Hoşgeldiniz!

lider

Türkmenistan Lideri Merkel'in Ağzını Açık Bıraktı 00:17
Türkmenistan Lideri Merkel'in Ağzını Açık Bıraktı 8.186 izlenme - 1 ay önce İş seyahati için Türkmenistan'a giden Almanya Şansölyesi Angela Merkel ve Türkmenistan Devlet Başkanı Qurbanqulu Berdimuhammedov'un gerçekleştirecekleri ortak basın toplantısı için salona girmelerinden kısa süre sonra kameralara yansıyan bir görüntü kamuoyunun dikkatini topladı. Merkel'in de ‘ağzı açık' karşıladığı olayın nedeni tam olarak bilinmese de, Berdimuahmmedov'un zehirlenmesine karşı bir tedbir olduğu yorumlarına yol açtı.
Son 10 Yılın En Çok Kazanan Sporcuları! 00:30
Son 10 Yılın En Çok Kazanan Sporcuları! 618 izlenme - 1 gün önce Spor dünyasının son 10 yılın en çok kazanan isimleri sizlerle...
Idris Usta ve Amerikalı Atatürkçü Beyaz Türkler 03:29
Idris Usta ve Amerikalı Atatürkçü Beyaz Türkler 2.110 izlenme - 4 hafta önce idris Usta Amerikaya ilk geldiği sıralarda ne ingilizcesi nede parası olmayan idris usta. chicago ya tanıdığı bir arkadaşının yanına giderek, farklı iş kollarında çıraklık,yardımcılık v.b ufak işlerle kendine harçlık çıkarmış bir süre sonrada, birinin yanında çalışmak yerine kendi işini başlatmak adına 100 dolara itmeli bir çim biçme makinası alarak. Günde 500$ para kazanmaya başlamıştır. Daha sonra işlerine boyacılık,marangozluk ve tüm tamirat,tadilat,yenileme gibi alanlarıda ekleyerek iş hacmini büyütmüş, artık general contactor'lük yani bir evin tüm tamirat,tadilat ve yenileme işlerini ve bakım ihtiyaçlarını karşılayacak bir yapıda şirket kurma ihtiyacı doğmuştur. Bu sırada Amerikan vatandaşlığınıda alan idris ustanın amerikadaki adı Eddies SARIER olmuştur.17 sene chicago'da işlerini geliştiren ve büyüten idris usta sonrasında new jersey'e geçmiş ve orada 8 yıl yaşamıştır ve son olarakta virginya eyaletine yerleşmiştir. Hali hazırda kurmuş olduğu "Sarier Painter LLC" şirketini işletmeye devam etmektedir Okuduğunuz üzere idris usta hayat mücadelesinde kendine bambaşka bir hayat ve yepyeni bir sayfa açmıştır.
Başına 40000 Dolar Ödül Konan Çete Liderinin Ele Geçirilmesi - Kolombiya 01:36
Başına 40000 Dolar Ödül Konan Çete Liderinin Ele Geçirilmesi - Kolombiya 6.296 izlenme - 6 ay önce Başına 40000 dolar ödül konulan Edgar Gutierrez Arenas komandoların operasyonuyla kırsal kesimde ele geçirildi.
İşte  Osman Pamukoğlu 03:13
İşte Osman Pamukoğlu 20.837 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Kemal Atatürkten Sonra Gelmiş Tek Lider Hak Ve Eşitlik Partisi(hepar) Genel Başkanı Osman Pamukoglu
Kürkçü Dükkanı - Lider Taki Allame Leşker Asakir (Mini Clip) 07:10
Kürkçü Dükkanı - Lider Taki Allame Leşker Asakir (Mini Clip) 39.058 izlenme - 3 yıl önce İzlemeden Önce Okuyunuz!!! 1 - Kürkçü Dükkanı isimli şarkıda hiçbir kişi, kurum veya oluşuma gönderme "YOKTUR". 2 - Videonun telif hakları Batarya Co. elinde...
Fenerbahçe Amigosu Sefa Kalya Hayatını Kaybetti 03:29
Fenerbahçe Amigosu Sefa Kalya Hayatını Kaybetti 8.429 izlenme - 10 ay önce Fenerbahçenin Genç Fenerbahçeliler tribün lideri Sefa Kalyon geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti. Sefa Kalya en son Aziz Yıldırım tartışmasıyla zihinlere kazınmıştı.
