Hoşgeldiniz!

Liderler Videoları İzle

Kur’ân-I  Kerîm’i Kurşunlatan Liderler… 04:32
Kur’ân-I Kerîm’i Kurşunlatan Liderler… 50.546 izlenme - 1 yıl önce KUR’ÂN-I KERÎM’İ KURŞUNLATAN LİDERLER…
Büyük Liderler - Deli Petro 50:32
Büyük Liderler - Deli Petro 657 izlenme - 2 ay önce Rusya'yı 1682'den 1725 yılları arasında yöneten, Türklerin deli, Rusların büyük dediği 1. Petro^nun hayatının belgeseli.
Sözü Kesilen Liderlerin Tepkileri 06:25
Sözü Kesilen Liderlerin Tepkileri 6.540 izlenme - 1 yıl önce Miting yahut konuşma esnasında, dünyadan ve Türkiye'den parti ve ülke liderlerinin sözünün kesilmesi ve bu durum karşısında o liderlerin nasıl bir tepki verdiğine dair video kesitleriyle kolajlanmış bir çalışmayı sizlere sunuyor, bu konu hakkında yorumları da sizlere bırakıyorum...
4-5 Eylül 2016 G-20 Hangzhou Zirvesi İçin Liderlerin Kil Heykeli 00:38
4-5 Eylül 2016 G-20 Hangzhou Zirvesi İçin Liderlerin Kil Heykeli 1.117 izlenme - 8 ay önce Çinli bir grup sanatçı 4 ay süren çalışma sonrasında liderlerin heykellerini yapmış, her liderin elinde çin'in ulusal çiçeği var önlerinde ise kendi ulusal çiçekleri bulunuyor, 28.saniye Putin ve Recep Tayyip Erdoğan biraz fazla genç gösteriyorlar.
Liderler Açık Oturumu (11 ekim 1991) 44:55
Liderler Açık Oturumu (11 ekim 1991) 1.635 izlenme - 2 yıl önce Liderler Açıkoturumu - 1991 Konuklar: -Doğu Perinçek -Bülent Ecevit -Mesut Yılmaz -Erdal İnönü -Necmettin Erbakan -Süleyman Demirel Dönemin parti liderleri birlikte tv de açık oturum yapıyorlar...
Haham Michael Lerner: Türk Liderleri Kürtleri Öldürmeyi Bıraksın 02:54
Haham Michael Lerner: Türk Liderleri Kürtleri Öldürmeyi Bıraksın 363 izlenme - 11 ay önce 74 yaşında yaşamını yitiren dünyaca ünlü boksör Muhammed Ali, dün son yolculuğuna uğurlandı. Muhammed Ali'nin toprağa verilmesinin ardından "KFC Yum! Center"da düzenlenen törende konuşan haham Michael Lerner, 15 bini aşkın kişinin katıldığı ve dünyada milyonlarca kişinin canlı olarak izlediği törende Türkiye ile ilgili gerçekle tek bir alakasının bile olmadığı açıklamalarda bulundu: TÜRKİYE'NİN LİDERLERİNE SÖYLEYİN, KÜRTLERİ ÖLDÜRMESİN "Seçimle işbaşına gelen yetkililere işkenceye son vermelerini söyleyin. Bu ülkede 2008’de ekonomik kriz yaratan bankalara ve büyük şirketlere, gelir dağıtımı adaleti istediğinizi söyleyin. Şiddet kullanan politikacılara 'Dur' deyin, savaşlara 'Dur' deyin. Türkiye’nin liderlerine Kürtleri öldürmeyi bırakmalarını söyleyin."
Liderler Zirvesinin Kamera Arkası Görüntüleri (1991) 02:55
Liderler Zirvesinin Kamera Arkası Görüntüleri (1991) 665 izlenme - 2 yıl önce Trt'nin bütün siyasi partilerin liderlerini bir oturumda karşı karşıya getirdiği program, 'Liderler Zirvesi'nde Bülent Ecevit, Necmettin Erbakan, Süleyman Demirel, Erdal İnönü ve Doğu Perinçek karşı karşıya geliyor. Erbakan İnönü ile boy ölçüşüyor. Not: Bu görüntüler A Haber'de ilk kez yayınlanmıştır. İçerik sahibi Erkan İlyas Helvacı'ya teşekkürler.
Üç Kağıtçılar 01:01
Üç Kağıtçılar 479 izlenme - 3 yıl önce Parodi olarak hazırlanmış bir edit videosu. Fazla yorum yapmadan izleyip geçilmelidir. Gülmeden geçilmemeli!
