Hoşgeldiniz!

lice

Lice'de Tehlikeli Gerginlik 01:07
Lice'de Tehlikeli Gerginlik 87.731 izlenme - 5 yıl önce Diyarbakır'ın Lice İlçesi Kayacık Köyü'nde jandarma karakoluna yapımı süren ek inşaatı engellemek isteyen grupla güvenlik güçleri arasında molotof kokteylli, biber gazlı çatışma çıktı.
Yakalanan PKK'lı Kız: Köylüler Kaçabilelim Diye Yangın Çıkardı 02:11
Yakalanan PKK'lı Kız: Köylüler Kaçabilelim Diye Yangın Çıkardı 26.893 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır’ın Lice ilçesi kırsalında devam eden operasyonda güvenlik güçleri ile çatışmaya giren ancak mermisi bitince teslim olan Gülan kod adlı teröristin ifadeleri kan dondurdu. Örgüte HDP Diyarbakır il binasında tanıştığı bir kadın aracılığı ile katıldığını anlatan Gülan, bölgeye esrar tarlalarının nöbetini tutmaya geldiklerini ve çatışma çıkınca grup liderlerinin kendilerini öne sürüp, kaçtığına dikkat çekti. "HDP İL BİNASINDA TANIŞTIĞI KADIN VASITASIYLA DAĞA ÇIKTIM" Terör örgütü PKK ve finans kaynağı uyuşturucuya yönelik 7'nci Kolordu Komutanlığı idaresinde, 6 bin 250 asker, polis ve korucunun katılımıyla, 23 Haziran'da başlatılan "Bayrak-14 Şehit Jandarma Teğmen Abdülselam Özatak Müşterek Operasyonu" sürüyor. 8 gün içerisinde, 43 milyon 920 bin kök kenevirin yanı sıra 5 ton 344 kilogram toz ve 3 ton 44 kilogram kubar esrar ele geçirildiği bölgede, dün güvenlik güçleri ile teröristler arasında yaşanan çatışmada, 4 PKK'lı öldürülmüş, 2 PKK'lı da sağ olarak yakalanmıştı. Sağ yakalanan PKK'lılardan Gulan kod adlı teröristin teslim olduktan sonra güvenlik güçlerine verdiği ifadeleri kan dondurdu. "HATAY'DAN DİYARBAKIR'A GELDİM" PKK'ya baharda katıldığını ve Hatay'dan Diyarbakır'a geldiğini anlatan Gulan, "Diyarbakır'da HDP il binasına geldim. Orada bir kadınla tanıştım. Kadın bana dedi ki, 'Seni gerillalara teslim edeceğim.' 'Bir bahçe var dediler' bana. 'Şehit Evidar' bahçesi. Beni bahçeye getirdiler. Orada gerillalar beni gördü. Sonra benimle konuştular ve beni dağa çıkardılar" dedi. "BİZİ ÖNE SÜRÜP KAÇTILAR" Operasyon bölgesine esrar tarlalarının nöbetini tutmaya geldiklerine dikkat çeken Gulan, "Biz nöbetini tutacaktık bizden sonraki bir ekip gelip esrarları götürecekti. Sonra biz bu tarafa geldik, çatışma çıktı. Köylülere dedik ki 'Bu ormanı yakın bizi kurtarın.' Biz sıkıştık, sonra mermim bitti ve teslim oldum. Çatışma çıkarken Zeynep ve Zehra kaçtı. Grup sorumlusu Zeynep'ti. Onlar kaçtılar. Bizi öne verdiler. Berfin öldü, ben kaldım. Benim de mermim bitti, teslim oldum. Onlar bizi öne verip kaçtılar" diye konuştu.
