Hoşgeldiniz!

likör

Jagermeisteri Bir Dikişte Bitiren Çılgın Kız 00:39
Jagermeisteri Bir Dikişte Bitiren Çılgın Kız 10.099 izlenme - 2 hafta önce Alman yapımı geleneksel likör olan Jagermeister'i bir dikiş içip üzerine red bull çakan çılgın kızın kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
Kadınlar Ne İster 00:25
Kadınlar Ne İster 2.829 izlenme - 8 yıl önce hare kahveli likörlerhttpwwwharelikorcom
Kurban Etiyle İçki İçilebilir - Zekeriya Beyaz 02:46
Kurban Etiyle İçki İçilebilir - Zekeriya Beyaz 728 izlenme - 2 yıl önce Prof. Zekeriya Beyaz, dinle ilgili çok tartışılan yorumlarına bir yenisini daha ekledi. Beyaz, Kurban etiyle içki içmenin herhangi bir sakıncası olmadığını söyledi.
Kafa Yapan Meyve Ve Sarhoş Hayvanlar! 02:49
Kafa Yapan Meyve Ve Sarhoş Hayvanlar! 970 izlenme - 5 yıl önce Afrika'da yetişen marula ağacnının meyvesini yiyen hayvanlar ayakta durmakta zorluk çekiyor
Dünyanın En Kötü Likörünü Tadan İnsanların Tepkisi 03:23
Dünyanın En Kötü Likörünü Tadan İnsanların Tepkisi 78 izlenme - 10 ay önce Dünyanın en kötü likörü olarak açıklanan Malort'u dünyanın dört bir tarafından insana denettiler. Tadı ne kadar kötü veya gerçekten en kötüsü mü bilmiyoruz ancak insanların tepkilerinden anladığımız kadarıyla pek hoşlarına gitmemiş.
benim çoçuklarım 01:20
benim çoçuklarım 519 izlenme - 9 yıl önce anne likör,oğul efe,kızı,prenses
evin İçinde benim çoçuklar 00:58
evin İçinde benim çoçuklar 485 izlenme - 9 yıl önce gece uyurken çektİĞİm resİmler
İçki İsimlerini Biplemek - Atv 01:00
İçki İsimlerini Biplemek - Atv 106 izlenme - 2 yıl önce Atv, yayınladığı Koruyucu filmde, alkollü içkinin adlarını biplemiş. Söz konusu film, daha doğrusu fil serisi, bombaların, mermilerin yağmur gibi yağdığı, insan hayatının bozuk para gibi harcandığı bir film ve Atv böyle bir filmi yayımlayıp, içki adını bipliyor. Demet Akalın bunun üzerine Twitter'da laf söyleyince, basının ayrıca dikkatini çekiyor.
Aklı İtalya’da Kalanlara 00:52
Aklı İtalya’da Kalanlara 90 izlenme - 7 yıl önce