Hoşgeldiniz!

Lezzet Haritası

Makina Kafa - Ezgi Sertel ile Lezzet Haritası 02:40
Makina Kafa - Ezgi Sertel ile Lezzet Haritası 12.263 izlenme - 4 yıl önce Okan Bayülgen'den Habertürk TV'de ilgi ile izlenen 'Lezzet Haritası' isimli programın sunucusu Ezgi Sertel'e ince göndermeler :)
Lezzet Haritası Yeni Bölüm Tanıtım (29-30 Kasım 2014)
Lezzet Haritası Yeni Bölüm Tanıtım (29-30 Kasım 2014) 1.981 izlenme - 3 yıl önce Show TV ekranlarında ilgiyle takip edilen, “Ezgi Sertel ile Lezzet Haritası”, Anadolu’nun eşsiz lezzetlerini sunmaya devam ediyor. Ezgi Sertel, Anadoluyu il il, ilçe ilçe gezip, tadına doyum olmaz yöresel lezzetleri, binlerce yıllık yaşanmışlıkların sonucu olan gelenekleri, görenekleri ve ülkemizin cennet köşelerini ekranlarınıza getirip, yurdumuzun lezzet haritasını çıkarıyor. “Lezzet Haritası”nın Cumartesi günü durağı; Kastamonu oluyor. Cumartesi günü Ezgi Sertel, Kastamonu yöresine özgü tirit, kuyu kebabı ve Kastamonu eğşisi yapımını gösterecek. Kastamonu yöresine ait müzik ekibi ile yöreye özgü türküler seslendirecek. Kastamonu’nun özel sarımsağını tanıtıp, Koru Köyü’nde hanımlarla yöresel yemekler yapacak. “Lezzet Haritası”nın Pazar günü ise durağı; Çankırı . Pazar günü Ezgi Sertel, Çankırı yöresine ait kavurmalı mantı, ince ekmek muskası, hameyli tatlısı, baklava yapımını; yine Çankırı yöresine özgü sütte dinlendirilen kuru fasulyenin güveçte kuzu kaburgalı olarak yapımı ile tuzda kuzu yapımını gösterecek. Çankırı’nın Karadayı köyüne gidip, köy hanımlarıyla yöresel lezzetler yapacak ve köyde yayın balığının yapımını gösterecek. Yaren ekibinin Çankırı türkülerini seslendirdiği ve Yaren takım yemeklerinin yapıldığı Lezzet Haritası en renkli bölümlerinden biriyle Show TV’de!
Hotel Cheltikov Kars 02:59
Hotel Cheltikov Kars 1.438 izlenme - 4 yıl önce Doğal ve zengin ürünlerimiz ile misafirlerimize sunduğumuz Kars Kahvaltısı, patatesinden peynirine kadar Kars'ta organik koşullarda üretilmekte ve Maşukiye'de sizlere sunulmaktadır.
Lezzet Haritası Yeni Bölüm Tanıtım (20-21 Aralık 2014) 00:58
Lezzet Haritası Yeni Bölüm Tanıtım (20-21 Aralık 2014) 883 izlenme - 3 yıl önce Show TV ekranlarında ilgiyle takip edilen, “Ezgi Sertel ile Lezzet Haritası”, Anadolu’nun eşsiz lezzetlerini sunmaya devam ediyor. Ezgi Sertel, Anadoluyu il il, ilçe ilçe gezip, tadına doyum olmaz yöresel lezzetleri, binlerce yıllık yaşanmışlıkların sonucu olan gelenekleri, görenekleri ve ülkemizin cennet köşelerini ekranlarınıza getirip, yurdumuzun lezzet haritasını çıkarıyor. “Lezzet Haritası”nın bu haftaki durağı; Erzincan oluyor. Cumartesi günü Ezgi Sertel, Erzincan çarşılarını gezip leblebisini, yöreye özgü “Babikko” yemeğini, kara kabak dolmasını, kuzu içi, ekşili yemek ve gendime pilavının yapımını tanıtacak. Erzincan’ın doğal güzelliği Girlevik şelalesine gidecek ve şelale kenarında kahvaltı yapacak. Erzincan’ın Çatal Armut köyüne gidip ve kuzu büryan ve lövres kapama yapımını gösterecek. Erzincan’ın yöresel müzik ekibi ile yöresel türkülerin seslendirileceği Lezzet Haritası en renkli bölümlerinden biriyle Show TV’de! “Ezgi Sertel ile Lezzet Haritası”, Cumartesi günü saat 14.00’te yepyeni lezzetleri ile Show TV’de!
