Hoşgeldiniz!

lgbtt

Travesti Serenay - Artık Her Şey Bitti 10:25
Travesti Serenay - Artık Her Şey Bitti 27.259 izlenme - 10 ay önce Travesti serenay ablamız gaspa çıkıyor ve canlı yayında müşteriyi gasp ediyor,videonun sonlarına doğru arka koltukta sipet alıkıyorlar.
Travesti Nil Ün - Seven Olmaz ki 06:12
Travesti Nil Ün - Seven Olmaz ki 8.356 izlenme - 2 yıl önce Müthiş bir ses müthiş bir yorum, yolun açık olsun basarılarının arkası gelir insallah. Suphanallah
Lebziyen Feministler Ortaya Çıkıyor 00:48
Lebziyen Feministler Ortaya Çıkıyor 4.005 izlenme - 2 yıl önce Lezbiyen feminizm, lezbiyenliğin feminizmin mantıksal sonucu olduğu görüşünü savunan feminist bir ideolojidir. Feminizme kara çalmak isteyen kimseler aynı iddiayı feminizmi gözden düşürmekte kullansalar da lezbiyen feministler feminizmin bu türünü lezbiyenliğin yayılmasının bir yolu olarak ortaya atmaktadırlar.
Vermicem Diyen Travestinin İsyanı 04:47
Vermicem Diyen Travestinin İsyanı 2.646 izlenme - 2 yıl önce vermicem videosuyla ünlenen travesti ablamız selay su. İntihar eden trans arkadaşımız için isyan videosu çekmiş,izleyip ağlıyoruz.
İş Arayan Travestilerin Basın Açıklaması 08:52
İş Arayan Travestilerin Basın Açıklaması 1.337 izlenme - 3 yıl önce Pembe Hayat Derneği, travesti ve transeksüellerin sosyal yaşamdan soyutlanmalarını protesto etmek amacıyla Ankara Sıhhiye İş ve İşçi Bulma Kurumu önünde basın açıklaması yaptı ve dernek üyeleri topluca iş başvurusu yaptılar.
Lgbtt - Nerdesin Aşkım Burdayım Aşkım 00:40
Lgbtt - Nerdesin Aşkım Burdayım Aşkım 915 izlenme - 3 yıl önce Hakları için yürüyen LGBTT'nin sloganı. Bir süre sonra bağımlılık yapabiliyor.
Yok Yere Gittin - Cahide Airlines Ekibi 00:15
Yok Yere Gittin - Cahide Airlines Ekibi 362 izlenme - 2 yıl önce Cahide varya hani istanbul harbiyede,eglence mekanlarının maskotu izzet çapa abimizin şirin mi şirin elemanları işte bunlar...
Fuz Hyperblue - Nerdesin Aşkım Burdayım Aşkım 01:36
Fuz Hyperblue - Nerdesin Aşkım Burdayım Aşkım 197 izlenme - 3 yıl önce "Ay ay ay ay" şeklinde devam eden LGBTT slognı "Nerdesin Aşkım"ın Fuz Hyperblue tarafından remixi yapılmış ve kliplendirilmiş halidir. Videoda kullanılan görüntüler, haziran 2013 direnişi ve LGBT Onur Yürüyüşünden alınmıştır. Sloganın orijinali sitemizde mevcuttur: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/163519/lgbtt-nerdesin-askim-burdayim-askim