Hoşgeldiniz!

libero

bayan futbolu--hayalimdeki ön libero:) 01:27
bayan futbolu--hayalimdeki ön libero:) 760 izlenme - 8 yıl önce
Rakip Savunmayla Taşak Geçmek - Ronald Koeman 00:18
Rakip Savunmayla Taşak Geçmek - Ronald Koeman 239 izlenme - 3 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/87552/fatih-senin-bucaspora-attigi-gol Bağda görebileceğiniz golün ardından aklıma gelen ilk isim Ronald Koeman oldu. Zira Koeman bu tip vuruşlardan telif alabilecek kadar çok yaptı ve savunma oyuncusu olmasına rağmen 200'den fazla gol attı. Bu gollerden bir tanesi ise bambaşka güzellikte. Tabii biz izleyiciler için, rakip savunma için değil. İzleyelim.
Hayalimdeki ön libero kız futbolcuu 01:27
Hayalimdeki ön libero kız futbolcuu 592 izlenme - 8 yıl önce bende futbola takıldım 4-5 ay ama böyle oynayanı görmedim.Allah sahalarda diğer kızları ve rakipleri korusun !
Emel&erdal - Pardon 05:05
Emel&erdal - Pardon 183 izlenme - 3 yıl önce Trtnin tek kanal olduğu dönemlerde hayatımıza giren müthiş bir ikiliydi Emel-Erdal ikilisi.Mustafa Yolaşan'lı Pazar89-90-91 nereye kadar gittiyse artık her hafta çıkar ve kulaklarımızın pasını silerlerdi. Ben onları hep evli zannederdim hatta ilkokulda aşık olduğum kıza seninle Emel-Erdal gibi olalım mı diyerek çıkma teklif etmiştim sanırım.Günler geçti Emel cazgırlığıyla aldı yürüdü, paralarını çillerini yoketmeye harcadı; Erdal libero tipi saçlarını ve efendiliğini bozmadı ama hep başarısız reklam çalışmalarına kurban gitti.
90'lar Partisi 01:14
90'lar Partisi 101 izlenme - 3 yıl önce İlginç çekim teknikleriyle bezenmiş bu eşsiz videoda gençlerimiz çılgınca eğlenip o parti senin bu parti benim gezmekte, Ghostbusters Soundtrack, Brother Loui eşliğinde dans etmektedir. Bu arada beyaz pantolon üstü deri ceket, kırçıllı kazak, libero saçı olmazsa olmazdır. Yeşil kazaklı fönlü kız ise arkadaşlarına striptizci nasıl olur göstermektedir.
Beşiktaş'ın Yeni Ön Liberosu: Atiba Hutchinson 02:01
Beşiktaş'ın Yeni Ön Liberosu: Atiba Hutchinson 156 izlenme - 4 yıl önce Yeni Sezon Öncesinde Orta Sahaya Transfer Yapmak İsteyen Beşiktaş, Psv Eindhoven'de Forma Giyen Atiba Hutchinson İle Görüşmelere Başladı.
Il Mio Canto Libero 04:57
Il Mio Canto Libero 73 izlenme - 4 yıl önce ¸.·´¯)* Il Mio Canto Libero *¸.·´¯) In Un Mondo Che Non Ci Vuole Più İl Mio Canto Libero Sei Tu E L'immensità Si Apre İntorno A Noi Al Di Là Del Limi...
Maçın Seyrini Değiştiren Malzemeci 00:21
Maçın Seyrini Değiştiren Malzemeci 71 izlenme - 3 yıl önce Doktor mu, malzemeci mi olduğu belli olmayan amcamızın sahaya dalıp atağı kesmesini izliyoruz. Buradan teknik direktöre sesleniyoruz, yazıktır, bari son 5 dakika oynasın.
Atibanın Yerine Eski Real Madridli 02:24
Atibanın Yerine Eski Real Madridli 33 izlenme - 3 yıl önce Atiba'nın yerine ön libero arayışlarını sürdüren Beşiktaş, Gökhan İnler ve Tolgay Arslan'dan sonra şimdi de Lassana Diarra'yı listesine aldı.
Il Mio Canto Libero 04:57
Il Mio Canto Libero 22 izlenme - 4 yıl önce ¸.·´¯)* Il Mio Canto Libero *¸.·´¯) In Un Mondo Che Non Ci Vuole Più İl Mio Canto Libero Sei Tu E L'immensità Si Apre İntorno A Noi Al Di Là Del Limi...