Remzi Ayyıldız 04:45
Remzi Ayyıldız 4.875 izlenme - 8 yıl önce remzi ayyıldız "lice"
Diyarbakırlı Gençler Yaralıyım 04:36
Diyarbakırlı Gençler Yaralıyım 4.542 izlenme - 8 yıl önce diyarbakırlı gençler yaralıyım diyarbakırlı gençler yaralıyım
Lice'deki Karakol Baskını Görüntüleri 00:41
Lice'deki Karakol Baskını Görüntüleri 2.455 izlenme - 5 yıl önce Diyarbakır Valiliği, Lice'deki Karakol Yapımı Gerginliğiyle İlgili Olayların Son Dönemde Gerçekleştirilen Başarılı Uyuşturucu Operasyonlarını Engellemek Ve B...
Diyarbakır 05:14
Diyarbakır 3.620 izlenme - 10 yıl önce dkfli
Parametre  - 20 Ağustos 2015 55:02
Parametre - 20 Ağustos 2015 2.263 izlenme - 3 yıl önce Ekranların piyasası en geniş programı "Parametre"de, Ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Diyarbakır Tanıtım 02:18
Diyarbakır Tanıtım 4.935 izlenme - 8 yıl önce diyarbakır resimleri manzaraları manzaraları, türkü eşliğinde...
Parametre -  21 Ağustos 2015 54:23
Parametre - 21 Ağustos 2015 1.284 izlenme - 3 yıl önce Ekranların piyasası en geniş programı "Parametre"de, Ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Terör Örgütü Pkk'nın Bomba Yüklü 22 Aracı Yakalandı 00:54
Terör Örgütü Pkk'nın Bomba Yüklü 22 Aracı Yakalandı 392 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'ın Lice ilçesinde, teröristlerce bombalı saldırıda kullanılacağı değerlendirilen çoğunluğu lüks 22 araç yakalandı.
Diyarbakır Hava Kuvvetlerindeki Türk Bayrağının İndirilmesi 00:27
Diyarbakır Hava Kuvvetlerindeki Türk Bayrağının İndirilmesi 858 izlenme - 3 yıl önce Dün başlayan Diyarbakır Lice olaylarından bir kesit. Bayrağı indiren ne dağdaki Terorist ne de bir dış güç. Bir askeri kuvvetin bayrağını indiren kişiler dün itibariyle sokağa inen Diyarbakır halkıdır. Ve sayıları hiç de azımsanmayacak orandadır. Tayyip Erdoğan'ın ülkenin batısındaki İstanbul'da şova dönüşen Üçüncü Havalimanı Açılışı ile aynı saatte ülkenin Güneydoğu dolaylarında gerçekleşmiştir. Bu terör yandaşlarına bu tavizleri verenler utansın. Admin gördüğüm şeyleri söylüyorum, lütfen video açıklamamı kafana göre değiştirme.
Teröristlerin Yakalanma Anı - Diyarbakır 05:13
Teröristlerin Yakalanma Anı - Diyarbakır 276 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'ın Lice İlçesi'nde sürdürülen ortak özel birlik operasyonunda, güvenlik güçleri ile PKK'lılar arasında yaşanan sıcak temas esnasında araziye sıkıştırılan 6 PKK'lı, silah ve teçhizatlarıyla yakalandı. O anları aslanlarımızın kamerasından izliyoruz. Allah türk askerlerimizin yardımcısı olsun inşallah.!
Lice'de  PKK Mezarlığındaki Heykel Yıkıldı Çatışması 01:39
Lice'de PKK Mezarlığındaki Heykel Yıkıldı Çatışması 650 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır'ın Lice İlçesi Yolaçtı Köyü'nde PKK mezarlığına dikilen Mahsum Korkmaz heykelinin kaldırılması için mahkemenin verdiği kararı uygulamak için güvenlik güçleri bu sabah harekete geçti. Heykeli kaldırmak isteyen güvenlik güçlerine toplanan kalabalık engel olmak isteyince olaylar çıktı. Yaşanan çatışmada yaralanan 1 kişinin kaldırıldığı Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde yaşamını yitirdiği bildirildi. Yaşamını yitiren kişinin isminin Mehdin Taşkın olduğu öğrenildi. Mahkemenin el koyma kararının ardından güvenlik güçleri bu sabah saat 06.00 sıralarında heykeli kaldırmak için bölgeye operasyon düzenledi. Mezarlık ve heykelin bulunduğu bölgede toplanan kalabalık ise heykele el konulmasını önlemek güvenlik güçlerine engel olmak istedi. Güvenlik güçleri ile toplanan kalabalık arasında çıkan olaylarda yaralananlar oldu. Askerler, kalabalığın direnmesine rağmen PKK'lı Mahsum Korkmaz'ın heykelini dikildikten 4 gün sonra kaldırdı.
