Hoşgeldiniz!

Leyton Orient

Türk Hoca Ömer Rıza'nın Takımı Leyton Orient'in Maçında Taraftarlar Sahaya İndi 00:49
Türk Hoca Ömer Rıza'nın Takımı Leyton Orient'in Maçında Taraftarlar Sahaya İndi 178 izlenme - 2 yıl önce İngiltere 2. Ligi'nde Türk teknik direktör Ömer Rıza'nın çalıştırdığı Leyton Orient'in taraftarları, 3-1 mağlup oldukları maçta sahaya girdi.
Topu İndirmeden Harika Gol 00:34
Topu İndirmeden Harika Gol 313 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de Leyton Orient ile Stevenage arasında oynanan maçta Leyton Orient forması giyen Blair Turgott attığı şık gol ile bu sezon ağlara gönderilen en güzel gollerden birine imza atmış oldu.
Başkan menajeri tekmeledi 00:20
Başkan menajeri tekmeledi 122 izlenme - 3 yıl önce İngiliz ekiplerinden Leyton Orient takımının başkanı Francesco Becchetti oynanan maçın ardından sahaya inerek takım menajeri Andy Hessenthale'yi tekmeledi.
Başkan menajeri tekmeledi 00:20
Başkan menajeri tekmeledi 100 izlenme - 3 yıl önce İngiliz ekiplerinden Leyton Orient takımının başkanı Francesco Becchetti oynanan maçın ardından sahaya inerek takım menajeri Andy Hessenthale'yi tekmeledi.
Dev golcüden enfes gol! 00:12
Dev golcüden enfes gol! 38 izlenme - 3 yıl önce Wimbledon'da forma giyen 'Canavar' lakaplı Adebayo Akinfenwa, Leyton Orient ile oynanan maçta muhteşem bir kafa golü attı.
Topu indirmeden harika gol 00:34
Topu indirmeden harika gol 38 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de Leyton Orient ile Stevenage arasında oynanan maçta Leyton Orient forması giyen Blair Turgott attığı şık gol ile bu sezon ağlara gönderilen en güzel gollerden birine imza atmış oldu.
Topu indirmeden harika gol 00:34
Topu indirmeden harika gol 21 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de Leyton Orient ile Stevenage arasında oynanan maçta Leyton Orient forması giyen Blair Turgott attığı şık gol ile bu sezon ağlara gönderilen en güzel gollerden birine imza atmış oldu.
İngiltere'de Maç Yarıda Kaldı 01:51
İngiltere'de Maç Yarıda Kaldı 4 izlenme - 2 yıl önce İngiltere 2. Ligi'nde oynanan Leyton Orient - Colchester maçında seyirciler sahaya indi ve karşılaşma yarıda kaldı
Başkan menajeri tekmeledi 00:20
Başkan menajeri tekmeledi 2 izlenme - 3 yıl önce İngiliz ekiplerinden Leyton Orient takımının başkanı Francesco Becchetti oynanan maçın ardından sahaya inerek takım menajeri Andy Hessenthale'yi tekmeledi.