Hoşgeldiniz!

leziz

Keloğlan ve Bicirik - Nefissss Lezizzzzz 00:47
Keloğlan ve Bicirik - Nefissss Lezizzzzz 28.284 izlenme - 1 yıl önce keloğlan ve bicirik, sultanın çorbasını içerken kullandıkları "ımmm nefisss, ımmm lezizzz" repliklerini paylaşmak istedim. Keloğlan filminden aklımda kalan birkaç sahnelerden biridir bu..
Kore Sokak Lezzetleri 14:41
Kore Sokak Lezzetleri 2.997 izlenme - 1 yıl önce Koreli kızımız bizim için Kore sokak lezzetlerini denemiş. Afiyet olsun.
Köstebek Pasta Nasıl Yapılır | Köstebek Pasta Tarifi 06:06
Köstebek Pasta Nasıl Yapılır | Köstebek Pasta Tarifi 6.372 izlenme - 11 ay önce Leziz pasta ve yemek tariflerinin sunduğu köstebek pasta nasıl yapılır videosunu sizler için hazırladık.Videomuzu izledikten sonra köstebek pasta tarifi sizler için çok kolay olacağını umuyoruz...
Yumurtasız Fırında Sütlaç Tarifi |  Fırında Sütlaç Nasıl Yapılır ? 04:14
Yumurtasız Fırında Sütlaç Tarifi | Fırında Sütlaç Nasıl Yapılır ? 268 izlenme - 2 hafta önce Yurmurta kullanmadan fırında sütlaç tarifi ile birlikteyiz. Videomuzu izledikten sonra fırında sütlaç nasıl yapılır öğrenmiş olacaksınız. Şeker ayarını kendinize göre ayarlayabileceğiniz sütlü tatlılardan biridir. Sütlaç yapılışı için en önemli noktalardan biri pirincin lapa olmaması diğer taraftan şeker ayarı son olarak ta pirinç ununu ilave etme zamanı. Fırında sütlaç için en büyük özellik üzerinin hafif yanması veya kızarmasıdır bunun içinde sütlaçı fırını koyduktan sonra takip etmekte fayda var. Fırın sütlaç için uygun olursa daha güzel olur ızgarası üstte olmalı yani alttan çok ısı gelmesine gerek yoktur. Sütlaçın üzerine fındık içi ve tarçın koyarak servis edebilirsiniz. Umarım pratik sütlaç tarifi hoşunuza gitmiştir. Sütlü tatlı tarifleri için kanalımızdaki diğer tatlılara göz atabilirsiniz.
Sütlü İrmik Tatlısı Tarifi | İki Renkli İrmik Tatlısı 05:49
Sütlü İrmik Tatlısı Tarifi | İki Renkli İrmik Tatlısı 3.240 izlenme - 11 ay önce Leziz Yemek Tarifleri tarafından hazırlanan iki renkli sütlü irmik tatlısı tarifi videomuz hazır. Sütlü irmik tatlısı nasıl yapılır öğrenmiş olacaksınız. Kanalımızdaki tatlı tariflerine bakabilirsiniz.
Yaş Pasta Tarifi 04:32
Yaş Pasta Tarifi 2.599 izlenme - 11 ay önce Leziz pasta ve yemek tariflerinin sunduğu yaş kasta tarifi videomuz hazır.Videomuzu izledikten sonra yaş pasta nasıl yapılır öğrenmiş olucaksınız.
Fırında Patates Tarifi 03:04
Fırında Patates Tarifi 2.921 izlenme - 11 ay önce Fırında patates tarifi videomuz hazır.Fırında baharatlı patates yapımını umarım beğenirsiniz.Fırında soslu patates için önemli olan zevkinize uygun sos kullanmanızdır.
Pudingli Pasta Yapımı  | Bisküvili Pasta Tarifi 05:01
Pudingli Pasta Yapımı | Bisküvili Pasta Tarifi 2.069 izlenme - 8 ay önce Pudingli ve bisküvili pasta tarifi videomuz hazır. Ev hanımlarının en pratik şekilde evlerinde yapabileceği bir yaş pasta tarifi diyebiliriz. Pudingli pasta nasıl yapılır merak edenlerin videomuzu izlemesi yeterlidir. Çok çeşitli pasta tarifleri mevcuttur ve fırsat buldukça farklı yaş pasta tarifleri veya rulo pasta tariflerini kanalımda sizlerle paylaşmaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz. Kanalıma abone olduğunuz için teşekkürler.
Çilekli Cheesecake Tarifi 07:33
Çilekli Cheesecake Tarifi 1.923 izlenme - 11 ay önce Bu videomuz da çilekli cheesecake tarifi ayrıntılı bir şekilde gösterilmiştir.Videomuzu izleyince cheesecake nasıl yapılır öğrenmiş olacaksınız. Yazımı zor olanlar çizkek şeklinde arayabilir.