Diyarbakır Lice 03:26
Diyarbakır Lice 1.072 izlenme - 5 yıl önce Diyarbakır/Lice
Şerif Kayran ,diyarbakır Lice Konseri ,menejerlik 02:46
Şerif Kayran ,diyarbakır Lice Konseri ,menejerlik 1.892 izlenme - 8 yıl önce Şerif kayran ,diyarbakır lice konseri ,menejerlik ersin İçöz bölüm 4
Asker,diyarbakırlice,her Sey Vatan İcin. 06:29
Asker,diyarbakırlice,her Sey Vatan İcin. 1.475 izlenme - 9 yıl önce olcay yıldız her sey vatan İcİnnn
Şerif Kayran Diyarbakır Lice Konseri Menejerlik Er 16:51
Şerif Kayran Diyarbakır Lice Konseri Menejerlik Er 1.716 izlenme - 8 yıl önce Şerif kayran diyarbakır lice konseri menejerlik ersin İçöz bölüm 1
Mezuniyet Töreninde Pankart Açan Gruba Müdahale - Kocaeli Üniversitesi 01:27
Mezuniyet Töreninde Pankart Açan Gruba Müdahale - Kocaeli Üniversitesi 668 izlenme - 3 yıl önce Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi mezuniyet töreninde Lice ile ilgili pankart açan bir grup öğrenciye güvenlik güçleri tarafından müdahale edildi. İlk açılan ve üzerinde "Dersleri Sıfırladık Babacım" yazılan pankarta müdahale etmeyen güvenlik, Lice pankartına müdahale etmek zorunda kaldı. Kitle kazanmak isteyen grup Gezi ve Soma ile ilgili de sloganlar atmaya başladı. Ancak gruptaki kişilerin daha önce yaptığı eylemlerden bilindiği üzere kişiler pkk sempatizanları idi. Ne yazık ki pek çok öğrenci ve ebeveyn bunun farkında olamadığı için güvenliği haksız buldu. Olaylar sonrasında tüm mezunların hep bir ağızdan onuncu yıl marşını söylemesi üzerine bu olay çıkaran grubun marşa eşlik etmemesi ve sahneden ayrılması aslında neye hizmet ettiklerini açıklıyordu. 4 yıl boyunca bu grubun yaptığı huzursuzluk yetmezmiş gibi 800 öğrencinin aileleri yanında yapılan bu saygısızlığı kınıyorum. Ne yazıkki organize olamayan 800 kişinin huzuru organize olan 20 kişi tarafından bozuldu. Zamanında gerekli tepki verilseydi bu iş uzamayacaktı. Sırf sosyalist görüntüsü verdikleri için bu tür öğrencileri koruyup kollayan ve üniversitelerde huzurun bozulmasına katkı sağlayan öğretim üyeleri de umarım yarattıkları şeyden utanırlar. Şayet şimdiye dek eğitimi engellemeyip, toplum huzurunu bozmadan ve kamu malına zarar vermeden gerçekleştirdikleri tek bir eylem dahi yok.
