Hoşgeldiniz!

Liderlik Zirvesi Videoları İzle

Arzuhan Doğan Yalçındağ - Liderlik ve Yöneticilik 00:27
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Liderlik ve Yöneticilik 126 izlenme - 5 yıl önce Liderlik ve Yöneticilik arasındaki farklara değinen Arzuhan Doğan Yalçındağ, liderliğin vasıflarının bir çoğunun doğuştan geldiğini belirtti. Arzuhan Doğan Yalçındağ tek cümle ile Lider ve Yönetici arasındaki farkı "Lider, farklı olanı; Yönetici ise var olanı yöneten kişidir" diyerek belirtti.
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu 00:28
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu 112 izlenme - 5 yıl önce Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu'nun uygulamalı eğitimleri ile öğrencilerine mesleki açıdan ciddi faydası gerçekleşiyor. Arzuhan Doğan Yalçındağ, uygulamadan ve icraatin içinden çıkan bu öğrencilere güveni sonsuz.
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Liderlik Zirvesi Röportajı - Sıradışı Kariyer 00:25
Arzuhan Doğan Yalçındağ - Liderlik Zirvesi Röportajı - Sıradışı Kariyer 103 izlenme - 5 yıl önce Kariyerinin başındaki gençler için sıradışı kariyerlere bakış açısını ve liderlik ile ilgili yansımalarını sorduğumuz Arzuhan Doğan Yalçındağ, liderlik için ilk önce özgüvenin olması gerektiğini düşünüyor. Buna paralel olarak Arzuhan Doğan Yalçındağ, özgüveni olan insanların sıradışı işlere imza attıklarını belirtiyor.
Arzuhan Doğan Yalçındağ - MT Programları 00:25
Arzuhan Doğan Yalçındağ - MT Programları 48 izlenme - 5 yıl önce Arzuhan Doğan Yalçındağ, akademik gelişimin sektörel tecrübelerle desteklenmesi için MT programlarının olduğunu belirtti. Bu MT programlarından sonra kalıp işe devam çok sayıda genç olduğunu belirtildi.