Hoşgeldiniz!

lider

Siyah Sancak Lideri Ümmete Sesleniş 01:10
Siyah Sancak Lideri Ümmete Sesleniş 4.791 izlenme - 3 hafta önce ŞTE YENİ BİR LİDER DOĞUYOR. SİYAH SANCAK LİDERİ GORKAKLARA SESLENİYOR!! BU SESE KULAK VERİN EY ÜMMET
Kürkçü Dükkanı - Lider Taki Allame Leşker Asakir (Mini Clip) 07:10
Kürkçü Dükkanı - Lider Taki Allame Leşker Asakir (Mini Clip) 39.263 izlenme - 4 yıl önce İzlemeden Önce Okuyunuz!!! 1 - Kürkçü Dükkanı isimli şarkıda hiçbir kişi, kurum veya oluşuma gönderme "YOKTUR". 2 - Videonun telif hakları Batarya Co. elinde...
İşte  Osman Pamukoğlu 03:13
İşte Osman Pamukoğlu 21.076 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Kemal Atatürkten Sonra Gelmiş Tek Lider Hak Ve Eşitlik Partisi(hepar) Genel Başkanı Osman Pamukoglu
Türkmenistan Lideri Merkel'in Ağzını Açık Bıraktı 00:17
Türkmenistan Lideri Merkel'in Ağzını Açık Bıraktı 9.682 izlenme - 1 yıl önce İş seyahati için Türkmenistan'a giden Almanya Şansölyesi Angela Merkel ve Türkmenistan Devlet Başkanı Qurbanqulu Berdimuhammedov'un gerçekleştirecekleri ortak basın toplantısı için salona girmelerinden kısa süre sonra kameralara yansıyan bir görüntü kamuoyunun dikkatini topladı. Merkel'in de ‘ağzı açık' karşıladığı olayın nedeni tam olarak bilinmese de, Berdimuahmmedov'un zehirlenmesine karşı bir tedbir olduğu yorumlarına yol açtı.
Fenerbahçe Amigosu Sefa Kalya Hayatını Kaybetti 03:29
Fenerbahçe Amigosu Sefa Kalya Hayatını Kaybetti 8.601 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçenin Genç Fenerbahçeliler tribün lideri Sefa Kalyon geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti. Sefa Kalya en son Aziz Yıldırım tartışmasıyla zihinlere kazınmıştı.
Başına 40000 Dolar Ödül Konan Çete Liderinin Ele Geçirilmesi - Kolombiya 01:36
Başına 40000 Dolar Ödül Konan Çete Liderinin Ele Geçirilmesi - Kolombiya 6.603 izlenme - 2 yıl önce Başına 40000 dolar ödül konulan Edgar Gutierrez Arenas komandoların operasyonuyla kırsal kesimde ele geçirildi.
Hasip Aksu  Lider Artık İnanma Video Clip (Asakir PRO) 05:15
Hasip Aksu Lider Artık İnanma Video Clip (Asakir PRO) 7.401 izlenme - 6 yıl önce Hasip Aksu Lider Artık İnanma Video Clip (Asakir PRO)
Kameramanın Usain Bolt'u Biçmesi 01:10
Kameramanın Usain Bolt'u Biçmesi 12.218 izlenme - 2 yıl önce 15. Dünya Atletizm Şampiyonası'nda 200 metre finalini 19.56 koşup şampiyon olan Usain Bolt yarış sonrası tribünleri selamlarken başına görünmez bir kaza gelmiş. İzliyoruz.
Meksikalı Mafya Lideri Seksi Kadın Claudia Ochoa Felix Samba Şovu Yapması 01:07
Meksikalı Mafya Lideri Seksi Kadın Claudia Ochoa Felix Samba Şovu Yapması 12.803 izlenme - 3 yıl önce Artık kulaklarımız duymaktan aşina olmuş hale geldi, Latin Amerika ülkelerindeki kadın mafya gerçeğini. Şuan Meksika ve Latin Amerika ülkelerinde günün en çok konuşulan haberlerinden birisi ise tam da bu. Meksikalı mafya lideri Claudia Ochoa Felix'in samba yaparken çekilen görüntüleri ülke gündemine bomba gibi oturmuş efendim. Bu ağır ablamız da, "mafya da mafya şimdi" dedirtecek cinsten. En çok merak ettiğim konu ise gerçek silah kullanıp kullanmadığı. İyi seyirler..
