Hoşgeldiniz!

libido

Nijerya’da Homoseksüel Şeytanı Çıkarma Ayini 02:15
Nijerya’da Homoseksüel Şeytanı Çıkarma Ayini 3.681 izlenme - 3 yıl önce Nijerya'da içine 'homoseksüel şeytan' girdiği düşünülen bir gay işadamı yaklaşık 20 dakika süren bir 'homoseksüel şeytan çıkarma ayini' ile 'normal cinsel yaşama' döndürülmeye çalışılıyor. Görüntülere göre, bir seyirci kitlesinin önünde sahneye çıkarılarak Hıristiyan bir rahibin önüne getirilen Tegus adlı Nijeryalı işadamı önce rahip tarafından sorguya çekiliyor. Ancak rahip işadamının kendisiyle değil, onun içindeki 'homoseksüel şeytanla' konuşarak onu itirafa zorluyor. neyse efenim bu saçma salak ayin bitince ıbne işadamı şeytandan kurtulduğunu ve artık kadınlardan hoşlandığını söylüyormuş
Libido Nedir? - Röportaj 06:06
Libido Nedir? - Röportaj 1.281 izlenme - 1 yıl önce Libido insanın yaşama gücünün, davranışlarının temelini oluşturan cinsel içgüdüdür. Sokaktaki vatandaş libidodan ne kadar haberdar?
Sexuality Üzerine Psikanaliz yaklaşım -  Sigmund Freud 09:51
Sexuality Üzerine Psikanaliz yaklaşım - Sigmund Freud 1.018 izlenme - 1 yıl önce Zor anlasilir bir insandı , kokain bagımlılıgı yaptıgı araştırmalarda onun en iyi arkadaşıydı . Eleştirilere katlanamayan kimligi onu daha cok kendi dünyasına hapsetmişti. Psikanaliz'in ilk adımlarını atarak tüm zamanların en önemli düşün adamları arasına adını coktan yazdıracaktı . Evet Sigmund Freud ' dan bahsediyoruz ... Psikoseksüel gelişim teorisi ile dünya'ya gelen çocugun yaşam boyunca geçirecegi evreleri nakış gibi dokuyan, Psikanaliz , Kastrasyon sendromu , Tanatos ve Oidepius kompleksi gibi araştırmaları ile psikoloji'ye damgasini vuran Sigmund Freud ' dan akıllı primatların çocukluktan itibaren cinsel yaşamlarına derin bir bakış ... Freud'a göre soru: ''Kişi nasıl sapığa dönüşür?'' değildir. Soru, ona göre: ''Kişi nasıl cinsel açıdan normal olur?''dur.
Burhan Çaçan - Nene Tez Ölesin Torunun Kalsın Mene 03:02
Burhan Çaçan - Nene Tez Ölesin Torunun Kalsın Mene 1.916 izlenme - 2 yıl önce Burho, ne zaman manitasıyla şevişmeye kaksa, çiçekli uzun donuyla sevdiceğinin nenesi aniden belirmektedir. Malesef gün geçtikçe pijamadaki çadır kent isyan etmekte,bizimkisi artık "nene nalları dikse de işimiz gücümüze baksak" aşamasına gelmiştir. Damdan dama kozalak, Yorgan getir uzanak, Zalım nenen gelmeden, Bir iki öpüş kazanak.
Erkekler, Beyinleri ve Seks 04:17
Erkekler, Beyinleri ve Seks 1.852 izlenme - 3 yıl önce Erkeklerin beyninde cinsel uyarılar karşısında ne gibi değişimler oluyor ve bu değişimler, davranışlarını nasıl etkiliyor? bu gibi soruları bilimsel argümanla açıklayan belgeselden kısa bir kesit izliyoruz..
İnternet Kafe Saplarının Dekolteli Bayanla İmtihanı 05:25
İnternet Kafe Saplarının Dekolteli Bayanla İmtihanı 1.595 izlenme - 3 yıl önce Daha ilkokul sıralarında başladı haremlik selamlık kültürümüz. Bir kıza saati sorduğunda bile arkadaşlarınız koro halinde "ooooo anlayalım" diye höykürdüler. Bu baskıyla uzak durduk kızlardan. Elinde tespihle dolaşan erkek kümeleri haline geldik lise koridorlarında. Bu sosyal ayrışmadan karlı çıkan ise kızlar oldu. Zira selam verildiğinde dahi g.tü kalkan yaratıklara dönüştü onlarda. Erkek kümelerinin içine eskaza bir kız karıştığında ise elimiz ayağımıza dolandı. Bize ulaşılmaz varlıklar gibi gösterilen kızlardan biri o amele kümemize girmeye görsün en kral "kankamızı" bile sattık. Kibarlıktan kibarlığa koştuk. Libidomuzu kontrolde zorlandık. İşte bu erkek acizliğinin güzel bir örneğini internet kafe ortamında izliyoruz efendim.