Diyarbakır-Eskişehir Pankart Özkan 03:12
Diyarbakır-Eskişehir Pankart Özkan 1.668 izlenme - 10 yıl önce pankart
Şerif Kayran ,diyarbakır Lice Konseri ,menejerlik 01:36
Şerif Kayran ,diyarbakır Lice Konseri ,menejerlik 1.385 izlenme - 8 yıl önce Şerif kayran ,diyarbakır lice konseri ,menejerlik ersin İçöz bölüm 3
Lice - Koruculaştırmaya Çocuktan Tepki (1996) 00:38
Lice - Koruculaştırmaya Çocuktan Tepki (1996) 624 izlenme - 3 yıl önce Liceli Yunus - Tarih: Kasım 1996 Zorla Koruculaştırma Başlıyor.Videodaki çocuk şuan avukat Yunus Muratakan 1996 yılında devletin Lice'de başlattığı zorla koruculaştırma politikası kısa sürede bütün doğu ve güneydoğuya yayıldı bu tarihlerde Lice'deki neredeyse bütün köyler yakıldı korucu olanlarınki de dahil.İşte bu olaylar başladığında şuan avukat olan bu çocuğun gözünden koruculaştırmaya bakış ve tepkisi olayı objektif bir gözle izlemenizi ve toplumun en küçük bireyinin bile ne kadar politize olabileceğini ve bunun ancak devletin yüksek baskıları neticesinde gerçekleşeceği görmenizi umuyorum.90'lar Türkiye'sinden bir kare size iyi seyirler
 Lice'de Karakol Saldırısı: 1 Ölü, 2 Yaralı 00:30
Lice'de Karakol Saldırısı: 1 Ölü, 2 Yaralı 379 izlenme - 4 yıl önce Diyarbakır’ın Lice ilçesinde bir grubun jandarma karakoluna saldırısı sonrası çıkan arbedede 1 kişi hayatını kaybetti, biri asker 2 kişi de yaralandı. SALDIRI SONRASI OLAY YERİNE GELEN JANDARMA OLAY YERİ İNCELEME EKİPLERİNE BİR GRUP TERÖRİST TARAFINDAN SİLAHLARLA ATEŞ AÇILDI Diyarbakır’ın Lice ilçesinde bir grubun jandarma karakoluna saldırısı sonrası olay yerine gelen jandarma ekiplerine bir grup terörist tarafından silahlarla ateş açıldı. Diyarbakır’ın Lice ilçesinde devam eden olaylarda bir grup Abalı Jandarma Karakolu’na silahlı ve molotoflu saldırı düzenlemiş, çıkan olaylarda 1 gösterici hayatını kaybederken, biri asker 2 kişi de yaralanmıştı. Olaylar sonrası bölgeye gelen jandarma olay yeri inceleme ekiplerine teröristler ağır silahlarla ateş açtı. Bölgede gerginlik devam ediyor. Diyarbakır’ın Lice ilçesinde bir grubun jandarma karakoluna saldırısı sonrası çıkan arbedede 1 kişi hayatını kaybetti, biri asker 2 kişi de yaralandı. Diyarbakır’ın Lice ilçesinde devam eden olaylarda bir grup, Abalı Jandarma Karakolu’na silahlı ve molotoflu saldırı düzenledi. Jandarma ekipleri de gruba müdahale etti. Çıkan olaylarda R.B. (24) adlı gösterici hayatını kaybederken, biri asker 2 kişi de yaralandı. Yaralılar hastanelere kaldırıldı. Bölgede gerginlik sürüyor. Diyarbakır’ın Lice ilçesinde devam eden olaylarda bir grup, Abalı Jandarma Karakolu’na silahlı ve molotoflu saldırı düzenledi. Jandarma ekipleri de gruba silahla karşılık verirken, çıkan olaylarda 1 asker ile biri ağır 2 gösterici yaralandı. Yaralı asker helikopterle Askeri Hastane’ye kaldırılırken, yaralı göstericiler de çevredeki hastanelere kaldırıldı. Bölgede olaylar devam eriyor.