5 Dakika Kurabiyesi Tarifi | Fındıklı Kurabiye | Leziz Yemek Tarifleri 03:06
5 Dakika Kurabiyesi Tarifi | Fındıklı Kurabiye | Leziz Yemek Tarifleri 1.620 izlenme - 7 ay önce Az malzemeli kurabiye veya 5 dakika kurabiyesi olarak bilinen tarifimiz leziz yemek tarifleri tarafından özenle hazırlanmıştır. Kurabiye nasıl yapılır ve kurabiye tarifleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen hanımlar videomuzu ve kanalımızdaki kurabiye tarifleri playlistimizi izleyebilir. Ağızda dağılan fındıklı kurabiye tarifimizi beğeneceğinizi umuyorum. Misafirleriniz için kısa sürede hazırlanabilecek bir kurabiyedir.
Fransa Sokak Lezzetleri 03:07
Fransa Sokak Lezzetleri 2.017 izlenme - 2 yıl önce Fransa'nın meşhur tatlarından olan krep içine çeşitli malzemeler konularak daha da bir lezzetlendirilip ağız sulandırma kıvamına getiriliyor buyrun....
Kuymak Tarifi | Resimli Yemek Tarifi 02:11
Kuymak Tarifi | Resimli Yemek Tarifi 1.575 izlenme - 11 ay önce Bu videomuz da sizlere resimli olarak kuymak tarifini anlatacağız. Kolay malzemelerle pratik bir şekilde kuymak nasıl yapılır onu göstermeye çalışacağız.
Mercimek Köftesi Tarifi 04:54
Mercimek Köftesi Tarifi 2.096 izlenme - 11 ay önce Mercimek köftesi tarifi videomuz hazır.Videomuzu izleyince mercimek köftesi nasıl yapılır umarım öğrenmiş olacaksınız.Oldukça pratik bir şekilde mercimek köftesi yapımı anlatılmıştır.
Tuzlu Kurabiye Nasıl Yapılır 05:25
Tuzlu Kurabiye Nasıl Yapılır 1.962 izlenme - 11 ay önce Leziz temek tarifleri tarafından hazırlanan tuzlu kurabiye tarifi videomuz hazır.Umarım tuzlu kurabiye nasıl yapılır öğrenmiş olacaksınız.
Patatesli Çıtır Börek | Patatesli Börek Tarifi 03:48
Patatesli Çıtır Börek | Patatesli Börek Tarifi 1.381 izlenme - 7 ay önce Patatesli çıtır börek tarifi videomuz hazır. İç harcını değiştirerek peynirli veya kıymalı börek tarifi yapabilirsiniz. Ayrıca kanalımızdaki börek tarifleri bölümüne girerek diğer börek çeşitlerini izleyebilir ve çıtır börek nasıl yapılır öğrenebilirsiniz.
Ağlayan Kek Tarifi 07:07
Ağlayan Kek Tarifi 1.897 izlenme - 11 ay önce Sizler için ağlayan kek tarifi videomuz hazır.İzledikten sonra ağlayan kek nasıl yapılır öğrenmiş olacaksınız.Kolay ve pratik bir şekilde ağlayan kek yapılışı anlatmaya çalıştık umarım beğenirsiniz.Afiyet olsun.
Pankek Tarifi |  Kahvaltılık Pankek  | Pankek Nasıl Yapılır 05:04
Pankek Tarifi | Kahvaltılık Pankek | Pankek Nasıl Yapılır 1.125 izlenme - 9 ay önce Krep tarifi videomuzdan sonra sizlere pankek nasıl yapılır göstermeye çalıştık. Özellikle kahvalılıklar arasında geçen pankek tarifi ile çocuklarınıza kahvaltı alışkanlığı kazandırabilirsiniz. Yapımı oldukça kolaydır.
Dilber Dudağı Tatlısı Tarifi | Baklava Tarifi 05:40
Dilber Dudağı Tatlısı Tarifi | Baklava Tarifi 1.552 izlenme - 11 ay önce Dilber dudağı tatlısı tarifi videomuz hazır.Baklava tarifleri olarak ta bilinen bir tatlıdır.Hamuru baklana ile aynı ancak şekil itibarı ile farklılık vardır.Kolay tatlı tarifleri arasında gösterilmese de aslında açması hariç diğer aşamaları kolaydır.Afiyet olsun.
Yufkadan Börek Tarifi | Sodalı Peynirli Rulo Börek Tarifi 04:40
Yufkadan Börek Tarifi | Sodalı Peynirli Rulo Börek Tarifi 1.767 izlenme - 9 ay önce Leziz Yemek Tarifleri tarafından baklava yufkası ile hazırladığımız sodalı peynirli rulo börek tarifimizi beğeneceğinizi düşünüyorum. Özellikler börek sosunun nasıl yapıldığını göstermeye çalıştım. Yufkadan börek herkes yapmıştır ancak bu yufkamız baklava için açılan hazır yufkadır.Kanalımızda çok daha farklı börek tarifleri bulabilirsiniz.
