074 izlenme - 1 yıl önce Yönetmenliğini Nicholas Stoller ve Doug Sweetland’ın yaptığı, senaryosunu Nicholas Stoller’ın kaleme aldığı animasyon türündeki Storks filminin ilk fragmanı yayınlandı. Yönetmenliğini Nicholas Stoller ve Doug Sweetland’ın yaptığı, senaryosunu Nicholas Stoller’ın kaleme aldığı animasyon türündeki Storks filminin ilk fragmanı yayınlandı. Filmin orjinal seslendirmeleri Andy Samberg ve Kelsey Grammer’a ait. Leylekler filmi 26 Eylül 2016 tarihinde vizyona girecek olan çizgi animasyon filmleri arasında yer almaktadır.
Leylekler Animasyon Filmi 2016 02:25
Leylekler Animasyon Filmi 2016 3.651 izlenme - 9 ay önce Bir çocuğa anlatmakta zorlandığımız için "bebekler nasıl gelir" yada "anne ben nasıl dünyaya geldim" diye soran çocuklarımıza "seni leylekler getirdi" deriz. Filmi Full izlemek için http://www.tekfilmifullizle.com adresini ziyaret edin.
Leylekle Balıkçının Dostluğu La Fontaine Masallarını Andırıyor. 03:26
Leylekle Balıkçının Dostluğu La Fontaine Masallarını Andırıyor. 722 izlenme - 1 yıl önce Leylekle Balıkçının Dostluğu La Fontaine Masallarını Andırıyor. Balıkçının teknesine konup elinden yemek yiyen leyleğin görüntüsü, ziyaretçileri hayrete düşürüyor. Göçle geldiği halde alıştığı balıkçının teknesinden bir an bile ayrılmayan leylek, balıkçının verdiği balıkları havada kapıyor.Köydeki arkadaşlarının bile başta inanmayıp gözle gördükten sonra kendisine inandıklarını belirten Yılmaz, Her yıl beni unutmuyor ve baharda gelir gelmez benimle randevu noktamızda buluşuyor. Leylekler gerçekten çok akıllı ve özel kuşlar” dedi.
Leylekler (Storks) Fragman - Hdfilmdefteri.com 02:18
Leylekler (Storks) Fragman - Hdfilmdefteri.com 16 izlenme - 4 ay önce Animasyon , Komedi ve Aile kategorilerinde yayınlanmış olan film ailecek izlenebilecek güzel filmlerdendir. http://www.hdfilmdefteri.com/leylekler-izle-2016-storks-turkce-dublaj-full-hd/
Bizi Leylekler Mi Getirdi 01:24
Bizi Leylekler Mi Getirdi 362 izlenme - 9 yıl önce kesinlikle evet işte ispat
BBC Earthflight Leylek Göçü - İstanbul Çekimleri 03:12
BBC Earthflight Leylek Göçü - İstanbul Çekimleri 128 izlenme - 2 yıl önce BBC ekibinin uçan dünya adlı belgeselinde beyaz leyleklerin kıtalar arası zorlu göçlerini gerçekleştirirken rotaları üzerinde bulunan İstanbul genelinde yapılan video görüntüleridir. NOT: belgesel içerisinde bu sahneler yer almamaktadır, blue-ray versiyonunda kamera arkası özel bölümünde yer almaktadır. Belgesel adı : BBC Earthflight Yüksek çözünürlüklü izlemek istiyorum : http://youtu.be/fCFtXDvEbqQ
doğadan bir görünüm 00:30
doğadan bir görünüm 168 izlenme - 6 yıl önce
Leyleklerin Göç Zamanı 04:36
Leyleklerin Göç Zamanı 97 izlenme - 4 yıl önce Büyük Göçler
yoksa sizi leyleklermi getirdi 05:47
yoksa sizi leyleklermi getirdi 211 izlenme - 8 yıl önce
Leylekler Vadisi'nde ''beyaz'' sürpriz 01:23
Leylekler Vadisi'nde ''beyaz'' sürpriz 69 izlenme - 2 yıl önce Sıcak ülkelerden Türkiye'ye gelen leylekler, Beyşehir Gölü Milli Parkı'ndaki Leylekler Vadisi'nde mart ayında yağan karla karşılaştı - Göçmen kuşların beyaz örtü altında kalan yuvaları adeta kartpostallık görüntüler oluştururken, fotoğraf tutkunları da bu anları karelerine yansıtabilmek için vadinin yolunu tuttu
Sevgi Günaydın - Leylekler 07:41
Sevgi Günaydın - Leylekler 1 izlenme - 1 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A190mmP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!
Sevgi Asöcal - Leylekler 07:41
Sevgi Asöcal - Leylekler 1 izlenme - 1 ay önce Download: http://v.blnk.fr/A181jlP7h Kanala abone ol, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları dinle!