Manga - Libido 03:00
Manga - Libido 1.233 izlenme - 6 yıl önce
Piliç Çevirici Aranıyor ( 16) 00:46
Piliç Çevirici Aranıyor ( 16) 727 izlenme - 3 yıl önce Kazara olmuş iki cocuğun haricinde karısından gün yüzü görmemiş, yaz günü kavuna karpuza hasret kalmış bir adamın yaşadığı psikolojik tramvayı (nostaljik tramvay tadında) ibretle izleyeceğiz.
Ekrem Bora'yla Isınıyoruz 01:48
Ekrem Bora'yla Isınıyoruz 879 izlenme - 3 yıl önce Tatil için arkadaşlarıyla beraber Uludağa giden hanım kızımız yoğun tipi sebebiyle guruptan kopar,uzun arama çabalarından sonra tam donmak üzereyken hayat ışığı görünür uzaklardan. Ne mutluki sürüden ayrılanı kurt değil Ekrem abi kapar ve ivedi bir şekilde dağ evine götürür. Kendisi doktor olan Ekrem abimiz cıvırı hayata döndürmek için hemen ısıtma seansına başlar. Videoda benim dikkatimi çeken ilk nokta, yönetmenin yada görüntü yönetmeninin dağ evindeki ilk karelerde şömine ateşi, sütyen, külot ve nü tabloyla, masumane başlayan bir kurtarma öyküsünü, algıdaki seçiciliğimizi tetikleyerek başka yönlere kaydırması ve ikinci olarakta 1:06 da hanım kızın önce göğüslerine bakıp sonra tecavüze ugramıscasına verdiği tepki zira Ekrem abi onu sadece ısıtmaya çalışıyordu. Yorumu sizlere bırakıyorum. Not:Belki merak edenler olur diye; Ekrem abi her ne kadar karşı çıkıp cıvırı arkadaşlarının yanına bir an önce göndermek istese de gecenin ilerleyen saatlerinde libido seviyesi bayaa yükselmiştir! Not2: Mine Mutlu'nun eski haline görünce hafiften bi iç geçirme ve bi libido yükselmesi bende de oldu sanki. "Donarak ölüm böyle güzel gelir,uyutur insanı karşı koyamazsın.." (Film künyesi:Kadın Severse-1968)
Turkish Sapık & Normın Beyts Tadında 02:21
Turkish Sapık & Normın Beyts Tadında 562 izlenme - 3 yıl önce "Ne istersen yaparım, yeter ki canımı acıtma" der kadın ama sapığın isteği çok daha gerçekçi ve saçmadır. Sonuç olarak sapık, sapıktır. Bu konuda bir şüphemiz yok fakat yönetmenimizin sürekli plastik elbise mankenine zoomlanması bizi uzak diyarlara ışınlayacaktır.Bu yakın plan ile maksat filme sanatsal bir içerik katmaktır.
Gelmişsin Bin Yaşına Makyaj Senin Neyine 00:46
Gelmişsin Bin Yaşına Makyaj Senin Neyine 800 izlenme - 3 yıl önce Dikkat birazdan izleyeceğiniz video libido kaybına sebep olabilir. Bu sebeple cinselliğini sorgulayan arkadaşlar lütfen izlemesin. Bazen insan kör olsaydım da görmeseydim der, işte o anı bu videoyu izlediğiniz zaman hissedeceksiniz. Teyzemizin bakan da var seven de iddasına ise cevap vermek mümkün değildir. Kalmadı evde yakacak Fakir nasıl yaşayacak Sana da bakan varsa a kocakarı Genç kızlar ne yapacak Döndük sudan çıkmış fareye Aklınca nam saldın mahalleye Gelmişsin bin yaşına Makyaj senin neyine
Beynin Sağ ve Sol Tarafı Nasıl Çalışır 04:58
Beynin Sağ ve Sol Tarafı Nasıl Çalışır 300 izlenme - 2 yıl önce Beynin sağ ve sol tarafı nasıl çalışır? Bunu anlatan keyifli bir animasyon olmuş. İzlemenizi tavsiye ederim.
Israr Etmeyin Soyunmadan Olmaz 03:26
Israr Etmeyin Soyunmadan Olmaz 445 izlenme - 3 yıl önce Sevgi neydi? Sevgi emekti, özveriydi. Samet'i kim daha çok sevdi? Samet ona baba dedi. Zaten Samet'i oynayan çocuk ta kızmış, bu kadın da adamış aslında. Hava çok sıcak lan benim devrelerden duman çıkmaya başladı. Hani türküsü var ya "dümanli dağlar" diye. Not: İçeriğin o kadar yerini kesip biçtim ama Coşkun'un ay parçası misali gül cemaline kıyamadım canlar.
