Hoşgeldiniz!

Lindsey Vonn

Sharon Stone'un Yerine Geçti 00:44
Sharon Stone'un Yerine Geçti 10.681 izlenme - 7 yıl önce dünya şampiyonu abd'li kayakçı lindsey vonn en çok sevdiği film olan temel içgüdü'nün başrol oyuncusu sharon stone'un karakterine büründü. bir derginin çekimleri için kamera karşısına geçen ünlü kayakçı güzelliği ile sharon stone'u aratmadı.
İlham kaynağı Sharon Vonn 00:40
İlham kaynağı Sharon Vonn 1.146 izlenme - 2 yıl önce Hollywood'un güzel yıldızı Sharon Stone'un Temel İçgüdü filmindeki cesur sahnesi, ABD'li kayakçı Lindsey Vonn'a ilham kaynağı oldu.
 Vonn'dan Güç Gösterisi! 00:12
Vonn'dan Güç Gösterisi! 679 izlenme - 1 yıl önce Ünlü kayakçı Lindsey Vonn, bikini çekimi öncesi güç gösterisi yaptı.
Çekime Böyle Hazırlandı 00:25
Çekime Böyle Hazırlandı 283 izlenme - 1 yıl önce ABD'li şampiyon kayakçı Lindsey Vonn Spor Illustrated dergisi için verdiği pozlar öncesinde vücuduna çizilen mayo şeklindeki boya ile barfiks çekerek çekime hazırlandı.
Güzel Kayakçı Lindsey Vonn Vücudunu Boyattı 02:09
Güzel Kayakçı Lindsey Vonn Vücudunu Boyattı 313 izlenme - 1 yıl önce Güzel Kayakçı Lindsey Vonn Vücudunu Boyattı Bu yıl 52'ci kez hazırlanan Sports Illustrated bikini özel sayısı gün yüzüne çıktı... Objektif karşısına geçen birbirinden ünlü modellerin yanı sıra üç güzel sporcu da 2016 sayısı için poz verdi. Hem de üzerlerinde "boyadan yapılmış" mayolarla. Amerikalı karma dövüşçü Ronda Rousey, kayakçı Lindsey Vonn ve tenis yıldızı Caroline Wozniacki, üç kişiden oluşan deneyimli boyama ekibinin yardımıyla boyalarla "giydirildi". Rousey, Vonn ve Wozniacki'nin çıplak bedenlerine yapılan boyama işlemi her biri için 15 saat sürdü. Yani üç güzel sporcu, boyadan yapılan mayolarıyla objektif karşısına geçmek için 15 saat makyaj odasında ter döktü. Lindsey Vonn Bodypainting Swimsuit 2016 | Sports Illustrated Swimsuit Watch the exclusive behind the scenes video from the Petit St. Vincent SI Swimsuit 2016 shoot, featuring Lindsey Vonn.
Lindsey Vonn dizini kırdı 01:38
Lindsey Vonn dizini kırdı 220 izlenme - 1 yıl önce 31 yaşındaki ABD'li şampiyon kayakçı Lindsey Vonn, Andorra'da yapılan Dünya Kupası'nı yaşadığı sakatlık sonrası 13. sırada bitirdi. çekilen filmler sonrasında Vonn'un dizinde bir kırık tespit edildi.
Lindsey Vonn'un zor anları 00:20
Lindsey Vonn'un zor anları 130 izlenme - 11 ay önce Olimpiyat şampiyonlarından olan kayakçı Lindsey Vonn, Bear Grylls'in 'Running Wild' programına konuk oldu. Bir yamaçtan aşağıya inmeye çalışan Vonn'un ayağı kayınca zor anlar yaşadı.
Lindsey Vonn Dizini Kırdı 01:38
Lindsey Vonn Dizini Kırdı 94 izlenme - 1 yıl önce 31 yaşındaki ABD'li şampiyon kayakçı Lindsey Vonn, Andorra'da yapılan Dünya Kupası'nı yaşadığı sakatlık sonrası 13. sırada bitirdi. çekilen filmler sonrasında Vonn'un dizinde bir kırık tespit edildi.
Lindsey Vonn Tarihe Geçti 01:06
Lindsey Vonn Tarihe Geçti 84 izlenme - 2 yıl önce ABD'li kayakçı Lindsey Vonn, 2015 Kadınlar Alp Disiplini Kayak Dünya Kupası'ndaki süper büyük slalom yarışını birinci bitirirken, adını tarihe yazdırdı. 30 yaşındaki sporcu, Dünya Kupası yarışlarındaki 63. zaferini kazanarak Avusturyalı Annemarie Moser-Pröll'ü geride bıraktı ve "Alp Disiplini Kayak Dünya Kupası tarihinin en fazla yarış kazanan kadın sporcusu" unvanını ele geçirdi.2008, 2009, 2010 ve 2012'de toplamda 4 kez Alp Disiplini Dünya Kupası'nı kazanan Vonn'un, slalomda 2, büyük slalomda 3, süper büyük slalomda 21, inişte 32 ve kombine disiplinde 5 birinciliği bulunuyor. Golfçü Tiger Woods ile yaşadığı beraberlikle de adını duyuran Lindsey Vonn, zaman zaman dergilere verdiği erotik pozlarla da tanınıyor.
Lindsey Vonn (Red Bulletin Kamera Arkası) 01:30
Lindsey Vonn (Red Bulletin Kamera Arkası) 146 izlenme - 4 yıl önce Lindsey Vonn (Red Bulletin Kamera Arkası)
GoPro: Lindsey Vonn Breaks World Record 01:11
GoPro: Lindsey Vonn Breaks World Record 51 izlenme - 3 yıl önce GoPro: Lindsey Vonn Breaks World Record
Lindsey Vonn'un Zor Anları! - Sporx 00:11
Lindsey Vonn'un Zor Anları! - Sporx 6 izlenme - 11 ay önce Olimpiyat şampiyonlarından olan kayakçı Lindsey Vonn, Bear Grylls'in 'Running Wild' programına konuk oldu. Bir yamaçtan aşağıya inmeye çalışan Vonn'un ayağı kayınca zor anlar yaşadı.