Liderler Sınıfı - Çiğ Köfte Demokrasisi 02:48
Liderler Sınıfı - Çiğ Köfte Demokrasisi 543 izlenme - 2 yıl önce Tiyatro eğitiminin bir kısmını İngiltere'de almış olan,80'li yılların ünlü ve kanımca oldukça yetenekli,ancak maalesef 90'lardan sonra unutulmaya yüz tutmuş,Yalçın Menteş ile televizyonlara epeyce skeç yapmış,hatta onunla birlikte bir tiyatro oyunu da oynamış komedi oyuncusu Atilla Arcan'ın zamanın siyasilerine göndermeler içeren parodisi 'Liderler Sınıfı'..
TAPTIĞINIZ İLAHLAR ŞEYHLER LİDERLER HOCALAR YÖNETECİLER ŞEYTANLAR KIYAMET GÜNÜ SİZDEN TEBERRİ EDECEK 04:29
TAPTIĞINIZ İLAHLAR ŞEYHLER LİDERLER HOCALAR YÖNETECİLER ŞEYTANLAR KIYAMET GÜNÜ SİZDEN TEBERRİ EDECEK 67 izlenme - 4 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Selahattin Demirtaş Liderler Fox TV'de 4 Mayıs 2015 02:09:54
Selahattin Demirtaş Liderler Fox TV'de 4 Mayıs 2015 163 izlenme - 2 yıl önce Selahattin Demirtaş Liderler Fox TV'de 4 Mayıs 2015 1.Kısım Tek Parça Selahattin Demirtaş Liderler Fox TV'de 4 Mayıs 2015 Selahattin Demirtaş Liderler Fox TV'de buluşacak Fox TV'nin deneyimli habercileri liderleri konuk edecek. fox tv Selahattin Demirtaş 4 Mayıs 2015 1.Kısım, fox tv Selahattin Demirtaş 4 Mayıs 2015 2.Kısım, fox tv Selahattin Demirtaş 4 Mayıs 2015 3.Kısım, fox tv Selahattin Demirtaş 4 Mayıs 2015 tamamı tek parça, fox tv Selahattin Demirtaş izle, fox tv Selahattin Demirtaş seyret, fox tv Selahattin Demirtaş bugün, fox tv Selahattin Demirtaş bu hafta, fox tv Selahattin Demirtaş fatih portakal, Selahattin Demirtaş miting, demirtaş fox tv'de, Selahattin Demirtaş cnntürk, Selahattin Demirtaş habertürk, fatih portakal izle, fatih portakal konukları, fatih portakalın zor anları, fatih portakal fox ana haber, ismail küçükkaya fox tv Selahattin Demirtaş izle, fox tv Selahattin Demirtaş gündemdeki konular, başkanlık sistemi, 2015 seçimleri, 7 haziran 2015 seçimleri, hdp'nin parti olarak seçime girmesi, hdp  seçim barajı, iç güvenlik paketi, hdp'nin seçim vaatleri, partilerin seçim vaatleri, partilerin oy oranları, seçimlere doğru çözüm süreci, çözüm süreci,parsel parsel, çözüm sürecinin geldiği nokta, hakan fidan'ın istifası, hakan fidan milletvekilliği adaylığı, bürokratların istifaları, bürokratların 2015 seçimleri milletvekilliği için istifaları, 2015 seçimlerinde hangi parti ne kadar oy alır, partilerin seçim stratejileri, hdp'nin milletvekili adayları, hdp'nin sürpriz milletvekili adayları, başkanlık için 400 vekil, chp'nin seçim stratejisi, hdp'nin seçim stratejisi, akp'nin seçim stratejisi, ak parti'nin seçim stratejisi, mhp'nin seçim stratejisi, Siyasi Liderler içerisinde en çok konuşulan isim HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş Fox Tv ekranlarında olacak. "Liderler Fox'ta" programı ile 7 Haziran'da gerçekleşecek Türkiye genel seçimleri öncesi her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm parti başkanlarına söz hakkı tanıyor. Liderler Fox'ta programının ilk konuğu ise Selahattin Demirtaş olacak. 4 Mayıs'tan itibaren seçim günü olan 7 Haziran'a kadar her Pazartesi akşamı saat 22.30'da FOX ekranlarından yayınlanacak olan "Liderler FOX'ta" isimli programda partilerin genel başkanları ağırlanacak. Program Fox Haber ve Spor Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk'ün moderatörlüğünde gerçekleşecek. FATİH PORTAKAL VE İSMAİL KÜÇÜKKAYA BİRLİKTE SUNACAK Parti Liderleri , Fox Tv Haber sunucuları Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya, Fox Ankara Temsilcisi Sedat Bozkurt ve Ankara Haber Müdürü Tülay Öçten'in seçimler ile ilgili sorularına açıklık getirecekler. " olacak. 2015 Genel Seçim öncesinde parti liderlerine kendilerini ifade etme imkanı sağlayan Liderler Fox'ta ilk bölümü 4 Mayıs Pazartesi günü saat 22.30'da ekrana gelecek. #DemirtaşFoxta
Büyük Liderler Nasıl İlham Verir? - TED 18:01
Büyük Liderler Nasıl İlham Verir? - TED 140 izlenme - 2 yıl önce Simon Sinek bu Ted konuşmasında dünyaca tanınan marka ve kişilerin hepsinde olan bir ortak noktadan bahsediyor. İzleyelim.
