Hoşgeldiniz!

limon film limon production

Kara Ekmek - 37.Bölüm 2 .Tanıtm 00:30
Kara Ekmek - 37.Bölüm 2 .Tanıtm 1.402 izlenme - 10 ay önce Asiye ve Çetin sonunda peşlerinde olan düşmanlarının kim olduklarını öğrenirler. Ancak onlardan kurtulmak hiç de kolay olmayacaktır. Mine’nin peşine düşen Bade’yi ise hiç hesapta olmayan bir son bekliyordur. Sonunda her şey yoluna girerken Asiye ve Çetin çok büyük bir karar alırlar. Daha fazla bu sırla yaşamak istemiyorlardır. Yeni başlangıçlar için gizli saklı kalanların su yüzüne çıkması gerekiyordur. Her son yeni bir başlangıçtır…
Kara Ekmek - 37.Bölüm 1.Tanıtım 00:30
Kara Ekmek - 37.Bölüm 1.Tanıtım 1.031 izlenme - 10 ay önce Asiye ve Çetin Bade'nin kim olduğunu öğrenebilecekler mi? Kara Ekmek Final Bölümü ile bu hafta sevenlerine veda edecek. Kanalımıza Ait Diğer Videoları da Buradan Takip Edebilirsiniz. https://www.izlesene.com/karaekmek
Yaralı Yürek - 16.Bölüm 01:32:35
Yaralı Yürek - 16.Bölüm 111 izlenme - 7 ay önce Sürprizlerle dolu, heyecanlı ve gerilimli bir final bölümü… Beyaz Tahir tarafından kaçırılıp hapsedildiği kulübede zulüm görmeye devam ediyor. Bebeğin doğumu iyice yaklaşmış ama hala kurtulamamıştır. Nihayet Bulut, elde ettiği küçük bir ipucuyla Beyaz’ın hapsedildiği kulübeyi bulur. Öte yandan Cemal’de kızın yerini öğrenmiş ve yola düşmüştür… Kızı kurtarırlar. Fakat Beyaz yola devam etmek için Bulut’u seçer. Kısa bir süre sonra da Cemal ile boşanır. Artık Beyaz özgür bir kadındır, Bulut ile birlikte mutlu bir gelecek onları beklemektedir. Fakat çok geçmeden Tahir yine işe karışır ve bulduğu ilk fırsatta Beyaz’ı yakalayıp karnındaki bebeği çalar.Tahir bebekle birlikte yurtdışına kaçmak üzere kasabadan ayrılır. Bulut ve Cemal’de adamın peşinden giderler. İkisi de Beyaz’a bebeğini geri getireceklerine dair söz vermişlerdir. Nihayet son anda Cemal Tahir’i yakalar. Bulut ve emniyet güçleri de olay yerine gelirler. İşte ne olduysa o anda olur ve silahlar patlar. Çatışma sırasında bir kişi ölür, bir kişi hapse girer ve bir kişi de Beyaz’la birlikte mutlu sona yürüme şansına kavuşur. Acaba bunlar kim?
Tövbeler Tövbesi - 14.Bölüm 01:51:20
Tövbeler Tövbesi - 14.Bölüm 66 izlenme - 10 ay önce Oktay kendisini affettirmek için Fidan'ın peşinde dolanmaktadır. Ama Fidan'ın inadını kırmak kolay değildir. Sonunda patlayan Oktay, Fidan'ın kendisini dinlemesi için yaptığı çılgın planı uygulamaya karar verir. Zahide'nin Pelin'e uyguladığı sınav henüz bitmemiştir. Sınavın "hamam" aşamasını geçmeye çalışan Pelin şifayı kapınca onunla ilgilenmek yine Mahir'e düşecektir. Tabi bu durum Egemen'i iyice çıldırtır.
Yaralı Yürek - 8.Bölüm 01:24:07
Yaralı Yürek - 8.Bölüm 40 izlenme - 10 ay önce Beyaz ve Cevriye, Hanife’nin adamları tarafından kaçırılıp tekrar geneleve götürülürler. Hanife kızın gerçek hikayesini öğrenince çok üzülür ve Beyaz’a yardım etmeye karar verir. Beyaz ve annesini gizli bir bağevine götürür. Karnında babası belli olmayan bir bebeği taşımak Beyaz için büyük bir ıstırap olmayı sürdürmektedir. Hanife’nin de aklına girmesiyle Beyaz bebeğini aldırmaya karar verir. Bu arada Bulut Beyaz’ın başına gelenlerden habersiz merak içinde kıvranmaktadır. Sabah Karhanlı konağında Beyaz ve annesinin kaçtığı anlaşılınca ortalık karışır Tahir deliye döner. Bu işi kesinlikle Cemal’in yaptığını düşünür. Ancak o gece Cemal’in hırsızlık suçundan nezarethanede kaldığını öğrenince kafası karışır. Cemal ise, karısını Tahir’in öldürdüğünden kuşkulanmaktadır. Baba oğul arasında sert bir tartışma geçer. Sonunda Beyaz’ı Bulut’un kaçırmış olabileceğini düşünürler ve silahlanıp Merdoğlu konağını basarlar. İrfan eline tüfeğini kapıp Bulut ile birlikte Tahir’in karşısına dikilir. İki düşman aile arasında feci bir gerilim yaşanır… Konağa geri dönen Tahir Nazo’ya büyük bir işkence yaparak Beyaz’ın saklandığı yeri öğrenir. Bu işi bu gece bitirmeye karar verir ve harekete geçer. Aynı anda birbirlerinden habersiz olan Bulut ve Cemal’de kızı kurtarmak için bağevine doğru ilerlemektedir. Ancak Tahir herkesten önce Beyaz’ın saklandığı yere gelir ve evi ateşe verir. Gecenin bir yarısı kendilerini alevler içinde bulan Beyaz ve annesi korku ve dehşetle kalırlar.