Mahsun Kırmızıgül-Kardeşlik Türküsü - Radyolider 06:53
Mahsun Kırmızıgül-Kardeşlik Türküsü - Radyolider 29.177 izlenme - 10 yıl önce mahsun kırmızıgül kardeşlik türküsü http//www.radyo24.net http//www.radyolider.com
Lider Ft. Hasip Aksu - Yalnız (2012) 04:00
Lider Ft. Hasip Aksu - Yalnız (2012) 5.901 izlenme - 6 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Al Bunu Bunu Al - Texas Grubu & Emniyet Müdürü 01:56
Al Bunu Bunu Al - Texas Grubu & Emniyet Müdürü 12.212 izlenme - 3 yıl önce Texas grubu ve İl emniyet müdürü arasındaki dialog, aslında isimleri önemli değil. Önemli olan değişmeyen ülke yönetimi, baştan aşağı kokuşmuş.
Suikast Anı Ahmet Kadirov. Çeçen Halkını Satan Liderin Sonu! 11:13
Suikast Anı Ahmet Kadirov. Çeçen Halkını Satan Liderin Sonu! 7.048 izlenme - 4 yıl önce Kendi Halkını Vatanını Kimliğini Satan Namussuz Şerefsiz Liderlerin Sonu Hep Böyle Olacaktır
Kürkçü Dükkanı 07:10
Kürkçü Dükkanı 7.800 izlenme - 4 yıl önce Batarya Company
Koma Herdem Lider Midyat Seyahat 07:14
Koma Herdem Lider Midyat Seyahat 24.671 izlenme - 8 yıl önce koma herdem lider midyat seyahat
Yaşa Fenerbahçe Marşı Şampiyon Fener Marş F.b Fb 01:01
Yaşa Fenerbahçe Marşı Şampiyon Fener Marş F.b Fb 30.084 izlenme - 9 yıl önce Kalpleri fetheden renkler "yaşa fenerbahçe" Türk'ün kalbi senle atar "yaşa fenerbahçe" Mazinde bir tarih yatar "yaşa fenerbahçe" Ne mutlu seni sevene "yaşa fenerbahçe" Cihatlar, lefterler, canlar, fikretler Hala sevilen birer abidedirler hiçbir kulüpte olmayan bu dostluk Yıllar yılı hep şampiyon olduk Kalpleri fetheden renkler "yaşa fenerbahçe" Türk'ün kalbi senle atar "yaşa fenerbahçe" Mazinde bir tarih yatar
Recep Tayyip Erdoğan İle Kafayı Bozan Adam 00:35
Recep Tayyip Erdoğan İle Kafayı Bozan Adam 6.811 izlenme - 2 yıl önce Videoda genç arkadaşımız kafayı Sayın Cumhurbaşkanımız ile bozmuş ve ona beste yapmış tabi kuru kuru beste olmaz demiş yanına birde dans koreografisi eklemiş. Bunuda mahallesinde sergilemiş ve sosyal medya sayesinde bize kadar ulaşmış. İşin şaka boyutu dışında meczup biri olduğu belli ama şimdi ne desek ki insanlara komik geliyor böyle şeyler sonuçta kimse zorlamamışsa onu böyle bir şeye sorun yok bence.
Tayyip Erdoğan'ın Taklidini Yapmak 04:26
Tayyip Erdoğan'ın Taklidini Yapmak 3.662 izlenme - 2 yıl önce Türkiyenin lideri cumhurbaşkanı geleceğin başkanı Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi Hazretlerinin bir vatandaşımız tarafından yapılan taklidini izliyoruz.
Mesut Tu Guli 04:43
Mesut Tu Guli 11.557 izlenme - 8 yıl önce selamlar olsun İzliyenlere
Mustafa Kemal Atatürk 03:51
Mustafa Kemal Atatürk 27.082 izlenme - 10 yıl önce mustafa kemal atatürk
Papa'nın Düştüğü An Kameralara Yansıdı 00:34
Papa'nın Düştüğü An Kameralara Yansıdı 3.336 izlenme - 2 yıl önce Katoliklerin ruhani lideri Papa Francis, Polonya'nın Krakow kentinde düzenlenen törende yere kapaklandı. Dünya Gençlik Merkezi organizasyonuna katılan Papa Francis'in yere düşmesi sonrasında kalkarak törene kaldığı yerden devam etmesi kameralara yansıdı.
Mustafa Kemal Atatürk'ün Görüntüleri (Birleştirilmiş - Yüksek Kalite) 06:24
Mustafa Kemal Atatürk'ün Görüntüleri (Birleştirilmiş - Yüksek Kalite) 4.364 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk Türk ordu subayı, mareşal ve Türkiye'nin ilk cumhurbaşkanı. Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ve önderidir.Video'da ise Mustafa Kemal Atatürk'ün görüntülerinin yüksek kalite düzeyine getirilmiş hali vardır.İyi seyirler.