Ahmet K 03:44
Ahmet K 137 izlenme - 6 yıl önce
Erdoğan Türk Bayrağını Yine Yerde Bırakmadı 03:24
Erdoğan Türk Bayrağını Yine Yerde Bırakmadı 267 izlenme - 4 yıl önce Fransa'nın Cannes Kentinde Başlayan Liderler Zirvesine Katılan Devlet Ve Hükümet Başkanları ''aile Fotoğrafı'' Çektirdi. Başbakan Yine Yerdeki Türk Bayrağını... (03.11.2011)
Şişli Belediyesi  Liderlerimize Özel Liderlik Dersleri.. 03:01
Şişli Belediyesi Liderlerimize Özel Liderlik Dersleri.. 115 izlenme - 6 yıl önce sayın başkanımız mustafa sarıgüle minnettarız..recep ışık
Tarihin Unutulmaz Liderleri 00:38
Tarihin Unutulmaz Liderleri 285 izlenme - 7 yıl önce gandhi'nin tren yolculuğu hayatını nasıl etkiledi?che'nin öldüğüne castro nasıl ikna edildi?adolf hitler bir dahi mi yoksa deli miydi?20 büyük lider 20 yaşam öyküsü.
Dünya Liderlerinin İlginç Tavırları 04:49
Dünya Liderlerinin İlginç Tavırları 117 izlenme - 2 yıl önce Berlusconi çok matrak adamdır. Videonun büyük kısmını o oluşturuyor. Bonus olarak Obama, Sarkozy, Merkel ve Kaddafi var. Bakalım Dünyayı yöneten liderler nasıl insanlarmış?
Liderler Sınıfı - İtibar Sırası - 1991  07:49
Liderler Sınıfı - İtibar Sırası - 1991 42 izlenme - 1 yıl önce Yıl 1991. İlk özel kanal Star TV ilk halleriyle karşımızda. Belki duymuşsunuzdur. 1001 Surat olarak tanınan Atilla Arcan o dönemki siyasileri ve siyasi olayları yerine göre hiciv, yerine göre ise saf komedi olarak bizlere aktarmış. Temsil edilen isimleri saysak inanın bitmez. İzlemesi ve yorum yapması sizden, paylaşması yine http://beytepeyasamrehberi.com ailesinden!
Vicdansızlıkta Yeni Bir Çığır Açan 10 Şeytani Lider 07:33
Vicdansızlıkta Yeni Bir Çığır Açan 10 Şeytani Lider 33 izlenme - 1 yıl önce Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDu... Diğer Videoları İzleyin Dünya Nüfusu Aniden 2 Katına Çıksaydı Neler Olurdu ? -- https://goo.gl/UWosjn Dondurulma Yöntemi İle ölümü yenebilir miyiz ? -- https://goo.gl/GmYVGO Lanetli Olduğu Düşünülen 8 Ürpertici Yer --https://goo.gl/ZirT8Q Evrende Başka Canlılar Var mı ? -- https://goo.gl/eSUPjB Yakın Gelecekte Neler Olacak ? --https://goo.gl/nNCqRC Kevin MacLeod sanatçısının Lightless Dawn adlı şarkısı, Creative Commons Attribution lisansı (https://creativecommons.org/licenses/...) altında lisanslıdır. Kaynak: http://incompetech.com/music/royalty-... Sanatçı: http://incompetech.com/
Tr Metin2 Tuva Yöneticilerinin Ve Liderlerinin Hırsızlık İşbirligi 00:16
Tr Metin2 Tuva Yöneticilerinin Ve Liderlerinin Hırsızlık İşbirligi 70 izlenme - 3 yıl önce Tr Metin2 Hırsızlarının Haksız Engelleme Yaparak Hırsızlık Haksız Kazanc Talep Edmeleri önce Engelliyip Sora Real Para İle Acmak İçin 4binlira İsdemeleri
Üç Amigolar Zirvesi Toplandı 01:59
Üç Amigolar Zirvesi Toplandı 26 izlenme - 10 ay önce Üç Amigolar Zirvesi olarak da bilinen Kuzey Amerika Liderler Zirvesi, Kanada’nın başkenti Ottawa’da toplandı. Kıta basını tarafından Üç Amigolar Zirvesi (3 Amigos Summit) olarak adlandırılan zirveye, ev sahibi Kanada Başbakanı Justin Trudeau’nun yanı sıra ABD Başkanı Barack Obama ve Meksika Devlet Başkanı Enrique Pena Nieto katıldı.