Bülent Turan Hawara Lice 2014 04:25
Bülent Turan Hawara Lice 2014 558 izlenme - 4 yıl önce Tüm Kürtçe Radyolari Dinlemek Ve Tüm Kürtçe Tv Leri canli İzlemek İçin Yeni Açtığımız Sitemize hepinizi Bekliyoruz. Http://www.canlikurtceradyodinle.com/ kürtçe Klipler İçin Bizleri Takip Edebileceğiniz Sitelerimiz : www.dailymotion.com/piroz04 www.youtube.com/piroz04 www.izlesene.com/piroz04 www.facebook.com/piroz04 heme Heci , Şahe Bedo , Kemale Amed, Aram Serhad,kawa, Hozan Diyar, Rojda, İbrahim Rojhelan , Delila , Xelil Xemgin , Awaze Çiya, Aram Tiroj , Erol Berxwedan , Koma Berxwedan, Koma Hemdem , Pkk , Hpg, Ypg, Sipan Xelat, Gulistan Perwer , Gurup Seyran , Koma Awaz , Ahmet Kaya , Kürt , Kurd Strane Kurdi , Kürtçe En Son Çıkan Klipler , Yeni Kürt Sanatçilar,destane Zappe, aynur Doğan , Beşir Kaya , Koma Asmin , Koma Azat , Hozan Dino , Hozan Şiyar , ciwan Haco , Koma Nergiz, Hozan Serhat Ez Xelefım Ez Kurdistanım Hewler , Amed , Başur , bağkur, Baxur , Bitlis , Van , Ağrı , Agıri ,erzurum , Erciş, Batman , Şırnak , cudi ,gabar , Gewer , Şemdinli Şemzina , Seyda Perinçek Negri Çawreşamın Negri Delalamın , Ez Yekım Ne Çarım , Ypg Hpg , Çaven Hesır Dılem Berde , Heme Heci Heme Xeme Kewe Berxa Çawreş, Leyla , Bazid, Diyarbakır , Gule , Dilber Ay , Delila , Brindar Ali Şahe Bedo Batmane Rabın Kurdino , Ciyaye Şengal , Koma Zerdeste Kal , Hamit Azma , Amera , Oremor , Kine Em , Gulistan Perwer , Agır Ketye Dılemın , Sine Koço , Koma Rewşen , Koma Çiyaye Munzur , Awazê Çıya: Botan Deriyê Egîdan Nu Bülent Kenan , Ez Gerillame , Ez Xorte Kurdım , Ez Kurdistanım , Ez Gerillame , Awaze Çiya Kato , Şehit Harun , Kadir Çat Kemal Pir , Mazlum Doğan , Halit Bilginç , seni Düşlemek Özgürlük Çiçeğimsin , Tu Duri , Koma Berxwedan , Kürtçe,kürtçe Müzik,kürtçe Video, Kürtçe Şarkı,kürtçe Klip,kürtçe Şarkılar,kürtçe Müzikler,kürtçe Videolar,kürdistan,kürt,kurd, kürtçe 2013,kürtçe 2014,kürtçe Yeni Klipler,kürtçe Yeni Müzikler 2012 2013 2014 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 Yeni Klip Orjinal Kliba Nü Yepyeni Kürtçe Şarkı Dinle , Kürtçe Müzik Video İzle , Kürtçe İzle , Denge Tv , Roj Tv, Nüçe Tv , Dicle Tv , Denge Tv İzle , Canli Kürtçe Tv İzle , Zaza Zazaca , Şehribane Kurdi , Zinar Sozdar , Delil Dilanar , Cano , Beytocan , Diyar Bakır Malamın , Gulazer, Şırinamın , Xezale , Rabın Kurdino , Yeni Kürt Sanatçılar Kürt , Kurdish Music Müzik , Fate , Kısmet Yıldız , Xalo , Dünyanın En Büyük Kür Halayı , Kürt Düğünü , Kürt Düğünleri , Şemame , Şerızdin , Dirok , Helbeste Kurd , Dağda Gerilla Yaşamı Hayatı , Çukur Ova , Aktütütün , Melek , Turan Şen , Koma Merdine , Koma Mardine , Rojin Tarini , Vadisa Bu Şev , Gowend , Kürtçe Halay , Yeni Kürtçe Halay, Kürtçe Halaylar , Halay İzle , Güzellikleri , Sorani , Zazaki Kurdi , Her Bıji Kurde Kurdistan, Bıji Serkeftına İmrali Serokeme Öcalan , 2014 Yeni Klibi ,yeni, Albümü ,2015 Klibi, ,2014 Yeni Klibi,yeni albümü , Kliba Nu, 2014, Klibi, Kliba Nu, New, Yeni, Albümü, Şarkısı, sözleri, Dinle, Seyret, Video , Kliba 2012 , Kliba 2013 , 2014 Albümü, 2015 Albümü, 2016 Albümü kürtçe Klipler, Yeni, Çikan, Kürtçe, Klipleri, Canli, Online, Video, İzle, Seyret, En Yeni, Kürtçe Şarkılar, 2014 Kürtçe Şarkilari Dinle, 2014 Te Çikan Kürtçe Klipler, En Güzel Kürtçe Yeni, Yeni Kürd Sanatçılar,2013, Youtube, Facebook, Fan, Kürtçe Müzik 2014, Kürtçe Dinle, Kürtçe İzle, Zindi, Canli, Amatör Kürtçe Şarkılar, Yeni Amatör Kürtçe Şarkilar , Şarki Sözü, Şarki Sözleri, Albümü, Hozan, Koma, Ozan, Sanatçi, Full Hd, Feyzullah Yildirim, Yönetmen, Klipa Nu, Nu, New, Klip, Klibi, Şarkilari Dinle, Stran, Stranen Nu, Full Hd, Son Çıkan Kürtçe Albümler, Son Çıkan Kürtçe Klipleri İzle, 107,8, Kürtçe Radyo İstanbul, Kürtçe Radyo Mmc, Kürtçe Radyo Bakur, Kürtçe Radyo Damla Dinle, Hevi, Damla Fm, Ekin, Radio, Halay, Frenkans, Program, Sunucular, Url, Upload, Embed, Kod, Kanallari, Resim, Mp3, Müzik, Ziyafet, Hepsi, Kürtçe Radyo Android, Kürtçe Radyo Url Adresleri, Kürtçe Radyo Web Siteleri, Kürtçe Radyo Arabesk, Kürtçe Radyo Damar , Kürtçe Radyo Ankara, Kürtçe Radyo Amed, Kürtçe Radyo Van, Kürtçe Radyo Aç, Kürtçe Radyo Sohbet, Kürtçe Radyo Frenkanslari, Batman Kürtçe Radyo Kanallari, Bakur, Botan, Berfin, Bütün Kürtçe Radyo Kanallari, Bedava Kürtçe Radyo, Online, Welat, Winamp, Erivan, Roj, Rojin, Kürtçe Reklamsiz Radyo, Lar, Canli Yayin Kürtçe Radyolar, Kürtçe Radyo İstek Hatti, Kızıltepe , Mardin, Mezopotamya, Kürtçe Pop Radyo, Kürtçe Radyo Programi İndir, Telefon, İletişim, Yepyeni Kürtçe Klipler İzle, İzlemek İstiyorum, Yeni Çikan Kürtçe Klipler 2014, En Güzel, bülent Turan Hawara Lice 2014 Bülent Turan Hawara Lice 2014 Bülent Turan Hawara Lice 2014
Diyarbakır Lice'deki Operasyondan İlk Görüntüler  01:16
Diyarbakır Lice'deki Operasyondan İlk Görüntüler 216 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır Lice'de Türk Silahlı Kuvvetleri'nin düzenlediği operasyondan ilk görüntüler yayınlandı. Yapılan açıklamada Lice ilçesi kuzey ve güneyindeki dağlık ve ormanlık alanda faaliyet yürüten, aralarında üst düzey örgüt yöneticilerin de bulunduğu değerlendirilen bölücü terör örgütü mensuplarını etkisiz hale getirmek, bölgede bölücü terör örgütü mensupları tarafından kullanıldığı değerlendirilen sığınak, barınak, depo alanlarını tahrip etmek ve malzemeleri ele geçirmek, bölgede bulunan yerleşim yerlerinde tespit edilen işbirlikçiler ve aranan şahısları yakalamak, bölücü terör örgütünün finans kaynağı olan yasa dışı uyuşturucu madde ekim alanlarını imha etmek ve imal edilmiş uyuşturucu maddeleri ele geçirmek maksadıyla, 23 Haziran 2016 Perşembe gününden itibaren başlatılan Bayrak-14 Şehit Jandarma Teğmen Abdülselam ÖZATAK Müşterek Özel Birlik Operasyonuna ait ilk görüntüler sunulmuştur denildi.