Lezzet Haritası Yeni Bölüm Tanıtım (6-7 Aralık 2014) 00:54
Lezzet Haritası Yeni Bölüm Tanıtım (6-7 Aralık 2014) 873 izlenme - 3 yıl önce Show TV ekranlarında ilgiyle takip edilen, “Ezgi Sertel ile Lezzet Haritası”, Anadolu’nun eşsiz lezzetlerini sunmaya devam ediyor. Ezgi Sertel, Anadoluyu il il, ilçe ilçe gezip, tadına doyum olmaz yöresel lezzetleri, binlerce yıllık yaşanmışlıkların sonucu olan gelenekleri, görenekleri ve ülkemizin cennet köşelerini ekranlarınıza getirip, yurdumuzun lezzet haritasını çıkarıyor. Cumartesi günü Ezgi Sertel, Bilecik’e özgü el sanatı olan çömlek, yöresel lezzetlerinden tuzda alabalık kapama, elma çorbası, fırın kapama ve kabuklu bulgur pilavının yapımını gösterecek. Osmaneli’ye gidip, tarihi evleri gezecek ve Osmaneli yöresel lezzetlerinden ayva lokumu, Lefke kebabı ve samsı tatlısı yapımını gösterecek. Kınık köyüne gidilip, Bilecik halk oyunları ekibinin gösterisini sergileyeceği ve yöresel tavuk beyti yapımının ekrana geleceği Lezzet Haritası Cumartesi 14.00'te Show TV’de! Pazar günü ise Ezgi Sertel, Sakarya’ya özgü hünkar yemeğinin yapımını gösterecek. Sakarya halk oyunları ekibinin gösterisini sergileyeceği Lezzet Haritası’nda Boşnak yemekleri yapılacak. Çerkez ve Abhaza yemeklerinin yapımını gösterecek ve Sakarya’nın Kirazlı köyüne gidilecek. Köyde yöresel yemeklerin yapımının ekrana geleceği Lezzet Haritası Pazar saat 14.00'te Show TV’de!
Lezzet Haritası - Malatya Fragman (14-15 Mart 2015) 00:51
Lezzet Haritası - Malatya Fragman (14-15 Mart 2015) 557 izlenme - 3 yıl önce Show TV ekranlarında ilgiyle takip edilen, Ezgi Sertel ile Lezzet Haritası, Anadolu’nun eşsiz lezzetlerini sunmaya devam ediyor. Lezzet Haritası’nın bu haftaki durağı Malatya
Lezzet Haritası Yeni Bölüm Tanıtım (23-24 Mayıs 2015) 00:53
Lezzet Haritası Yeni Bölüm Tanıtım (23-24 Mayıs 2015) 557 izlenme - 3 yıl önce Lezzet Haritası 23-24 Mayıs Fragmanı Show TV’nin ilgiyle izlenen programı, “Ezgi Sertel ile Lezzet Haritası”nın bu hafta durağı Hatay... Show TV ekranlarında ilgiyle takip edilen, “Ezgi Sertel ile Lezzet Haritası”, Anadolu’nun eşsiz lezzetlerini sunmaya devam ediyor. Ezgi Sertel, Anadoluyu il il, ilçe ilçe gezip, tadına doyum olmaz yöresel lezzetleri, binlerce yıllık yaşanmışlıkların sonucu olan gelenekleri, görenekleri ve ülkemizin cennet köşelerini ekranlarınıza getirip, yurdumuzun lezzet haritasını çıkarıyor. “Ezgi Sertel ile Lezzet Haritası”, Cumartesi ve Pazar günleri saat 14.00’te yepyeni lezzetleri ile Show TV’de...
Ezgi Sertel Çekimler Sırasında Yere Düştü 00:47
Ezgi Sertel Çekimler Sırasında Yere Düştü 237 izlenme - 3 yıl önce Ezgi Sertel, Giresun’daki Lezzetin Haritası programının çekimleri sırasında kayganlaşan zemin nedeniyle büyük tehlike atlattı. Ayağı kayan sunucu kayaların üzerine yuvarlandı. Dereye düşme tehlikesi atlatan Sertel’e ilk yardımı arkadaşları yaptı.
Sucuklara Sulanan Ezgi  Sertel 00:06
Sucuklara Sulanan Ezgi Sertel 318 izlenme - 3 yıl önce Yiyeceklere farklı gözle bakan ezgi hanım yemek yemeyi farklı bir boyuta taşıyor.
Lezzet Haritası - Jenerik (Dişi Maceracı İçerir) 00:29
Lezzet Haritası - Jenerik (Dişi Maceracı İçerir) 151 izlenme - 3 yıl önce Evet Maceracı abimizden sonra bu ablamızda maceracı'nın dişi versiyonu gittiği her şehirde bulduğunu yiyor kısacası Lezzet Haritası programdaki kadın ülkenin rızkını yemeğe devam ediyor iyi seyirler. Ezgi Sertel'i Gördükçe Aklıma Maceracı Geliyor İster İstemez Bu Hanım kızımız da Her Şehrin Rızkını Yiyor :) http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/174366/iple-baglanip-kuzu-yemeye-calisan-maceraci http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/174688/maceraci-kuzu-yemedigi-yillar http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/174702/maceraci-2-kuzu-yemedigi-yillar