Kadınsı Yüz Güven Verir! 03:01
Kadınsı Yüz Güven Verir! 72 izlenme - 2 yıl önce Bu kısa belgeselde siyasi liderleri neden sevip sevmediğimizi göreceğiz. Devlet Bahçeli'nin Kemal Kılıçtaroğlu'nun neden bize itici geldiğini, Tayyip Erdoğan'ın ise neden insanlara çekici geldiğini göreceğiz. Belgeselin sonunda da Söylediği gibi kadınsı yüz güven verirken erkeksi yüzler insanlara itici geliyor. Küçük bir tavsiye: Siz oyunuzu kimsenin kara kaşına kara gözüne göre değil; söylediklerini, yaptıklarını ,yapacaklarını , dürüstlüklerini beğendiğiniz adaylara verin.
Beştepe'de Liderler Zirvesi 00:28
Beştepe'de Liderler Zirvesi 26 izlenme - 9 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi, darbe girişimi karşısındaki kararlı tutumları sebebiyle teşekkür etmek ve önerilerini almak üzere, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde ağırladı.
Kemal Kılıçdaroğlu | 29 Mart 2015 | Fox Tv Çalar Saat 24:46
Kemal Kılıçdaroğlu | 29 Mart 2015 | Fox Tv Çalar Saat 16 izlenme - 7 ay önce CHP Genel Başkanı KEMAL KILIÇDAROĞLU FOX TV'de Yayınlanan "LİDERLER ÇALAR SAAT'TE" Adlı Programa Katıldı.
Batılı Liderler Erdoğan Hakkında Ne Söylemişler 02:32
Batılı Liderler Erdoğan Hakkında Ne Söylemişler 15 izlenme - 8 ay önce BAKIN BATILI LİDERLER ERDOĞAN HAKKINDA NELER SÖYLEMİŞLER
Beştepe Liderler Zirvesinden İlk Görüntüler 00:53
Beştepe Liderler Zirvesinden İlk Görüntüler 10 izlenme - 9 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti, CHP ve MHP genel başkanları ile darbe girişimi karşısındaki kararlı tutumları sebebiyle teşekkür etmek ve önerilerini almak üzere, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya geldi.
Bu Görüntüler Yıllar Sonra Ortaya Çıktı 01:33
Bu Görüntüler Yıllar Sonra Ortaya Çıktı 29 izlenme - 2 yıl önce Bu görüntüler yıllar sonra ortaya çıktı TRT Haber'de ilk kez yayınlanan liderlerin yayın öncesi hazırlık görüntüleri yıllar sonra büyük ilgi çekti. Videoda yer alan bir dönemin önemli liderlerinden, Necmettin Erbakan, Mesut Yılmaz ve Tansu Çiller'in yayın öncesi heyecanları şimdi baktığımızda eğlenceli görünüyor.
Erdoğan - Çin 2016 - G20 Liderler Zirvesinde Aile Fotoğrafı Erdoğan Fotoğrafda Putin Ve Şi Cinping'l 20:31
Erdoğan - Çin 2016 - G20 Liderler Zirvesinde Aile Fotoğrafı Erdoğan Fotoğrafda Putin Ve Şi Cinping'l 11 izlenme - 8 ay önce
APEC Zirvesinde liderlere dijital kırmızı halı 01:27
APEC Zirvesinde liderlere dijital kırmızı halı 19 izlenme - 2 yıl önce Asya Pasifik Ekonomik İşbirliği Örgütü (APEC) zirvesi Çin'in başkenti Pekin'de başladı. Zirve'nin açılış töreninde bir akşam yemeğinde biraraya gelen liderler, toplantı salonuna gelirken muhteşem bir ışık ve dans gösterisiyle karşılandılar.
Başbakan Davutoğlu, Avustralya'ya Gitti 06:10
Başbakan Davutoğlu, Avustralya'ya Gitti 16 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Davutoğlu Avustralya'ya gittiANKARA (AA) - Başbakan Ahmet Davutoğlu, G20 Liderler Zirvesi'ne katılmak üzere özel uçak "TUR" ile saat 21.30'da Avustralya'ya gitti.