Tokat'ta Lice Protestocularına Linç Girişimi 02:56
Tokat'ta Lice Protestocularına Linç Girişimi 393 izlenme - 3 yıl önce Tokat'ta dün lice'de 2 kişi ölmesini protesto etmek isteyen 30 kişiyi tokat halkı linç etmeye çalışıyor.Ülkenin nasıl bölündüğü korku ile izliyoruz
İlhan Bayhan -Dön Bana Yar- 2011 04:41
İlhan Bayhan -Dön Bana Yar- 2011 643 izlenme - 7 yıl önce ilhan bayhan -dön bana yar- 2011 ilhan bayhan liceli
PKK'lı Bölge Sorumlusunun Öldürüldüğü Operasyon Böyle Görüntülendi!  03:35
PKK'lı Bölge Sorumlusunun Öldürüldüğü Operasyon Böyle Görüntülendi! 205 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır’ın Lice ilçesi kırsalındaki 11 köyde dün ve önceki gün gerçekleştirilen geniş kapsamlı operasyonda, terör örgütü PKK’nın üst düzey yöneticileri ile 2 bombacısının da aralarında bulunduğu 10’un üzerinde terörist öldürüldü. Operasyonda, çok sayıda silah ve mühimmat da ele geçirildi. Diyarbakır Valiliği, öldürülen teröristlerin, Hani ve Dicle İlçe Jandarma Komutanlığı’na bombalı araç saldırısı gerçekleştirdiğini belirterek, saldırıda hayatını kaybeden şehidin defin işlemleri devam ederken teröristlerin bulunarak, etkisiz hale getirildiğini belirtti.
Lice Bahanesiyle Fakülte İşgal Etmek - Kocaeli Üniversitesi 04:26
Lice Bahanesiyle Fakülte İşgal Etmek - Kocaeli Üniversitesi 403 izlenme - 3 yıl önce Lice bahanesiyle bir grup genç Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesini işgal etti ve sınavların yapılmasını engellemeye çalıştı. Güvenlik görevlilerine saldıran ve fakülte içerisinde vandallık yapan gençlere çevik kuvvetin müdahale etmesiyle fakülte kurtarıldı. Öğrenciler aradan saatler sonra ancak sınavlarına girmeyi başarabildi. Videoda vandalizmin doruğa ulaştığı kısımlar videoyu çekenlerce kesilerek sansürlenmek istenmiş. Ancak orada yüzlerce öğrenci bu vandal eyleme şahit oldu. İzleyelim.
Şerif Kayran Diyarbakır Lice Konseri Menejerlik Er 03:06
Şerif Kayran Diyarbakır Lice Konseri Menejerlik Er 976 izlenme - 8 yıl önce Şerif kayran diyarbakır lice konseri menejerlik ersin İçöz bölüm 2
İlhan Bayhan Adana Sahnesi Digerim 04:52
İlhan Bayhan Adana Sahnesi Digerim 527 izlenme - 8 yıl önce ilhan bayhan adana sahnesi digerim