Hasip Aksu  Lider-Artık İnanma 05:15
Hasip Aksu Lider-Artık İnanma 3.599 izlenme - 6 yıl önce Hasip Aksu Lider-Artık İnanma
Tarihe Yön Veren Efsane Konuşmalar 05:47
Tarihe Yön Veren Efsane Konuşmalar 2.305 izlenme - 11 ay önce Tarihe yön veren, etkileyici konuşmaları ve hitabetleriyle efsaneleşmiş liderlerin en etkili konuşmaları.
Murat Kekilli Kalbimdeki Darp 03:59
Murat Kekilli Kalbimdeki Darp 16.968 izlenme - 9 yıl önce murat kekilli kalbimdeki darp www kekillizm com ozel video montaj lider fan clup
karışık otobüs resimleri 03:44
karışık otobüs resimleri 22.121 izlenme - 9 yıl önce by emree
Idris Usta ve Amerikalı Atatürkçü Beyaz Türkler 03:29
Idris Usta ve Amerikalı Atatürkçü Beyaz Türkler 2.432 izlenme - 1 yıl önce idris Usta Amerikaya ilk geldiği sıralarda ne ingilizcesi nede parası olmayan idris usta. chicago ya tanıdığı bir arkadaşının yanına giderek, farklı iş kollarında çıraklık,yardımcılık v.b ufak işlerle kendine harçlık çıkarmış bir süre sonrada, birinin yanında çalışmak yerine kendi işini başlatmak adına 100 dolara itmeli bir çim biçme makinası alarak. Günde 500$ para kazanmaya başlamıştır. Daha sonra işlerine boyacılık,marangozluk ve tüm tamirat,tadilat,yenileme gibi alanlarıda ekleyerek iş hacmini büyütmüş, artık general contactor'lük yani bir evin tüm tamirat,tadilat ve yenileme işlerini ve bakım ihtiyaçlarını karşılayacak bir yapıda şirket kurma ihtiyacı doğmuştur. Bu sırada Amerikan vatandaşlığınıda alan idris ustanın amerikadaki adı Eddies SARIER olmuştur.17 sene chicago'da işlerini geliştiren ve büyüten idris usta sonrasında new jersey'e geçmiş ve orada 8 yıl yaşamıştır ve son olarakta virginya eyaletine yerleşmiştir. Hali hazırda kurmuş olduğu "Sarier Painter LLC" şirketini işletmeye devam etmektedir Okuduğunuz üzere idris usta hayat mücadelesinde kendine bambaşka bir hayat ve yepyeni bir sayfa açmıştır.
Murat Kekilli-Vay Be Radyolider.com 03:45
Murat Kekilli-Vay Be Radyolider.com 15.898 izlenme - 10 yıl önce murak kekilli http//www.radyo24.net http//www.radyolider.com
Son 10 Yılın En Çok Kazanan Sporcuları! 00:30
Son 10 Yılın En Çok Kazanan Sporcuları! 2.129 izlenme - 1 yıl önce Spor dünyasının son 10 yılın en çok kazanan isimleri sizlerle...
O Zaman Dans 00:59
O Zaman Dans 2.516 izlenme - 1 yıl önce Demir “dans edelim mi anne?” diye yanıma gelince eşime dedim ki; seç bir müzik, dj sensin. Burada amacım her müzik olur, illa benim seçtiğim parçalarla dans etmek zorunda değilsiniz mesajı vermekti. Eşim de clup müziği seçmese iyiymiş ama oldu mu oldu valla. Demir illa tutturdu dedem de dans edecek diye, hatta videoda yok ama sonra anneanne de katıldı. Boşa demiyorlar çocuk evin neşesi diye. Şimdi Demir olmasa, ya hep birlikte tv önünde ya da her birimiz ayrı bir köşede takılıyor olurduk. Pekiii bu dans gelişimi nasıl destekliyor? Bir kere lider o. Hareketleri o seçiyor biz yapıyoruz. Yani aslında yaratıcı hareket dans çalışması yapıyoruz. Lider olmak hoşuna gidiyor. Sonra müzik duruyor, ardından gelen yönergeye uyuyoruz. Yani kurallı oyun oynuyoruz aslında, dikkat becerimiz gelişiyor. Sonuç olarak eğleniyor muyuz? Eğleniyoruuuuuz??O halde gerisi teferrüat?