Hoşgeldiniz!

limon sıkacağı

Limon Sıkacağı Satıcısından Müthiş Performans 01:38
Limon Sıkacağı Satıcısından Müthiş Performans 11.407 izlenme - 2 yıl önce Sokakta limon sıkacağı satan seyyar satıcı fenomen oldu. Kendine has tavrı ve konuşmasıyla ilgi odağı olan satıcı halin çok memun görünüyor
Limon Sıkacağı Hiç Böyle Pazarlanmamıştı 01:38
Limon Sıkacağı Hiç Böyle Pazarlanmamıştı 760 izlenme - 3 ay önce Limon sıkacağını teknolojinin son ürünü gibi pazarlayan seyyar satıcı kendisini dinleyenleri etkilemeyi başardı.
Pratik Limon Sıkacağı Lemon Juicer 01:05
Pratik Limon Sıkacağı Lemon Juicer 2.356 izlenme - 3 yıl önce Ürüne Buradan Ulaşabilirsiniz http://www.indirimsmart.com/pratik-li... Hayatınızı kolaylaştıran ürünler indirimli ve uygun fiyatlarla parmaklarınızın ucunda, Size,çocuğunuza ve Ailenize özel günlük fırsatlar,kaliteli ,ilginç tasarımlar,şık kullanışlı ürünler www.indirimsmart.com Kullanımı Kolay Pratik Ürünler Limon, mandalina ve portakal sıkmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! İstediğiniz her an taze limonata keyfi yapın! Çekirdeklerini ayırır ve limonu son damlasına kadar sıkar. Ürün Özellikleri: Süzgeçli haznesi sayesinde çekirdekleri ayırır. Limon, mandalina portakalın son damlasına kadar suyunu çıkartır. Bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur. Kolayca temizlenir. Renk: Yeşil Ürün Ölçüleri : Uzunluk: 19 cm Hazne Genişlik: 7.5 cm Kalınlık: 4 cm Paket İçeriği: 1 adet Pratik Narenciye Sıkma Aleti
İnsanları Hipnotize Ederek Limon Sıkacağı Satan Adam 00:57
İnsanları Hipnotize Ederek Limon Sıkacağı Satan Adam 3.137 izlenme - 3 yıl önce Yurdumun İnsanından Üst Düzey Geliştirilmiş Pazarlama Örneği Daha, Satıcı Olan Abimiz Limon Sıkacağını Öyle Bir Sunuyor Ki İnsanlar Hipnoz Olmuş Gibi.. "Akmaz, Kokmaz, Hava Almaz" Daha Ne Kaldı Ki :)
Limon Sıkacağı Satarken İnsanı Büyüleyen Satıcı 02:29
Limon Sıkacağı Satarken İnsanı Büyüleyen Satıcı 596 izlenme - 9 ay önce Limon Sıkacağı Satarken İnsanı Büyüleyen Satıcı Pazarlama yeteneği ile rakiplerinden bir tık ileride olan abimiz Gaziantep'te sokakta limon satıyor.
İnsanlığın Seyrini Değiştiren Alet: Kapaklı Limon Sıkacağı 01:33
İnsanlığın Seyrini Değiştiren Alet: Kapaklı Limon Sıkacağı 556 izlenme - 2 yıl önce Vapurda, otobüste, durakta, trafikte, her yerde; biz nerede duruyorsak limon sıkacağı satan abiler orada. Öyle ballandırarak anlatıyorlar ki, erkekler ceplerini, kadınlar çantalarını yoklamaya başlıyor, 1TL bulmak için. Sunum bittiğinde en az 50 tane sıkacak satılıyor, böyle böyle akşama kadar, alın verin ekonomiye can verin mantığıyla, serbest piyasanın çarklarını da, bakın bu çok enteresan, yine benim yoksul vatandaşım döndürüyor. Abinin olduğu gibi bu videonun da türevlerini bulmak mümkün. Bir tanesinde kapak için "Şuraları ince, gopar diye gorkuyom," diyen müşteriye verilen cevap da efsane olacak nitelikte: "Aağbii, araba gopuyo, usta, sen 1 liralık şeyim gopacak diye düşünüyon, abi, çekyat alıyon gırılıyor, buzdolabı alıyon bozuluyor, bırak bu da bozulsun, gopsun, usta. Araba çekecek değilsin ya, abi!"
 İnsanları Hipnotize Ederek Limon Sıkacağı Satan Adam 00:57
İnsanları Hipnotize Ederek Limon Sıkacağı Satan Adam 285 izlenme - 3 yıl önce Pazarlama yeteneği üst düzey olan abimiz limon sıkacağı satıyor. Üstelik akmaz, kokmaz, hava almaz.
Limon Sıkacağını Teknolojinin Son Ürünü Gibi Pazarlayan Seyyar Satıcı 01:38
Limon Sıkacağını Teknolojinin Son Ürünü Gibi Pazarlayan Seyyar Satıcı 19 izlenme - 3 ay önce Limon sıkacağını teknolojinin son ürünü gibi pazarlayan seyyar satıcı kendisini dinleyenleri etkiledi.
 İnsanlığın Seyrini Değiştiren Alet: Kapaklı Limon Sıkacağı 01:33
İnsanlığın Seyrini Değiştiren Alet: Kapaklı Limon Sıkacağı 192 izlenme - 3 yıl önce Vapurda, otobüste, durakta, trafikte, her yerde; biz nerede duruyorsak limon sıkacağı satan abiler orada. Öyle ballandırarak anlatıyorlar ki, erkekler ceplerini, kadınlar çantalarını yoklamaya başlıyor, 1TL bulmak için. Sunum bittiğinde en az 50 tane sıkacak satılıyor, böyle böyle akşama kadar, alın verin ekonomiye can verin mantığıyla, serbest piyasanın çarklarını da, bakın bu çok enteresan, yine benim yoksul vatandaşım döndürüyor. Abinin olduğu gibi bu videonun da türevlerini bulmak mümkün. Bir tanesinde kapak için "Şuraları ince, gopar diye gorkuyom," diyen müşteriye verilen cevap da efsane olacak nitelikte: "Aağbii, araba gopuyo, usta, sen 1 liralık şeyim gopacak diye düşünüyon, abi, çekyat alıyon gırılıyor, buzdolabı alıyon bozuluyor, bırak bu da bozulsun, gopsun, usta. Araba çekecek değilsin ya, abi!"
Yok Böyle Satıcı! (Limon Sıkacağı Satıcısı) 00:57
Yok Böyle Satıcı! (Limon Sıkacağı Satıcısı) 209 izlenme - 3 yıl önce Yok Böyle Satıcı! (Limon Sıkacağı Satıcısı)