Papa'nın Düştüğü An Kameralara Yansıdı 00:34
Papa'nın Düştüğü An Kameralara Yansıdı 3.270 izlenme - 3 ay önce Katoliklerin ruhani lideri Papa Francis, Polonya'nın Krakow kentinde düzenlenen törende yere kapaklandı. Dünya Gençlik Merkezi organizasyonuna katılan Papa Francis'in yere düşmesi sonrasında kalkarak törene kaldığı yerden devam etmesi kameralara yansıdı.
Tayyip Erdoğan'ın Taklidini Yapmak 04:26
Tayyip Erdoğan'ın Taklidini Yapmak 3.595 izlenme - 4 ay önce Türkiyenin lideri cumhurbaşkanı geleceğin başkanı Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi Hazretlerinin bir vatandaşımız tarafından yapılan taklidini izliyoruz.
Önder Kime Denir? (Gazi Mustafa Kemal Atatürk) 01:20
Önder Kime Denir? (Gazi Mustafa Kemal Atatürk) 926 izlenme - 2 ay önce Kendini lider zannedenin takip edeni yoksa, o kişi sadece yürüyüşe çıkmıştır.
Mustafa Kemal Atatürk'ün Görüntüleri (Birleştirilmiş - Yüksek Kalite) 06:24
Mustafa Kemal Atatürk'ün Görüntüleri (Birleştirilmiş - Yüksek Kalite) 4.045 izlenme - 4 ay önce Mustafa Kemal Atatürk Türk ordu subayı, mareşal ve Türkiye'nin ilk cumhurbaşkanı. Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ve önderidir.Video'da ise Mustafa Kemal Atatürk'ün görüntülerinin yüksek kalite düzeyine getirilmiş hali vardır.İyi seyirler.
Kameramanın Usain Bolt'u Biçmesi 01:10
Kameramanın Usain Bolt'u Biçmesi 12.005 izlenme - 1 yıl önce 15. Dünya Atletizm Şampiyonası'nda 200 metre finalini 19.56 koşup şampiyon olan Usain Bolt yarış sonrası tribünleri selamlarken başına görünmez bir kaza gelmiş. İzliyoruz.
Adolf Hitler'in Konuşmaları (Birleştirilmiş - Altyazılı) 10:13
Adolf Hitler'in Konuşmaları (Birleştirilmiş - Altyazılı) 2.381 izlenme - 4 ay önce Adolf Hitler Alman politikacı, siyasi lider, teorisyen ve devlet adamı.Nasyonal sosyalizmin kurucusu olup Almanya'yı 12 yıl boyunca bu öğretiyle yönetmiştir. Bir politikacı ve asker olmanın yanı sıra ressam ve yazar idi.Video'da ise etkileyici hitabetiyle yaptığı konuşmaları görmekteyiz.İyi seyirler.
Hasip Aksu  Lider Artık İnanma Video Clip (Asakir PRO) 05:15
Hasip Aksu Lider Artık İnanma Video Clip (Asakir PRO) 7.399 izlenme - 5 yıl önce Hasip Aksu Lider Artık İnanma Video Clip (Asakir PRO)
Recep Tayyip Erdoğan İle Kafayı Bozan Adam 00:35
Recep Tayyip Erdoğan İle Kafayı Bozan Adam 6.444 izlenme - 1 yıl önce Videoda genç arkadaşımız kafayı Sayın Cumhurbaşkanımız ile bozmuş ve ona beste yapmış tabi kuru kuru beste olmaz demiş yanına birde dans koreografisi eklemiş. Bunuda mahallesinde sergilemiş ve sosyal medya sayesinde bize kadar ulaşmış. İşin şaka boyutu dışında meczup biri olduğu belli ama şimdi ne desek ki insanlara komik geliyor böyle şeyler sonuçta kimse zorlamamışsa onu böyle bir şeye sorun yok bence.
Binali Yıldırım ve Sayın Cumhurbaşkanımız 00:59
Binali Yıldırım ve Sayın Cumhurbaşkanımız 2.669 izlenme - 5 ay önce Bir insan 1 mitingde kaç kere aynı insana sayın diye hitap edebilir? Sayın başbakanımız bunun rekor denemesini yapıyor sanırım rekoru kırıyorda helaller olsun.
Meksikalı Mafya Lideri Seksi Kadın Claudia Ochoa Felix Samba Şovu Yapması 01:07
Meksikalı Mafya Lideri Seksi Kadın Claudia Ochoa Felix Samba Şovu Yapması 9.969 izlenme - 2 yıl önce Artık kulaklarımız duymaktan aşina olmuş hale geldi, Latin Amerika ülkelerindeki kadın mafya gerçeğini. Şuan Meksika ve Latin Amerika ülkelerinde günün en çok konuşulan haberlerinden birisi ise tam da bu. Meksikalı mafya lideri Claudia Ochoa Felix'in samba yaparken çekilen görüntüleri ülke gündemine bomba gibi oturmuş efendim. Bu ağır ablamız da, "mafya da mafya şimdi" dedirtecek cinsten. En çok merak ettiğim konu ise gerçek silah kullanıp kullanmadığı. İyi seyirler..