Chatroulette'ın Libidoya Etkisi 01:01
Chatroulette'ın Libidoya Etkisi 176 izlenme - 3 yıl önce Chatroulette adlı siteyi hepiniz biliyorsunuzdur.Hani şu, büyük çoğunluğun web kamerasını zekerine nişanlayarak mastürbasyon yaptığı site…Amatör videodaki Amcamız da bu sitenin yeni müdavimlerindendir.Ama maruz kaldığı şaka onu bu sevdadan vazgeçirebilmiş midir? Kim bilir. ?
Manga Libido 03:05
Manga Libido 294 izlenme - 6 yıl önce manga libido
Nba Starları 03:02
Nba Starları 479 izlenme - 9 yıl önce libido nba
Manga - Libido 03:02
Manga - Libido 47 izlenme - 3 yıl önce Subscribe Pls :) Manga Libido
Manga - Libido (Audio) 03:02
Manga - Libido (Audio) 41 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri Kolay geliyor değil mi herşey sana ? Yıkmak dökmek vurmak ona buna İçiyoruz herşeyi içiyoruz doya doya Ayak uydur sen de sen de hadi, hadi bana Yeni jenerasyon geliyor adı X Ne kadar da hoş ne kadar da ciks Alternatif gençlik şimdi ayakta Zıplamaya hazırsan durma zıpla Zıpla, durma Kızıl mı kızıl kızıl saçlar Ayağında üç çizgi üç çizgi pabuçlar Tanıdık geliyor bu tavırlar Zıplamaya hazırsan durma zıpla Pantolonunda var uzun bir zincir Gözleri de sanki bir çilingir İstediğin kalbi aç, kolayca gir Al sana pogo durma delir Zıpla, durma Alıyoruz sorgulamadan Yaşıyoruz anlayamadan Sahip olduklarımız Bize sahip oluyorlar Zıpla, durma
Libido Nedir? - Röportaj 06:15
Libido Nedir? - Röportaj 3 izlenme - 9 ay önce Sokak röportajında halkımıza libido nedir sorusu sorulmuş. İlginç cevaplar alınmış. Libido: insanın yaşama gücünün, davranışlarının temelini oluşturan cinsel içgüdü. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Estradiol in Men:  Interview with Urology Professor Dr Ranjith Ramasamy 38:06
Estradiol in Men: Interview with Urology Professor Dr Ranjith Ramasamy 5 izlenme - 8 ay önce Nelson Vergel, founder of ExcelMale.com and DiscountedLabs.com and author of Testosterone: A Man's Guide, interviews Dr Ranjith Ramasamy. Dr Ramasamy is the Director of Male Reproductive Medicine and Surgery as well as an Assistant professor in Department of Urology at the University of Miami. As a Urologist and Microsurgeon, Dr. Ramasamy specializes in the treatment of disorders of male infertility and sexual dysfunction. His clinical research focuses on optimizing techniques for sperm retrieval and identifying factors for successful vasectomy reversal. His laboratory research focuses on using Leydig stem cells for treatment of low testosterone.Dr. Ramasamy completed his Urology residency training at Weil Cornell Medical College and New York-Presbyterian Hospital. He then completed a National Institutes of Health sponsored fellowship in Male Reproductive medicine and Surgery at Baylor College of Medicine. In addition to his clinical accolades, Dr. Ramasamy has been integral to the advancement of male reproductive medicine and surgery. To date, he has published over 100 manuscripts in peer-reviewed journals and several book chapters.Questions: WHAT IS ESTRADIOL AND WHAT IS ITS ROLE IN MEN ? Why is it vilified in some clinical practices and by patients? Misconceptions and Myths ASSOCIATION BETWEEN ESTRADIOL AND ERECTILE FUNCTION ROLE OF ESTRADIOL IN SPERMATOGENESIS WHAT STUDIES SHOULD BE DONE ON ESTRADIOL IN MEN? HOW YOU MANAGE ESTRADIOL IN YOUR PATIENTS How does an Aromatase Inhibitor work? What are the common Aromatase Inhibitors (Anastrozole, Aromasin) and how do they differ? Why lower Estradiol? What is the ideal Estradiol target in a hypogonadal man? What are the negative effects of Aromatase Inhibitors (lipids, cardiovascular, bone mineral density, etc.)? Are Aromatase Inhibitors overused? For transcript and more information visit: https://www.excelmale.com/showthread.php?10539-Estradiol-in-Men-Interview-with-Urology-Professor-Dr-Ranjith-Ramasamy