Etimek Tatlısı Tarifi (Karamelli) 05:45
Etimek Tatlısı Tarifi (Karamelli) 1.090 izlenme - 11 ay önce Etimek tatlısı tarifi videomuz leziz yemek tarifleri tarafından hazırlandı.İzleyince karamelli etimek tatlısı nasıl yapılır öğrenmiş olacaksınız.Afiyet olsun.
Islak Kek Tarifi | Islak Kek Nasıl Yapılır 04:43
Islak Kek Tarifi | Islak Kek Nasıl Yapılır 1.261 izlenme - 11 ay önce Leziz pasta ve yemek tariflerinin sunduğu ıslak kek tarifi videomuz hazır.Videomuzu izledikten sonra ıslak kek nasıl yapılır öğreneceksiniz.Afiyet olsun...
Çatlak Kurabiye Tarifi | Çikolatalı Kurabiye Tarifi 04:40
Çatlak Kurabiye Tarifi | Çikolatalı Kurabiye Tarifi 1.234 izlenme - 8 ay önce Çatlak kurabiye tarifi veya çikolatalı kurabiye olarak bilinen bu leziz tarifimizi çok beğeneceğinizi düşünüyorum. Özellikle kakaolu ve çikolatayı sevenler için tavsiye edebileceğim bir tariftir.
Mozaik Pasta Tarifi 03:49
Mozaik Pasta Tarifi 1.625 izlenme - 11 ay önce Leziz pasta ve yemek tariflerinin sunduğu mozaik pasta tarifi ile karşınızdayız.Mozaik pasta nasıl yapılır en pratik bir şekilde burada göstermeye çalışacağız. Kanalımızda diğer pasta tariflerini bulabilirsiniz.
Revani Nasıl Yapılır ? 06:54
Revani Nasıl Yapılır ? 1.297 izlenme - 11 ay önce Videomuz da revani nasıl yapılır göstermeye çalıştık. Revani tarifi oldukça basit ve misafirleriniz tarafından beğenilen tatlı tarifleri arasındadır. Yapımı oldukça pratiktir. Umarım beğenirsiniz. Leziz yemek tarifleri kanalımıza abone olduğunuz için teşekkür ederiz. Başka bir tarifte görüşmek dileğiyle hoşça kalın.
Krep Tarifi | Krep Nasıl Yapılır ? 03:57
Krep Tarifi | Krep Nasıl Yapılır ? 874 izlenme - 11 ay önce Kahvaltılık krep tarifi videomuz leziz yemek tarifleri tarafından hazırlanmıştır. Videomuzu izledikten sonra krep nasıl yapılır öğrenmiş olacaksınız. Yapımı oldukça kolay olan pratik krep yapımını umarım beğenirsiniz
Tırtıl Kurabiye Tarifi 03:16
Tırtıl Kurabiye Tarifi 1.130 izlenme - 11 ay önce Leziz yemek tarifleri videolarımıza tırtıl kurabiye tarifi ile devam ediyoruz.Kolay kurabiye denildiğinde akla gelen tırtıl kurabiye çocuklarımız tarafından çok sevilir.Videomuzu izledikten sonra tırtıl kurabiye nasıl yapılır sizler için çok daha kolay olacak.
Mayalı Poğaça Tarifi 06:35
Mayalı Poğaça Tarifi 1.116 izlenme - 11 ay önce Leziz pasta ve yemek tariflerinin sunduğu mayalı poğaça tarifi ile karşınızdayız.Bu videomuz da mayalı poğaça nasıl yapılır onu öğreneceksiniz.Poğaça tarifleri arasında ayrı bir yeri olan peynirli poğaça tarifini mayalı olarak yapıyoruz.Afiyet olsun
Patates Böreği Tarifi 06:43
Patates Böreği Tarifi 771 izlenme - 11 ay önce Leziz yemek tarifleri tarafından hazırlanan soslu patates böreği tarifi videomuz hazır.Fırında patates böreği olarak bilinen videomuzu izledikten sonra patates böreği nasıl yapılır öğrenmiş olacaksınız.
İmamın Sarığı Tarifi | İmam Sarığı Tatlısı 06:36
İmamın Sarığı Tarifi | İmam Sarığı Tatlısı 1.039 izlenme - 11 ay önce Leziz yemek tariflerimize imamın sarığı tarifi yani imam sarığı tatlısı ile devam ediyoruz.İmamın sarığı tatlısı olarak bilenen bu tarifimizi çok beğeneceğinizi düşünüyorum.Misafirlerinizin beğenerek yiyeceği tatlı tarifi çeşididir.
nutella 06:01
nutella 20 izlenme - 2 hafta önce Merhaba