Lider Ft. Hasip Aksu - Yalnız (2012) 04:00
Lider Ft. Hasip Aksu - Yalnız (2012) 5.875 izlenme - 4 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
mahsun kırmızıgül-kardeşlik türküsü - radyolider 06:53
mahsun kırmızıgül-kardeşlik türküsü - radyolider 29.097 izlenme - 8 yıl önce mahsun kırmızıgül kardeşlik türküsü http//www.radyo24.net http//www.radyolider.com
Kürkçü Dükkanı 07:10
Kürkçü Dükkanı 7.771 izlenme - 2 yıl önce Batarya Company
Tribünden Düşen Göztepeli Amigo 00:32
Tribünden Düşen Göztepeli Amigo 1.681 izlenme - 8 ay önce Göztepe - Zağnos erkekler süper lig hentbol maçında inanılmaz bir an yaşandı. Karşılaşmada tezahürat yapan tribün lideri dengesini kaybederek tribünden sahaya düştü. İzliyoruz.
Suikast Anı Ahmet Kadirov. Çeçen Halkını Satan Liderin Sonu! 11:13
Suikast Anı Ahmet Kadirov. Çeçen Halkını Satan Liderin Sonu! 5.535 izlenme - 2 yıl önce Kendi Halkını Vatanını Kimliğini Satan Namussuz Şerefsiz Liderlerin Sonu Hep Böyle Olacaktır
YAŞA FENERBAHÇE MARŞI Şampiyon FENER MARŞ f.b fb 01:01
YAŞA FENERBAHÇE MARŞI Şampiyon FENER MARŞ f.b fb 30.022 izlenme - 7 yıl önce Kalpleri fetheden renkler "yaşa fenerbahçe" Türk'ün kalbi senle atar "yaşa fenerbahçe" Mazinde bir tarih yatar "yaşa fenerbahçe" Ne mutlu seni sevene "yaşa fenerbahçe" Cihatlar, lefterler, canlar, fikretler Hala sevilen birer abidedirler hiçbir kulüpte olmayan bu dostluk Yıllar yılı hep şampiyon olduk Kalpleri fetheden renkler "yaşa fenerbahçe" Türk'ün kalbi senle atar "yaşa fenerbahçe" Mazinde bir tarih yatar
Koma Herdem Lider Midyat Seyahat 07:14
Koma Herdem Lider Midyat Seyahat 24.491 izlenme - 7 yıl önce koma herdem lider midyat seyahat
Beşiktaş İlk Yarıyı Lider Kapatınca Keyiften Dört Köşe Olan Baba 00:20
Beşiktaş İlk Yarıyı Lider Kapatınca Keyiften Dört Köşe Olan Baba 1.970 izlenme - 10 ay önce Bu akşamki Torku Konyaspor maçını 4-0 kazanan Beşiktaş ligin ilk yarısını ilk sırada tamamladı. Bir baba da böyle bir başarı karşısında sevincini gizleyemeyerek ortaya renkli görüntüler çıkardı.
Atatürk Nasıl Bir Liderdi? - Öğrenciler Cevaplıyor 00:15
Atatürk Nasıl Bir Liderdi? - Öğrenciler Cevaplıyor 2.204 izlenme - 12 ay önce Kemerburgaz Üniversitesi'nde öğrencilerimize Atatürk nasıl bir liderdi diye sorulmuş. Bakın ne cevap verilmiş.
Mesut Tu Guli 04:43
Mesut Tu Guli 11.542 izlenme - 7 yıl önce selamlar olsun İzliyenlere
Fethullah Gülen'in Koltuk Değiştirme Numarası 00:48
Fethullah Gülen'in Koltuk Değiştirme Numarası 237 izlenme - 1 ay önce Fethullah Gülen'in Koltuk Değiştirme Numarası Her hareketinin şifre sanılmasına neden olan garip hareketlerinden birisi. Hep birlikte izliyoruz.
Hasip Aksu  Lider-Artık İnanma 05:15
Hasip Aksu Lider-Artık İnanma 3.595 izlenme - 4 yıl önce Hasip Aksu Lider-Artık İnanma
Mustafa Kemal Atatürk 03:51
Mustafa Kemal Atatürk 27.069 izlenme - 9 yıl önce mustafa kemal atatürk